Farbowanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-04, 20:13   #1
MiloszBanach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Smile

Farbowanie włosów


Witam! Jestem mężczyzną więc troszeczkę niepewnie czuje się na tym forum :P
Mam pytanko. Czy istnieją takie szampony które zmienią mi kolor włosów na kilka dni, a po kilku myciach głowy ona zejdzie?
Dodam że mój kolor włosów to ciemny blond, gdy jestem na słońcu czasem podchodzą pod lekki rudy w zależności od światła. Strasznie mnie to denerwuje i chciałbym sprawdzić się w innym kolorze. Myślę o kompletnie jasnym blond, lub siwym, albo kruczoczarnym.

Polecacie jakieś kosmetyki spełniające te wymagania? Pozdrawiam wszystkich
MiloszBanach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 11:23   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farbowanie włosów

Hej, jest wątek o farbowaniu szamponetkami, również tonerami, może tam zajrzyj?
Ale nie wiem, czy to ma sens, bo na ciemnym blondzie nie wyjdzie ci żaden jasny bez rozjaśniania (więc farba), czarna szamponetka albo toner na ciemnym blondzie wyjdzie ci zielonkawo-szarawo-bury (a nawet jeśli to, to tak właśnie będzie się spierać). A szary? Też jest wątek o szarych włosach, ale znowuż - bez rozjaśniania nawet o tym nie marz. Szary toner (który będzie niebieski albo fioletowy) wyjdzie ci buro, po prostu uzyskasz chłodniejszy odcień.
Na kilka dni to możesz walnąć sobie czerwień, rudy, fiolet, niebieski (bez rozjaśniania, więc pewnie tonerem - ale nie będzie to jaskrawy kolor), no i wszystkie odcienie brązu.
Jeśli chcesz coś jaskrawego to pianka, kreda i takie tam duperele ale one się spierają od razu, no i na ciemnym blondzie nie uzyskasz fantazyjnych kolorów.
Od razu odpowiadam na pytanie, które może się pojawić --> jeśli rozjaśnisz włosy, pozbawisz je naturalnego pigmentu, więc nie, nie wrócą do naturalnego koloru.
Oglądałam kiedyś na Yuotube filmik, jak brązowowłosa dziewczyna farbowała fioletowym tonerem bez rozjaśniania, chyba 2-3 razy, i wyszedł jej taki fioletowawy brąz, w słońcu brudny, ciemny fiolet
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:26   #3
LindaB33333
Raczkowanie
 
Avatar LindaB33333
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 38
Dot.: Farbowanie włosów

W sumie mężczyzna może rozjaśnić sobie włosy i pofarbować, bo i tak zaraz odrosną. No chyba że ma długie. A jakie farby rozjaśniające polecacie z tych profesjonalnych?
LindaB33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 19:28   #4
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbowanie włosów

Miłosz, szampon nie rozjaśni Ci włosów niestety.
A co do farb rozjaśniających, Wella Koleston poziom 12 lub Alfaparf 11, lecz po nich włosy często zostają żółtawe i trzeba je stonować perłową farbą na niskim oxydancie. Lub też jesli są rudawe- popielatą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-12 20:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.