ultrarozjaśnianie Loreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-10, 15:52   #1
DaisyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5

ultrarozjaśnianie Loreal


Dziewczyny help!
wczoraj farbowalam wlosy na ciemny szatyn farba garniera nr chyba 300, dziewczyna na opakowaniu ma fajny kolorek to sie skusilam no i wyszedl czarny, wygladam jak ta babka z rodziny adamsow przeszukalam forum ale widze tylko watki o dekoloryzacji a na to sie niepaweno nie zdecyduje, takze jedyny ratunek w farbie chyba Loreal "ultrarozjasnianie" tylko do ciemnych wlosow i niby ma wyjsc kasztan, i z tym wiaże sie moje pytnie. Czy ktoras z Was uzywala jej kiedys, i z jakim rezultatem? no i czy moge ja nalozytc np jutro jesli wlosy farbowalam w niedziele?pomijam ze to nie jest dobre dla wlosow ale czy w ogole sie przyjmie?dziewuszki ratujcie bo nie moge w lustro patrzec
DaisyD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 16:00   #2
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: ultrarozjaśnianie Loreal

Ja uzywalam L'oreal preference koloru ue1. Z tym, ze na rozjasnionych do rudych wlosach, wiec sila rzeczy kolor wyszedl odrobine jasniejszy niz na opakowaniu. Mysle, ze mozesz sobie z powodzeniem zrobic ta farbe. Oczywiscie, jesli Twoje wlosy sa w miare dobrej kondycji, plus odpowiednia pielegnacja po zabiegu. Bylam bardzo zadowolona z koloru, wiec sadze ze Ty bedziesz jeszcze bardziej, bo jak rozjasni Ci je do pewnego progu kolorystycznego nie stanie sie to co u mnie, czyli nie zacznie wylazic rudosc.
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 17:19   #3
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: ultrarozjaśnianie Loreal

ja kiedyż użyłam takiej farby właśnie Loreala na wloski ktoremialam prawie czarne po jednym razie wuidac bylo nieiwlka roznice ale wloski nie byly juz tak strasznie czarne a już po 2 farbowaniu miesiąc pozniej wyszły mi ladne brązowe wiec polecam! i co najwazniejsze nie niszczy włosów! życze powodzonka trzymam kciuki
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 19:28   #4
DaisyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: ultrarozjaśnianie Loreal

dzieki Dziewczyny, jutro polece po ta farbe, mam nadzieje ze nie wyjde ruda
DaisyD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 19:49   #5
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: ultrarozjaśnianie Loreal

Nie ma szans. Ta farba z zalozenia ma eliminowac wszelkie rudosci Na mnie podzialalo przez 3 pierwsze dni, ale tak jak pisalam nakladalam ja na wlosy rozjasnione do zoltej pomaranczy. Byly zniszczone, zmeczone wiec i farba szybciej sie wyplukala. Nie przejmuj sie
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:06   #6
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Dot.: ultrarozjaśnianie Loreal

Ja robiłam naturalnym kasztanem bodajże i podziałala wlaściwie tylko na odrosty, czyli zdrowe wlosy. No i teraz mam jaśniejsze przy skórze, koloru niewiadomo jakiego rudego i prawie bez zmian na reszcie. Sugeruję nakładanie mieszanki od razu na calej dlugości, może wtedy nie będzie takiej różnicy.
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.