Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 19:10   #1
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking

Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)


Kochane Wizażanki

Ostatnio pisałam o moim wiosennym zakochaniu w tym zapachu. Chciałabym wiedzieć co Wy sądzicie o tych perfumach i jak je odbieracie? Przestudiowałam już KWC. Dla mnie są pełne sprzeczności, niby lekkie, a przeszywające do głębi, uwodzą, ale potrafią także zmęczyć, niesamowicie kobiecie, intymne, trzymają się blisko ciała. A jakie jest Wasze zdanie? Zachęcam do wpisywania się Pozdrawiam Was cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:41   #2
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Ten zapach bardzo mi sie spodobał, miala go moja znajoma, wszedzie go rozpoznawalam (i nadal rozpoznaję) na obcych ludziach, az w koncu kupiłam sobie.....i tu przezyłam rozczarowanie na mojej skórze bardzo dziwnie sie rozwijał "pachniał" bardzo dziwnie ziołowo, i niestety oddalam go, ledwo przypominał Truth jakie znalam.
Na innych nadal mi sie podoba i to bardzo.
Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy zapch, taki nietypowy, orginalny, nie można go pomylić z zadnym innym.

Edytowane przez oaza
Czas edycji: 2006-04-04 o 15:08
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 11:27   #3
Edwina2111
Raczkowanie
 
Avatar Edwina2111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 499
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Truth to jeden z moich ukochanych zapachów. Właśnie przeżywamy naszą kolejną fascynację sobą (kolejne 100 ml...).
Jest świeży, delikatny a równocześnie ciepły i otulający. I jak rzadko wyjątkowo na mnie trwały. Pięknie się rozwija na skórze. Lubię się "wwąchiwać" w niego pod koniec dnia i zasypiać z zapachem na włosach. Wzbudza też pozytywne zainteresowanie otoczenia, a mój mąż, który jest zapachowo niedorozwinięty też je zauważa i chwali.
__________________
Trudności są stanem normalnym, ale przemijającym.

Czasem łatwiej zgasić w sobie światło niż rozjaśnić ciemność.

Mój wirtualny psiurek - Mundek http://dajmudom.pl/futro.php?id=1210
Edwina2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 21:05   #4
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Moje Truth zaginęło w akcji i coś nie może do mnie dojechać, chociaż chyba to ja za bardzo niecierpliwa jestem... A więc może jutro?
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:50   #5
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Wczoraj perfumy dojechały do mnie Piękne są po prostu Jeszcze bardziej przekonałam się do nich, niż gdy je testowałam. Wspaniale rozwijają się na skórze, czuję się kobieca do szpiku kości Wdycham je jak powietrze...mmm
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:10   #6
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Piękne są po prostu Jeszcze bardziej przekonałam się do nich, niż gdy je testowałam. Wspaniale rozwijają się na skórze, czuję się kobieca do szpiku kości Wdycham je jak powietrze...mmm
Zazdroszczę . Truth uwiodło mnie znienacka, podczas testów w perfumerii, pod wplywem impulsu kupiłam flaszkę 100 ml, i rozstałam się z nią w połowie (a i do połowy dotarłam z trudem). Wiosenne i niebanalne wydawały mi się, lekkie a jednak przewrotne, zielone ale nie zielono-herbaciane a bardziej żubrówkowe . I niestety, na mojej skórze pachną strasznie jednowymiarowo, czułam wyłącznie jednostajną trawiastość. Szkoda. Tak jak pisała Oaza - na innych podoba mi się, nawet bardzo, sama - używać nie mogę.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:33   #7
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Mój nos wyczuwa w nich przede wszystkim trawę (tu całkowicie zgadzam się z Sabi). Odnajduję w nich także bardziej ciepłe nuty, lekko mleczne, są chłodne ale zarasem odnaleźć można w nich odrobinke słodyczy. Zapach podoba mi się, ale nie na tyle aby go kupić (przynajmniej w na dzień dzisiejszy nie planuję tego, ale jak wiadomo kobieta zmienną jest )
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 17:05   #8
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Mnie się podobają, jakiś czas temu przeszły test nadgarstkowy pozytywnie... są trwałe i bardzo, bardzo trawiasto-zielone. Kiedyś się na nie skuszę na pewno
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:17   #9
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Nie odmawiam uroku Truth ale z perfum tego typu zdecydowanie najciekawsze jest Freedom Tommy'ego Hilfingera.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:27   #10
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Jeden z moich ukochanych zapachów Uwielbiam w nim tą trawiastość właśnie, i lubię ją czuć na sobie Kojarzy mi się z latem, jeziorem, ciepłem, radością, słońcem, wiatrem... Mam do niego 5 paleczek z olejkami zapachowymi i tworzę dzięki temu piękne miksy Podoba mi się też jego minimalistyczna butelka Ten zapach mogę wąchać godzinami i się nim zachwycać
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 19:51   #11
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Uwielbiam Truth!!Jest to świeży ale niepozbawiony ciepłej kobiecości zapach.Sama nigdy go nie miałam ale z przyjemnością wwąchuję się w osoby które nim pachną i poznam go wszędzie.Jest dosyć trwały a za swoją włascicielką pozostawia pachnący welon
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 19:58   #12
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Uwielbiam Truth jak wiekszosc zapachow Calvina Kleina! Jest bardzo zmyslowy
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 18:14   #13
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Truth to jeden z tych zapachów który rozwija się różnie w zalezności od ph skóry. Moja przyjaciółka uwielbia truth i on pachnie na niej obłędnie- ciepły-kremowy- głęboki niesamowity zapach, a na mnie niestety świeżo skoszona trawa i nic więcej, gasnie po 20 minutach, takze testować, testować, testować...
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 17:50   #14
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Kochane, na mojej skórze Truth nie pachnie trawiasto, może odrobinkę na samym początku, ale bardzo szybko przeobraża się w ciepły, spokojny, zdecydowanie orientalny zapach. Drzewo sandałowe i wanilia przeplatają się ze sobą, jak w cudnej melodii. Drzewo sandałowe jest tu dozą pewnego orzeźwienia, zaczepności, zadziorności, kuszenia. Wanilia rozwija się w niewiarygodnie zmysłową, intymną, gęstą, otulającą aurę.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 07:11   #15
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Kochane, na mojej skórze Truth nie pachnie trawiasto, może odrobinkę na samym początku, ale bardzo szybko przeobraża się w ciepły, spokojny, zdecydowanie orientalny zapach. Drzewo sandałowe i wanilia przeplatają się ze sobą, jak w cudnej melodii. Drzewo sandałowe jest tu dozą pewnego orzeźwienia, zaczepności, zadziorności, kuszenia. Wanilia rozwija się w niewiarygodnie zmysłową, intymną, gęstą, otulającą aurę.
Pozostaje tylko pozazdrościć , może i ja kiedyś sie na nie odważę?
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 11:53   #16
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Cytat:
Napisane przez mulier
Pozostaje tylko pozazdrościć , może i ja kiedyś sie na nie odważę?
Zdecydowanie polecam Ja również bałam się do nich podejść. Nie dopuszczałam do siebie myśli, że będę dobrze się czuła w zapachu który zawiera takie nuty. A jednak... Wyczytałam gdzieś w opiniach, że to zapach który nosi się z podniesioną głową i uważam, że to w 100% prawda. Po prostu klasa.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:21   #17
ulika
Raczkowanie
 
Avatar ulika
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Niesamowity zapach!!! Pachniała nim cudownie moja koleżanka z akademika. Ze zdumieniem słuchałam jej opowieści o zupełnie obcych ludziach, którzy w pociągu, autobusie czy kolejce nieoczekiwanie mówili jej, że pięknie pachnie.
Powoli, troszkę nieśmiało (niepewna co do efektu zapachowego na mojej skórze) przymierzam się do kupna tego zapachu, żeby przywołać atmosferę studiów i może usłyszeć od nieznajomego...
ulika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 22:30   #18
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

a na mnie pachnie zimno i zero wanilii. swiat zapachów jest niesprawiedliwy.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 18:35   #19
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Cytat:
Napisane przez kama kama
a na mnie pachnie zimno i zero wanilii. swiat zapachów jest niesprawiedliwy.
To prawda w świecie zapachów nie ma sprawiedliwości. No mojej koleżance po prostu obłędnie pachniał z pozoru banalny "czerwony" Hugo Boss, to było jak olśnienie zapachowe gdy mnie odwiedzała, gdy spróbowałam tych perfum na sobie, to był po prostu ładny zapach, ale nic szczególnego.

Ulika skuś się koniecznie , zapach jest na wskroś kobiecy, dodaje sił, podnosi na duchu, a przede wszystkim uwodzi
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 12:51   #20
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Zaintrygowalyscie mnie tym Truth Chyba musze sprobowac
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:28   #21
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Ropuszko koniecznie spróbuj Truth musi się rozwinąć, żeby ukazać całe swoje piękno i głębię, na skórze zyskuje z każdą minutą, choć dla mnie od początku jest wspaniały Pozdrawiam serdecznie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:37   #22
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Na mnie pachną jak tania ziołowa herbata
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 09:28   #23
...:::chin:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::chin:::...
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tutaj...
Wiadomości: 708
Red face Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

mmmmm, ten zapach jest cudowny!!!
__________________
courage is being afraid but going on anyhow...
...:::chin:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 13:50   #24
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

A ja niestety mam pecha jesli chodzi o Truth. Szalenie mi się podobaja, na mojej koleżance pachną wprost obłędnie - natomiast na mojej skórze zapach rozwija się w woń... benzyny?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 16:25   #25
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Bardzo lubie ten zapach gdy po raz pierwszy powachalam go ladnych pare lat temu, odrzucil mnie... wydal mi sie zbyt trawiasty, zbyt zielony, przesycony taka swiezoscia, jakies wtedy w perfumach nietolerowalam. Jednak gdy powachalam go ok rok temu, gdy przymierzalam sie do kupna T-Girl Hilfigera bardzo mi sie spodobaly moj nos nauczyl sie tolerowac taki rodzaj swiezosci, a nawet bardzo ja polubil. Poza tym zapach juz nie wydawal mi sie taki 100% swiezakowaty - po pewnym czasie wyszla z niego slodsza, cukierkowa nutka, moze sie myle, ale wyraznie wyczulam w nim wtedy pizmo i drzewo sandalowe. Niestety, uciekl z mojej skory w przeciagu 2-3 godz wielka szkoda, ze jest na mnie taki nietrwaly, poniewaz to naprawde piekny i superkobiecy, delikatny, wiosenno-letni zapach ktory zdecydowanie by mi przypasowal

Moj nos zalicza ten zapach do tej samej kategorii zapachowej co J'adore i Champs Elysees (w ktorych ostatnio zakochalam sie bez pamieci i wlasnie ide polowac na jakas fajna seteczke ) - swiezy, ale z glebia
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 18:43   #26
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Kasiulka a czy przypadkiem Truth nie pachnie na samym początku troszkę jak True Star Hilfigera? Chodzi mi o tę charakterystyczną nutę "kleju kropelki" (którą nawet lubię)
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:27   #27
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Cytat:
Napisane przez ishtar4 Pokaż wiadomość
Kasiulka a czy przypadkiem Truth nie pachnie na samym początku troszkę jak True Star Hilfigera? Chodzi mi o tę charakterystyczną nutę "kleju kropelki" (którą nawet lubię)
Kochana, a wiesz że nigdy to skojarzenie nie przyszłoby mi do głowy Dla mnie Truth jest pięknym i orientalnym zapachem w którym czuć głównie drzewo sandałowe połączone z wanilią Nabiera na mojej skórze głębi i pachnie bardzo zmysłowo. Naprawdę lubię ten zapach, choć aktualnie nie posiadam. Z True Star mi się nigdy nie kojarzył, ponieważ na mnie pachną zupełnie inaczej. Hilfiger jest zimny jak błyszcząca stal, a Truth tylko początkowo zwodzi świeżością, z kazdą minutą staje się coraz bardziej gorący
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:51   #28
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kochana, a wiesz że nigdy to skojarzenie nie przyszłoby mi do głowy Dla mnie Truth jest pięknym i orientalnym zapachem w którym czuć głównie drzewo sandałowe połączone z wanilią Nabiera na mojej skórze głębi i pachnie bardzo zmysłowo. Naprawdę lubię ten zapach, choć aktualnie nie posiadam. Z True Star mi się nigdy nie kojarzył, ponieważ na mnie pachną zupełnie inaczej. Hilfiger jest zimny jak błyszcząca stal, a Truth tylko początkowo zwodzi świeżością, z kazdą minutą staje się coraz bardziej gorący
a to z kolei ja sie nie zgadzam true star jest dla mnie slodkim i na pewno nie chlodnym zapachem nie powiedzialabym tez, ze jest metaliczny, bardziej wodny, morski, ozonowy kojarzy mi sie z L'eau par Kenzo badz tez L'eau d"issey i faktycznie moze jest troszke podobny w poczatkowej fazie do Truth

Ojjj, Kasiulko, znowu robisz mi smaczek na Truth ale w pierwszej kolejnosci bedzie Champs Elysees i nie ma bata
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:39   #29
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

W ogóle uwielbiam True Star, za tę jedyną w swoim rodzaju chłodną, sacharynową słodycz. Wersji Gold jeszcze nie wąchałam, ale podejrzewam że jest utrzymana w podobnym stylu - "kosmicznej słodyczy" (na Basenotes wyczytałam, że pachnie jak bieluń - Datura). Wydaje mi się, że wszystkie perfumy Hilfigera, wyłączając klasyczne Tommy Girl, są niesamowite, może i ogórkowe, ale w pewien sposób odkrywcze. Wystarczy spojrzeć na nuty zapachowe - nie ma tam "wyswiechtanych" komponentów (czasem wydaje mi się ze współczesne perfumiarstwo to wariacje na temat jaśminu, róży, kwiatu pomarańczy i piżma), za to dużo wiciokrzewu, dzikie floksy, sizal, kwiaty jabłoni czy dyni. Uważam np. że Tommy Girl Summer Cologne z 2004 roku to zapach zupełnie unikatowy, nigdy nie spotkałam czegoś podobnego (niestety wycofana limitowanka ).
Co do Truth znam tylko pierwszą nutę, na pewno rozwija się ciekawie. Hmm.. mi też robicie smaka, muszę poznać zanim zniknie z półek - ponoć maja go też wycofać
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 06:42   #30
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Cała prawda o Truth Calvina Kleina ;)

Lalesiu kochana, zgadzam się z Tobą że True Star jest morskie, ozonowe, porównanie do stali miało tylko oddać jej chłód, bo na mnie zapach jest bardzo zimny, choć faktycznie słodki. Ja również uwielbiam TS i mam jeszcze ok. 40 ml z e 100 ml Bardzo słuszna wydaje mi się recenzja o tych perfumach, że pachną jak Donaldówki coś w tym jest Nio, ale miała być dyskusja na temat Truth
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.