czerwone plamy wypukłe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-22, 17:34   #1
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227

czerwone plamy wypukłe


Od niedawna 3-4 tyg raz na wyskakuja mi duze wypukłe plamy w okolicy nosa , jedna zniknie po jakims czasie wychodzi nastepna.
Nie mam mozliwosci zrobic zdjecia ale postaram sie je szcegolowo opisac:
plama taka jest rozowa wypukla okragla,przy nacisku wyczuwalne zgrubienie,wyroznia sie od powierzchni skóry...co to moze byc?nie boli nie piecze
dodam ze cos podobnego zaobserwowałam rowniez na ramieniu i nodze swojego czasu..Co to0 jakies uczulenie??? boje sie ze jakas choroba? mial ktos cos podobnego?
dodam ze skora jest ogolnie zdrowa i nei zmienialam ostatnio diety, moze to od slonca? ale mam ciemny koloryt cery i slonce mi nigdy nie szkodzilo, wrecz pomogało na luszczyce ,gdyz czasem wyskakuja mi jakies pojedyncze zmiany luszczycowe na ciele.
Ale one sa gladkie i dziwne czy ktos mial cos podobnegO??co moze pomoc??sa naprawde duze i an srodku twarzy strasznie wygladaja;(
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"

Edytowane przez kaska3010
Czas edycji: 2013-06-22 o 17:36
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.