Kupiłam perfumy na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-11, 17:52   #1
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381

Kupiłam perfumy na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna..


Kupilam od nieznanego osobnika perfum. Perfum ten uzywam juz od dluzszego czasu, takze wiem jak pachnie oryginal i wiem ze ma intensywny zapach.. Uzytkownik który mial wystawione dwa takie perfumy, mial 23 pozytywne komentarze, dobrze zrobioną stronę z wystawionym przedmiotem- wszystko wyglądalo bardzo profesjonalnie. Cena byla nizsza niz u innych o jakieś 30 złotych.

Jednak nie jestem pewna czy to oryginal.. Samo opakowanie jak i butelka wydaja się byc oryginalne ( chociaz zakretka od butelki byla lekko jakby zbita w srodku)- ale to tlumacze tym, ze moze zbila sie w transporcie. Niepokoi mnie to, ze zapach jest jakos malo intensywny ( zpowiedzialabym ze słaby w porownaniu z poprzednimi perfumami- które kupilam w zaufanej perfumerii).. Do tego kolor perfum jest jakis taki malo klarowny.. Perfum powinien byc przezroczysty, a wydaje mi sie ze lekko wpada w zielen.. Do tego poruszajac butelka, widze jakies drobinki ( bardzo bardzo mikroskopijne- nie wiem, czy w poprzedniej butelce tez takie drobinki plywaly, bo sie tak bardzo nie prsygladalam wtedy..). Kurcze.. nie wiem w sumie co o tym myslec i jaki ostatecznie komentarz wystawic..

Do tego.. numer na opakowaniu ( chyba jest to numer seryjny), jest inny niz ten z butelki.. Tzn na opakowaniu jest 6M03 , a na butelce jest 6A03.. Czy to tak ma byc? Czy cos nie tak jest? Szczerze mówiac nie znam się na tym, ale dalo mi to troche do myslenia..

Jeżeli ktos sie orientuje w tej sprawie, to prosze o wypowiedz.

Dodam ze chodzi o Kenzo L'eau Pair 100 ml.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:05   #2
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Musiałabys zapytac na perfumach i wkleic dokładna fotke, ale setki sa podrabiane najczesciej i nie warto sie kusic na allegro kiedy nie ma sie pewnosci, ze to orginał. Kod na perfumach ma byc taki jak na butelce. Woda powinna byc całkowicie przejrzysta, tzn czysta. Zreszta jak uzywasz tego, to powinnas wiedziec roznice, bo pordóby sie ewidentnie roznia, jak sie zna orginał.
Na Twoim miejscu napisałabym do sprzedawcy, ze chce zwrócic towar i ze sprzedaz podrób jest niedozwolona i karalna.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-12-11 o 18:09
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:11   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Kupilam od nieznanego osobnika perfum. Perfum ten uzywam juz od dluzszego czasu, takze wiem jak pachnie oryginal i wiem ze ma intensywny zapach.. Uzytkownik który mial wystawione dwa takie perfumy, mial 23 pozytywne komentarze, dobrze zrobioną stronę z wystawionym przedmiotem- wszystko wyglądalo bardzo profesjonalnie. Cena byla nizsza niz u innych o jakieś 30 złotych.

Jednak nie jestem pewna czy to oryginal.. Samo opakowanie jak i butelka wydaja się byc oryginalne ( chociaz zakretka od butelki byla lekko jakby zbita w srodku)- ale to tlumacze tym, ze moze zbila sie w transporcie. Niepokoi mnie to, ze zapach jest jakos malo intensywny ( zpowiedzialabym ze słaby w porownaniu z poprzednimi perfumami- które kupilam w zaufanej perfumerii).. Do tego kolor perfum jest jakis taki malo klarowny.. Perfum powinien byc przezroczysty, a wydaje mi sie ze lekko wpada w zielen.. Do tego poruszajac butelka, widze jakies drobinki ( bardzo bardzo mikroskopijne- nie wiem, czy w poprzedniej butelce tez takie drobinki plywaly, bo sie tak bardzo nie prsygladalam wtedy..). Kurcze.. nie wiem w sumie co o tym myslec i jaki ostatecznie komentarz wystawic..

Do tego.. numer na opakowaniu ( chyba jest to numer seryjny), jest inny niz ten z butelki.. Tzn na opakowaniu jest 6M03 , a na butelce jest 6A03.. Czy to tak ma byc? Czy cos nie tak jest? Szczerze mówiac nie znam się na tym, ale dalo mi to troche do myslenia..

Jeżeli ktos sie orientuje w tej sprawie, to prosze o wypowiedz.

Dodam ze chodzi o Kenzo L'eau Pair 100 ml.
1. Popytaj na perfumach
2. Kupujac na aukcji nie bedziesz miala pewnosci, chcesz miec pewnosc - kupuj w sklepie, perfumerii itd.
3. Nie ma takiej formy jak "ten perfum" - sa te perfumy.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:17   #4
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Dlatego ja nie kupuję perfum na allegro
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:19   #5
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
1. Popytaj na perfumach
2. Kupujac na aukcji nie bedziesz miala pewnosci, chcesz miec pewnosc - kupuj w sklepie, perfumerii itd.
3. Nie ma takiej formy jak "ten perfum" - sa te perfumy.
Dzieki. Zawsze mialam problem z ta odmiana.

Gdzie to konkretnie popytać? Jest jakis dział o perfumach tutaj?
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:23   #6
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post15802462
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:46   #7
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Na wypadek, gdyby ktoś nie sledził wątku na perfumach, zamieszczam zdjęcia i tutaj..

http://www.voila.pl/313/yh2ah/?1

http://www.voila.pl/314/x0yo3/?1

http://www.voila.pl/315/6mpsy/?1

http://www.voila.pl/316/icgkf/?1

http://www.voila.pl/323/qktl8/?1

Edytowane przez tutmirlajt
Czas edycji: 2009-12-11 o 18:55
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 18:57   #8
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Nie wiem, ja Kenzo nie uzywam, ale skoro nie jest klarowna, ma inny kod, kolor i paprochy w srodku to wg mnie podróba. Jeszcze nie spotkałam sie z tym, zeby orginalne perfumy miały paprochy w srodku.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 19:01   #9
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja Kenzo nie uzywam, ale skoro nie jest klarowna, ma inny kod, kolor i paprochy w srodku to wg mnie podróba. Jeszcze nie spotkałam sie z tym, zeby orginalne perfumy miały paprochy w srodku.
Tzn paprochy to nie są. Ale jakies takie mikrodrobinki .. Jak wstrząsam butelką, to to plywa.. Ale zeby to zobaczyc, trzeba sie bardzo dokladnie przyjrzec.. No nie wiem... Moze oryginal, tez to ma..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 19:32   #10
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez aauraa Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie kupuję perfum na allegro
a ja kupuję i bardzo sobie chwalę i do tego nigdy się nie nacięłam na podróbkę

Tutmirlajt, myślę, że na forum perfumowaym szybko Ci odpowiedzą. jednak według mnie wszystko wskazuje na podróbkę. a podasz może link do aukcji?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 19:38   #11
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Jeżeli są paprochy to jest to podróbka. Tak pisze autorka tego, zresztą bardzo ciekawego, wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=27320
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 19:58   #12
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
a ja kupuję i bardzo sobie chwalę i do tego nigdy się nie nacięłam na podróbkę

Tutmirlajt, myślę, że na forum perfumowaym szybko Ci odpowiedzą. jednak według mnie wszystko wskazuje na podróbkę. a podasz może link do aukcji?
Wolalabym nie podawać linka, bo jest tam moj nick allegrowy, a jednak chce pozostac anonimowa choc troche..

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Kurcze nie wiem co robic.. Sprzedawca nie odpowiada.. Napisalam do niego, ze chce zwrocic towar i ze jezeli nie odpisze, to kieruje sprawe wyzej. Napisalam mu tez ze jest bezczelny sprzedajac podrobki, ale nie jestem idiotka i bylam w perfumerii i powiedziano mi ze to podrobka

Napisalam ze czekam do niedzieli wieczor. A co jesli nie odpisze..?
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:13   #13
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Tzn paprochy to nie są. Ale jakies takie mikrodrobinki .. Jak wstrząsam butelką, to to plywa.. Ale zeby to zobaczyc, trzeba sie bardzo dokladnie przyjrzec.. No nie wiem... Moze oryginal, tez to ma..
Słuchaj a duzo dałas za te perfumy?
No wiec procedura wyglada tak: piszesz do sprzedawcy z prosba o reklamacje towaru argumentujac ze jest niezgodny z opisem- podróba, ostrzegasz sprzedawce o konsekwenscjach- czyli np dajesz mu 3 dni na decyzje,(mozesz zadzwonic) po czym wsytawiasz komentarz negatywny, piszesz do allegro. Potem kierujesz sprawe na policje, poniewaz jest to wymagane w celu otrzymania zwrotu pieniedzy z POK. Jesli policja przyjmie wniosek, odbedzie sie sprawa w sadzie, dostaniesz zwrot kosztów z programu ochrony kupujacych allegro. Napisz o tym sprzedawcy, ze jesli nie zechce reklamowac towaru, bedziesz musiała tak zrobic, zeby odzyskac swoje pieniadze.
Skutecznetak czy inaczej/
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:18   #14
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Słuchaj a duzo dałas za te perfumy?
No wiec procedura wyglada tak: piszesz do sprzedawcy z prosba o reklamacje towaru argumentujac ze jest niezgodny z opisem- podróba, ostrzegasz sprzedawce o konsekwenscjach- czyli np dajesz mu 3 dni na decyzje,(mozesz zadzwonic) po czym wsytawiasz komentarz negatywny, piszesz do allegro. Potem kierujesz sprawe na policje, poniewaz jest to wymagane w celu otrzymania zwrotu pieniedzy z POK. Jesli policja przyjmie wniosek, odbedzie sie sprawa w sadzie, dostaniesz zwrot kosztów z programu ochrony kupujacych allegro. Napisz o tym sprzedawcy, ze jesli nie zechce reklamowac towaru, bedziesz musiała tak zrobic, zeby odzyskac swoje pieniadze.
Skutecznetak czy inaczej/
Perfumy kosztowały 99 zł plus wysyłka 11 zł..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:24   #15
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Perfumy kosztowały 99 zł plus wysyłka 11 zł..
No to chyba troche mało jak za 100 ml... Niestety setki po 100 zł to zwykle podróby, zwłaszcza jak ktos ma takich setek wiecej, poogladaj aukcje tej osoby, co wystawia i w jakiej cenie.
Napisz jak Ci napisała wyzej, jak nie odpisze, to mozesz tak zrobic, tez masz duze szanse na odzyskanie kasy.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:36   #16
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No to chyba troche mało jak za 100 ml... Niestety setki po 100 zł to zwykle podróby, zwłaszcza jak ktos ma takich setek wiecej, poogladaj aukcje tej osoby, co wystawia i w jakiej cenie.
Napisz jak Ci napisała wyzej, jak nie odpisze, to mozesz tak zrobic, tez masz duze szanse na odzyskanie kasy.
Ta osoba nic nie wystawia obecnie.. Ma na swoim koncie tylko 23 komentarze, wiec podejrzewam, ze ogolnie malo sprzedaje.. Poza tym.. w nicku ma cyferki, ( prawdopodobnie rok urodzenia..)- jezeli te cyferki są powiazane z data urodzenia, to to jakis mlody gowniarz jest 20sto letni..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:01   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Podaj nick moze sprawdzic co sprzedawal i jak to cos wyglądalo.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:13   #18
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Podaj nick moze sprawdzic co sprzedawal i jak to cos wyglądalo.
Nic poza tym nie sprzedawal, po komenatzrach nie mozna stwierdzic czy sprzedawal tylko perfumy czy inne rzeczy..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 15:24   #19
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Nie wierzę, że ktoś sprzedawałby oryginalną setkę za 100zł
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 23:03   #20
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Nic poza tym nie sprzedawal, po komenatzrach nie mozna stwierdzic czy sprzedawal tylko perfumy czy inne rzeczy..
mozna stwierdzic co sprzedawał.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 01:45   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

jak strony przeniosą do archiwum to się nie stwierdzi.

moim zdaniem na bank masz podróby a na przyszłosc nauczkę, że się nie kupuje firmowych perfum na allegro tylko trzeba odżałować różnicę i szarpnąć się w drogerii. I też tzw. pewnej, bo do netowych i nawet z przepięknymi witrynami to też bym podchodziła z dużą dozą ostrożności.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 08:10   #22
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

O matko...perfumy a nie perfum Z takim pytaniem najlepiej się udać na forum Perfumy i tam znajdziej odpowiedni wątek.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 09:08   #23
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

jak dla mnie podróbka, przykro mi
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 10:45   #24
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
O matko...perfumy a nie perfum Z takim pytaniem najlepiej się udać na forum Perfumy i tam znajdziej odpowiedni wątek.
No własnie wpisałam się do tego wątku i nikt nie odpowiedzial
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:27   #25
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
jak strony przeniosą do archiwum to się nie stwierdzi.
Można

Przykład:
https://ssl.allegro.pl/item765878715...wa_roslin.html

http://209.85.229.132/search?q=cache...&ct=clnk&gl=pl
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 13:28   #26
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

no ale kopie też google co jakiś czas aktualizuje? wiszą dłużej, wiadomix, ale nie na wieki? Bo oczywiście chodzi mi o takiego zwykłego allegrowiczo-usera, bo serwis strony zachowane u siebie to chyba raczej miec musi.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 13:48   #27
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no ale kopie też google co jakiś czas aktualizuje? wiszą dłużej, wiadomix, ale nie na wieki? Bo oczywiście chodzi mi o takiego zwykłego allegrowiczo-usera, bo serwis strony zachowane u siebie to chyba raczej miec musi.
Aktualizuje. Ale wiszą na wieki tylko trzeba umieć znaleźć
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 14:08   #28
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

aaa. no prociem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 18:42   #29
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Słuchajcie, gość odpisał, że mam mu wysłac ten perfum paczka Płatne przy odbiorze i on mi zwroci kase, ale tylko taka kwote jaka ponioslam za perfum i przesylke w pierwsza strone. Juz nie chce zaplacic mi za odsylke towaru. Czy to zgodne z zasadami allegro?? Wkurzona jestem bo bede stratna 14 zlotych.. A przeciez nie moja wina ze gosc sprzedal mi podrobione perfumy....
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 18:46   #30
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Kupiłam perfum na allegro i wydaje mi sie, że to podróbka, ale nie jestem pewna

Ja bym sie zgodziła. To tylko 14 zł,a na upartego mogłby wcale nie zwrocic i twierdzic, ze zapach Ci sie nie spodobał i chcesz oddac uzywaną.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.