Pytania i porady fryzjerskie - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-11-01, 17:24   #2311
kondermin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ dziewczyny
Mam pytanie odno¶nie farbowania
W tej chwili na w³osach mam ombre, koñcówki s± tylko rozja¶nione rozja¶niaczem, od góry mam ju¿ swój odrost w rzadko spotykanym kolorze szaro mysim (oczywi¶cie ¶mieje siê, chyba najbardziej oklepanym). Chce przej¶æ na kolor blond, na ca³ej d³ugo¶ci.
Naczyta³am siê mnóstwo sposobów, st±d te¿ moje pytanie bo tak ju¿ wszystko mi siê w g³owie pomiesza³o, ¿e nie wiem jaki scenariusz wybraæ
Gdyby kto¶ udzieli³ mi porady by³abym wdziêczna
Otó¿ scenariusze mam takie ( wspomnê tylko, ¿e chcê zakupiæ farby z loreal majirel):
1. rozja¶niæ ca³e w³osy rozja¶niaczem lub druga opcja zrobiæ tylko k±piel rozja¶niaj±c±
2. a nastêpnie po kroku pierwszym zafarbowaæ farb± 9.22 bardzo jasny blond opalizuj±cy g³êboki i tu nasuwa siê nastêpne pytanie czy muszê wymieszaæ farbê np. z 9, lub zapigmentowaæ w³osy ? czyta³am ¿e po rozja¶nieniu wystarczy jak na odrost po³o¿ê 9.22 z 9%oxy na 45min a na d³ugo¶æ 9.22 z 6%oxy na 15 min, ale nie jestem pewna czy po rozja¶niaczu kolor nie bêdzie siê ultra szybko wyp³ukiwa³
zale¿y mi na efekcie koloru w miare naturalnego, ch³odnego blondu, równomiernego na ca³ych w³osach
nie wiem czy to istotne, ale bêdê ewentualnie rozja¶niaæ i farbowaæ siê z dawk± olaplexu u fryzjera
z góry dziêki za sugestie!
ps. za³±czam 2 zdj na 1 mój kolor niestety w sztucznym ¶wietle w dyskotece, a 2zdj kolor który chcê uzyskaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png 1.png (93,9 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png 2.png (162,0 KB, 18 za³adowañ)
kondermin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-02, 08:22   #2312
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

kondermin wow masz super kolor w³osów (chocia¿ ja bym siê sk³oni³a do okre¶lenia ich ju¿ jako bardziej br±zowych jasny br±z ni¿ mysi blond) my¶lê ¿e k±piel da radê skoro to tylko mysi blond. Nie musisz pigmentowaæ w³osów Twoje przemy¶lenia co do czasu i stê¿enia oxy s± jak najbardziej okej powinno wszystko wyj¶æ
po k±pieli odrost bêdzie mega rudy a reszta ¿ó³tko - wiêc na odrost 9 i 45 min a reszta 6 wystarczy aby juz nie przesuszaæ i musisz obserwowaæ bo mo¿na nawet wyd³u¿yæ czas
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-02, 10:12   #2313
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

To jest zdecydowanie blond, w dodatku bardzo ³adny (mówiê o pierwszej fotce, o wy¿szych partiach w³osów, które Gosia okre¶li³a jako br±z)
Po k±pieli faktycznie mo¿e wyj¶æ bardzo rudo, chocia¿ du¿o zale¿y od Twojego naturalnego barwnika i tego, przez jakie kolory siê Twoje w³osy rozja¶niaj± (moje o podobnym mysim blondzie na przyk³ad przez ¿ó³cie, nie rudo¶ci - mówiê o naturalnych, bo wszelkie farby faktycznie mi siê przez rudo¶ci rozja¶nia³y)
Rzecz w tym, ¿e je¶li wyjdzie rudo, to 9.22 tego nie zneutralizuje. 9.22 bêdzie ¶wietny na ¿ó³cie i z³oto, ale z rudym sobie nie poradzi. Ewentualnie przygasi lekko ¿arówê i rudo¶æ bêdzie mniej intensywna, ale tyle to zrobi ka¿da farba.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-02, 19:10   #2314
Weasellow
Raczkowanie
 
Avatar Weasellow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

mam pytanie,
czy kto¶ u¿ywa³ mo¿e farby igora royal?
ciekawa jestem jak wp³ywa na kondycjê w³osów,
i jak± trwa³o¶æ maj± kolory?
__________________
[FONT="Impact"][COLOR="Red"]
Weasellow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-03, 12:36   #2315
zuzannapik
Raczkowanie
 
Avatar zuzannapik
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 133
Majirel high lift, czy majiblond?

Hej, Chcê uzyskaæ platynowe, wrêcz srebrno siwe w³osy, ale mój naturalny kolor jest dosyæ ciemny. Do tej pory najlepszym co znalaz³am by³y Majiblondy z loreala, ale natknê³am siê w sieci na co¶ nowego, mianowicie Majirel High Lift, ale nie wiem, czym one siê ró¿ni±....? A konkretnie, to chcia³abym siê dowiedzieæ, która z nich jest silniejsza? Bêdê wdziêczna za odpowied¼.
zuzannapik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-06, 12:37   #2316
Natalia_Xx
Przyczajenie
 
Avatar Natalia_Xx
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 4
Szare w³osy ! Proszê o porady ;(

Zawsze farbowa³am w³osy farbami Loreal Preference na jasne blondy , mój naturalny kolor to ciemny blond ... Ostatnio mój odrost mia³ juz oko³o 2 cm i postanowi³am zrobiæ cos a'la ombre . Kole¿anka pseudo fryzjerka pracuj±ca zreszta w salonie kupi³a ze mn± farbê z Joanny w odcieniu naturalny blond i na³o¿y³a mi go do po³owy w³osów od góry bo chcia³am je lekko przyciemniæ .,, po zmyciu farby i wysuszeniu w³osów kolor na gorze czyli odrost z³apa³ ³adny odcieñ ciemniejszy ale reszta moich kwa¶nych w³osów zrobi³a sie szara !!!! Nie mam pojêcia co zrobiæ zeby pozbyæ sie tego brzydkiego zimnego szarego koloru Moze która¶ z Was by³a w podobnej sytuacji ? Proszê o jakie¶ rady bo nie mam pojêcia co z tym zrobiæ ;(

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Mia³o byc jasnych nie kwa¶nych
Natalia_Xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-06, 14:30   #2317
FabricOfBeauty
Przyczajenie
 
Avatar FabricOfBeauty
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Szare w³osy ! Proszê o porady ;(

Mog³aby¶ daæ zdjêcie w³osów? Mo¿e ³atwiej bêdzie co¶ wymy¶liæ...a co kole¿anka fryzjerka Ci zaproponowa³a? Musza pewnie trochê odrosn±æ niestety
__________________
Urodowe tricki na moim blogu : www.impressivebody.blogspot.com. Zapraszam
FabricOfBeauty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 14:32   #2318
FabricOfBeauty
Przyczajenie
 
Avatar FabricOfBeauty
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Co ja bym da³a za taki cudny z³oty odcieñ w³osów...ale mo¿e to ju¿ tak jest ¿e jak ma siê krêcone to chce siê proste. Jak ma siê proste to siê chce krêcone i pewnie tak z kolorem jest
__________________
Urodowe tricki na moim blogu : www.impressivebody.blogspot.com. Zapraszam
FabricOfBeauty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-06, 16:49   #2319
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szare w³osy ! Proszê o porady ;(

Cytat:
Napisane przez Natalia_Xx Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze farbowa³am w³osy farbami Loreal Preference na jasne blondy , mój naturalny kolor to ciemny blond ... Ostatnio mój odrost mia³ juz oko³o 2 cm i postanowi³am zrobiæ cos a'la ombre . Kole¿anka pseudo fryzjerka pracuj±ca zreszta w salonie kupi³a ze mn± farbê z Joanny w odcieniu naturalny blond i na³o¿y³a mi go do po³owy w³osów od góry bo chcia³am je lekko przyciemniæ .,, po zmyciu farby i wysuszeniu w³osów kolor na gorze czyli odrost z³apa³ ³adny odcieñ ciemniejszy ale reszta moich kwa¶nych w³osów zrobi³a sie szara !!!! Nie mam pojêcia co zrobiæ zeby pozbyæ sie tego brzydkiego zimnego szarego koloru Moze która¶ z Was by³a w podobnej sytuacji ? Proszê o jakie¶ rady bo nie mam pojêcia co z tym zrobiæ ;(

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Mia³o byc jasnych nie kwa¶nych
Mo¿liwe ¿e po kilku myciach siê wyplucze.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-07, 18:07   #2320
VetK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 1
Zmiana koloru

Serdecznie witam wszystkie wiza¿anki: )
Przeszuka³am forum, ale nie znalaz³am w±tku, który rozwi±za³by mój problem. Natomiast je¿eli gdzie¶ taki ju¿ jest to ogromnie przepraszam.

Zapragnê³am wreszcie piêknych w³osów. Powiem szczerze, ¿e na to co z nimi robiê s± i tak w naprawdê dobrej kondycji.
W skrócie bardzo jasny blond, ta sama farba od lat na g³owie - Garnier Nutrisse Creme - 100 - super rozja¶niaj±cy rumianek (w ciemnych kolorach wygl±dam bardzo niekorzystnie).
Na dodatek mam nerwicê skutkuj±c± tym, ¿e biorê pasmo w³osów i je mêczê, pl±czê, robi± siê sup³y nie do rozpl±tania (mini dredy) a wiêc konieczno¶æ wyrwania (Studiujê weterynariê, postêp: ju¿ 4 dzieñ siê pilnujê).
Chorujê ju¿ od roku na niedoczynno¶æ tarczycy - bardzo specyficzn± bo jestem mega szczup³a, ale posypa³y siê w³osy, paznokcie i skóra.

Bardzo prosi³abym o radê, w pierwszej kolejno¶ci chcia³abym zmieniæ kolor w³osów, ale bojê siê, ¿e ¼le dobiorê farbê bo nie rozró¿niam kolorów zimnych i ciep³ych (a ju¿ glona na g³owie mia³am ) Interesuje mnie farba Garnier nutrisse creme kolor 80 - vanille blond. Ale czy nie wywo³a u mnie zielonego stanu ponownie? : ))

Czy co¶ poza tym mo¿ecie mi poleciæ jako suplement diety? Pilnuje siê brania skrzypu polnego, czy istnieje co¶ jeszcze bardziej skutecznego?

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy mi odpowiedz±: )
VetK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-09, 11:46   #2321
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Zmiana koloru

Ja odno¶nie wzmocnienia i regeneracji , polecam picie na czczo 1 szkl- dwie ³y¿eczki siemienia lnianego zalewanego na noc wrz±tkiem- piæ razem z ziarenkami
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 15:27   #2322
PatrysssQa
Raczkowanie
 
Avatar PatrysssQa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej! Czujê ogromn± potrzebê zmiany i potrzebujê pomocy Mam w³osy d³ugie, farbowane (ostatni raz ok rok temu) na kolor bardzo zbli¿ony do mojego naturalnego... (wiem, ¿e farbowanie w³osów na taki sam kolor jak naturalny jest pozbawione sensu - nie mam zielonego pojêcia dlaczego wcze¶niej to robi³am ) Jak widac na zdjêciu mam nierówny kolor, gdzieniegdzie prze¶wituj± rudo¶ci. Stan w³osów oceniam jako ogólnie dobry, bardzo du¿o energii wk³adam w ich pielêgnacjê. Jak widaæ na koñcach s± przerzedzone, jednak raczej niezniszczone. I po tak wyczerpuj±cym wprowadzeniu pytanie.. czy mam szansê na zej¶cie na blond? Jako nastolatka rozja¶nia³am w³osy, zawsze fryzjerzy byli pod wra¿eniem podatno¶ci moich w³osów na wszelkie zabiegi... jednak wtedy nie oblepia³am ich ¿adnymi ciemnymi farbami... Obecnie mieszkam za granic±, nied³ugo planujê przyjazd do Polski i du¿± metamorfozê... jednak nie mam czasu na du¿o podej¶æ do rozja¶niania... czy w moim przypadku da siê to zrobiæ jednorazowo? Oczywi¶cie przy minimalnym zniszczeniu w³osów. Bardzo proszê o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 12233102_10208051221027908_196798357_n.jpg (69,5 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0005.jpg (82,7 KB, 9 za³adowañ)
__________________
Wiesz co jest piêkne?
Kiedy czujê, ¿e go k o c h a m id±c z nim za rêkê.

< 3
PatrysssQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-09, 17:32   #2323
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Jasne, ¿e siê da. Dekoloryzacja czy k±piele rozja¶niajace z OlapleX i stonowanie kolorem i bêdzie w porz±dku

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-10, 17:41   #2324
AnjjaK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 3
Wyrownanie szamponetka ombre ciemny braz-karmel-blond

Czesc, nie znalazlam zadnej satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi na forum wiec zalozylam nowy watek - nie bijcie.. mam wlosy dlugie naturalne w kolorze ciemnego brazu, ktore rozjasnialam dwukrotnie na ombre. W konsekwencji mam piêkne trzykolorowe przejscia z brazu do karmelu a na koncach blond (dosc jasny).. koñcówki regularnie podcinam, ale mimo to sa jednak zmeczone rozjasnianiem.



Postanowilam wrocic do naturalnego koloru wlosow, bez ich scinania (a na pewno nie w takiej ilosci w jakiej musialabym sciac). Czy uzycie szamponetki w kolorze jasny braz z delii wyrowna choc troche kolor i zostawi pigment w tych rozja¶nianych koncowkach? Specjalnie wybralam jasniejszy kolor bo rozchylona luska mocniej wciaga kolor a nie chcialam uzyskac efektu czarnych koncowek. Na poczatku chcialam wypróbowaæ szamponetke zeby sprawdzic jak sie to ombre zachowa a dopiero pozniej trwala farbe bez amoniaku..



Co o tym my¶licie? To dobry pomys³ czy jednak zdecydowac sie na cos innego? Dzieki z góry



Zdjecie w zalaczniki pokazuje orientacyjne kolory na mojej glowie, nie jest moja wlasnosia. Zrodlo - pinterest
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 51144a9f4416ceca5bd9080b446f6732.jpg (155,9 KB, 4 za³adowañ)
AnjjaK7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-10, 18:13   #2325
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Szamponetka nie zostawi pigmentu, raczej zejdzie znowu do blondu, choæ jaki¶ odcieñ na w³osach mo¿e zostaæ.
Zetnij lepiej te najja¶niejsze koñce, na te karmelowe zrób pigmentacjê i wtedy zafarbuj, a potem ju¿ tonuj szamponetkami.
Albo jak nie chcesz, to ci±gle farbuj szamponetk±
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-11, 10:39   #2326
Rosa Porta
Raczkowanie
 
Avatar Rosa Porta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 111
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

B³agam o pomoc. Niech kto¶ zdejmie z³y czar z moich w³osów Wczoraj chcia³am od¶wie¿yæ kolor br±zowy szamponem koloryzuj±cym Palette - ¶redni br±z 221, trzyma³am na ca³o¶ci tyle ile by³o wskazane i w³osy wysz³y.... potwornie ciemne, prawie czarne, zw³aszcza na koñcach. Jestem za³amana. To wygl±da na mnie okropnie. Ca³y Koszmar zacz±³ siê w kwietniu gdy ¶cie³am w³osy ok 10 cm i zamarzy³o mi sie ombre - r±z + jasne koncówki. Wiêc fryzjerka po³o¿y³a mi rozja¶niacz i w³osy zrobi³y siê po nim.... zielone (nigdy wczesniej nie mialam kontaktu z rozja¶niaczem). Tak farbowa³am wcze¶niej henn± kahadi. Tak fryzjerka o tym wiedzia³a. Tak, minê³o od czasu ostatniej henny do farby i rozja¶niacza ponad 9 miesiecy.

Moje pytanie, je¶li która¶ z was mia³a podobn± sytuacjê albo wie jak siê ratowaæ:
- czym mo¿na wyciagn±æ ten cholerny kolor z w³osów? Czy k±piel rozja¶niajaca tu pomo¿e? Nigdy tego nie stosowa³am.
Teraz bojê siê po prostu ka¿dego fryzjera. Na moich w³osach wszystko wariuje teraz, nie moge doj¶æ do ³adu. co jedna rzecz to wiêksza katastrofa. Marzy³am o powrocie do ja¶niejszych w³osów, ¶redni br±z z ja¶niejszymi refleksami, ale teraz jestem w czarnej d*pie. Najchêtniej chodzi³abym w worku na g³owie Ratujcie dziewczyny!!!:pros i:
__________________
All the world shall be yours in return; all the world.
Rosa Porta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-11, 10:51   #2327
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Proszê o jakas sugestie, sprawa wyglada tak:
W³osy farbowane by³y 9.14 3% woda, kole¿anka chcia³a zmieniæ juz u innego fryzjera odcien na 9.3 i takowy zosta³ na³o¿ony, w³osy wysz³y szaro niebieskie, fryzjer zaproponowa³ cotygodniowa pigmentacje bo nie trzyma jej sie wogole z³oty odcien, teraz juz chce normalnie isc tam na farbowanie i pewnie na³o¿± jej 9.3, czy tym razem po pigmentacji wyjdzie tak jak powinno ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-11, 19:23   #2328
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Rosa Porta Poka¿ wiadomo¶æ
B³agam o pomoc. Niech kto¶ zdejmie z³y czar z moich w³osów Wczoraj chcia³am od¶wie¿yæ kolor br±zowy szamponem koloryzuj±cym Palette - ¶redni br±z 221, trzyma³am na ca³o¶ci tyle ile by³o wskazane i w³osy wysz³y.... potwornie ciemne, prawie czarne, zw³aszcza na koñcach. Jestem za³amana. To wygl±da na mnie okropnie. Ca³y Koszmar zacz±³ siê w kwietniu gdy ¶cie³am w³osy ok 10 cm i zamarzy³o mi sie ombre - r±z + jasne koncówki. Wiêc fryzjerka po³o¿y³a mi rozja¶niacz i w³osy zrobi³y siê po nim.... zielone (nigdy wczesniej nie mialam kontaktu z rozja¶niaczem). Tak farbowa³am wcze¶niej henn± kahadi. Tak fryzjerka o tym wiedzia³a. Tak, minê³o od czasu ostatniej henny do farby i rozja¶niacza ponad 9 miesiecy.

Moje pytanie, je¶li która¶ z was mia³a podobn± sytuacjê albo wie jak siê ratowaæ:
- czym mo¿na wyciagn±æ ten cholerny kolor z w³osów? Czy k±piel rozja¶niajaca tu pomo¿e? Nigdy tego nie stosowa³am.
Teraz bojê siê po prostu ka¿dego fryzjera. Na moich w³osach wszystko wariuje teraz, nie moge doj¶æ do ³adu. co jedna rzecz to wiêksza katastrofa. Marzy³am o powrocie do ja¶niejszych w³osów, ¶redni br±z z ja¶niejszymi refleksami, ale teraz jestem w czarnej d*pie. Najchêtniej chodzi³abym w worku na g³owie Ratujcie dziewczyny!!!rosi:rosi:
Mo¿e zejdzie trochê po kilku myciach? Lekka k±piel rozja¶niajaca pomo¿e na pewno. Ale najpierw spróbuj umyæ kilka razy szamponem przeciw³upie¿owym, po³ó¿ te¿ maskê z miodu na w³osy. Mo¿e pomo¿e.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê o jakas sugestie, sprawa wyglada tak:
W³osy farbowane by³y 9.14 3% woda, kole¿anka chcia³a zmieniæ juz u innego fryzjera odcien na 9.3 i takowy zosta³ na³o¿ony, w³osy wysz³y szaro niebieskie, fryzjer zaproponowa³ cotygodniowa pigmentacje bo nie trzyma jej sie wogole z³oty odcien, teraz juz chce normalnie isc tam na farbowanie i pewnie na³o¿± jej 9.3, czy tym razem po pigmentacji wyjdzie tak jak powinno ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Byæ mo¿e. To zale¿y od stanu w³osów i tego jak przyjmuj± pigment.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-11, 23:11   #2329
Angeeeliqueee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny Chcia³abym siê upewniæ czy sposobem o którym my¶lê nie zrobiê sobie kuku w postaci glona na w³osach Mój odrost-z³oty blond poziom 6. Reszta w³osów farbowana 2 miesi±ce temu wellatonem 4/0-w chwili obecnej wyp³ukany. Chcia³abym uzyskaæ ³adny,ch³odny ocieñ blondu Wiem ¿e alfa spisuje siê genialnie je¿eli chodzi o traktowanie jej solo na naturalne w³osy. Przejê do konkretów. Pierwszym krokiem bêdzie k±piel rozja¶niaj±ca-bêdê nak³adaæ do skutku dopóki nie uzyskam w miarê równego,jasnego ¿ó³tka. Teraz zaczyna siê mój dylemat Odrosty traktowaæ bêdê Alfparf 11.11 z wod± 12%. W³osy po k±pieli chcia³am zafarbowaæ równie¿ 11.11 z wod± 3% jednak bojê siê zieleniny na g³owie! My¶licie ¿e wysz³oby okey? Czy mo¿e lepiej pierw rozja¶niane w³osy potraktowaæ farb± naturaln± na poziomie 10/11 z wod± 3% i dopiero pó¼niej po³o¿yæ 11.11 równie¿ z wod± 3%? POMOOOCY
Angeeeliqueee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 10:35   #2330
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Angeeeliqueee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny Chcia³abym siê upewniæ czy sposobem o którym my¶lê nie zrobiê sobie kuku w postaci glona na w³osach Mój odrost-z³oty blond poziom 6. Reszta w³osów farbowana 2 miesi±ce temu wellatonem 4/0-w chwili obecnej wyp³ukany. Chcia³abym uzyskaæ ³adny,ch³odny ocieñ blondu Wiem ¿e alfa spisuje siê genialnie je¿eli chodzi o traktowanie jej solo na naturalne w³osy. Przejê do konkretów. Pierwszym krokiem bêdzie k±piel rozja¶niaj±ca-bêdê nak³adaæ do skutku dopóki nie uzyskam w miarê równego,jasnego ¿ó³tka. Teraz zaczyna siê mój dylemat Odrosty traktowaæ bêdê Alfparf 11.11 z wod± 12%. W³osy po k±pieli chcia³am zafarbowaæ równie¿ 11.11 z wod± 3% jednak bojê siê zieleniny na g³owie! My¶licie ¿e wysz³oby okey? Czy mo¿e lepiej pierw rozja¶niane w³osy potraktowaæ farb± naturaln± na poziomie 10/11 z wod± 3% i dopiero pó¼niej po³o¿yæ 11.11 równie¿ z wod± 3%? POMOOOCY
Popiel + ¿ó³tko da zieleñ.
Na ¿ó³ty kolor powinna¶ na³o¿yæ kolor opalizuj±cy, czyli np. 11.22 czy 11.2, nie wiem, jakie znajdziesz w palecie. Nie bêdzie tak ch³odno jak po popielu, ale na pewno nie bêdzie glona. Pó¼niej, je¶li farba nie bêdzie siê wymywaæ do ¿ó³tka, mo¿esz na³o¿yæ 11.11

(Mówi³am oczywi¶cie o farbie k³adzionej na w³osy po k±pieli. Na odrosty mo¿esz na³o¿yæ 11.11, je¶li uda Ci siê dobrze omin±æ resztê w³osów)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-11-12 o 10:36
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-12, 20:37   #2331
marysia0017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 1
Du¿e odrosty, w³osy blond

Witam. Mam takie odrosty jak na zdjêciu. Rozja¶nia³am je do¶æ d³ugo,ale postanowilam ¿e chcê dla nich odpoczynku, bo sa bardzo zniszczone.Póki te odrosty nie by³y du¿e nie przeszkadza³o mi to... Teraz mam wra¿enie ¿e ka¿dy je widzi i zwraca na nie uwagê Do meritum. Co radzicie? Jestem gotowa je obci±æ (do d³ugo¶ci "ma³ej kitki" po zwi±zaniu) oraz kolorozowaæ (byle nie na blond. Mo¿e da siêz nich zrobiæ jakie¶ ombre bez potrzeby malowania odrostów ¿eby stopniowo przechodziæ do swojego koloru? My¶lalam o fryzurze któr± daje na koniec.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20151112.JPG (55,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20151112_1.JPG (45,3 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg orginal_2015_11_Tue_21_19_47_orginal_2015_07_tue_11_02_27_fhf.jpg (94,8 KB, 6 za³adowañ)
marysia0017 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 19:10   #2332
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Polecam Ci sombre. Przy wracaniu do naturalnego koloru nie ma nic lepszego.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-15, 21:06   #2333
whispersin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2
Dylemat farbowania w³osów....

Witajcie kobiety na forum. Mam do¶æ dziwne pytanie mianowicie co my¶licie o farbowaniu czê¶ci w³osów na wyrazisty, np. czerwony kolor, kiedy reszta w³osów jest naturalnie br±zowa? Takie np. ombre czy farbowanie w³osów od spodu (w moim przypadku chêæ takiej grzywki) podoba mi siê,kiedy ca³e w³osy s± farbowane, tzn kiedy nawet naturalny br±z uzyskany jest farb±, bo taki naturalne naturaly zawsze jest taki...inny. Mój kolor w³osów to
http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/f...ry/182_1_0.jpg
w ka¿dym razie bardzopodobny, tylko ciut jakby wyp³owia³y. Czy dodanie kilku pasm w bardzo ¿ywym kolorze nie bedzie wygl±da³o zbyt kiczowato?

Edytowane przez whispersin
Czas edycji: 2015-11-15 o 22:06
whispersin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-15, 21:22   #2334
Dollynka
Raczkowanie
 
Avatar Dollynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Dylemat farbowania w³osów....

osobi¶cie nie lubiê takich kontrastów. No i chyba bêdzie widaæ, ¿e czê¶æ w³osów jest naturalna i czê¶æ pofarbowana. Tak jakby¶ zaniedba³a odrost? Je¶li masz taki naturalny kolor jak na zdjêciu to jest piêkny. ¦liczny. Gdybym mia³a taki naturalny kolor nie farbowa³abym w³osów. Decyzja nale¿y do Ciebie
__________________
"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym" Ks. Jan Twardowski
Dollynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-16, 10:54   #2335
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene, proszê Ciê o poradê jakiego koloru mo¿emy spodziewaæ siê po zmieszaniu 238 Mro¼ny br±z+215 zimny blond z Joanny. Czy on bêdzie oscylowa³ w kierunku ciemnego blondu, jakiego refleksu mogê siê spodziewaæ(zimne+mro¼ne to pewnie co¶ w popielu?). Interesowa³aby mnie poziom 6 (w najgorszym wypadku 6), czy to bêdzie dobra kombinacja? Zale¿ny mi na Joannie bo wygra³am ca³± paletê farb i bawiê siê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg co.JPG (47,7 KB, 3 za³adowañ)

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-11-16 o 10:56
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-16, 11:43   #2336
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
SceneQueene, proszê Ciê o poradê jakiego koloru mo¿emy spodziewaæ siê po zmieszaniu 238 Mro¼ny br±z+215 zimny blond z Joanny. Czy on bêdzie oscylowa³ w kierunku ciemnego blondu, jakiego refleksu mogê siê spodziewaæ(zimne+mro¼ne to pewnie co¶ w popielu?). Interesowa³aby mnie poziom 6 (w najgorszym wypadku 6), czy to bêdzie dobra kombinacja? Zale¿ny mi na Joannie bo wygra³am ca³± paletê farb i bawiê siê
Nie do mnie pytanie, ale odpowiedzieæ mogê - przy mieszaniu farb kolor zawsze bêdzie bardziej zbli¿ony do koloru ciemniejszego. Im wiêksza ró¿nica miêdzy poziomami farb, tym mniejsze znaczenie w efekcie koñcowym bêdzie mia³ ja¶niejszy kolor, bo ciemniejsze farby po prostu maj± wiêcej pigmentu.
Nie wiem, jakie oznaczenia stosuje Joanna w swoich farbach, ale po zdjêciu mnie to wygl±da na co¶ w stylu 3 lub 4 dla tej ciemniejszej farby i 8 dla ja¶niejszej i raczej wyjdzie z tego co¶ bliskiego poziomowi 5, moooo¿e 6, ale jakby mi zale¿a³o na 6, to chyba bym nie ryzykowa³a tego zestawu.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-16, 12:54   #2337
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

okej kombinuje dalej w takim razie tak my¶lalam ale wola³am siê upewniæ dziêki wielkie za pomoc
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-16, 17:45   #2338
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Gosiu, w tym przypadku ciemny kolor praktycznie ca³kowicie zje jasny. Mo¿e bêdzie o ton ja¶niejszy, ni¿ sam ciemny.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-17, 13:16   #2339
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

okej, wpad³am na jeszcze jeden pomys³ poniewa¿ zosta³o mi siê po 1/2 opakowañ farb Garnier i Joanny mo¿e by tak je zmieszaæ:

Garnier 6.0 (ciemny blond)1/2 op. + Joanna (srebrny py³) 1/2 op.+oxydant 3% lub 6% =delikatnie przyciemnione w³osy?
rozrobiæ 6 czy zostawiæ i zrobiæ malaksowanie na 15-20 minut? Zalezy mi na delikatnym przyciemnieniu tak o 0,5 tonu :P hee... ale wymy¶lam
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-17, 16:07   #2340
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ciekawe co z tego wyjdzie. Zostawi³abym 6% z racji tego srebrnego py³u.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Ps Moim zdaniem wyjdzie brudny jasny br±z, nie wiem czy chcesz taki kolorek.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.