czarne matowe wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 10:55   #1
2352
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86

czarne matowe wlosy


no to przejdzmy konkretnie do pytania ; ]


od długiego czasu farbuje włosy na czarno (teraz mam brązowe ale wracam do poprzedniego koloru) lecz zawsze gdy pofarbuje strasznie się błyszczą i lśnią co mi przeszkadza.

czy znacie jakies farby po ktorych wlosy sie tak nie 'swieca'?
2352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 11:54   #2
queenkate
Przyczajenie
 
Avatar queenkate
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty.
Wiadomości: 12
GG do queenkate
Dot.: czarne matowe wlosy

Cytat:
Napisane przez 2352 Pokaż wiadomość
no to przejdzmy konkretnie do pytania ; ]


od długiego czasu farbuje włosy na czarno (teraz mam brązowe ale wracam do poprzedniego koloru) lecz zawsze gdy pofarbuje strasznie się błyszczą i lśnią co mi przeszkadza.

czy znacie jakies farby po ktorych wlosy sie tak nie 'swieca'?

Zazwyczaj po każdej farbie włosy mają taki błysk bo o to chodzi żeby się świeciły bo wtedy wyglądają zdrowo.
Może kup jakąś tańszą farbe(tańsza nie znaczy gorsza,ale może akurat będzie miała mniejszy błysk niż te drogie) albo znajdź coś z matową czernią.
queenkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:23   #3
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: czarne matowe wlosy

Cytat:
Napisane przez queenkate Pokaż wiadomość
Zazwyczaj po każdej farbie włosy mają taki błysk bo o to chodzi żeby się świeciły bo wtedy wyglądają zdrowo.
Może kup jakąś tańszą farbe(tańsza nie znaczy gorsza,ale może akurat będzie miała mniejszy błysk niż te drogie) albo znajdź coś z matową czernią.
włosy sa błyszczą bo są zdrowe i źle pisze wizażynka która zacytowałam tańsza farba wcale nie musi być gorsza a czasami lepsza a jak włosy są suche ,zniszczone to wtedy są matowe często taki efekt widuje na spalonych prawie martwych włosach przefarbowanych na ciemny.Kiedyś przeszkadzał mi ten blask również uważałam że przy czarnych daje efekt sztuczność a teraz walczę o niego chciał bym żeby moje włosy pięknie błyszczały a i powiem Ci że zwykła czerń tak mocno się nie błyszczy jak hebanowa lub krucza znaczy się to tylko moje spostrzeżenie.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:37   #4
queenkate
Przyczajenie
 
Avatar queenkate
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty.
Wiadomości: 12
GG do queenkate
Dot.: czarne matowe wlosy

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
włosy sa błyszczą bo są zdrowe i źle pisze wizażynka która zacytowałam tańsza farba wcale nie musi być gorsza a czasami lepsza a jak włosy są suche ,zniszczone to wtedy są matowe często taki efekt widuje na spalonych prawie martwych włosach przefarbowanych na ciemny.Kiedyś przeszkadzał mi ten blask również uważałam że przy czarnych daje efekt sztuczność a teraz walczę o niego chciał bym żeby moje włosy pięknie błyszczały a i powiem Ci że zwykła czerń tak mocno się nie błyszczy jak hebanowa lub krucza znaczy się to tylko moje spostrzeżenie.

Przecież napisałam,że tańsza wcale nie oznacza gorsza.
queenkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:53   #5
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: czarne matowe wlosy

Cytat:
Napisane przez queenkate Pokaż wiadomość
Przecież napisałam,że tańsza wcale nie oznacza gorsza.
tak tak tylko o to mi chodziło ze każda farba daje błysk nawet ta tańsza a tylko zniszczone włosy są smutne i nie mają blasku nie piłam do twojej wypowiedzi także sorki jeżeli jakoś to inaczej odebrałaś
pozdrawiam
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 13:03   #6
2352
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: czarne matowe wlosy

rzecz w tym ze ja wlosy mam zniszczone, nawet bardzo (farbowanie, pare dekolaryzacji, rozjanianie, oraz codzienne prostowanie daja znaki ;])
a blysku i tak nie moge sie pozbyc.
2352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 13:58   #7
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: czarne matowe wlosy

Moim zdaniem włosy które się błyszczą wyglądają świetnie ja też farbuję na czarno jednak błyszczą się tylko do kilku myć... różnego rodzaju odżywki nie dają jednak zadowalającego efektu... a co zrobić żeby się nie błyszczały... nie wiem :P
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.