Do teatru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-24, 06:47   #1
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423

Do teatru


Wiem, że to pytanie nie bardzo pasuje do tego forum, ale naprawdę mam problem, i bardzo proszę o pomoc...otóż w co ubrać się do teatru i jaki makijaż(jestem blondynką, jasna cera, niebieskie oczy) Czy musi być to obowiązkowo strój wieczorowy?-niecierpię [img]icons/icon9.gif[/img], a mój ukochany jeans chyba odpada..?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 07:01   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do teatru

Odpowiem Ci tak:
Byłam min. na GALi Piosenki Aktorskiej w Teatrze Polskim we Wrocławiu - i było baardzo różnorodnie, byli nawet ludzie w jeansach. mnie to specjalnie nie zachwycało.
Ja osobiście uważam, ze do teatru obowiązuje strój wyjściowy... tzn. elegancki...

Jeżeli jesteś osobą b. młodą i nie posiadasz tzw. kostiumu (granat, czerń). [img]icons/icon12.gif[/img] to może być ew. strój tzw. apelowy [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
biała bluzka i czarna spódnica

Ja osobiście jak byłam b. młoda i nienawidziłam stroju apelowego [img]icons/icon12.gif[/img] to chodziłam cała na czarno (łącznie z paznokciami, włosami )
Tobie będzie pięknie w granacie i niebieskim - a makijaż moim zdaniem b. delikatny...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 07:16   #3
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Do teatru

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Impreza ta to Wybory Najpiękniejszej Dziewczyny Polski w Wa-wie w Teatrze Roma.To mam jeszcze dużo do myślenia a czasu już mało...Ale może jednak ta klasyczna czerń...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 07:32   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do teatru

Ja ostatnio poszłam ubrana do teatru na jasno. Jasno-brązowa spódnica, jasno-zielony sweterek - wszystko w eleganckim tonie. Jesli chodzi o stroje apelowe, to mi osobiscie kojarza sie ze szkoła i uczniami wbitymi w beznadziejne mundurki [img]icons/icon7.gif[/img] Przejrzyj dokładnie swoją szafe, a z pewnoscia znajdziesz cos eleganckiego, nieszkolnego i wygodnego. Tym bardziej że są to Wybory Najpiękniejszej Dziewczyny Polski. Strój apelowo-szkolny jest raczej nie porządany. No a jesli nadal bedziesz miała watpliwosci to zostaje Ci jeszcze klasyczna czerń, w tym można isc wszędzie
Pozdrawiam gorąco!
P.S. Życze udanej zabawy! [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 07:43   #5
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Do teatru

Dzięki! Mam 25 lat ale odraza do białych szkolnych bluzeczek pozostała mi do dziś, i bardzo nie podobają mi się "apelowe" stroje. Za żakietami też specjalnie nie przepadam..może wystarczy elegancka bluzka i jakieś klasyczne spodnie albo spódniczka..?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 08:05   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do teatru

O RANY !!!! Kochana ale jestes w kropce. [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli oczywiscie moge wtracic, spodnie + bluzka lub spódnica + bluzka jak najbardziej wskazane!! . A tak na marginesie, jest to doskała okazja na zakupy [img]icons/icon7.gif[/img] Taki mały pretekst, a ile szczescia...
Buziaki! Życze Ci miłego szperania w szafie .
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 10:58   #7
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Do teatru

Z tymi zakupami to mi się pomysł jak najbardziej podoba-zawsze to jakiś pretekst [img]icons/icon7.gif[/img] Ale co z kolorystyką, czy koniecznie stonowana( uwielbiam ostre czerwienie..)? Ja po teatrach ani operach nigdy nie chodziłam, a wręcz omijałam...dlatego chcę Waszych opinii, a nie lubię kupować, czegoś "tylko na jedno wyjście" i dlatego chyba spodnie i jakś bluzka będą OK.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-09-24, 11:08   #8
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Do teatru

"....Impreza ta to Wybory Najpiękniejszej Dziewczyny Polski w Wa-wie w Teatrze Roma..."

Moim zdaniem na taką imprezę spokojnie możesz pójśc w czerwonej, eleganckiej kiecce (+ szpilki na nogach) i ostrzejszym makijażu.

A jak nie to coś w czym ci dobrze i w czym dobrze sie czujesz i będzie na pewno ok.
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:56   #9
kklinkierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Do teatru

Ja do teatru nie ubieram się jakoś szczególnie elegancko ale jeansow też bym się nie doważyła założyć. Zazwyczaj jakieś czarne spodnie i bluzka. A co do makijażu to ja mam zawsze albo kreske albo wycieniowane oko
kklinkierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.