Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 10:43   #1261
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dziewczyny, a jak wychodzi Mroźne Moccacino?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:09   #1262
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wychodzi Mroźne Moccacino?
http://domi-world.blogspot.com/2012/...ochaccino.html
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:17   #1263
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dzięki ! O, podoba mi się, nie jest za ciemny!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:40   #1264
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

a ja wczoraj chodziłam po sklepach z mamą i co byłam w jakimś gdzie są farby to brałam do ręki Mroźne kakao. Na początku stwierdziłam, że się wstrzymam z kupieniem, potem stwierdziłam że może jednak kupię bo już nie mogę patrzeć na mój kolor, ale akurat seria iced chocolates kosztowala 31 zl to mysle poszukam dalej. gdy weszlam do ostatniego skleu gdzie catingi byly po 23 zł to mroźnego kakao akurat nie mieli
ach to zrządzenie losu :P
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 15:56   #1265
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dziewczyny robiła, któraś z was trufle 513? Dwa dni temu zrobiłam ciemny brąz 300, włosy mam naturalne ciemny brąz, ale od słońca zrobiły się bardzo jasne. Niestety szampon trzymałam 34 min i mam czarne włosy ;/ Z góry są jakieś brązowe refleksy, ale na dole są kruczo czarne. Zastanawiam się nad tą truflą jak wychodzi?

2 tyg temu robiłam szamponetką ciemny brąz, ale innej firmy i wyszły całkiem inne.

A mi mam pytanie jak czytać tą numeracje? Bo czytam, czytam i wniosków brak

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2012-08-03 o 16:01
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 17:17   #1266
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiła, któraś z was trufle 513? Dwa dni temu zrobiłam ciemny brąz 300, włosy mam naturalne ciemny brąz, ale od słońca zrobiły się bardzo jasne. Niestety szampon trzymałam 34 min i mam czarne włosy ;/ Z góry są jakieś brązowe refleksy, ale na dole są kruczo czarne. Zastanawiam się nad tą truflą jak wychodzi?

2 tyg temu robiłam szamponetką ciemny brąz, ale innej firmy i wyszły całkiem inne.

A mi mam pytanie jak czytać tą numeracje? Bo czytam, czytam i wniosków brak

Nutusia16
napisała mi:

Zapisz to sobie gdzieś:
stopień, czyli pierwsza cyferka numeru farby:
1 czarny
2 b. ciemny brąz
3 ciemny brąz
4 brąz
5 jasny brąz
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 b. jasny blond
10 b. b. jasny blond
odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. cyferka na drugim miejscu oznacza, ze barwnika jest więcej, cyfra na trzecim miejscu oznacza, ze jest to tylko polysk tego odcienia:
o kolor naturalny (np 700 to blond, poprostu blond)
1 świetlisty
2 opalizujący
3 złocisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony

Mam nadzieję,że zapiska Nutusi16 pomoże
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 17:43   #1267
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

a ja czytałam że odcień 1 to popielaty a nie świetlisty, ale może oba określenia są poprawne..
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 17:56   #1268
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
a ja czytałam że odcień 1 to popielaty a nie świetlisty, ale może oba określenia są poprawne..

Nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie
myślę,że Nutusia16 napiszę czy to jest to samo czy też nie.
Czytałam sobie jakiś post i postanowiłam się tym linkiem podzielić. Oto in on http://makeover.instyle.com/ .Zamierzam sobie po przymierzyć fryzury, nie po to by sobie robić tylko sprawdzić jaki kolor by mi odpowiadał . I na razie spodobały mi się 2 kolory co myślicie o nich??Dałam takie zdjęcie po takiego jakiego proponowali nie miałam Można też usta sobie popatrzeć i makijaże Polecam.

Dodam,że są to fryzury gwiazd
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "

Edytowane przez angelofmydreams
Czas edycji: 2015-05-24 o 21:59
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 18:05   #1269
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie
myślę,że Nutusia16 napiszę czy to jest to samo czy też nie.
Czytałam sobie jakiś post i postanowiłam się tym linkiem podzielić. Oto in on http://makeover.instyle.com/ .Zamierzam sobie po przymierzyć fryzury, nie po to by sobie robić tylko sprawdzić jaki kolor by mi odpowiadał . I na razie spodobały mi się 2 kolory co myślicie o nich??Dałam takie zdjęcie po takiego jakiego proponowali nie miałam Można też usta sobie popatrzeć i makijaże Polecam.

Dodam,że są to fryzury gwiazd
Myślę, że w tym drugim kolorze zdecydowanie lepiej wyglądasz.

Dzięki za info z numeracją Wychodzi na to, że trufla to jasny brąz, heh sama nie wiem co robić. Wrzucę zaraz wam zdjęcie jak to wygląda
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 18:13   #1270
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Kurna no właśnie!. Dlaczego ja mam taką urodę. Dużo ludzi mówi,że mam francuską czy ja mam mocne rysy twarzy?? 2 strony wcześniej jest moja zdjęcie w całej okazałości. Czekamy na zdjęcie
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:03   #1271
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Kurna no właśnie!. Dlaczego ja mam taką urodę. Dużo ludzi mówi,że mam francuską czy ja mam mocne rysy twarzy?? 2 strony wcześniej jest moja zdjęcie w całej okazałości. Czekamy na zdjęcie
Troszeczkę tak, ale nie wiem ile masz lat obecnie, zauważyłam po sobie że przy 30 rysy mi się wyostrzyły bardziej. Francuską jak najbardziej. W ciemnych włosach pięknie wyglądasz.

Na dole moje naturalne włosy, ale rozjaśnione przez słońce. Drugie zdjęcie szamponetka, a ostatnie z dzisiaj...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120721_144646.jpg (41,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03082012018.jpg (76,0 KB, 91 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 19:38   #1272
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Troszeczkę tak, ale nie wiem ile masz lat obecnie, zauważyłam po sobie że przy 30 rysy mi się wyostrzyły bardziej. Francuską jak najbardziej. W ciemnych włosach pięknie wyglądasz.

Na dole moje naturalne włosy, ale rozjaśnione przez słońce. Drugie zdjęcie szamponetka, a ostatnie z dzisiaj...

pięknie wyglądasz na drugim zdjęciu. pasują ci ciemne kolorki
a ja zakochałam się w tym brązie (załącznik), myślicie, że powinnam za jakiś czas nałożyć znowu ,Brąz' czy ,Mroźne Trufle', aby był taki efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pca002.jpg (41,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pca021.jpg (37,1 KB, 16 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:47   #1273
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

morelle_ Mam 21 lat.. I Dziwną urodę. Nigdy nie słyszałam,żebym miała urodę francuską. Dopiero mamy kolezanki z pracy pytaja sie czy jakaś mieszana jestem. Lubię brązy ale zawsze wydaje mi się,że ja nie mam go na glowie tylko czerń i nigdy nie czuje się dobrze. W żadnych włosach. A Ty pięknie wyglądasz w ciemnych i bardzo Ci pasują!, a zdjęcie 2 jest piękne. Wega1993 bardzo łądny brąz. Ty chyba farbowałaś teraz się. Już masz odrosty czy planujesz w najbliższym czasie położyć? zaraz zobaczę co to za kolory to Ci napiszę
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:47   #1274
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

ja już się zdecydowałam na Mroźne Kakao 412, mam nadzieję, że wyjdzie ciemnie i NAPRAWDĘ popielate/chłodne a nie jakieś rude
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 20:03   #1275
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

A jaki teraz masz?? żeby czarne nie wyszły, ja zawsze się boję o to ). Z brązami jest tak dziwnie jak kładziesz brąz na brąz to robią się coraz ciemniejsze i poźniej wychodzi czarny z blondami chyba tak nie ma ?!.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A Proszę napiszcie mi jakie to są ciepłe złociste odcienie ?? mój kolega fryzjer napisał,że w jasnych bardzo nie bedzie mi dobrze ani w granatach i czarnych,palonych kawach itp. Dobrze mi własnie bedzie w tych ciepłych złocistych odcieniach, rudawych,toffy,czekolada, kasztan,karmel. Może za bardzo dążę do tych blondów wiedząc,że mi nie pasuje ?! nie wiem ja jestem taka,że jak chce to zrobię to i koniec! upartość nie zawsze jest dobra ;/
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 20:36   #1276
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
pięknie wyglądasz na drugim zdjęciu. pasują ci ciemne kolorki
a ja zakochałam się w tym brązie (załącznik), myślicie, że powinnam za jakiś czas nałożyć znowu ,Brąz' czy ,Mroźne Trufle', aby był taki efekt?
Dziękuje Piękny ten kolor Ja właśnie nie wiem jak będą wyglądać te trufle?

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
morelle_ Mam 21 lat.. I Dziwną urodę. Nigdy nie słyszałam,żebym miała urodę francuską. Dopiero mamy kolezanki z pracy pytaja sie czy jakaś mieszana jestem. Lubię brązy ale zawsze wydaje mi się,że ja nie mam go na glowie tylko czerń i nigdy nie czuje się dobrze. W żadnych włosach. A Ty pięknie wyglądasz w ciemnych i bardzo Ci pasują!, a zdjęcie 2 jest piękne. Wega1993 bardzo łądny brąz. Ty chyba farbowałaś teraz się. Już masz odrosty czy planujesz w najbliższym czasie położyć? zaraz zobaczę co to za kolory to Ci napiszę
Dziękuje Mi się zdecydowanie bardziej podobasz w ciemnych włosach. Ślicznie Nie wiem właśnie jak uzyskać ten kolor z 2 zdjęcia castingiem. Jaki to będzie odcień?
Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
A jaki teraz masz?? żeby czarne nie wyszły, ja zawsze się boję o to ). Z brązami jest tak dziwnie jak kładziesz brąz na brąz to robią się coraz ciemniejsze i poźniej wychodzi czarny z blondami chyba tak nie ma ?!.

No właśnie tak jak u mnie
---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A Proszę napiszcie mi jakie to są ciepłe złociste odcienie ?? mój kolega fryzjer napisał,że w jasnych bardzo nie bedzie mi dobrze ani w granatach i czarnych,palonych kawach itp. Dobrze mi własnie bedzie w tych ciepłych złocistych odcieniach, rudawych,toffy,czekolada, kasztan,karmel. Może za bardzo dążę do tych blondów wiedząc,że mi nie pasuje ?! nie wiem ja jestem taka,że jak chce to zrobię to i koniec! upartość nie zawsze jest dobra ;/
A widzę, że Ty też Wrocław
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 20:43   #1277
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje Piękny ten kolor Ja właśnie nie wiem jak będą wyglądać te trufle?



Dziękuje Mi się zdecydowanie bardziej podobasz w ciemnych włosach. Ślicznie Nie wiem właśnie jak uzyskać ten kolor z 2 zdjęcia castingiem. Jaki to będzie odcień?


A widzę, że Ty też Wrocław
Czyli myślisz,że powinnam zrezygnować z jasnych i wrócić do brązów? W sumie powinnam nakładać to co mi pasuje a nie to co mi się podoba. Nigdy nie będę blondi . Podoba mi się taki brąz niby w gazecie pisali,że ona farbowała lorealem 515 castingiem jak myślicie?? oto jej zdjęcie. Pasowałby mi ten kolor? w sumie nie jest ciemny aż tak ). Zadziwiające jest to,że ona ma cimne włosy a jak jej farbują to wcale takich nie ma. Nie wiem jak oni to robia

Ja studiuję we Wrocławiu i kocham to miasto! Nie wyobrażam sobie życia w innym mieście <3
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "

Edytowane przez angelofmydreams
Czas edycji: 2015-05-24 o 21:59
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 20:57   #1278
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Czyli myślisz,że powinnam zrezygnować z jasnych i wrócić do brązów? W sumie powinnam nakładać to co mi pasuje a nie to co mi się podoba. Nigdy nie będę blondi . Podoba mi się taki brąz niby w gazecie pisali,że ona farbowała lorealem 515 castingiem jak myślicie?? oto jej zdjęcie. Pasowałby mi ten kolor? w sumie nie jest ciemny aż tak ). Zadziwiające jest to,że ona ma cimne włosy a jak jej farbują to wcale takich nie ma. Nie wiem jak oni to robia

Ja studiuję we Wrocławiu i kocham to miasto! Nie wyobrażam sobie życia w innym mieście <3
Fajny odcień, podoba mi się Sadzę, że byłoby Ci w nim ok. Co do blondu to nic na siłę. Ja kiedyś też chciałam być. Miałam blond pasemka 2 dni, na 3 poszłam ściągnąć kolor. Nie da rady w moim przypadku. Jestem niewyraźna, jakieś rozmyte oczy mam. Cera byle jaka. Także z brązem się pożegnałam i jakoś powiem szczerze, że zaczynam doceniać ciemne odcienie. Także polecam Ci próbować z różnymi odcieniami, ale nie na siłę.

A co studiujesz? Ja już skończyłam, ale myślę o podyplomówce
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 21:10   #1279
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Tylko boję się,że wyjdą mi czarne. Choć mam "rudawy" odcień to chyba nie powinno aż tak mocno chwycić?? Ja Politologię na Uwr. Ale teraz przeniosłam się na zaoczne. Myślę,że dobrze zrobiłam. Bd miała doświadczenie lata pracy i dodatkowo wykształcenie a po dziennych bym nic nie miała ) pewnie,że tak a jaki kierunek chcesz podjąć?

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Niby pokazują,że Eva ma casting 515 i to niby ta farba http://drogeriaviva.pl/farba-do-wlos...da-o_4402.html czy nie wyjdzie ciemniej a to,ze ma ladny gleboki kolor nie wynika ze światła studyjnego? moze bardziej kolor uzyskam tym kolorem http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...czekolada.aspx lub http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...czekolada.aspx ??
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 22:02   #1280
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
morelle_ Mam 21 lat.. I Dziwną urodę. Nigdy nie słyszałam,żebym miała urodę francuską. Dopiero mamy kolezanki z pracy pytaja sie czy jakaś mieszana jestem. Lubię brązy ale zawsze wydaje mi się,że ja nie mam go na glowie tylko czerń i nigdy nie czuje się dobrze. W żadnych włosach. A Ty pięknie wyglądasz w ciemnych i bardzo Ci pasują!, a zdjęcie 2 jest piękne. Wega1993 bardzo łądny brąz. Ty chyba farbowałaś teraz się. Już masz odrosty czy planujesz w najbliższym czasie położyć? zaraz zobaczę co to za kolory to Ci napiszę
ahh, ja robię powoli plany na następne farbowanie - w październiku. zobaczę jak będzie się zmywać
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:13   #1281
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
ahh, ja robię powoli plany na następne farbowanie - w październiku. zobaczę jak będzie się zmywać
brązy chyba z loreala wychodzą ciemno prawda? To może weź jaśniejszy? kładąc brąz na brąz i tak sie zrobią ciemne a żeby nie były czarne
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:20   #1282
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość

A Proszę napiszcie mi jakie to są ciepłe złociste odcienie ?? mój kolega fryzjer napisał,że w jasnych bardzo nie bedzie mi dobrze ani w granatach i czarnych,palonych kawach itp. Dobrze mi własnie bedzie w tych ciepłych złocistych odcieniach, rudawych,toffy,czekolada, kasztan,karmel. Może za bardzo dążę do tych blondów wiedząc,że mi nie pasuje ?! nie wiem ja jestem taka,że jak chce to zrobię to i koniec! upartość nie zawsze jest dobra ;/
Może masz taką urodę jak ja, mi też jest dobrze w ciepłych kolorach, toffi, karmel, beż, mleczna czekolada. Blond nie wygląda tylko dobrze u dziewczyn z "hawajską" urodą- czarne naturalne włosy, czarne oczy, oliwkowa karnacja, każdy blond wygląda wtedy tanio..... Poza tą urodą można dobrać odcień- mi na przykład, jest fatalnie w popielach, platynie, ale w beżowym, miodowym- bardzo fajnie.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:42   #1283
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Właśnie ja nigdy nie mialam blondu wiec nie wiem jak bd wyglądała. No ale w super jasnym myślę,że mi za dobrze nie będzie. I tak samo uważa kolega fryzjer . I jestem skłonna wrócić do mojego brązu. Tylko chciałabym odcień jak Eva tylko nie wiem którym go uzyskam. Zważywszy na fakt,że brązy po farbowaniu wychodzą prawie czarne. A tego nie przeżyję (
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:46   #1284
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Noooo, ja też czerni bym nie przeżyła..... Celuj w poziom 6, one nie wychodzą czarno.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:58   #1285
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Wyglądam okropnie jak Kleopatra. Od razu płaczę i zaczesuje włosy do tyłu żeby nikt nie widział jak okropnie wyglądam! Eva ma piekny ciepły brąz, nie wierzę,że fryzjer zrobi taki sam efekt. Ile razy przychodziłam i pokazywałam choćby moje włosy na clip-in bo mi sie wyróżniały i zrobiła nie dość,że ciemniejszy to inny był brąz!
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 12:49   #1286
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Tylko boję się,że wyjdą mi czarne. Choć mam "rudawy" odcień to chyba nie powinno aż tak mocno chwycić?? Ja Politologię na Uwr. Ale teraz przeniosłam się na zaoczne. Myślę,że dobrze zrobiłam. Bd miała doświadczenie lata pracy i dodatkowo wykształcenie a po dziennych bym nic nie miała ) pewnie,że tak a jaki kierunek chcesz podjąć?

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Niby pokazują,że Eva ma casting 515 i to niby ta farba http://drogeriaviva.pl/farba-do-wlos...da-o_4402.html czy nie wyjdzie ciemniej a to,ze ma ladny gleboki kolor nie wynika ze światła studyjnego? moze bardziej kolor uzyskam tym kolorem http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...czekolada.aspx lub http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...czekolada.aspx ??
Ja myślę, że 515 będzie za ciemna dla Ciebie. A 535 czekolada? Jest jaśniejsza.

Jak myślicie, czy 353 czarny imbir uzyskam kolor taki jak na 2 zdjęciu? Ten ciemny (czarny) brąz mnie dobija codziennie jak spojrzę w lustro :/

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
ja już się zdecydowałam na Mroźne Kakao 412, mam nadzieję, że wyjdzie ciemnie i NAPRAWDĘ popielate/chłodne a nie jakieś rude
Jak zrobisz to wrzuć foto proszę. Ja się zastanawiam jeszcze nad tym ibirem, ale też nad właśnie 515 mroźną czekoladą.


Nigdy więcej 300 ;/
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 14:35   #1287
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja myślę, że 515 będzie za ciemna dla Ciebie. A 535 czekolada? Jest jaśniejsza.

Jak myślicie, czy 353 czarny imbir uzyskam kolor taki jak na 2 zdjęciu? Ten ciemny (czarny) brąz mnie dobija codziennie jak spojrzę w lustro :/

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



Jak zrobisz to wrzuć foto proszę. Ja się zastanawiam jeszcze nad tym ibirem, ale też nad właśnie 515 mroźną czekoladą.


Nigdy więcej 300 ;/

Właśnie tak myślałam o czekoladzie. I nawet chyba Eva ma taki kolor. Tylko boję się,że wyjdzie za ciemny i będę okropnie wyglądała (. Dziwne na stronie loreala nie ma tego koloru. Dopiero znalazłam w google grafika. A szukałaś gdzieś na blogach jak wychodzi ten kolor? zaprezentowany na opakowaniu ładnie wygląda
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 17:53   #1288
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślałam o czekoladzie. I nawet chyba Eva ma taki kolor. Tylko boję się,że wyjdzie za ciemny i będę okropnie wyglądała (. Dziwne na stronie loreala nie ma tego koloru. Dopiero znalazłam w google grafika. A szukałaś gdzieś na blogach jak wychodzi ten kolor? zaprezentowany na opakowaniu ładnie wygląda
ja robiłam rok temu ,czekoladę', wyszedł mi mahoń, ale kładłam na jasne blond włosy więc..
natomiast jak niektóre dziewczyny kładły na brąz, to wyszedł im brązik z mahoniowym refleksem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled - 1.jpg (95,6 KB, 25 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 18:04   #1289
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślałam o czekoladzie. I nawet chyba Eva ma taki kolor. Tylko boję się,że wyjdzie za ciemny i będę okropnie wyglądała (. Dziwne na stronie loreala nie ma tego koloru. Dopiero znalazłam w google grafika. A szukałaś gdzieś na blogach jak wychodzi ten kolor? zaprezentowany na opakowaniu ładnie wygląda
Nie, właśnie nie znalazłam. Ale ten co wega wrzuciła to za jasny mi się wydaje dla Ciebie. Chociaż teraz masz ciemne włosy?

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
ja robiłam rok temu ,czekoladę', wyszedł mi mahoń, ale kładłam na jasne blond włosy więc..
natomiast jak niektóre dziewczyny kładły na brąz, to wyszedł im brązik z mahoniowym refleksem.
Chodzi Ci o 535? Dla mnie kurcze za jasny właśnie. Zaraz wam wrzucę foto jak dziś wygląda ta 300 po pierwszym myciu.... Dramat... Wygląda jak lukrecja...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04082012019.jpg (72,5 KB, 129 załadowań)

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2012-08-04 o 18:12
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 20:35   #1290
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
ja już się zdecydowałam na Mroźne Kakao 412, mam nadzieję, że wyjdzie ciemnie i NAPRAWDĘ popielate/chłodne a nie jakieś rude
412 to brąz ze świetlisto-opalizującymi refleksami
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.

Edytowane przez nutusia16
Czas edycji: 2012-08-04 o 20:39
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.