Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 23:53   #2821
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, kiedys bardzo mi pomoglyscie ( Pseudofeministka ), dlatego ponownie zwracam sie z prosba. Mozecie mi polecic cos z BU do cery, ktora jest sucha, zmeczona ( spie po 3-4 h na dobe, wczesniej bylo po 2-3 h ), ma juz pierwsze zmarszczki ( ) i jeszcze kolejna moja przywara sa ogromne wory pod oczami i since. Przyszla jesien, wiec pomyslalam, ze mozna sie troche zluszczyc, ale nie mam pojecia, co jest teraz na topie, a czasu notorycznie mi brakuje przez 7 miesieczna dzidzie w domu. Pomozecie ?
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 14:57   #2822
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedys bardzo mi pomoglyscie ( Pseudofeministka ), dlatego ponownie zwracam sie z prosba. Mozecie mi polecic cos z BU do cery, ktora jest sucha, zmeczona ( spie po 3-4 h na dobe, wczesniej bylo po 2-3 h ), ma juz pierwsze zmarszczki ( ) i jeszcze kolejna moja przywara sa ogromne wory pod oczami i since. Przyszla jesien, wiec pomyslalam, ze mozna sie troche zluszczyc, ale nie mam pojecia, co jest teraz na topie, a czasu notorycznie mi brakuje przez 7 miesieczna dzidzie w domu. Pomozecie ?

To mile,ze moje rady na cos sie zdaly Moim zdaniem nic tak nie doda urody jak po prostu wyspanie sie. Ja wiem sama po sobie,ze jak jestem niewyspana i zmeczona to kosmetyki raczej niewiele zdzialaja.

Jezeli chodzi o since i wory pod oczami to absolutnie unikaj ciezkich kosmetykow na okolice wokol oczu.Przez ciezkie kosmetyki rozumiem wszelkie tluste i bogate skladnikowo kremy. Pomocny moze sie okazac zel aloesowy z flos leku.

Natomiast dla suchej cery moge Ci doradzic jedynie intuicyjnie, gdyz sama jestem posiadaczka cery mieszanej. Mysle,ze warto wyprobowac ten tonik na bazie hydrolatu do cery suchej, do demakijazu olejek myjacy do twarzy by nie naruszac warstwy lipidowej, nie wiem jak u Ciebie wyglada sprawa z wypryskami,ale jezeli nie masz z nimi problemow to na BU jest naprawde sporo kremow i serum ktore maja dzialanie nawilzajace.

Natomiast ja ze zluszczajacych bardzo lubie kwas migdalowy. Ladnie wygladza cere,powoduje,ze wypryski pojawiaja sie w stopniu minimalnym. Jest jesien i zamierzam go uzywac. Wczesniej uzywalam tez innych produktow z kwasami np. tonik BHA czy krem BHA ,efekty byly ale po dopiero dluzszym czasie. Na poczatku jedynie wysyp i podraznienie. Wiec pod tym wzgledem migdalek wygrywa.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 17:46   #2823
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:41   #2824
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam w domu kwas mlekowy 80%, jak go wykorzystać w jakiejś łatwej recepturze?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:05   #2825
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy macie jakiś sposób aby zmiękczyć wodę? Mam strasznie suchą skórę na nogach - chciałabym jakoś sobie poradzić z wodą, zeby tak jej nie wysuszała podczas kąpieli. Nie wiem jednak co dodać
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:13   #2826
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Czy macie jakiś sposób aby zmiękczyć wodę? Mam strasznie suchą skórę na nogach - chciałabym jakoś sobie poradzić z wodą, zeby tak jej nie wysuszała podczas kąpieli. Nie wiem jednak co dodać
Może dodać trochę oliwki do ciała do kąpieli?
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:42   #2827
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Czy macie jakiś sposób aby zmiękczyć wodę? Mam strasznie suchą skórę na nogach - chciałabym jakoś sobie poradzić z wodą, zeby tak jej nie wysuszała podczas kąpieli. Nie wiem jednak co dodać
Albo od razu po wyjściu z wanny/prysznica na mokrą skórę posmaruj ciało olwiką w tedy wsiąknie ładnie. ja tak robię po każdej kąpieli. Używam oliwki HiPP lub olejku Alterra
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 13:52   #2828
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Czy macie jakiś sposób aby zmiękczyć wodę? Mam strasznie suchą skórę na nogach - chciałabym jakoś sobie poradzić z wodą, zeby tak jej nie wysuszała podczas kąpieli. Nie wiem jednak co dodać
hmm...ja bym dała sodę, a przynajmniej wiem, że daje się tak do prania żeby zmiękczyć wodę
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:53   #2829
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To mile,ze moje rady na cos sie zdaly Moim zdaniem nic tak nie doda urody jak po prostu wyspanie sie. Ja wiem sama po sobie,ze jak jestem niewyspana i zmeczona to kosmetyki raczej niewiele zdzialaja.

Jezeli chodzi o since i wory pod oczami to absolutnie unikaj ciezkich kosmetykow na okolice wokol oczu.Przez ciezkie kosmetyki rozumiem wszelkie tluste i bogate skladnikowo kremy. Pomocny moze sie okazac zel aloesowy z flos leku.

Natomiast dla suchej cery moge Ci doradzic jedynie intuicyjnie, gdyz sama jestem posiadaczka cery mieszanej. Mysle,ze warto wyprobowac ten tonik na bazie hydrolatu do cery suchej, do demakijazu olejek myjacy do twarzy by nie naruszac warstwy lipidowej, nie wiem jak u Ciebie wyglada sprawa z wypryskami,ale jezeli nie masz z nimi problemow to na BU jest naprawde sporo kremow i serum ktore maja dzialanie nawilzajace.

Natomiast ja ze zluszczajacych bardzo lubie kwas migdalowy. Ladnie wygladza cere,powoduje,ze wypryski pojawiaja sie w stopniu minimalnym. Jest jesien i zamierzam go uzywac. Wczesniej uzywalam tez innych produktow z kwasami np. tonik BHA czy krem BHA ,efekty byly ale po dopiero dluzszym czasie. Na poczatku jedynie wysyp i podraznienie. Wiec pod tym wzgledem migdalek wygrywa.
Pseudofeiministka jak zwykle pomocna
Wiem, ze nic by mi tak nie pomoglo, jak porzadne wyspanie sie, ale niestety, na razie nie jest to mozliwe Trafil mi sie "Egzemplarz", ktory malo spi i czesto sie budzi w nocy. Czekam, az z tego wyrosnie

Do demakijazu juz od ladnych paru lat uzywam plynu micelarnego (bioderma sensibo, a od jakiegso czasu burjois) i tego akurat nie chce zmieniac - nic innego mi tak nie pasuje, ale toniku na bazie hydrolatu moge sprobowac :tak:

Kurcze, mowisz, ze nie stosowac zadnych bogatych kremow pod oczy? Dlaczego? To jak mam sie ustrzec przed nowymi zmarszczkami? ( bo wiem, ze tych istniejacych juz nie usune ) Z flosleku uzywalam zelu arnikowego, a na to jakis krem pod oczy, bo sam zel wydawal mi sie "za malo". No i niestety nie widzialam zadnej poprawy, a stosowalam kilka ladnych miesiecy.

W takim razie poki co mam dwie pozycje do zakupienia - tonik do cery suchej i tonik migdalowy. A moze polecilabys mi jakies serum na dzien pod filtry?

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jezeli chodzi o sen, to czytaj wyzej . Musze chyba przeczekac ten okres i miec nadzieje, ze synek zaraz z tego wyrosni

Ciekawa jestem, czy jestes zadowolona z tego kremu rozjasniajcego? Radzi sobie z delikatnymi przebarwieniami?

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Albo od razu po wyjściu z wanny/prysznica na mokrą skórę posmaruj ciało olwiką w tedy wsiąknie ładnie. ja tak robię po każdej kąpieli. Używam oliwki HiPP lub olejku Alterra
Shiloh, a nie mialas nigdy problemu z brzydko pachnacymi recznikami od oliwki? Pytam, bo ja bardzo dlugo nie moglam dojsc, dlaczego moje reczniki zaczely brzydko pachniec, zeby nie powiedziec cuchnac, az kiedys rozmawialam z kilkoma kolezankami i one zauwazyly to samo, kiedy stosowaly oliwke do ciala po kapieli.
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:05   #2830
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Shiloh, a nie mialas nigdy problemu z brzydko pachnacymi recznikami od oliwki? Pytam, bo ja bardzo dlugo nie moglam dojsc, dlaczego moje reczniki zaczely brzydko pachniec, zeby nie powiedziec cuchnac, az kiedys rozmawialam z kilkoma kolezankami i one zauwazyly to samo, kiedy stosowaly oliwke do ciala po kapieli.
Może to wyda Ci się dziwne, ale ja wprost NIENAWIDZĘ po myciu wycierać się ręcznikiem.

Po prysznicu, jak posmaruję się oliwką, to nigdy nie wycieram się od razu. Bo uważam, że oliwka musi dobrze wsiąknąć .Podczas gdy oliwka się wchłania w ciało, ja stoję przed lustrem i zajmuję się twarzą

Jak skończę to zwykle moje ciało już jest prawie suche i w tedy zakładam na siebie szlafrok, który jest z takiego samego materiału jak ręcznik. Resztki wody wsiąkają w niego. W prawdzie na podłodze jest kałuża, ale wycieram mopem i jest gitara

Tak po za tym oliwka HiPP wspaniale pachnie i niczego mi nie "zasmradza" .

A szlafrok jest prany co 2 -3 dni

Co do kremu AZELO, poczytałam trochę opini dziewczyn,które używały. Większość twierdziła zgodnie, że cudów jakichś wielkich nie robi. Ale normalizuje, wycisza i ogranicza powstawanie niedoskonałości oraz szybko goi nowo powstałe.

Edytowane przez _Shiloh_
Czas edycji: 2012-09-27 o 14:10 Powód: dopiska
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:44   #2831
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Pseudofeiministka jak zwykle pomocna
Wiem, ze nic by mi tak nie pomoglo, jak porzadne wyspanie sie, ale niestety, na razie nie jest to mozliwe Trafil mi sie "Egzemplarz", ktory malo spi i czesto sie budzi w nocy. Czekam, az z tego wyrosnie

Do demakijazu juz od ladnych paru lat uzywam plynu micelarnego (bioderma sensibo, a od jakiegso czasu burjois) i tego akurat nie chce zmieniac - nic innego mi tak nie pasuje, ale toniku na bazie hydrolatu moge sprobowac :tak:

Kurcze, mowisz, ze nie stosowac zadnych bogatych kremow pod oczy? Dlaczego? To jak mam sie ustrzec przed nowymi zmarszczkami? ( bo wiem, ze tych istniejacych juz nie usune ) Z flosleku uzywalam zelu arnikowego, a na to jakis krem pod oczy, bo sam zel wydawal mi sie "za malo". No i niestety nie widzialam zadnej poprawy, a stosowalam kilka ladnych miesiecy.

W takim razie poki co mam dwie pozycje do zakupienia - tonik do cery suchej i tonik migdalowy. A moze polecilabys mi jakies serum na dzien pod filtry?
Prawda jest,ze na worki i since to glownie pomaga sen,ale wiem ze nie mozesz sie aktualnie wyspac,wiec trzeba robic tak by nie pogorszyc zaistnialego stanu rzeczy Jezeli chodzi o "bogate" tresciowo kremy pod oczy to ja zauwazylam u siebie taka przypadlosc,ze jak posmarowalam "ciezkim" kremem miejsce pod oczami na noc,to rano wstalam ze sporymi workami i ciezkimi powiekami. Dlugi czas nie moglam dojsc dlaczego tak wlasnie sie dzieje,az przerzucilam sie w lecie tylko na zel aloesowy do twarzy i problem znikl, pozniej w ramach testu posmarowalam sie kolejnym tlusciochem i problem znowu sie pojawil.

Jezeli chodzi o zel z flos leku to ja arnikowego tez uzywalam,ale nie zdzialal duzo. Najlepszy jest jak dla mnie aloesowy ale w tubce,bo dziala w miare doraznie,niejako odrazu niwelujac zmeczenie i odswiezajac spojrzenie.

Natomiast na zmarszczki wokol oczu moze bys sie zddecydowala na serum z retinolem ? Z tego co pamietam ma on dosc lekka postac z tym,ze go mozna stosowac tylko na noc.

I jeszcze jedno.Jak sie zdecydujesz na jakis jeden silniejszy produkt to po co uzywac dodatkowo trzech innych ? Ja uwazam,ze jeden silniejszy produkt w pelni wystarczy Czyli albo migdal albo serum
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 17:14   #2832
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:34   #2833
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
No właśnie smaruje ciało olejkiem z alterry. Ale coś mi to niewiele pomaga.najgorzej jest po goleniu.używam pianki,smaruje nogi, gole ostrą maszynka a i tak nam podrażnione :/

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 09:07   #2834
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Spróbuj nogi po goleniu przemyć hydrolatem kocanki czy oczarowym.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 18:04   #2835
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witajcie
Jakie serum z BU byście poleciły dla cery mieszanej w kierunku tłustej z wągrami?
Myślałam nad kilkoma:

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-azelo.html
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html

Które najlepsze by było dla mojego typu cery? Używając któreś z tych serów musze rano nakładać filtr?

Mogłabym połączyć "kuracje" którymś serum z tonikiem z kwasami też z BU?

Przepraszam za ilość pytań, ale jestem w tym kompletnie zielona
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 18:15   #2836
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pietrucha95 Pokaż wiadomość
Witajcie
Jakie serum z BU byście poleciły dla cery mieszanej w kierunku tłustej z wągrami?
Myślałam nad kilkoma:

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-azelo.html
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html

Które najlepsze by było dla mojego typu cery? Używając któreś z tych serów musze rano nakładać filtr?

Mogłabym połączyć "kuracje" którymś serum z tonikiem z kwasami też z BU?

Przepraszam za ilość pytań, ale jestem w tym kompletnie zielona

Serum Azelo i Serum z kwasem migdałowym będą raczej na przebarwienia, a serum lemon na uregulowanie wydzielania sebum. Ja również mam skórę tłustą i stosowałam kiedyś lemona, ale mnie nie zachwyciło. Najlepiej na mnie działa kwas migdałowy. Ale wybór należy do Ciebie każde serum może wypaść u Ciebie dobrze/słabo.

Tak, możesz. Co parę dni możesz maznąć się dodatkowo tonikiem z kwasem (byle nie codziennie, bo za dużo złuszczania nie służy skórze).

Stosując każde z tych ser (serów :P ) trzeba niestety nakładać filtr, bo każde działa złuszczająco. I maziać się filtrem jeszcze przez miesiąc od zakończenia kuracji.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 18:35   #2837
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Tzn najbardziej zależy mi na tym , aby pozbyc się wągrów. I właśnie nie wiem które najlepiej wybrać to serum.
Co do tych olejków z BU stosujecie tylko wieczorem czy również rano?
Jeżeli tylko wieczorem to rano można użyć tylko jakiegoś hydrolatu z BU?
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 11:01   #2838
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Może to wyda Ci się dziwne, ale ja wprost NIENAWIDZĘ po myciu wycierać się ręcznikiem.

Po prysznicu, jak posmaruję się oliwką, to nigdy nie wycieram się od razu. Bo uważam, że oliwka musi dobrze wsiąknąć .Podczas gdy oliwka się wchłania w ciało, ja stoję przed lustrem i zajmuję się twarzą

Jak skończę to zwykle moje ciało już jest prawie suche i w tedy zakładam na siebie szlafrok, który jest z takiego samego materiału jak ręcznik. Resztki wody wsiąkają w niego. W prawdzie na podłodze jest kałuża, ale wycieram mopem i jest gitara

Tak po za tym oliwka HiPP wspaniale pachnie i niczego mi nie "zasmradza" .

A szlafrok jest prany co 2 -3 dni

Co do kremu AZELO, poczytałam trochę opini dziewczyn,które używały. Większość twierdziła zgodnie, że cudów jakichś wielkich nie robi. Ale normalizuje, wycisza i ogranicza powstawanie niedoskonałości oraz szybko goi nowo powstałe.
Kochana, gdybym nie miala 7-miesiecznego bobo w domu, to tez moglabym sobie tak czekac, az mi oliwka wsiaknie Niestety, dobre czasy sie skonczyly i teraz kazda minuta jest na wage zlota. Ja stosowalam olejek babydream i alltere i wlasnie wtedy pojawil sie ten nieprzyjemny zapach Dlugo nie moglam go niczym wtepic. W koncu sie udalo i odkad przestalam sie smarowac oliwka po kapieli, to smrodek nie wrocil. Moze sprobuje z HIPPem

Dziekuje za odp w sprawie kremu azelo



Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Prawda jest,ze na worki i since to glownie pomaga sen,ale wiem ze nie mozesz sie aktualnie wyspac,wiec trzeba robic tak by nie pogorszyc zaistnialego stanu rzeczy Jezeli chodzi o "bogate" tresciowo kremy pod oczy to ja zauwazylam u siebie taka przypadlosc,ze jak posmarowalam "ciezkim" kremem miejsce pod oczami na noc,to rano wstalam ze sporymi workami i ciezkimi powiekami. Dlugi czas nie moglam dojsc dlaczego tak wlasnie sie dzieje,az przerzucilam sie w lecie tylko na zel aloesowy do twarzy i problem znikl, pozniej w ramach testu posmarowalam sie kolejnym tlusciochem i problem znowu sie pojawil.

Jezeli chodzi o zel z flos leku to ja arnikowego tez uzywalam,ale nie zdzialal duzo. Najlepszy jest jak dla mnie aloesowy ale w tubce,bo dziala w miare doraznie,niejako odrazu niwelujac zmeczenie i odswiezajac spojrzenie.

Natomiast na zmarszczki wokol oczu moze bys sie zddecydowala na serum z retinolem ? Z tego co pamietam ma on dosc lekka postac z tym,ze go mozna stosowac tylko na noc.

I jeszcze jedno.Jak sie zdecydujesz na jakis jeden silniejszy produkt to po co uzywac dodatkowo trzech innych ? Ja uwazam,ze jeden silniejszy produkt w pelni wystarczy Czyli albo migdal albo serum
Czyli co bys polecala, na te moje nieszczesne oczy? Na noc serum z retinolem, na dzien zel flosleku aloesowy?
Pytam o inne rzeczy, bo mam rozne problemy z moja buzia i łapie sie wszystkiego Z jednej strony sucha, z drugiej lekkie przebarwienia, z trzeciej drobne zmarszczki i te nieszczesne wory. Pewnie masz racje, ze powinnam zostac przy jednym silniejszym produkcie, ale co w takim razie nakladac rano pod filtry?

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dziekuje za odpowiedz Ja na szczescie mam delikatne te przebarwienia, ale i tak mnie denerwuja i myslalam, zeby juz zaczac cos dzialac w celu ich zminimalizowania.

Tylko wlasnie teraz juz sama nie wiem, jak pielegnowac te moja cere, zeby wlasnie nie ladowac na nia za duzo?
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2012-09-29 o 11:04
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 12:28   #2839
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Po prysznicu, jak posmaruję się oliwką, to nigdy nie wycieram się od razu. Bo uważam, że oliwka musi dobrze wsiąknąć .Podczas gdy oliwka się wchłania w ciało, ja stoję przed lustrem i zajmuję się twarzą
jeny! Jak Ty to wytrzymujesz kobieto mi po prysznicu jest zawsze tak zimno, że marzę tylko o tym żeby się wytrzeć i ubrać w coś ciepłego muszę spróbować tej Hipp, bo babydream się u mnie kiepsko wchłania...
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 14:40   #2840
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam zamiar zamówić hydrolat,olejek myjący,serum lemon i tonik BHA.

Jak przyjdzie paczka to moge razu zacząć używać olejku i serum(w tym samym czasie)? a tonik BHA np. wprowadzic po jakichś 3-4 tygodniach?
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:30   #2841
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pietrucha95 Pokaż wiadomość
Mam zamiar zamówić hydrolat,olejek myjący,serum lemon i tonik BHA.

Jak przyjdzie paczka to moge razu zacząć używać olejku i serum(w tym samym czasie)? a tonik BHA np. wprowadzic po jakichś 3-4 tygodniach?
Olejek jak najbardziej nie przeszkadza w tym żeby stosować serum. Toniku nie miałam, ale lemon tak i mają takie samo stężenie kwasu. Mnie nieźle wysypało i musiałam się uzbroić w cierpliwość z tym serum, ale warto było
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:37   #2842
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
Olejek jak najbardziej nie przeszkadza w tym żeby stosować serum. Toniku nie miałam, ale lemon tak i mają takie samo stężenie kwasu. Mnie nieźle wysypało i musiałam się uzbroić w cierpliwość z tym serum, ale warto było
A mogłabyś dokładniej napisać jakie otrzymałaś efekty po serum lemon? Po jakim czasie dostałaś wysyp jak długo trwał itp.
I z jaką częstotliwością używałaś serum?
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:49   #2843
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ale przecież serum lemon nie działa w ten sposób, że oczyszcza skórę i powoduje wysyp. To jest raczej oznaka zapchania skóry.
No chyba, że się mylę...
Aż się przestraszyłam, bo właśnie niedługo powinno ono do mnie przyjść.
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 23:36   #2844
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pietrucha95 Pokaż wiadomość
Co do tych olejków z BU stosujecie tylko wieczorem czy również rano?
Jeżeli tylko wieczorem to rano można użyć tylko jakiegoś hydrolatu z BU?
Ja olejek myjący stosuję tylko wieczorem - właśnie nim zmywam makijaż. A rano myję buzię delikatnym żelem. Nie wyobrażam sobie rano użyć tylko hydrolatu, bo na noc nakładam krem, którego hydrolat nie zmyje. Ale spróbuj robić jak napisałaś - przekonasz się na własnej skórze (dosłownie) czy Ci takie coś odpowiada. Generalnie plan jest ok.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 14:18   #2845
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny. Mam problem ze swoją cerą. Mam raczej cerę normalną - ale lubi się zarówno przesuszać, jak i przetłuszczać, to drugie zwłaszcza. Ma też tendencję do zapychania. Do niedawna używałam jakiegoś żelu do mycia, później hydrolat i olej z pestek malin z żelem hialuronowym. Chociaz hydrolat i olej nieregularnie.
O ile w świetle łazienkowym wydawało mi się, że skóra wygląda ok, o tyle w dziennym widzę nierównomierny koloryt, skóra wygląda na szarą i zmęczoną. Zmarszczki w typowych mimicznych miejscach podkreślone i widoczne mocno (mam 25 lat). Ale nie jest ani przesuszona, ani przetłuszczona, widać jednak rozszerzone pory. Poleciłybyście mi jakiś plan pielęgnacji opary na BU? Niestety mam ogromną tendencję do zapychania i tutaj kwi mój problem.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 14:37   #2846
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Jeżeli chodzi o filtr to wystarczy 30? czy lepiej brać 45?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 16:20   #2847
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pietrucha95 Pokaż wiadomość
A mogłabyś dokładniej napisać jakie otrzymałaś efekty po serum lemon? Po jakim czasie dostałaś wysyp jak długo trwał itp.
I z jaką częstotliwością używałaś serum?
Najpierw stosowałam codziennie. Początkowo było w porządku, ale później (po jakichś 1,5-2 tyg.) zaczęły się 'gule'... Co rusz wyskakiwało coś nowego i zostawiało po sobie przebarwienia. Leczyłam wysyp z 2 miesiące:/ Dlatego odstawiłam to serum i wróciłam po jakimś czasie stosując na zmianę z Cetaphilem co drugi/trzeci dzień. No i mieszałam je z żelem hialuronowym. Ogólnie jest bardzo wydajne. Tym sposobem nie mam już gul, wcale się nie pojawiają wągrów nie ruszyło, ale moich chyba nic nie rusza:p Przebarwienia się rozjaśniły, skóra ogólnie jest gładsza.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o filtr to wystarczy 30? czy lepiej brać 45?
Zależy na czym Ci zależy Wydaje mi się, że jeśli już stosować filtr, to chronić się porządnie i wybierać z wyższym faktorem. Chyba, że nie chcesz skóry przeciążać, przebywasz mało na zewnątrz, czy też nie masz filtrowej obsesji i nie stosujesz kwasów to weź spf 30. Ja tak zaczynałam, ale doszłam do wniosku, że wolę zacząć używać 50+ skoro już mam się smarować (teraz muszę przez kwasy). Ale nie wszystkim odpowiada konsystencja wyższych filtrów. Np. spf 30 z Sorayi jest super, a ten 50+ już bieli. Popróbuj

Edytowane przez kael
Czas edycji: 2012-09-30 o 16:11
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 16:40   #2848
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zależy na czym Ci zależy Wydaje mi się, że jeśli już stosować filtr, to chronić się porządnie i wybierać z wyższym faktorem. Chyba, że nie chcesz skóry przeciążać, przebywasz mało na zewnątrz, czy też nie masz filtrowej obsesji i nie stosujesz kwasów to weź spf 30. Ja tak zaczynałam, ale doszłam do wniosku, że wolę zacząć używać 50+ skoro już mam się smarować (teraz muszę przez kwasy). Ale nie wszystkim odpowiada konsystencja wyższych filtrów. Np. spf 30 z Sorayi jest super, a ten 50+ już bieli. Popróbuj [/QUOTE]

No właśnie chciałam wziąc jakieś serum i do tego tonik BHA 2% i wtedy nie wiem który filtr
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 19:51   #2849
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A ja znowu stosuję Serum 3xROSE ... tęskniłam za tym zapachem. Ogólnie mam fazę na róże. A to woda różana domowej roboty, a to woda różana Dabur, a teraz serum różane. Naprzemiennie z Serum Granat.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 22:23   #2850
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pietrucha95 Pokaż wiadomość
A mogłabyś dokładniej napisać jakie otrzymałaś efekty po serum lemon? Po jakim czasie dostałaś wysyp jak długo trwał itp.
I z jaką częstotliwością używałaś serum?
Nie do mnie pytanie, ale ja stosowałam serum lemon codziennie na noc.
U mnie akurat nie było wysypu, za to z dnia na dzień skóra stawała się ładniejsza - aż nie mogłam uwierzyć
Po dłuższym stosowaniu skóra się przyzwyczaiła i nie było już tak cudownie, ale nadal ok.
Ale jak wiadomo, u każdego może być inaczej.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
A ja znowu stosuję Serum 3xROSE ... tęskniłam za tym zapachem. Ogólnie mam fazę na róże. A to woda różana domowej roboty, a to woda różana Dabur, a teraz serum różane. Naprzemiennie z Serum Granat.
O, i chyba jak będę znowu zamawiać serum lemon, zaopatrzę się w 3xrose - nasłuchałam się pochwał i już mi się podoba
Zapach jest prawdziwie różany?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2012-09-30 o 22:24
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.