Jak go przekonać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-04, 12:39   #1
xxkarma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 18

Jak go przekonać?


Witam
Jestem z chłopakiem kilka miesięcy. W lipcu postanowiliśmy wyjechać na wspólne wakacje ze znajomymi. Niestety pierwszego dnia sporo przesadziliśmy z alkoholem i z chłopakiem przeżyliśmy swój pierwszy raz. Niewiele z niego pamiętamy, nie był do końca udany, nikt z nas nie doszedł. Dodam jeszcze, że oboje wcześniej mieliśmy innych partnerów seksualnych. Następnego dnia chłopak mnie przepraszał, że do tego doszło i mówił, że bardzo żałuje, że nie chciał żeby tak wyglądał nasz pierwszy raz i najchętniej cofnąłby czas.
Od tego czasu minęło już półtora miesiąca, z chłopakiem mieliśmy już wiele okazji do powtórzenia tego, ale do niczego nie doszło. Zawsze gdy robiło się już trochę goręcej on przerywał. Zaczęło mnie to bardzo martwić więc postanowiłam szczerze z nim porozmawiać. Okazało się, że nie chce ze mną sypiać właśnie z powodu tego naszego pierwszego razu, że go żałuje. Spytałam się go wtedy czy nasz związek ma jeszcze jakiś sens, jakąś przyszłość, skoro przez to co się stało nie będzie chciał już nigdy się ze mną przespać. Powiedział, że wyolbrzymiam, ponieważ wcale nie powiedział, że nie chce ani tym bardziej, że już nigdy. Rozmowa się na tym zakończyła.
I teraz proszę Was o poradę, co mam zrobić w związku z tym. Kocham go i nie chcę go zostawiać.
Jak mogę go przekonać żeby się do mnie zbliżył, żebyśmy znowu się kochali? Żeby się odblokował i zapomniał o tym nieudanym pierwszym razie. Bo boję się, że jeśli jeszcze jakiś czas to potrwa to on ze mną zerwie, ponieważ wiadome, jak każdy facet ma swoje potrzeby seksualne, a ze mną nie będzie mógł ich zaspokoić przez tamto wspomnienie..
Pomóżcie, bardzo proszę
xxkarma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 13:40   #2
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Jak go przekonać?

Hmm, był niedawno bardzo podobny wątek na intymnym...
Musisz z nim porozmawiać jeszcze raz, bo z poprzedniej rozmowy nic nie wynikło. Ale jakby wobec mnie facet tak dziwnie się zachowywał z powodu tak błahej sprawy to uznałabym, że coś nie do końca z nim w porządku i bym wiała.
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 15:00   #3
Luki292
Raczkowanie
 
Avatar Luki292
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 75
Dot.: Jak go przekonać?

Jeżeli ktoś tu wyolbrzmia to definitywnie on.
Ty nic nie mowilas o tej nocy a on najwidoczniej przyczepil się do tego.
Cos mi tu smierdzi bo przez te 1,5miesiaca powinien odpuscic i powtórzyć to.
Także jest cos na rzeczy, przewiduje ze on kreci
__________________
Zycie to film a to od Ciebie zależy czy będziesz statysta czy gwiazda
Luki292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 17:03   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak go przekonać?

Skoro facet powiedział, że nie będzie uprawiał z tobą seksu, bo pierwszy raz był nieudany, to albo zwariował ,/ bo jak, nigdy już z tobą seksu?/, albo w ogóle go nie pociągasz.
Tak czy inaczej, facet do odstrzału.
Bo co, będziesz prosić?
Weź mnieeee, pliiiiiiiz!
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 19:11   #5
xxkarma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 18
Dot.: Jak go przekonać?

No tak samo mu powiedziałam, że skoro nie dojdzie między nami już nigdy do zbliżenia to chyba jedyną opcją jest rozstanie, na co on odpowiedział, że to nie tak, że nie będzie chciał już nigdy.. Nie mam pojęcia co robić, ile dać mu czasu, czy mogę to jakoś przyspieszyć albo naprawić. Wiele razy mu mówiłam, że ja nie żałuję, że to się stało i żeby wyluzował, to mówi, że nie potrafi...
xxkarma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 19:53   #6
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Jak go przekonać?

Cytat:
Napisane przez karaba_la_sorciere Pokaż wiadomość
Hmm, był niedawno bardzo podobny wątek na intymnym...
Musisz z nim porozmawiać jeszcze raz, bo z poprzedniej rozmowy nic nie wynikło. Ale jakby wobec mnie facet tak dziwnie się zachowywał z powodu tak błahej sprawy to uznałabym, że coś nie do końca z nim w porządku i bym wiała.


Wróć do rozmowy i rozmawiaj aż zakończy się jakimiś konkretami. Bo na razie to uniki. On się tego nadal wstydzi? Żałuje? Ile można chować taką urazę?
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 19:53   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak go przekonać?

Autorko po co drugi wątek o tym samym? Do tego z pominięciem jego bucowatych tekstów w twoim kierunku?Odbyłaś z nim te poważną rozmowę? Jeśli tak i on dalej twierdzi że kiedyś mu się może łaskawie zechce to zerwij z palantem.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 21:01   #8
xxkarma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 18
Dot.: Jak go przekonać?

Nie chcę z nim zrywać, ponieważ go kocham, a poza tym jednym aspektem związek układa nam się świetnie
xxkarma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 21:30   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak go przekonać?

Cytat:
Napisane przez xxkarma Pokaż wiadomość
Nie chcę z nim zrywać, ponieważ go kocham, a poza tym jednym aspektem związek układa nam się świetnie
Nie No jasne super związek z kimś kto mówi że mogłaś bardziej bronić swojej cnoty i nie dac mu się zaciągnąć do łóżka po pijaku z kimś kto zlewa Twoje potrzeby seksualne i z bliżej niewyjaśnionych powodów nie zamierza uprawiać z Tobą seksu. Naprawdę rewelacja. Bądź z nim, w pewnym momencie będziesz tak sfrustrowana seksualnie że będziesz sobie w brodę pluć że tyle czasu zmarnowałas.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 15:28   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak go przekonać?

Cytat:
Napisane przez xxkarma Pokaż wiadomość
Nie chcę z nim zrywać, ponieważ go kocham, a poza tym jednym aspektem związek układa nam się świetnie
A to "świetnie" czym się przejawia?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 15:56   #11
xxkarma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 18
Dot.: Jak go przekonać?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A to "świetnie" czym się przejawia?
Po prostu całościowo nam się dobrze układa. Super nam się spędza wspólnie czas, nie kłócimy się, ciężko powiedzieć czym się to przejawia. Po prostu jest nam dobrze razem.
xxkarma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 20:19   #12
Dudefix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 86
Dot.: Jak go przekonać?

Cytat:
Napisane przez xxkarma Pokaż wiadomość
Po prostu jest nam dobrze razem.
...no chyba, że mam ochotę na seks, to muszę niestety poczekać.... yyyy.... ileś tam dni (tygodni, miesięcy, lat - niepotrzebne skreślić) aż udzielny książe zechce spojrzeć łaskawiej na moje rozgrzane ciało...

Dziewczyno, być może należysz do tej drugiej grupy ludzi, ale wydaje mi się, że większość wychodzi ze słusznego założenia, że udany związek to w 90% dobry seks. Wcześniej czy później będzie zgrzytać i to tak, jak byś wsypała do pracującego silnika garść piasku
Dudefix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 16:49   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak go przekonać?

A może on jakiegoś grzybka złapał i z tego powodu celibat? Bo żeby tak półtora miesiąca postu, "bo nie"?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:50   #14
tomekz1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 36
Dot.: Jak go przekonać?

Ja jako facet powiem Ci, że na bank coś jest nie tak. I najwyraźniej już go straciłaś, obstawiam, że kocha się z inną kobietą skoro z Tobą nie chce. Facet nie jest w stanie wytrzymać tygodnia bez seksu obok kobiety do której cokolwiek czuje, a Ty mówisz że to trwa 1,5 miesiąca... Nawet jak załapał jakiegoś grzyba to zdrowy na umyśle facet by o tym powiedział, poza tym leczenie grzyba chyba tyle nie trwa ?
tomekz1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-06 18:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.