Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-24, 20:48   #2911
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Demona i co Ty teraz zrobisz Kochana? Na co się zdecydujesz?
Chyba będziesz miała najszersze implanty. Ma któraś powyżej 13 cm?
Co do pyt. Mentory/ Polytechy, to Mentory pewnie są bardziej wypełnione od góry i stąd więcej ml. Tak sobie przypuszczam.

Miumiu, oszczędzaj się teraz! Dogadzaj sobie!

Ja byłam dzisiaj kupić jakąś kieckę na lato. No masakra z tymi moimi cyckami. Chciałam coś z odsłoniętymi ramionami i tak fajnie byłoby do tego nie zakładać tej wstrętnej bardotki. Ale z moimi brodawkami to nie przejdzie. Patrzą w dół. Wygląda to okropnie - takie baloniki sterczące i na dole sutki. Powinnam je wyciąć i przekleić 3 cm wyżej. Nie wiem, co z tym zrobić?! Bardzo mi to dziewczyny przeszkadza. W ogóle nie mogę chodzić bez stanika.
Koszuli też nie rozepnę sexownie, bo autostrada.
Niedługo mija rok i wybiorę się na kontrolę. Nie wiem, co mam doktorowi powiedzieć.
Naprawdę mnie to męczy. Tylko tak sobie myślę, że żeby moje piersi wypełniły się jeszcze od spodu i od środka, to potrzebny większy implant. Tak? Dobrze kombinuję? A ja nie chcę większych! I tak, jak kupuję bluzki 36, to są w biuście obcisłe. Większych nie lubię nosić, bo wtedy w talii są szerokie i wyglądam, jak kloc.
Co zrobić?
Nawet myślałam, żeby przed wizytą u mojego pójść jeszcze do innego, zasięgnąć opinii. Kurrrde, tylko się boję. No jak pójdę do AB, a ten mi na wejściu rzuci: "Kto pani cycki tak sâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ił? ", to się nie pozbieram. Weszłam w galerie innych lekarzy, np. Stań...czy...ka, bo czytałam, że taki miły, to jakoś brzydkie te cycki wszyscy robią. To co mi taki poleci? Gwiazdka zwiała. Pokazałaby golaski.

A wczoraj koleżanka mi opowiadała, że mąż jej przyjaciółki jest chirurgiem i zrobił jej cycki. I mówi: "tylko musiał jej potem brodawki przeszyć do góry, bo ona taka chuda, jak Ty, a jak się nie da takim chudzinom mini implantów, to sutki zawsze patrzą w dół, okropne". No myślałam, że się w tym momencie zakrztuszę. Powiedziała, że jej wyciął, zebrał skórę i wszył wyżej. Brrrrr.

No i tak sobie właśnie smutkuję. Marzyłam o dekoltach, o zadartych, radosnych brodawkach, a tu dupa.
Poprawki się boję, bo ciągle czytam, że coś komuś opada, cieknie, napina się. Boję się, że wszystko jest ok, a ja potem na własne życzenie sobie coś spieprzę.
Boję się też, że ktoś mi obieca gruszki na wierzbie, a będzie jeszcze gorzej.
Myślałam, że przez rok się przyzwyczaję, że pokocham, a ja tylko obserwuję, porównuję, gdybam. No jak chora umysłowo już.
Robiłam zdjęcia, żeby cycki jak najładniej wyszły, żeby się do nich przekonać tak na 100%, a to nic nie dało. Czuję się tylko, jak oszustka. Nie wiem, czy bardziej oszukuję Was, czy samą siebie.

To mi się ulało. Ach!
Ciekawa jestem, co Wy na to?
Coś Ty znowu wymyśliła ??? Masz przepiękne piersi i ja osobiście nie widzę żadnych wad nie słuchaj głupot zazdrosnych idiotek !!!

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Komesa za dużo czytasz. Masz cudowne piersi. Idealne wręcz.

Boszzz najszersze cycki na forum? Boję się. I one właśnie mają bardziej lejacy żel, nie są wypełnione na max. Jakby trochę puste..Co zrobię. pojadę do Krakowa Ale wstępnie juz się umawiam do WW. Niech mi włoży co w Krakowie TK powie.

Proszę mnie w wyliczanie na 15.8. 20tego mam urodziny. 38.... a wyglądam lepiej niż Rozenek :P
Piękną masz twarz zero zmarszczek Wow
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg

Edytowane przez Sonka29
Czas edycji: 2017-05-24 o 20:49
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:57   #2912
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Dziubasku , dziękuje że pytasz
ale w pracy do bani ....

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Komesa za dużo czytasz. Masz cudowne piersi. Idealne wręcz.

Boszzz najszersze cycki na forum? Boję się. I one właśnie mają bardziej lejacy żel, nie są wypełnione na max. Jakby trochę puste..Co zrobię. pojadę do Krakowa Ale wstępnie juz się umawiam do WW. Niech mi włoży co w Krakowie TK powie.

Proszę mnie w wyliczanie na 15.8. 20tego mam urodziny. 38.... a wyglądam lepiej niż Rozenek :P

To TY ? bardzo podobne rysy twarzy i usta Angeliny Jolie
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:01   #2913
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Komtesa zajrzałam do galerii i nie widzę by z twoimi sutkami było coś nie tak nawet nie widzę tego by były za nisko myślę, że sprawę sterczących sutków załatwią nakładki naklejane w kształcie serca czy kwiatka ja sobie zakupiłam na all bo ja mam sutki za wysoko hehe babie nie dogodzisz
Coś czuję że brniesz do poprawki ale zastanów się czy tego na pewno potrzebujesz ?! Zajrzyj do galerii i porównaj biust przed i po op . A co do koleżanki to nie warta jest Twojej uwagi kochana podejrzewam że wszystkiego Ci zazdrości bo jestes przepiękną kobietą
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:04   #2914
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Demona ja mam 13,5 szerokosci wiec chyba mam najszersze aczkolwiek nie wiem czy szann nie ma tej samej szerokosci
Ps baaardzo ladna buzke masz

Komtesa kochana, ja nie widze u ciebie sutkow w dol.. zreszta zadnej z nas piersi nie sa idealne, kazda widzi jakies wady w swoim biuscie wiec prosze cie nie przejmuj sie mam nadzieje, ze to tylko gorszy dzien i jutro bedzie lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:04   #2915
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Komtesa ja nie widzę u Ciebie problemu z brodawkami , tak jak Sonka pisze nakładki powinny pomóc. Jedyne co to faktycznie nie masz idealnego rowka , ale czy stanikiem nie da sie zebrać do środka ?
Masz cudowny rozmiar tych piersi , chcialabym takie , idealne są
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:13   #2916
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Nita, w takim razie łączę się w bólu. Jest szansa na zmianę?

Demona, wow!!!!!!!!!

Komtesa, dostaniesz w☠☠☠☠☠☠☠!!!!!!!!!!
Widziałam, macałam, są piękne, a Ty przesadzasz! Moja koleżanka, lekarz med estetycznej (tylko ona wie ze znajomych o op) mnie też ostatnio zrąbała porządnie. Pokazałam jej te moje cycki i zaczęłam narzekać. Wytłumaczyła mi brutalnie, że wystarczy chociażby min wystający bardziej mostek z jednej strony, albo łopatka, abo żebro, krzywy kręgosłup.. i jest różnica w piersiach. Implanty pogłębiają też naszą naturalną asymetrię
Komti, wg mnie min trzyma Ci mięsień

Co z tym masażem, można?
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:15   #2917
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość

To TY ? bardzo podobne rysy twarzy i usta Angeliny Jolie
Tak,ja. Dzięki Dziewczyny. Szkoda, że reszta ciała nie nadąża za twarzą.

Komtesa a zrób realne zdjęcie!
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 21:16   #2918
pamaaa
Rozeznanie
 
Avatar pamaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Komtesa za dużo czytasz. Masz cudowne piersi. Idealne wręcz.

Boszzz najszersze cycki na forum? Boję się. I one właśnie mają bardziej lejacy żel, nie są wypełnione na max. Jakby trochę puste..Co zrobię. pojadę do Krakowa Ale wstępnie juz się umawiam do WW. Niech mi włoży co w Krakowie TK powie.

Proszę mnie w wyliczanie na 15.8. 20tego mam urodziny. 38.... a wyglądam lepiej niż Rozenek :P

Demona facjata 10/10! Cuuudo
__________________
OP 08.11.2016
290ml anatom
pamaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:19   #2919
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Tak,ja. Dzięki Dziewczyny. Szkoda, że reszta ciała nie nadąża za twarzą.

Komtesa a zrób realne zdjęcie!

twarz robi dużą robotę
cycki będą niebawem
reszte ciała da sie ukształtować
ideał ?
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 22:15   #2920
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Nita, w takim razie łączę się w bólu. Jest szansa na zmianę?

Demona, wow!!!!!!!!!

Komtesa, dostaniesz w☠☠☠☠☠☠☠!!!!!!!!!!
Widziałam, macałam, są piękne, a Ty przesadzasz! Moja koleżanka, lekarz med estetycznej (tylko ona wie ze znajomych o op) mnie też ostatnio zrąbała porządnie. Pokazałam jej te moje cycki i zaczęłam narzekać. Wytłumaczyła mi brutalnie, że wystarczy chociażby min wystający bardziej mostek z jednej strony, albo łopatka, abo żebro, krzywy kręgosłup.. i jest różnica w piersiach. Implanty pogłębiają też naszą naturalną asymetrię
Komti, wg mnie min trzyma Ci mięsień

Co z tym masażem, można?
Myślę że można za kilka dni stuknie nam rocznica spokojnie ja już nawet ćwiczę z obciążeniami -hantle , ciężarki i te sprawy
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 23:01   #2921
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Demona i co Ty teraz zrobisz Kochana? Na co się zdecydujesz?
Chyba będziesz miała najszersze implanty. Ma któraś powyżej 13 cm?
Co do pyt. Mentory/ Polytechy, to Mentory pewnie są bardziej wypełnione od góry i stąd więcej ml. Tak sobie przypuszczam.

Miumiu, oszczędzaj się teraz! Dogadzaj sobie!

Ja byłam dzisiaj kupić jakąś kieckę na lato. No masakra z tymi moimi cyckami. Chciałam coś z odsłoniętymi ramionami i tak fajnie byłoby do tego nie zakładać tej wstrętnej bardotki. Ale z moimi brodawkami to nie przejdzie. Patrzą w dół. Wygląda to okropnie - takie baloniki sterczące i na dole sutki. Powinnam je wyciąć i przekleić 3 cm wyżej. Nie wiem, co z tym zrobić?! Bardzo mi to dziewczyny przeszkadza. W ogóle nie mogę chodzić bez stanika.
Koszuli też nie rozepnę sexownie, bo autostrada.
Niedługo mija rok i wybiorę się na kontrolę. Nie wiem, co mam doktorowi powiedzieć.
Naprawdę mnie to męczy. Tylko tak sobie myślę, że żeby moje piersi wypełniły się jeszcze od spodu i od środka, to potrzebny większy implant. Tak? Dobrze kombinuję? A ja nie chcę większych! I tak, jak kupuję bluzki 36, to są w biuście obcisłe. Większych nie lubię nosić, bo wtedy w talii są szerokie i wyglądam, jak kloc.
Co zrobić?
Nawet myślałam, żeby przed wizytą u mojego pójść jeszcze do innego, zasięgnąć opinii. Kurrrde, tylko się boję. No jak pójdę do AB, a ten mi na wejściu rzuci: "Kto pani cycki tak s☠☠☠☠☠☠☠ił?", to się nie pozbieram. Weszłam w galerie innych lekarzy, np. Stań...czy...ka, bo czytałam, że taki miły, to jakoś brzydkie te cycki wszyscy robią. To co mi taki poleci? Gwiazdka zwiała. Pokazałaby golaski.

A wczoraj koleżanka mi opowiadała, że mąż jej przyjaciółki jest chirurgiem i zrobił jej cycki. I mówi: "tylko musiał jej potem brodawki przeszyć do góry, bo ona taka chuda, jak Ty, a jak się nie da takim chudzinom mini implantów, to sutki zawsze patrzą w dół, okropne". No myślałam, że się w tym momencie zakrztuszę. Powiedziała, że jej wyciął, zebrał skórę i wszył wyżej. Brrrrr.

No i tak sobie właśnie smutkuję. Marzyłam o dekoltach, o zadartych, radosnych brodawkach, a tu dupa.
Poprawki się boję, bo ciągle czytam, że coś komuś opada, cieknie, napina się. Boję się, że wszystko jest ok, a ja potem na własne życzenie sobie coś spieprzę.
Boję się też, że ktoś mi obieca gruszki na wierzbie, a będzie jeszcze gorzej.
Myślałam, że przez rok się przyzwyczaję, że pokocham, a ja tylko obserwuję, porównuję, gdybam. No jak chora umysłowo już.
Robiłam zdjęcia, żeby cycki jak najładniej wyszły, żeby się do nich przekonać tak na 100%, a to nic nie dało. Czuję się tylko, jak oszustka. Nie wiem, czy bardziej oszukuję Was, czy samą siebie.

To mi się ulało. Ach!
Ciekawa jestem, co Wy na to?
Komti coś mi się wydaję,że Ty tych swoich cycków od początku nie zaakceptowałaś...A to forum sprawia,że doszukujesz się tylko dziury w całym...
Bo ta ma ładniejsze,ta ma szersze,ta nie ma autostrady,a sutki,a srutki
Daj na luz i w końcu pokochaj te cycki takimi jakie są.Sutki na dół? To plastry.Autostrada? To stanik ściągający cycki do środka. Jeśli nawet nie są idealne czy takie jak chciałaś to myślisz,że poprawką coś zmienisz? Może i tak.Może i na lepsze.A może na gorsze... a ból, a powikłania.... warto przez to znów przechodzić pędząc w stronę "idealnych " cycków?
Twoje cycki są naprawdę ładne.Nie kombinuj.
Kochana... wal to!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 23:14   #2922
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30



Cytat:
Napisane przez pamaaa Pokaż wiadomość
Matko Bosko! Komtesa! Ty jestes strasznie smutna przez to, mam wrazenie? Nie wiem co Ci powiedziec... czy jak mialas mniejsze to bylas bardziej zadowolona z biustu? Masz takie złe odczucia od początku po operacji? Czy nagle tak Ci zmieniło?
Pamuś, nie, nie jestem strasznie smutna.



To nie jest tak, że mam jakiegoś doła przez te cycki. Nie. Po prostu cały czas mi chodzi z tyłu głowy, czy nie da się jakoś tego poprawić, czy nie mogłoby być lepiej. A nie widzę idealnego rozwiązania.


Cieszę się, że zrobiłam operację, ale odczucia takie mam od początku, bo zaraz po miałam straszne buły. Czekałam, aż piersi zejdą, ale zeszły tylko troszkę. Czekałam, aż zmiękną i z łatwością da się je zbliżyć stanikiem, ale zmiękły też tylko troszkę. Dr kazał czekać rok. Za kilka dni mija i zastanawiam się, co dalej? Co mu powiedzieć na najbliższej wizycie. Zaproponować szersze i z mniejszą projekcją? Stwierdzi, że wejdą pod pachy. Zapytać innego? Powinnam. A co, jeśli inny powie, że jest brzydko i koniecznie trzeba włożyć inne implanty? Będę się bała. Teraz jest wszystko w porządku (tfu, tfu, tfu), a po poprawce może być torebka, zjazd, wyciek... Kurde, tyle tych komplikacji było. Strach ruszać. Poza tym, znowu przez to przechodzić, masakra.


Pozostaje chyba sobie po prostu darować dekolty i obcisłe sukienki na gołe ciało. A tak mi się marzyły takie zadarte suteczki. Chyba, że te naklejki? Ale niemożliwe, żeby one się nie odznaczały pod bluzeczką. Przecież sutki pod nimi sterczą. Sonka, jak to jest?


Nie wklejałam wcześniej zdjęć, na których coś mnie wkurzało, bo jak widziałam, jakimi Wy się przejmujecie drobnymi nierównościami, jakie drobiazgi niektóre poprawiają, to po prostu nie chciałam słuchać komentarzy, że koniecznie trzeba to poprawić, że masakra itp. Ciężko by mi było. Poza tym, liczyłam, że przez rok wszystko się ułoży.


Sutki na moich zdjęciach wyglądają ok, bo wystarczy, że porządnie ściągnę łopatki. W swobodnej pozycji przypominają te z avatarka Malefi (mam na myśli same położenie sutków oczywiście ).


Wstawię do albumu to, co mnie denerwuje, żebyście zrozumiały, o co mi chodzi, bo bez tego w końcu wszystkie mnie za wariatkę weźmiecie. A ja naprawdę sensownie gadam. Zobaczycie.


Ps.


Mąż na spotkaniu z kumplem.


Córka na zielonej szkole - pływa 10 piętrowym, wypasionym promem.


A ja... nie poszłam na siłownię i... mam okres.




__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 04:53   #2923
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Dzień dobry!
Kawa z mlekiem kokosowym?

Demona, wow!!!!! dopiero zobaczyłam
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 06:50   #2924
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Dzień dobry w krainie deszczowców

czwartek

KAWA !!!

Komtesa - jakbyś bliżej mieszkała to byśmy się spotkały i pokazałabym ci moje cycki , też nie są idealne , ale trzeba je kochać
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 06:53   #2925
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cześć dziewczynki

Komtesa gdzie Ty masz sutki patrzące w dół ,normalnie dała bym Ci porządnego klapsa ,jak byś chciała zobaczyć sutki w dół to ja jutro będę w w-wie i mogę Ci to zaprezentować to w realu na pewno zmienisz zdanie odnośnie swoich (.)(.)


Miłego dnia
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 06:56   #2926
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

K
Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość



Pamuś, nie, nie jestem strasznie smutna.



To nie jest tak, że mam jakiegoś doła przez te cycki. Nie. Po prostu cały czas mi chodzi z tyłu głowy, czy nie da się jakoś tego poprawić, czy nie mogłoby być lepiej. A nie widzę idealnego rozwiązania.


Cieszę się, że zrobiłam operację, ale odczucia takie mam od początku, bo zaraz po miałam straszne buły. Czekałam, aż piersi zejdą, ale zeszły tylko troszkę. Czekałam, aż zmiękną i z łatwością da się je zbliżyć stanikiem, ale zmiękły też tylko troszkę. Dr kazał czekać rok. Za kilka dni mija i zastanawiam się, co dalej? Co mu powiedzieć na najbliższej wizycie. Zaproponować szersze i z mniejszą projekcją? Stwierdzi, że wejdą pod pachy. Zapytać innego? Powinnam. A co, jeśli inny powie, że jest brzydko i koniecznie trzeba włożyć inne implanty? Będę się bała. Teraz jest wszystko w porządku (tfu, tfu, tfu), a po poprawce może być torebka, zjazd, wyciek... Kurde, tyle tych komplikacji było. Strach ruszać. Poza tym, znowu przez to przechodzić, masakra.


Pozostaje chyba sobie po prostu darować dekolty i obcisłe sukienki na gołe ciało. A tak mi się marzyły takie zadarte suteczki. Chyba, że te naklejki? Ale niemożliwe, żeby one się nie odznaczały pod bluzeczką. Przecież sutki pod nimi sterczą. Sonka, jak to jest?


Nie wklejałam wcześniej zdjęć, na których coś mnie wkurzało, bo jak widziałam, jakimi Wy się przejmujecie drobnymi nierównościami, jakie drobiazgi niektóre poprawiają, to po prostu nie chciałam słuchać komentarzy, że koniecznie trzeba to poprawić, że masakra itp. Ciężko by mi było. Poza tym, liczyłam, że przez rok wszystko się ułoży.


Sutki na moich zdjęciach wyglądają ok, bo wystarczy, że porządnie ściągnę łopatki. W swobodnej pozycji przypominają te z avatarka Malefi (mam na myśli same położenie sutków oczywiście ).


Wstawię do albumu to, co mnie denerwuje, żebyście zrozumiały, o co mi chodzi, bo bez tego w końcu wszystkie mnie za wariatkę weźmiecie. A ja naprawdę sensownie gadam. Zobaczycie.


Ps.


Mąż na spotkaniu z kumplem.


Córka na zielonej szkole - pływa 10 piętrowym, wypasionym promem.


A ja... nie poszłam na siłownię i... mam okres.





Komtesa to wszystko przez okres hormony ci buzuja ja bym raczej na twoim miejscu nie nic bym poprawiala bo jak mowisz za duze ryzyko ze pozniej cos bedzie nie tak, a po co masz psuc cos co jest super? Dla ciebie wiekszych implantow bym nie dala, twoje pasuja do ciebie idealnie a to ze nie sa miekkie to przyjdzie z czasem. Mam kolezanke ktorej zmiekly tak pozadnie dopiero po dwoch latach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 07:22   #2927
pamaaa
Rozeznanie
 
Avatar pamaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

KOMTI TO NA BANK OKRES :p

Dziewczyny cos za malo fot wrzucacie ostatnio. Nie ma czego podziwiac :p

Aparaty w dlon!
__________________
OP 08.11.2016
290ml anatom
pamaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 07:49   #2928
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Z doskoku podczytuje!

Pozdrowienia dla ekipy i wszystkich nowych <3

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Ja mam 13,7 szerokie i spoko, ale na wysokość 13,7 to juz jest ogień wierzcie mi ...
Sa. Wysokie i to daje efekt Pushup, ja jestem mała - 164 w kapeluszu teraz trochę chudnę. Pod biustem 78cm!!! Ja mam szerokie zebra! Obręcz żeber duża, ponad normę.
Od 460cc Okrągłych (12,2 proj 5,8) wskoczyłam rozmiar więcej - 75G.

Demona, chyba chciałaś małe piersi...

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Komtesa za dużo czytasz. Masz cudowne piersi. Idealne wręcz.

Boszzz najszersze cycki na forum? Boję się. I one właśnie mają bardziej lejacy żel, nie są wypełnione na max. Jakby trochę puste..Co zrobię. pojadę do Krakowa Ale wstępnie juz się umawiam do WW. Niech mi włoży co w Krakowie TK powie.

Proszę mnie w wyliczanie na 15.8. 20tego mam urodziny. 38.... a wyglądam lepiej niż Rozenek :P
Moja znajoma wróciła od T.K z płaczem. Tak jak go poleciałam tak teraz. Uważam ze to cham i egocentryczny dupek.
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.

Edytowane przez szann
Czas edycji: 2017-05-25 o 07:54
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:34   #2929
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Sonka29 Pokaż wiadomość
To miłego wypoczynku i relaksu No ja niestety wracam do rzeczywistości

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



Dziękuję kochana , sporo gruczołu to chyba że dużo powiedziane . Ty jednego dnia masz konsultację i zabieg ??? Słuchaj swoich pragnień i możliwości lekarza lubisz duże to poniżej 475 nie bierz, ale czy więcej to nie wiem jesteś dosyć drobna więc może być sporo biustu przed tobą
Tak, Sonka, jednego dnia. Moje konsultacje na razie przebiegały mailowo i przez telefon. Ale dr jest rzeczowy, więc naprawdę fajnie mi wszystko wyjaśnił. Po opiniach i zdjęciach wiem, że jest prawdziwym fachowcem. I w razie poprawki też mnie nie zostawi na lodzie.

ismenka to prawda. zawsze chciałam przytyć, dalej chcę, ale jakoś nie mogę. Nie masz pojęcia ile wpierniczam. W zasadzie ciągle coś jem Mi tylko na brzuchu się odkłada niestety. Zawsze miałam kompleksy, ale teraz stwierdziłam, że zawsze mogłoby być gorzej. Mam problemy, żeby założyć sukienkę czy szorty na miasto, poza wakacjami oczywiście.

komtesa zaraz dostaniesz klapa na dzień dobry w tą zgrabną dupkę . Nie słuchaj ludzi, którzy ewidentnie Ci czegoś zazdroszczą. Każda z nas ma jakieś swoje wyobrażenie idealnych piersi, ale operacje plastyczne absolutnie NIE są dla ludzi dążących do ideału. Rzadko kiedy udaje się osiągnąć ideał, a już na pewno nie za pierwszym razem. Jeśli chodzi o sutki, ja osobiście nie widzę problemu, ale jeśli Ci to przeszkadza polecam płatki maskujące. Kupiłam w intimissimi silikonowe, ale w innych sklepach z bielizną dostaniesz zwykłe, cienkie. Kosztują grosze i naprawdę nie przebijają pod bluzkami Sama często takie noszę.

demona rasowa kobietka z Ciebie !

Mamy teraz długi weekend w DE, 4 dni wolnego i piękną pogodę! Chyba oszaleję z radości
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-05-25 o 08:38
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 08:45   #2930
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Dzięki dziewczyny!
Tylko coś mnie źle zrozumiałyście z tą moją koleżanką. Ona opowiadała mi o swojej znajomej. Nic nie wie, że ja miałam operację. Taki zbieg okoliczności.
Zdjęcia wkleję, tylko muszę w końcu zgrać stare z telefonu.

Szann, a co TK nabroił???
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:55   #2931
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

dzień dobry

demona, piękna kobieta, co najważniejsze, taka naturalna. Uwielbiam! Zrobisz cyce i nie opędzisz się od facetów

pamaa, no obijają się dziewczyny ze zdjęciami!

Komteska , ja wiem na pewno, że nie zdecydowałabym się na poprawkę w Twojej sytuacji. Rozumiem Cię też doskonale, ...ale mimo to. Ja nie zrobiłabym operacji. Robiłabym wszystko, żeby zaakceptować stan rzeczy. Nakładki na sutki, staniki ściągające do rowka.
Masz przepiękne ciało i piersi.
Jeśli chciałabyś jednak zmieniać coś... moim zdaniem musiałabyś mieć wtedy inne implanty. Ciut szersze , wysokość taka sama i mniejsza projekcja. Z bardziej lejącego żelu.
Ale te obecne tak do Ciebie pasują ... bo jesteś zbita, jędrna, i piersi też takie są

szann, witamy zbłąkaną duszę . uraczyłabyś nas nową fotą
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 09:35   #2932
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
35 lat??? myślałam, że sporo po 40! Ja mam 33 ale chyba lepiej wygladam niż ona na buzi

Nita, jak w pracy?
Nikt nie wie ile ma lat, bo poprawiła sobie wiek w dowodzie raz 35, raz po 40
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 09:40   #2933
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

nikisia, hehe, no ale oficjalnie podaje, że urodzona w 1978r.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:01   #2934
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
nikisia, hehe, no ale oficjalnie podaje, że urodzona w 1978r.
Ja ją lubię, więc jej wierzę
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:04   #2935
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

crippled, jak samopoczucie.
Ja też jej wierzę, całkiem możliwe że jest 1978r. Też generalnie ją lubię, śmieszna, wesoła, nikomu krzywdy nie robi. Jedynie nie podoba mi się, że tak sztucznie wygląda. ale to tylko wygląd i każdy ma inny gust.
Tak poza tym to raczej fajna z niej babka chyba

Gdzie jest słońce ja się pytam????
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:08   #2936
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

W Warszawie. U nas bezchmurnie.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:15   #2937
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

ismenka, znowu lubię swoje piersi Prawie nic mnie już nie boli, trochę lepiej śpię.

Byłam wczoraj na zmianie opatrunku. Wszystko ładnie się goi. Pielęgniarka powiedziała, że jak minie 6 tygodni to mam przyjechać do AK na kontrolę ale na wypisie nic na ten temat nie ma. AK też nic nie wspominał, więc sama nie wiem czy jest sens jeśli wszystko jest ok.
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:18   #2938
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
ismenka, znowu lubię swoje piersi Prawie nic mnie już nie boli, trochę lepiej śpię.

Byłam wczoraj na zmianie opatrunku. Wszystko ładnie się goi. Pielęgniarka powiedziała, że jak minie 6 tygodni to mam przyjechać do AK na kontrolę ale na wypisie nic na ten temat nie ma. AK też nic nie wspominał, więc sama nie wiem czy jest sens jeśli wszystko jest ok.
a gdzie byłaś na zmianie opatrunku? w kato? pierwsza kontrolna wizyta właśnie powinna być 6-8tygodni po operacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:22   #2939
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez miumiu29 Pokaż wiadomość
a gdzie byłaś na zmianie opatrunku? w kato? pierwsza kontrolna wizyta właśnie powinna być 6-8tygodni po operacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak w Kato. To była druga zmiana. Dostałam plasterki do domu i co drugi dzień mam zmienić. Jeszcze przez tydzień. Później mogę już kupić coś na blizny ?
W takim razie widzę się z AK za 6 tygodni
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:28   #2940
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

crippled, tak , podjedź za 6 tyg. do dr.
Jak Ci się pogoją rany to możesz kleić plastry silikonowe.
Ja potem już nie nosiłam plastrów z opatrunkiem, jak już były suche ranki i resztka strupków to podkładałam sam gazik pod stanik przez jakiś czas.
Ja też się zapisałam do AK na kontrolę roczną w czerwcu idę.

miumiu jak się czujesz? Kiedy kontrola?
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-28 20:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.