Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Ilu partnerów seksualnych miałaś do tej pory?
jeszcze nie miałam żadnego 807 14,69%
jednego 1 978 36,00%
dwóch 841 15,30%
trzech 517 9,41%
czterech 332 6,04%
pięciu 188 3,42%
sześciu 142 2,58%
powyżej sześciu 690 12,56%
Głosujący: 5495. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 22:19   #31
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez agabil1
to takie dziwne? Nieczęsto się zdarza że trafiasz na swój ideał już za pierwszym razem nawet jeśli wydaje Ci się że trafiłaś
Zgadzam sietez bym chciala zeby np obecny moj Tz byl moim pierwszym ale coz ja zrobie ze na takich s*********** trafialam-chociaz z drugiej strony to lepiej bo sie wyszalalam(w pewnym sensie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 22:28   #32
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Smile Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez paula78
masz 22 lata i sie dziwisz ,hmm,gdybys miala 13 to twoja wiara w jednego jedynego bylaby uzasadniona.
dla mnie np. dziwne jest bycie ze swoim pierwszym do konca zycia
Dobrze ujete; dla mnie to tez dziwne
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 22:41   #33
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

A ja miałam kilku partnerów, i nie żałuje że obecny nie jest tym pierwszym.Nie wyobrażam sobie by ten pierwszy był jednym na całe życie. Co poznałam to moje
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 22:58   #34
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Dobrze ujete; dla mnie to tez dziwne
Nie mam "wiary w jedynego" i zdaje sobie sprawe,że rzadko pierwsza miłość jest ostatnią ,ale tak się składa że ja i mój TŻ mamy szanse aby tak się stało w naszym przypadku ! Jestem w związku ze swoim pierwszym kochankiem od kilku lat,kochamy się więc nie będe przecież zrywać dlatego tylko,że statystyki mówią,że pierwsze związki się najczęściej rozpadają albo jeszcze gorzej-z ciekawości jak to jest z innym.Bo miłośc jest dla mnie ważniejsza niż zaspokojenie ciekawośći Biorę oczywiście pod uwagę,ze możemy się rozstać,ale na razie nie chcemy..Nie dziwcie się,że trudno jest mi sobie wyobrazić posiadanie "na koncie" kilku kochanków,bo ja miałam zawsze tylko tego jednego faceta .I naprawde aż mi trudno pomyślec,że miałabym to robić z kimś innym,ale też nie czuje się przez to uboższa albo gorsza czy też że powinnam żałować.To tak jak wam jest sobie trudno wyobrazić,że można mieć tylko jednego
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 00:03   #35
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

A mnie się trochę nie podobają takie sondy, tzn nie mam nic przeciwko, o ile chodzi o same statystyki, ale nienawidzę tych wiecznych sprzeczek na temat "czy lepiej mieć tylko tego jedynego, czy spróbować z kilkoma" itp. Jak już gdzieś kiedyś pisałam, życie seksualne to indywidualna sprawa każdego człowieka, z resztą, odrobinę nie rozumiem, co może dać taka statystyka. Jeśli wyjdzie np. że statystyczna Wizażanka miała dajmy na to siedmiu partnerów, to te poniżej średniej zaczną nagle nadrabiać normę?
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 07:07   #36
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez pkawecka
wyniki są budujące. połowa głosujących miała tylko jednego partnera.
budujące jest to, że statystyki mówią, że im mniejsza ilość partnerów seksualnych tym bardziej satysfakcjonujące współżycie i mniej zaburzeń seksualnych np. oziębłości czy impotencji.
ciekawe czy to kwestia wyłącznie młodego wieku ankietowanych czy też innych okoliczności?
mysle ze chodzi o wiek ,biorac pod uwage ile lat zyje kobieta ,wysoka ilosc rozwodów ,mysle ze wyniki zmienia sie pod konciec zycia podobnie poglądy na "tylko ten jeden jedyny "szybko zycie weryfikuje.

najwazniejsze to robic to na co ma sie ochote ,nic wbrew sobie i niczego nie żałowac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 07:36   #37
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

oddałam głos, choć jedynie w ramach zabawy, bo żadna z tego statystyka, jesli nie znamy wieku ankietowanych i odpowiedzi w danym przedziale wiekowym.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 07:55   #38
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez pkawecka
wyniki są budujące. połowa głosujących miała tylko jednego partnera.
budujące jest to, że statystyki mówią, że im mniejsza ilość partnerów seksualnych tym bardziej satysfakcjonujące współżycie i mniej zaburzeń seksualnych np. oziębłości czy impotencji.
ciekawe czy to kwestia wyłącznie młodego wieku ankietowanych czy też innych okoliczności?
Może i statystyki mówia coś takiego, ale ja w życiu, patrząc na bliżnich tego nie obserwuję. A poza tym posiadanie więcej niz jednego partnera seksualnego chyba nie powinno dowodzic oziębłości tylko czegos wręcz przeciwnego.
A wyniki sondy sa niestety spowodowane młodym wiekiem ankietowanych, które podejrzewam dopiero niedawno rozpoczęły przygode z seksem. Proponuje zrobic tę sonde za 10 lat i poprosic te same dziewczyny o odpowiedz. Szczególnie te, którym nie miesci sie teraz w głowie jak można mieć więcej niż jednego partnera.
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 08:59   #39
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Luba
Może i statystyki mówia coś takiego, ale ja w życiu, patrząc na bliżnich tego nie obserwuję. A poza tym posiadanie więcej niz jednego partnera seksualnego chyba nie powinno dowodzic oziębłości tylko czegos wręcz przeciwnego.
A wyniki sondy sa niestety spowodowane młodym wiekiem ankietowanych, które podejrzewam dopiero niedawno rozpoczęły przygode z seksem. Proponuje zrobic tę sonde za 10 lat i poprosic te same dziewczyny o odpowiedz. Szczególnie te, którym nie miesci sie teraz w głowie jak można mieć więcej niż jednego partnera.
a ja przyglądając się swoim znajomym (w wieku ok. 30 lat), którzy mieli tylko jednego partnera widzę, że statysyki też coś mogą mieć w sobie coś z pradwy. znam naprawdę wiele takich par. i patrzę na nie z podziwem. wydaje mi się, że duże znacznie ma u nich to, że się mogli dobrze poznać.
a co do oziębłości, to może użyłam zbyt dużego skrótu myślowego. nie chodzi o to, że jeżeli ktoś miał więcej niż jednego partnera to zaraz oznacza, że jest oziębły, tylko o to, że częste zmiany partnerów mogą dowodzić, że człowiek nie jest usatysfakcjonowany swoim życiem seksualnym. najczęściej partnerów zmieniają ci, którym coś tam nie wychodzi, bo myślą, że to kwestia partnera a tymczasem problem tkwi w nich samych.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 10:31   #40
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Nie do końca się z Tobą zgodze pkawecka. Zmiana partnera seksualnego wcale nie musi oznaczać, że jest się nieusatysfakcjonowanym swoim zyciem sexualnym. Może ona wynikac ż tego, że poprostu w związku coś się nie ułozyło, nastapiło zerwanie . To są sytuacje, na które my częsrto nie mamy wpływu, bo np. nagle facet oświadcza Tobie, ze Cie nie kocha i nie chce z Tobą być. Naturalną koleją rzeczy (tak mi się wydaje) jest to, że znajdujemy nowego partnera, z którym z czasem pójdziemy do łózka. Mam tu na mysli tzw. powazne związki, chcociaz często może się okazac, ze rokujacy na powazny związek, okazał się nieporozumieniem.
Ja sama miałam jednego takiego na "powaznie" faceta, jestem w trakcie drugiego związku, który wiem już, ze bedzie poważny z tzw. przyszłością. A dodam moze , ze w sumie miałam 4 partnerów sexualnych (tak się poprostu moje zycie potoczyło)
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 11:43   #41
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez pkawecka
a ja przyglądając się swoim znajomym (w wieku ok. 30 lat), którzy mieli tylko jednego partnera widzę, że statysyki też coś mogą mieć w sobie coś z pradwy. znam naprawdę wiele takich par. i patrzę na nie z podziwem. wydaje mi się, że duże znacznie ma u nich to, że się mogli dobrze poznać.
a co do oziębłości, to może użyłam zbyt dużego skrótu myślowego. nie chodzi o to, że jeżeli ktoś miał więcej niż jednego partnera to zaraz oznacza, że jest oziębły, tylko o to, że częste zmiany partnerów mogą dowodzić, że człowiek nie jest usatysfakcjonowany swoim życiem seksualnym. najczęściej partnerów zmieniają ci, którym coś tam nie wychodzi, bo myślą, że to kwestia partnera a tymczasem problem tkwi w nich samych.
Zaczynam sie zastanawiać, z kim ja się zadaję?! Wśród moich znajomych (w
wieku ok 40 lat) jest jedna osoba, której obecny partner jest zarazem jej
pierwszym partnerem. Mówie tutaj tylko o ludziach, których znam od lat i
nie mamy przed sobą wiekszych tajemnic. Bo przyznasz chyba, ze wśród
Twoich znajomych może sie przytrafić ktos kto sie nie przyzna do
innej/innego partnera niż obecny? Nie o wszystkich wsyzstko wiemy i
pozwól, że jesli mówisz, że znasz wiele takich par, które tylko i
wyłącznie ze sobą, to ja Ci raczej nie uwierzę. Bo skąd niby możesz to
wiedzieć, czy nie mieli jakichś skoków w bok?
Ja doskonale rozumiem o co Ci chodziło z tą ozieblością, ale wydawało mi
się, że nie mówimy tu o zmianie partnera, bo nie czujemy satysfakcji ze
współżycia z nim. Wydaje mi sie, ze cześciej zmiana partnera wynika raczej
z tego, że z jakiegos takiego czy innego powodu rozstajemy sie z
poprzednim. Nie mówimy tu raczej o skakaniu z łózka do łózka, bo jak sama
stwierdziłaś wśród Wizażanek przeważa opcja "jeden partner". A jeśli ktos
miał wiecej partnerów to też raczej nie dlatego, że jest nimfomanką ale
dlatego, ze coś mu nie wychodziło (niekoniecznie w seksie) z poprzednim
partnerem. Raczej nie podejrzewam Wizażanek o "częste zmiany partnera",
jakis poziom chyba zachowujemy?
To czy dobrze sie z partnerem poznajemy nie zależy od tego czy jest naszym pierwszym i jedynym partnerem, ale raczej od tego jak długo jesteśmy razem i co do siebie czujemy.
Nie chcę wzbudzac dyskusji na temat "czy lepiej mieć jednego
partnera, czy wielu", bo ile nas jest tyle bedzie zdań. Chciałam tylko
zaznaczyć, że dla mnie nie jest budujące to, że ktoś całe życie spedził z
jednym partnerem, ale to, czy znalazł "druga połówkę" przeżył z nim szczęśliwie zycie
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 13:54   #42
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Luba
Zaczynam sie zastanawiać, z kim ja się zadaję?! Wśród moich znajomych (w
wieku ok 40 lat) jest jedna osoba, której obecny partner jest zarazem jej
pierwszym partnerem. Mówie tutaj tylko o ludziach, których znam od lat i
nie mamy przed sobą wiekszych tajemnic. Bo przyznasz chyba, ze wśród
Twoich znajomych może sie przytrafić ktos kto sie nie przyzna do
innej/innego partnera niż obecny? Nie o wszystkich wsyzstko wiemy i
pozwól, że jesli mówisz, że znasz wiele takich par, które tylko i
wyłącznie ze sobą, to ja Ci raczej nie uwierzę. Bo skąd niby możesz to
wiedzieć, czy nie mieli jakichś skoków w bok?
Ja doskonale rozumiem o co Ci chodziło z tą ozieblością, ale wydawało mi
się, że nie mówimy tu o zmianie partnera, bo nie czujemy satysfakcji ze
współżycia z nim. Wydaje mi sie, ze cześciej zmiana partnera wynika raczej
z tego, że z jakiegos takiego czy innego powodu rozstajemy sie z
poprzednim. Nie mówimy tu raczej o skakaniu z łózka do łózka, bo jak sama
stwierdziłaś wśród Wizażanek przeważa opcja "jeden partner". A jeśli ktos
miał wiecej partnerów to też raczej nie dlatego, że jest nimfomanką ale
dlatego, ze coś mu nie wychodziło (niekoniecznie w seksie) z poprzednim
partnerem. Raczej nie podejrzewam Wizażanek o "częste zmiany partnera",
jakis poziom chyba zachowujemy?
To czy dobrze sie z partnerem poznajemy nie zależy od tego czy jest naszym pierwszym i jedynym partnerem, ale raczej od tego jak długo jesteśmy razem i co do siebie czujemy.
Nie chcę wzbudzac dyskusji na temat "czy lepiej mieć jednego
partnera, czy wielu", bo ile nas jest tyle bedzie zdań. Chciałam tylko
zaznaczyć, że dla mnie nie jest budujące to, że ktoś całe życie spedził z
jednym partnerem, ale to, czy znalazł "druga połówkę" przeżył z nim szczęśliwie zycie
ta polemika jest za trudna dla mnie, bo mam w dniu dzisiejszym percepcję pryzmy piachu . nockę miałam zarwaną i kojarzę w stopniu mocno średnim, także jeżeli odpowiem trochę obok to proszę o wyrozumiałość.
nie miałam na myśli konkretnych przyczyn mówiąc o zmianie partnerów i właściwie nie wydaje mi się, żeby w kontekście tej sondy miały one jakieś znaczenie. a w ogóle to z tą statystyką tak mi się skojarzyło po prostu, że czytałam coś takigo u starowicza albo wisłockiej. nie pamiętam już.
a co do tych znajomych "jednopartnerowych" to ci, których miałam na myśli to jestem ich pewna. może to zbieg okoliczności, że tak im wyszło ale i tak ich podziwiam, właśnie dlatego, że są szczęśliwi i nie znudzili się sobą a nie dlatego, że tylko ze sobą, bo to faktycznie o niczym nie świadczy.
pozdrawiam.
ps. mam też wśród znajomych osoby i mniej powściągliwe w kontaktach damsko-męskich i wszystkich lubię niezależnie, tak a propos zadawania się.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:31   #43
agacion
Raczkowanie
 
Avatar agacion
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 72
GG do agacion
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

mam 18 latek i jak na razie żadnego partnera sexualnego - nie z braku możliwości, ale WYBORU
__________________
I frrrrruuuuuuu!!!
Tak powstał Chocapic
agacion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:38   #44
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

a ja zawsze wierzylam w tego jednego, jedynego na cale zycie, no ale niestety, nie udalo się i trochę żaluję.... no ale czasu nie cofnę
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:15   #45
[tAtti]
Przyczajenie
 
Avatar [tAtti]
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Ja miałam dwóch oboje byli boscy w łózku Ale dla zasady musze powiedzieć, że obecny jest lepszy
[tAtti] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 14:49   #46
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

całe życie przede mną - narazie jeden i mam cichą nadzieję, że tak już zostanie - życzcie mi szczęścia
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:12   #47
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez pkawecka
a ja przyglądając się swoim znajomym (w wieku ok. 30 lat), którzy mieli tylko jednego partnera widzę, że statysyki też coś mogą mieć w sobie coś z pradwy. znam naprawdę wiele takich par. i patrzę na nie z podziwem. wydaje mi się, że duże znacznie ma u nich to, że się mogli dobrze poznać.
a co do oziębłości, to może użyłam zbyt dużego skrótu myślowego. nie chodzi o to, że jeżeli ktoś miał więcej niż jednego partnera to zaraz oznacza, że jest oziębły, tylko o to, że częste zmiany partnerów mogą dowodzić, że człowiek nie jest usatysfakcjonowany swoim życiem seksualnym. najczęściej partnerów zmieniają ci, którym coś tam nie wychodzi, bo myślą, że to kwestia partnera a tymczasem problem tkwi w nich samych.
nie generalizowałabym tego owszem tak się zdarza, ale to nie reguła. Ja i wielu moich znajomych nie poprzestaliśmy w swym życiu na jednym czy dwóch partnerach a jesteśmy ludźmi zwyczajnymi, bez jakichś specjalnych problemów emocjonalnych czy nie usatysfakcjonowanych swym życiem seksualnym. Tak się ułożyło nasze życie, nie wiem czy z góry zakładaliśmy taką a nie inną liczbę partnerów. Związek kończył się z jakichś powodów (nigdy nie było to niezadowolenie z pożycia), rozchodziliśmy się w różne strony, każde z nas poznawało kogoś nowego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 16:37   #48
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

jednego jedynego,wystarcza mi w pełni i nie chce juz zadnego,tylko jego
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:58   #49
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez paula78
masz 22 lata i sie dziwisz ,hmm,gdybys miala 13 to twoja wiara w jednego jedynego bylaby uzasadniona.
dla mnie np. dziwne jest bycie ze swoim pierwszym do konca zycia
Dlaczego dziwne? Dla mnie to naturalne... Dziwne byłoby mieć ich 5 czy 6...W końcu idę do łóżka z kimś kogo kocham, a wg. mnie kochać można tylko raz
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 22:52   #50
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Miałam jednego partnera i jestem z już 2 lata. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie żebym miała z kimś innym uprawiać seks. Kocham Go, przede wszystkim dlatego.
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 23:11   #51
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

..zagłosowałam...
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:06   #52
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

O proszę jaka jestem statystyczna.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:50   #53
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

No proszę! wyniki są dość ciekawe, nie spodziewałam się takich
__________________

You already have everything you need to be happy, right here and right now
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:25   #54
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Dlaczego dziwne? Dla mnie to naturalne... Dziwne byłoby mieć ich 5 czy 6...W końcu idę do łóżka z kimś kogo kocham, a wg. mnie kochać można tylko raz
a w/g mnie nie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:57   #55
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Ja swoją odpowiedź jak najbardziej podtrzymuję, to subiektywne zdanie.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 11:10   #56
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

zagłosowałam
Zgadzam sie z Agabil1. mam 33 lata i na koncie dwóch mężczyzn w życiu. byłego już męża i byłego juz przyjaciela
Z doświadczenia wiem że poglądy dziewczyn które wierza w pierwszą i jedyną miłość skoryguje życie choc życze im by zostało to im oszczędzone.
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 11:49   #57
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Mam wrażenie, że osoby, któe kochają jedną osobę i całe życie spędzaja z tym tylko człowiekiem traktowane są jak zakochane nastolatki, które nie znają życia, a normą staje się mieć wielu partnerów, bo to jakiś ''symbol dorosłości''...
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:00   #58
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Mam wrażenie, że osoby, któe kochają jedną osobę i całe życie spędzaja z tym tylko człowiekiem traktowane są jak zakochane nastolatki, które nie znają życia, a normą staje się mieć wielu partnerów, bo to jakiś ''symbol dorosłości''...
Fakt,osoby które miały więcej niż jednego partnera chcą poniekąd udowodnić,że to jest lepsze,realniejsze i wręcz z irytującą pobłażliwościa traktują te dziewczyny które miały jednego.
Dokładnie tak jak jest wyżej-traktują je jak zakochane nastolatki(te teksty o wierzeniu w jedynego w moim wieku, które mi któras dziewczyna zaserwowała wcześniej ) a posiadanie wielu partnerów jako "symbol dorosłości",Sovilo idealnie to ujęła.Dziwne.Dla mnie nie ma reguły i nie powinno się jej na siłe tworzyć i ukazywać wyższości posiadania wielu kochanków.Jesli komuś nie wyszło z pierwszym lub to był jej wybór aby sypiac z wieloma to prosze bardzo,ale nie uważam,ze jeden partner to jakiś atrybut naiwnej nastolatki która ma romantyczne wizje w niedojrzałej główce i wkurza mnie takie postrzeganie.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:10   #59
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

oj dziewczyny też myślałam że moja pierwsza miłość to ta jedyna. Ale teraz wiem, że kochać możemy więcej niż raz. Każdy praktycznie związek ma szanse przerodzić się w coś pięknego jeśli obie strony dbają o niego i podtrzymują to co między nimi jest.
Nie wierzę w to że miłość przychodzi do nas tylko raz, że ta prawdziwa jest jedna na całe życie
Życzę Wam za całego serca byście nie przechodziły przez to co ja w życiu. By Wasze dotychczasowe związki były na całe życie ale jeśli Wam nie wyjdzie nie załamujcie się bo macie nie jedną szansę na spotkanie uczucia i zbudowanie szczęśliwego i trwałego związku.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:13   #60
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez agabil1
oj dziewczyny też myślałam że moja pierwsza miłość to ta jedyna. Ale teraz wiem, że kochać możemy więcej niż raz. Każdy praktycznie związek ma szanse przerodzić się w coś pięknego jeśli obie strony dbają o niego i podtrzymują to co między nimi jest.
Nie wierzę w to że miłość przychodzi do nas tylko raz, że ta prawdziwa jest jedna na całe życie
Życzę Wam za całego serca byście nie przechodziły przez to co ja w życiu. By Wasze dotychczasowe związki były na całe życie ale jeśli Wam nie wyjdzie nie załamujcie się bo macie nie jedną szansę na spotkanie uczucia i zbudowanie szczęśliwego i trwałego związku.
a ja mimo burzliwych przejść z niejednym partnerem nadal wierzę w jedną milość na całe życie.
po prostu wydaje mi się, że to co czasem bierzemy za miłość nie zawsze nią jest. ale gdy pojawi się ta prawdziwa to już na zawsze zrozumiemy różnicę pomiędzy nimi.

Sovilo świetnie ujęte!
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 11:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.