Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-10, 16:33   #61
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość

aguleekk proszę dodaj mnie do 1 strony. lat 29, 1 ciąża chłopak - skoro już robicie porządki
Jeszcze termin porodu poproszę

Cytat:
Napisane przez anulka_l7 Pokaż wiadomość
Hmm, nie lubię i nie wiem co o sobie pisać 27 lat, to moja pierwsza ciąża, przeczuwam chłopca. Za 3 dni zostanę żoną. Do pracy nie chodzę ze względu na warunki pracy i dolegliwości ciążowe więc niesamowicie nudzę się w domu, a przewrazliwona teściowa najchętniej wyręczałaby mnie we wszystkim. A dziś jestem szczęśliwa, bo poczułam w brzuszku pierwszego fikołka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak tam się czujesz przed ślubem? Wszystko dopięte na ostatni guzik?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 16:33   #62
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Hej dziewczyny! Witam sie w nowym wątku 😊 tez już się bałam, że Was nie znajdę tutaj wśród innych wątków.

Ja chyba dzisiaj też poczułam pierwsze jakieś ruchy w brzuchu! Albo sobie wmawiam, bo tak bardzo bym juz chciala poczuc 😊

Moj mąż tez chce budować dom, ale my sie bardziej nastawiamy na dom z poddaszem użytkowym i mamy problem z dogadaniem sie odnośnie metrażu 😊 ja chce większy dom, a tż mniejszy i takim sposobem temat na razie ucichł. Bo działkę mamy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 16:36   #63
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę z NFZ . Chodząc prywatnie zapomniałam, że położne mogą być niemiłe no ale jak się nie zapłaci to nie ma co się spodziewać cudów ciekawe jak lekarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 16:36   #64
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

My też kiedyś chcemy dom, z tego względu póki co nie kupujemy mieszkania. Myśleliśmy o domach szkieletowych, może to nie jest dom dla przyszłych pokoleń no ale...
Tżta brat taki ma i dobrze mu się tam mieszka, a różnica w kosztach budowy ogromna. Tak czy siak to temat na przyszłość
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 16:37   #65
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aneu8899 Pokaż wiadomość

Ja nie kojarzę Natalija311, sabonka123, Gatta

Od jutra poprawa pogody.
Sabonka sie udziela
Cytat:
Napisane przez anulka_l7 Pokaż wiadomość
Hmm, nie lubię i nie wiem co o sobie pisać 27 lat, to moja pierwsza ciąża, przeczuwam chłopca. Za 3 dni zostanę żoną. Do pracy nie chodzę ze względu na warunki pracy i dolegliwości ciążowe więc niesamowicie nudzę się w domu, a przewrazliwona teściowa najchętniej wyręczałaby mnie we wszystkim. A dziś jestem szczęśliwa, bo poczułam w brzuszku pierwszego fikołka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj napisz coś więcej o ślubie 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 16:38   #66
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę z NFZ . Chodząc prywatnie zapomniałam, że położne mogą być niemiłe no ale jak się nie zapłaci to nie ma co się spodziewać cudów ciekawe jak lekarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam z tym problemów bo za położną póki co mam teściową

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Sabonka sie udziela



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jej nie usunęłam. Gatty też nie póki co, chociaż chyba dawno jej nie było.
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 16:40   #67
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę z NFZ . Chodząc prywatnie zapomniałam, że położne mogą być niemiłe no ale jak się nie zapłaci to nie ma co się spodziewać cudów ciekawe jak lekarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie zmieniła podejście od wizyty w której usłyszałam o zatrzymaniu ciąży. A tak to też często niemiła i zawsze mega mi przy niej skakalo ciśnienie
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 16:46   #68
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Aguleekk, Kate Noir
Teraz tylko cywilny bierzemy, bo od roku już mamy zaplanowane wesele na 2018 więc bez spiny przysięga, obrączki i małe przyjęcie w domu dla rodziców i rodzeństwa 😊 tylko pomysłu na sałatki mi brak 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 16:59   #69
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

No tak my już miałyśmy krzywą bo wyniki glukozy na czczo były za wysokie albo np ja miałam w poprzedniej ciąży cukrzycę i dostałam szybciej skierowanie.

Lotso pokazywała większy domek nasz tylko 116m. W sumie to bardzo podobne tylko u nas garaż dwustanowiskowy kosztem czwartego pokoju.
Zawsze jak będzie ciasno można przekształcić poddasze. Na razie klatkę schodowa likwidujemy a zrobimy w to miejsce dużą garderobę ale dziura w suficie zostaje tylko zakryta płytą więc w każdej chwili będzie można zrobić ze dwa pokoje i łazienkę na górze.

Połówkowe ja robię u innego lekarza niż prowadzący. Mimo że też chodzę prywatnie. Mój gin sam mówi żeby się zapisać gdzie indziej. A 3d/4d to faktycznie tylko dla rodziców żeby mogli obejrzeć maleństwo. Całe badanie jest w 2d wykonywane. Też będę miała echo serduszka robione.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Tak dzisiaj pędzicie gaduły że już się gubię. A zresztą jak ja jeden post piszę godzinę to co się dziwić że zanim odpowiem to temat już nieaktualny
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:02   #70
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Super, dzięki, uspokoiłyście mnie z tymi połówkowymi. Już się bałam, że to tylko moja paranoja i narażam niepotrzebnie malucha na długą podróż do innej przychodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:06   #71
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

A ja mam pytanie co do tej glukozy. Można rozpuścić ją w domu i przynieść sobie w jakimś termosie? Bo kiedys już miałam robioną krzywą i bardzo ciężko mi było wypić taką lekko ciepła glukoze, była okropna :/ A jakbym rozrobiła w domu to by zdążyło ostygnąc i może ze słomką by jakoś poszlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 17:16   #72
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Szklaneczka nie wiem😊😊wg mnie mozna-bo co by mialo sie w tej glukozie przez ta chwile zmienic??nie wiem czy oni chca sprawdzic co przynioslas itd?hmm.ja tam chodze wlasnie z termosem i kubkiem i na miejscu mieszam

Ja patrzylam na te z poddaszem zeby sobie siłke zrobic.ale jak pomyslalam sobie ze ktorys syn z synowa beda sie czaic zeby tam cos zrobic- oł noł. 18stka i wypad😀😀mysle zeby to mieszkanie co teraz mamy im na studia zostawic-a przez te 14lat wynajmowac.jak nie uda nam sie zrealizowac planu "milion" czyli kupna 10kawalerek i wynajmowania a potem dania im na studia po jednej.to dostana jedno na trzech😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:17   #73
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Witam w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez anulka_l7 Pokaż wiadomość
Jej, jak ja się boję tej glukozy. Jeszcze w życiu tego nie piłam. Na razie borykam się tylko z wysokim TSH.

A jeśli chodzi o połówkowe, robicie wtedy zwykłe USG u swojego gina czy wybieracie się na 3D? Bo mój jak się go zapytałam co sądzi na temat badania połówkowego 3D to mnie opierdzielił, że to jest takie samo badanie jak u niego, tylko dodatkowo nagranie dają... A tak sobie myślę, że po prostu szkoda mu tracić kasę (chodzę prywatnie) i bał się, że wtedy do niego na wizytę nie przyjdę.
Ja robię w innym gabinecie, u lekarza specjalizującego się w usg genetycznym. W tym samym miejscu robiłam usg 1 trymestru. Niestety tam gdzie chodzę, mają nienajlepszy sprzęt i lekarz mi powiedział, żebym poszła gdzie indziej.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:23   #74
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez anulka_l7 Pokaż wiadomość
Super, dzięki, uspokoiłyście mnie z tymi połówkowymi. Już się bałam, że to tylko moja paranoja i narażam niepotrzebnie malucha na długą podróż do innej przychodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jadę 160km, więc nie, nie masz paranoi

Wiecie z tą glukoza takie różne szkoły ze w sumie nie ma co pytać nas a raczej już dopytać się w punkcie co o tym myślą
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:30   #75
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Ja też się boję tego obciążenia glukozą, nie dość, że źle znoszę samo pobranie krwi to jeszcze trzeba tą glukozę wypić boję się, że całkiem mnie zemdli ;/
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:31   #76
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Anulka pobieracie sie w dzien narodzin mojego pierworodnego😊😊.ale dla mnie nie jest to jakas szczesliwa data bo jak wyszedl i ryczal tak przez kolejne pol roku non stop.a popalic daje do dzisiaj😝😝takze jezeli chodzi o ten egzemplarz to zostalo mi jeszcze 13lat walki z moim byczkiem i dzien urodzin swietuje hucznie bo z roku na rok coraz blizej 18stki😊😊 wierze ze wyrosnie na super faceta i nie bedzie pamietal swojego zachowania albo nie bedzie potrafil go wytlumaczyc😝.ale synowej powiem ze zwrotow i reklamacji nie przyjmuje😝mam nagrane jego histerie i kiedys mu to pokaze.oj pokaze😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:33   #77
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ja też się boję tego obciążenia glukozą, nie dość, że źle znoszę samo pobranie krwi to jeszcze trzeba tą glukozę wypić boję się, że całkiem mnie zemdli ;/
Najlepiej się nie nastawić. Wypić w swoim czasie, nie spieszyć się (ja tak zrobiłam przy pierwszej krzywej przed ciążą i bardzo ciężko mi było bo na szybko chcialam) - ja piłam lykami powoli oddychajac. Mieć coś co zajmie głowę - muzyka, książka. Pierwsze 30min jest ciężkie i ostatnie bo już mi było słabo.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:44   #78
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
No to ja wiem, ale całe formatowanie, kolory itp szlag trafił, a to trochę mozolna robota może jakiś moderator pomoże, jak nie to trudno, ogarnę od nowa.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

dodałam top gaduły, alla poszalała z postami
Właśnie widzę.... to ja muszę przystosować chyba 😁😎

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Miła moderatorka otworzyła mi na chwilę pierwszą część wątku, żebym mogła skopiować pierwszą stronę

I teraz moje pytanie - czy ktoś zgłasza jakieś zmiany? Może kogoś usunąć? Bo mam wrażenie, że niektóre dziewczyny przestały się odzywać całkiem, a przedtem napisały po kilka postów jedynie.
Myślę, że nie usuwaj nikogo....moze akurat za miesiąc lub dwa ktoś nawiąże znowu kontakt

....albo widziałam za innym wątku, że można pewnie mamy napisać na końcu...
Zagubione mamy czy coś takiego
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:45   #79
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

agulek mnie też wpisz proszę
Nie wiem co tam bylo trzeba podac...
28 lat, chlopak, pierwsza ciaza, tp 14.10
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 17:46   #80
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Alla znasz dobry przepis na ciasto drozdzowe? Wlasnie chcialam poszukac w necie.ale jak zobaczylam Twoj post- to pomyslalam o Tobie😊.po co mam szukac w ciemno jak Ty tak swietnie pieczesz😊😊
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:46   #81
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Odebrałam moje zamówienie z Motherhood i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wydaje się być wysokiej jakości i wyprodukowane w Pl
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:50   #82
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
znalazłam was, uf

wiecie przy porzednich ciązach tez byłam na wizażu i tam po pewnym czasie dziewczyna zakładała klub, i tam mozna było sobie gadać o wszystkim bez podglądanie osób postronnych, wydzieliłysmy sobie tematy i np było o jedzeniu o wózkach, wyprawce. fajnie mozna było wszystko znaleźć. jak juz sie wyklaruje grupa aktywnych dziewczyn to mozna pomyślec o klubie.

projekty domów fajne ale mi osobiście byłoby trudno znaleźć coś dla siebie, zboczenie zawodowe, zajmuje sie projektowaniem i wiem ze to nie takie proste.

pa dziewczyny uciekam do domu
Jedyny minus klubu to, że tylko z komputera. A ja tylko z telefonu korzystam 👀😎
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:52   #83
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Najlepiej się nie nastawić. Wypić w swoim czasie, nie spieszyć się (ja tak zrobiłam przy pierwszej krzywej przed ciążą i bardzo ciężko mi było bo na szybko chcialam) - ja piłam lykami powoli oddychajac. Mieć coś co zajmie głowę - muzyka, książka. Pierwsze 30min jest ciężkie i ostatnie bo już mi było słabo.
Biorę ze sobą Tżta bo inaczej to będę mdleć pewnie. Mi jest niedobrze przy pobraniu krwi nawet ale fakt, odwrócenie uwagi mi trochę pomaga. eh, na szczęście do tego nieszczęsnego testu obciążenia glukozą jeszcze trochę czasu

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość

Myślę, że nie usuwaj nikogo....moze akurat za miesiąc lub dwa ktoś nawiąże znowu kontakt

....albo widziałam za innym wątku, że można pewnie mamy napisać na końcu...
Zagubione mamy czy coś takiego
Już usunęłam, jak któraś z usuniętych się pojawi to ją po prostu dopiszę.

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
agulek mnie też wpisz proszę
Nie wiem co tam bylo trzeba podac...
28 lat, chlopak, pierwsza ciaza, tp 14.10
A płeć potwierdzona już?

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Odebrałam moje zamówienie z Motherhood i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wydaje się być wysokiej jakości i wyprodukowane w Pl
A przypomnij co zamawiałaś?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 17:58   #84
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Jeszcze termin porodu poproszę
07.10.2017r.

w ogóle kiedyś była rozmowa o adapterach i pasach w aucie ja mam taki i jestem bardzo zadowolona, nic nie ciśnie, nie szarpie i jest mega wygodnie

http://www.sexymamy.pl/Adapter-do-pa...-Shield_a1660#
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 18:13   #85
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość



A przypomnij co zamawiałaś?
Rożek, kocyk ala minky, spiworek, pieluchy tetrowe, przewijak i chusteczki muslinowe

Dziewczyny a co sądzicie o ochraniaczach na łożeczko? Warto kupić czy lepiej nie ryzykować?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 18:16   #86
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Witam się w Nowym wątku 😁
No ja 2 gaduła? Gdzie tam 😂😂

Zaraz Was nadrobię 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 18:19   #87
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Rożek, kocyk ala minky, spiworek, pieluchy tetrowe, przewijak i chusteczki muslinowe

Dziewczyny a co sądzicie o ochraniaczach na łożeczko? Warto kupić czy lepiej nie ryzykować?
Ja miałam, ale na połowę łóżeczka. Teraz też założę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 18:21   #88
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Dziewczyny dużo napisalyscie, witam nową mamusię 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 18:31   #89
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Biorę ze sobą Tżta bo inaczej to będę mdleć pewnie. Mi jest niedobrze przy pobraniu krwi nawet ale fakt, odwrócenie uwagi mi trochę pomaga. eh, na szczęście do tego nieszczęsnego testu obciążenia glukozą jeszcze trochę czasu



Już usunęłam, jak któraś z usuniętych się pojawi to ją po prostu dopiszę.


A płeć potwierdzona już?



A przypomnij co zamawiałaś?



Na 95% chlopak
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 18:34   #90
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Na 95% chlopak
Gratulacje! 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-12 21:38:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.