Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XII.2010 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 14:38   #31
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

a ja dzisiaj znowu byłam na ip i co ? i dupa. szyjka 1,5 cm, kanał zamknięty, jutro znowu muszę tam jechać. Jestem padnięta.....

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

de, u mnie jest tak samo, dzisiaj położna z 5 dobrych minut próbowała znaleźć małą a ta jej ciągle uciekała w tym brzuchu, a potem mega kopała w ktg

joanna
gratki

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

apolonia dzięki za zainteresowanie małej się nie spieszy... i to jednak nie wody... chodź dzisiaj wstałam z całą mokrą podpachą...
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:41   #32
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Robiłaś test?
dziwne że aż tak cieknie
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:50   #33
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Rowniez uwazam, ze nie ma co na marke patrzec..

Mnie bardziej smakuje sok z biedronki jablkowy Riviva niz np Hortexy itd, tym bardziej ze ten z biedronki z soku zageszczonego i bez cukru dosypanego

Tak samo dla mnie Top chipsy biedronkowe wygrywaja z Laysami.. Dla mnie laysy sa za tłuste, zawsze na palcach zostaje mi tluszcz

Ahh mam ochote na Chipsleteny fromage ale poki co mam paczke pieguskow i strasznie duzo owocow..


kulfon, bolal Cie brzuch caly przy tych skurczach? Bo dzis dziewczyna sie zwijala z bolu w nocy, przyszla polozna i sie pyta gdzie boli, na co ona, ze na samym dole i bardzo mocno, prawie plakala.. a polozna: eee to jeszcze nie akcja, brzuch musi caly bolec, wiec to sa tylko pobolewania.. a ona: to ja dziekuje za takie "pobolewania".
bolal na dole , potem troche gora tez, ale glownie dol
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:51   #34
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Melduje się i ja.
Fajnie byłoby w tej czesciu watku urodzić, ale w sumie jeszcze troche czasu mam do terminu

GRATULACJE dla rozpakowanych MAMUSIEK!!!


Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze sie w tym watku rozpakuje
Bylam na akupunkturze i tym razem bolalo.Szczegolnie na malym palcu u nogi.

Co do bardzo aktywnego dziecka w brzuchu- mi za kazdym razem mowia, ze jest bardzo aktywny, az go zbadac czy pomierzyc czasem nie umieja.
Nikt mi nie mowil ze to zle Za kazdym razem kopie w ktg
Moje tez aktywne bardzo a lekarz mówi ze to dobrze, ostatnio mówił na usg ze to super tylko mu utrudnia mały pracę hehe bo chciał zmierzyć mu tętno a ten kopał w głowicę od usg ale w końcu się udało na chwilunię dosłownie
mam nadzieje ze to nie beda małe nerwuski te nasze chłopaki kochane
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:56   #35
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez apoolonia Pokaż wiadomość
Robiłaś test?
dziwne że aż tak cieknie
na ip polewali podpaskę moją takim płynem i on się zabarwia na niebiesko jeśli to wody, ale się nie zabarwiła ani ta z nocy, ani ta co miałam na sobie, ani po badaniu ginekologicznym pani doktor polała sobie na rękawiczki i też nic, no ale jestem zamknięta więc nawet nie mają się skad wylewać te wody mówi że czasami tak się dzieję jak szyjka się skraca, no i jutro mam się znowu zgłosić na IP
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:59   #36
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

no a ja mysle kto to kulfon hahaha
oj melabn kochana ja w szpitalu mialam co 10 co 7 min skurcze brzuch twardnial stawial sie nagle prostowalo mnie u dolu i po bokach kolo bolalo nieprzecietnie dwa razy lzy same mi lecialy pomoglo mi wtedy oddychanie nos - usta sama sie dziwilam ze tak pomaga ale po godzinie staly sie labsze i potem juz tylko co poltora godziny jakis skurcz mialam i koniec :/ a wszystko u mnie zakmniete twarde etc...
a na ktg wychodzilo mi ze mam 51 % tyle ze tak wyszlo z 3 razy chyba a z tego co lekarz mi powiedzial ma byc przynajmniej ciagly zapis taki albo caly albo pol ... pojedyncze sie dla nich nie licza mimo ze my odczuwamy

nie wiem czy dobrze zrobilam ale poprosilam tz by wzial chorobowe na ta angine od laryngologa jakby mu dawal - bylabym spokojniejsza ze mam kierowce w domu a w razie czego sama moge od razu wyjechac taksowka a tsoeik by zostal pod opieka a nie dopiero kombinowac mu opieke... ehhhhhhhh

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
na ip polewali podpaskę moją takim płynem i on się zabarwia na niebiesko jeśli to wody, ale się nie zabarwiła ani ta z nocy, ani ta co miałam na sobie, ani po badaniu ginekologicznym pani doktor polała sobie na rękawiczki i też nic, no ale jestem zamknięta więc nawet nie mają się skad wylewać te wody mówi że czasami tak się dzieję jak szyjka się skraca, no i jutro mam się znowu zgłosić na IP
aaaa no widzisz a ja sie dziwilam po co lekarz plucze rekawiczki ktore zaraz po badaniu polal i po polaniu wyrzucil heheheehe
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:00   #37
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Paulinka trzymamy kciuki

i za Anecke szkoda mi jej ze musi tam tyle w szpitalu byc
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 15:00   #38
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

no i dzis zaczelam 39 t.c. ehhhhh
lece teraz pranie rozwieszzac najadlam sie czekolady
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:10   #39
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

A ja dzisiaj dosłownie cały dzien w łóżku spędzam.
Ale plecy tak mnie bolą ze masakra...
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:15   #40
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Co do bardzo aktywnego dziecka w brzuchu- mi za kazdym razem mowia, ze jest bardzo aktywny, az go zbadac czy pomierzyc czasem nie umieja.
Nikt mi nie mowil ze to zle Za kazdym razem kopie w ktg

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------



Mi wlasnie wrocily pobolewania brzucha i krzyza. Niech sie juz zaczyna bo oszaleje.Nie chce dluzej czekac i piszczec z bolu.

Lenka na ktg zawsze kopała i tez nikt nie mówi ze żle...

mi sie spina cały brzuch jak kamień i plecy bolą... wczoraj to juz masakra...
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:29   #41
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Mallinka, super tytuł wątku szacun

Kulfon, może jeszcze wypij magicznego napoju z rycyny

weszłam na chwilkę, ale zmykam, bo zacznę smęcić Wam dzień do bani, czuję się fatalnie, mam doła, wiecznie zmęczona, zgagę mam cokolwiek zjem, a kurna wczoraj czytałam, że tak od 35-36 tc zgaga i nietsrawność zanikają, bo dziecko już tak na żołądek nie uciska.....taaaaa kurna, niech to mojemu dziecku powiedzą w dodatku po śniadaniu (biały zwykły serek) nie tylko miałam zgagę, ale też podwyzszony cukier....po obiedzie to samo...nie jakoś drastycznie ale jednak ponad normę, mam po prostu dość od 1 grudnia codziennie bedę pucować okna i podłogi i zalewać sie w trupa olejkiem rycynowym no dobra, posmęciłam, teraz spadam
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 15:30   #42
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

o proszę... nowa część i to już 8

w takim razie melduje się

Anecko - ale masz przygody w tym szpitalu

melabn - o masz... a co Ty tu robisz??

paulinka - no to ciekawe co to tak cieknie z Ciebie?

jutro mam wizytę u gina i będzie usg... ciekawe co i jak... ile waży... jak tam nereczki, czy się unormowały czy nadal jedna większa... hmmm...

wiecie co?? ja boję się wchodzić na naszą odchowalnie to co tam czytam mnie przeraża
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:33   #43
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Ja się pisze na rozpakowanie w tej części minęły 24h od odstawienia fenoterolu i jak na razie cisza, żadnych objawów. W środę mam wizytę u gina. I jak nic się nie rozkręci do następnej srody 1 grudnia to i tak zostanę już wysłana na oddział, bo ja mam mieć cesarkę więc lepiej i bezpieczniej być już na miejscu. Także obstawiam, że w przyszłym tygodniu ujrzę już moją córeczkę

kularek, bardzo dziwne że ty wciąż tak wymiotujesz, dzień w dzień..... dobrze pamiętam, że idziesz na oddział w środę?
napiszę ci co trzeba mieć osobno spakowane dla dzidziusia na porodówkę:
pierwsze ubranko i niedrapki
rożek
3 pieluchy tetrowe
3-4 pampersy
oliwka
spirytus

i to dajesz paniom położnym jak idziesz na blok porodowy żeby mialy w co opatulić maleństwo
__________________
Fifi!

Emi!



Edytowane przez anankee
Czas edycji: 2010-11-22 o 15:35
anankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:35   #44
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Niezle lecimy dziewczynki...8 czesc niezle
Mala tak mnie dzisiaj rypie w lewym boku i po jajniku ze szok.Ciekawe ile czasu trwal poprzedni watek?!Tez mysle ze w tym juz wszystkie sie rozsypiemy
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:39   #45
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Anankee, no ja mojego synka też już najpóźniej w przyszłym tygodniu zobaczę

Mela, bidulo

Anecka, też uwielbiam chipsy biedronkowe chyba bardziej niż Lays'y.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:41   #46
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:54   #47
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Aliszcze też miałam taki spadek formy w zeszłym tygodniu pomyśl że coraz bliżej do porodu i niedługo przytulisz Asiunię

ja powoli zmykam szykować się do kina-obiecałam sobie że się wystroję i wymaluję na poprawę nastroju bo przez tą moją ciążową sesję cały czas czuję się strasznie nieatrakcyjnie

miłego wieczoru
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:55   #48
czita18
Raczkowanie
 
Avatar czita18
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 225
GG do czita18
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Witajcie dziewczyny,
jestem mamą wrześniową Z przyczyn od nas niezależnych mój syncio nie pije już maminego mleczka Dlatego mam na sprzedaż laktator Medela Mini Electric, wszystko sprawne i bez uszkodzeń. Sprzedaję go obecnie na Allegro. Jeśli któraś bylaby zainteresowana zakupem to dla Wizażowych Mam zrobię jakiś rabacik i napewno się dogadamy.
Wrazie co piszcie proszę na priv
Link do aukcji
http://allegro.pl/laktator-medela-mi...332983529.html

Pozdrawiamy Kinga i synek Daniel
czita18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:25   #49
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

a ja se mysle od 14 nic nie napisaly dziwneeeeeeeeee a tu nowa czesc
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 16:30   #50
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez zenia2211 Pokaż wiadomość
Niezle lecimy dziewczynki...8 czesc niezle
Mala tak mnie dzisiaj rypie w lewym boku i po jajniku ze szok.Ciekawe ile czasu trwal poprzedni watek?!Tez mysle ze w tym juz wszystkie sie rozsypiemy

oj mnie cały doł brzucha boli tzn jakby jajniki mega kóly brzuch u dolu masakra ja nie wiem jak wytrzymam do konca grudnia
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:42   #51
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Hejka Wszystkim

Gratulacje dla nowych mamuś

Jestem po wizycie . Badanie bolało . Jestem otwarta na 3 cm. W każdej chwili
mogą mi wody odejść . Jeśli małe nie urodzą się do soboty to z samego rana
mam się zgłosić na oddział na ktg i badanie . I wtedy doktor zadecyduje co robimy .
Małe są już duże . Jedna ma 2770 a druga 2455 .
Biorę nadal fenoterol ale i tak brzuch mi twardnieje . Strasznie kłuję mnie w pachwinach.
Czuje małe już tak nisko że kroku nieraz nie moge zrobić .

Więc proszę nie krzyczcie na mnie że się wcinam w kolejkę

Zaczynam mieć stracha . Łapska mi z nerwów latają i ogólny niepokój mnie trzyma.

Powiedzcie czy wy też spać w nocy nie możecie ?? Ja 2 noc z rzędu nie śpię .
Zasnę na 10 minut i się budzę . Oczy wielkie i du.pa .

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Aliszcze też miałam taki spadek formy w zeszłym tygodniu pomyśl że coraz bliżej do porodu i niedługo przytulisz Asiunię

ja powoli zmykam szykować się do kina-obiecałam sobie że się wystroję i wymaluję na poprawę nastroju bo przez tą moją ciążową sesję cały czas czuję się strasznie nieatrakcyjnie

miłego wieczoru
Ja tez strasznie chciałam jechać do Poznania do Multikina na Harrego ale mąż
kategorycznie stwierdził że nigdzie nie jedziemy bo czasem w aucie urodzę .
Poza tym z recenzji wynika że film jest dość mroczny i straszny a mój syn ma dopiero 9 lat.
I mógłby się bać . Poczekamy chyba na dvd . najpierw sama obejrzę a potem dopiero on .

Miłego oglądania
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:58   #52
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Mila, trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwa to normalne, że bliźnięta wcześniej sie trochę rodzą
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:42   #53
Eliza86
Raczkowanie
 
Avatar Eliza86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 191
GG do Eliza86
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Hej

Ja dziś byłam na patologi u nas w szpitalu( nic mi nie jest) tylko na kontroli
Wyobrazcie sobie ze nie ma miejsc w szpitalu szookkkk
__________________
www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1r7pkltrcu.png

Juz w trojeczke Kocham...
Eliza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:47   #54
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

jaka wode morska polecacie??? w sprayu czy ampułkach???

bylam na ktg.... maluch juz byl spokojny, ale .... ktg wykazało regularne skurcze.....

takze lece sie ogolic w razie co
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb

Edytowane przez myszka_maj
Czas edycji: 2010-11-22 o 17:49
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:51   #55
_As_
Raczkowanie
 
Avatar _As_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cicho jak makiem zasiał..........
_As_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:53   #56
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Kurcze, Mela ale czemu przycichło? bo rozwarcie nie postepuje? a szyjka zgładzona? to może nie do końca ta rycyna taka dobra?
dobra,dobra,skuteczna

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Rowniez uwazam, ze nie ma co na marke patrzec..

Mnie bardziej smakuje sok z biedronki jablkowy Riviva niz np Hortexy itd, tym bardziej ze ten z biedronki z soku zageszczonego i bez cukru dosypanego

Tak samo dla mnie Top chipsy biedronkowe wygrywaja z Laysami.. Dla mnie laysy sa za tłuste, zawsze na palcach zostaje mi tluszcz

Ahh mam ochote na Chipsleteny fromage ale poki co mam paczke pieguskow i strasznie duzo owocow..


kulfon, bolal Cie brzuch caly przy tych skurczach? Bo dzis dziewczyna sie zwijala z bolu w nocy, przyszla polozna i sie pyta gdzie boli, na co ona, ze na samym dole i bardzo mocno, prawie plakala.. a polozna: eee to jeszcze nie akcja, brzuch musi caly bolec, wiec to sa tylko pobolewania.. a ona: to ja dziekuje za takie "pobolewania".
co za bzdura,mnie W OGOLE nie bolal brzuch-moze wlasnie na poczatku troche na doleale szybko przeszlo w krzyzowe

super tytul watku,mallinka to profesjonalistka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:54   #57
_As_
Raczkowanie
 
Avatar _As_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
jaka wode morska polecacie??? w sprayu czy ampułkach???
Myszka, dla Ciebie czy dziecka? Do noska dla malucha Disnemar z małą/wąską końcówką. Do mycia oczek w ampułkach sól fizjologiczna.

Edytowane przez _As_
Czas edycji: 2010-11-22 o 17:55
_As_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:17   #58
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez MILA25* Pokaż wiadomość
Hejka Wszystkim

Gratulacje dla nowych mamuś

Jestem po wizycie . Badanie bolało . Jestem otwarta na 3 cm. W każdej chwili
mogą mi wody odejść . Jeśli małe nie urodzą się do soboty to z samego rana
mam się zgłosić na oddział na ktg i badanie . I wtedy doktor zadecyduje co robimy .
Małe są już duże . Jedna ma 2770 a druga 2455 .
Biorę nadal fenoterol ale i tak brzuch mi twardnieje . Strasznie kłuję mnie w pachwinach.
Czuje małe już tak nisko że kroku nieraz nie moge zrobić .

Więc proszę nie krzyczcie na mnie że się wcinam w kolejkę

Zaczynam mieć stracha . Łapska mi z nerwów latają i ogólny niepokój mnie trzyma.

Powiedzcie czy wy też spać w nocy nie możecie ?? Ja 2 noc z rzędu nie śpię .
Zasnę na 10 minut i się budzę . Oczy wielkie i du.pa .

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------



Ja tez strasznie chciałam jechać do Poznania do Multikina na Harrego ale mąż
kategorycznie stwierdził że nigdzie nie jedziemy bo czasem w aucie urodzę .
Poza tym z recenzji wynika że film jest dość mroczny i straszny a mój syn ma dopiero 9 lat.
I mógłby się bać . Poczekamy chyba na dvd . najpierw sama obejrzę a potem dopiero on .

Miłego oglądania
Mila trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwa
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:26   #59
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez _As_ Pokaż wiadomość
Myszka, dla Ciebie czy dziecka? Do noska dla malucha Disnemar z małą/wąską końcówką. Do mycia oczek w ampułkach sól fizjologiczna.
dla maluszka, a to "psiknięcie" nie bedzie za mocne dla maluszka???
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:44   #60
rypka85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje nowe miejsce na ziemi:)
Wiadomości: 3 403
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Hej dziewczyny I ja melduje się w nowym wątku W tym napewno sie już rozpakuje.

Córcia dzisiaj wierci się i rozpycha jak nie wiem co

Ja dzisiaj siedzę sama bo mąż pojechal na zebranie strażackie wróci pewnie około godz.22

Mam nadzieję że dzisiaj nie zacznę rodzić.

Coraz bardziej boje się porodu i dużo o tym myśle.

Mam nadzieje ze nie bedzie tak źle.

Mallinka piękny tytuł- zresztą jak zawsze
__________________



NOWY PAŹDZIERNIKOWY WĄTEK!!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=648909



NOWY WĄTEK DLA MAMUŚ I DZIECI
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=714154
rypka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.