Kurs stylizacji paznokci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-28, 11:29   #1
wiola_001
Przyczajenie
 
Avatar wiola_001
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2

Kurs stylizacji paznokci


Zastanawiam się nad kursem stylizacji paznokci w Warszawie. Czy polecacie jakieś dobre kursy, które przeprowadzane są profesjonalnie i w miłej atmosferze?
Zastanawiałam się nad kursem w Pro-activ? Co sądzicie? Opinie są bardzo podzielone i przyznam, że nigdzie nie znalazłam rzetelnej opinii. Jakie kursy polecacie?

Edytowane przez wiola_001
Czas edycji: 2016-06-28 o 17:51
wiola_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:40   #2
megi_sweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Ja byłam w Krakowie z Cosinusa. Cena przystępna. Wiadomo, że sam kurs nie wystarczy bo później jeszcze trzeba cwiczyć, ale kurs był ciekawy.
megi_sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:27   #3
kinga_109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Cytat:
Napisane przez megi_sweet Pokaż wiadomość
Ja byłam w Krakowie z Cosinusa. Cena przystępna. Wiadomo, że sam kurs nie wystarczy bo później jeszcze trzeba cwiczyć, ale kurs był ciekawy.
a możesz powiedzieć coś więcej na temat tego kursu? sama chętnie bym sobie taki tam zrobiła warto iść?
kinga_109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:42   #4
marikos85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

hejka, ja też mam problem....zastanawiam się nad wyborem kursu stylizacji paznokci...polecicie jakiś?...najlepiej we Wrocławiu, bo byłam już tam niedawno na kursie fryzjerskim i poznałam trochę miasto.... wspaniałe, bardzo mi się podoba i juz m,niej wiecej wiem gdzie sie po nim poruszać, wracając do kursu to chciałam tak jakos kompleksowo , bo moje klientki często robią u mnie wlosy i mówią że fajnie gdybym im też pazurki zrobila(za jednym zamachem i wizytą),,no cóż klientki robia sie coraz wygodniejsze!!!!! kurs fryzjerski robiłam na ul. Kruszwickiej we Wrocku w ECKSie, gdybym miała sie wypowiedzieć to gorąco polecam , szukałam wczęśnie gdzieś bliżej gdzie mieszkam i szczerze... znalazłam, ale byłam tam tylko tydz .!!! masakra, szkoła odwalona , złote klamki ale co z tego , zero profesjonalizmu, zimno, grzejniki nie działały, prawie cały czas tylko teoria, robienie prawie na główkach lalkach, i ogólnie....uciekłam po tygodniu, kase oddali i powiem wam że w głównej mierze zależy od instruktora czego się nauczysz!!!a nie od tego jak szkoła wygląda, w ECKS(dobrze że tam trafiłam a dowiedziałam sie dosłownie przez przypadek o tej szkole) może nie ma złotych klamek ale za to pełen profezjonalizm w nauczaniu, cały czas robota na klientkach, "niestety"albo i stety egzamin końcowy brany pod uwagę przy wydawaniu świadectwa ukończenia, ale teraz wiem że to mi tylko pomogło,więc jak ktos chce tylko sobie zrobić dyplom dla zabawy no to sie rozczaruje!!! niebyło tam zabawy i udawania, trzeba było pracować - praktyka..praktyka..prakt yka , klentki , klentki i jeszcze raz klentki(czasem włosy mi się śniły po nocach że coś robie)(dzięki Panie Pawle za wszystko). Była też tam jedna dziewczyna razem ze mną i tak gadałyśmy , ja juz kończyłam a ona zaczynała to powiedziała ze była już wcześn iej na jakimś kursie fryzjerskim to tutaj w Ecks przez tydz. nauczyła się więcej niż tam w 3 miesiące!!!!tak więc pomogłam Wam mam nadzieje w wyborze kursu odnośnie włosków i fryzjerstwa, prosze teraz o jakis kierunek na pazurki!! pozdrawiam i liczę na ogrom propozycji
marikos85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 00:14   #5
Natala80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 74
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Słyszałam coś o tym pro active od ko,eżanki i była dosyć zadowolona, także chyba warto
Natala80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 09:13   #6
magda_lk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 13
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Ja też słyszałam o kursach w Cosinusie
magda_lk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 09:26   #7
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Cosinus to szkoła do zdobywania papierków, która uczy wszystkiego. Tam w żaden sposób nie nauczą was zawodu, a jeśli iść na szkolenie, to raczej po to. Bo jeśli przyjdziecie do pracy z papierkiem, a bez umiejętności to i tak wam nic nie da. Dla pracodawców te papierki nie mają żadnego znaczenia.

I jeszcze potrzebuję jakiegoś szkolenia do tego: http://kupno-sprzedaz.waw.pl/

Edytowane przez kentas
Czas edycji: 2020-12-23 o 15:46
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-08, 15:29   #8
kasienka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Ja jestem po takim kursie w blue w rzeszowie i bardzo mi sie podobalo. Mysle ze duzo sie nauczyłam i było warto. Zwłaszcza pani trener bardzo fajna

Pozdrawiam
kasienka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 08:10   #9
Myszka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 10
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Ja robiłam kurs w Cosinusie i Indigo (szefowa mi zasponsorowała ). Na pierwszy kurs to ten w Cosinusie jest fajny. Niedrogi, a ile wyniesiesz to tak naprawdę zależy od Ciebie. Jak jesteś dokładna i lubisz robić pazurki to się nauczysz, a jak nie to najlepsi instruktorzy nie pomogą. Kurs w Cosinusie polecam, ale pamiętajcie, że szkolić się trzeba cały czas!
Myszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 10:52   #10
xxxx9040
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

byłam na takim 4 miesięcznym i bardzo dużo się nauczyłam. Poszłam by nauczyć się sama sobie robić piekne paznkocie. A efekt taki, że całej rodzinie i znajomym teraz je robie ;d
xxxx9040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-12 11:52:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.