Sposoby na robienie loków i fal - DOMOWE - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-17, 16:47   #1
Patulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 6
Wyślij wiadomość przez ICQ do Patulka GG do Patulka

Sposoby na robienie loków i fal - DOMOWE - zbiorczy


Witam!
Mam taki problem że mam proste włosy a chciałabym na jeden wieczór zamienić je w loki. Poradzcie mi jak mam to zrobić. Tylko że nie chce zbyt dużego skrętu. Chciałabym uzyskać tak zwane fale. Pomóżcie.

Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2010-11-03 o 09:17
Patulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-19, 17:33   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: loki

Fachowo zrobi to fryzjer Własnoręczne wykonywanie loków to chyba dość męczące i długotrwałe zajęcie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 18:27   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: loki

tak. to pracochłonne, męczące i na dodatek efekt nie jest wcale wprost proporcjonalny do straconego czasu - po prostu raz wychodzi a raz nie. ja np. kiedyś zakręciłam nidbale włosy na wałki a po godzinie miałam ślicze loki... a innym razem... szkoda gadać.. strach na wróble brrrr. ale jesli chcesz delikatne fale to polecam bardzo grube wałki.. umyj włosy, wysusz porządnie i na takie suche ale ciepłe nałóż wałki - jak juz wspomniałam - raz efekt jest wspaniały - innym razem tragiczny.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 12:06   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: loki

polecam termoloki, bardzo ładnie zakręcają, różne grubości wałków, długo się trzymaja. można kupić np.: w euro, nawet niedrogie, możesz też spróbować nakręcić u fryzjera, szybko i niedrogo.
pozdrawiam.
Pati napisał(a):
> Witam!
> Mam taki problem że mam proste włosy a chciałabym na jeden wieczór zamienić je w loki. Poradzcie mi jak mam to zrobić. Tylko że nie chce zbyt dużego skrętu. Chciałabym uzyskać tak zwane fale. Pomóżcie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 08:51   #5
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
jak skręcic proste włosy bez wałków , trwałej i lokówki

dziewczyny, podejmuje watek , ktory jakis czas temu byl juz na wizazu. chodzi mi o to czy istnieja gdzies kosmetyki, ktore pofalowałyby włosy proste bez uzywania wałków, lokówki no i bez robienia trwałej.Iwonalodz pisala kiedys ze jest taka pianka krastese, do włosów kręconych, która niby ma pokręcic włosy, ale Iwonka ma włosy lekko kręcone z natury, wiec same rozumiecie... nie usmiecha mi sie ryzykowanie zakupu za 80zl. chodzi mi o cos takiego jak kosmetyki rozprostowujace włosy, tylko zamiat tego , żeby skręcały. zalezy mi na tym szczególnie dlatego, ze nie mam teraz zupełnie czasu na układanie włosów (3miesieczne dziecko +studia dzienne na prawie = [img]icons/icon41.gif[/img] ). reasumując - moze, któraś z was widziła cos takiego i wie, ze działa na proste włosy. napiszcie!! pozdrowienia dla młodych mamuś i prawników. no i wiele buzików dla wszytskich wizażanek [img]icons/1cmok.gif[/img]
a poza tym jest teraz sesja i musze sie uczyć prawa pracy
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 11:21   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: jak skręcic proste włosy bez wałków , trwałej i lokówki

Beliczku drogi marzysz chyba o rzeczy niemozliwej przynajmniej jak dla nas [img]icons/icon7.gif[/img] Gwiazd zupełnie przyziemnych [img]icons/icon12.gif[/img] Może skoro nie masz czasu to sobie zrób trwałą, taka delikatną w dobrym salonie ?? [img]icons/icon7.gif[/img] Np.taką trwałą jest trwała Hedlajn (napisałam jak się czyta [img]icons/icon12.gif[/img] ) koleżanki moje tak robią i są bardzo zadowolone, bo włoski są u nasady podniesione, puszyste, naturalnie są skręcone i nie niszczy ona włosków. Niestety jest dosyć droga ale efekty są bardzo fajne [img]icons/icon7.gif[/img] Starcza na 2-3 miesiące, bo się jakoś chyba zmywa ( stąd pewnie nie niszczy włosków ) [img]icons/icon7.gif[/img]

p.s. aa tam prawo pracy [img]icons/icon7.gif[/img] przecież tego fajnie się uczy [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 11:51   #7
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: jak skręcic proste włosy bez wałków , trwałej i lokówki

Iwonko ja boje sie zrobic trwałą bo jeszcze nie przestały mi wychodzić włoski po porodzie [img]icons/icon22.gif[/img]. gdyby nie to to juz bym miała hedlajn na głowie... ale niestety moje włosy wychodza jak szalone [img]icons/icon41.gif[/img] no i jak są lekko skręcone to wydaje się, że jest ich wiecej.
a prawo pracy na uniw, gdańskim to koszmar z powodu Waldemara Wspaniałego...
[img]icons/1cmok.gif[/img]
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-01, 12:50   #8
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
czym zrobić loczki?

zastanawiam sie czym najładniej bym mogła zakręcić włosy, zeby mieć loczki na całej głowie.... papiloty odpadają (wyglądam jak pudelek )
Może lokówka?
Dziękuję z góry za odpowiedzi
Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 19:40   #9
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: czym zrobić loczki?

To może nakręć włoski na wałeczki mniejsze lub większe, w zależności jaki efekt chcesz uzyskać.
Lokówka też mogłaby być dobra, chociaż skoro wyglądasz jak pudel po papilotach to po lokówce też jest to mozliwe

Pozdrawiam
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 21:12   #10
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: czym zrobić loczki?

no po lokówce nie wyglądałąm jak pudel tylko tak łądnie mi się kręciły ale już nie mam lokówki bo się SAMA popsuła
zastanawiam sie nad loczkami bo myślałam że na Sylwestra sobie zrobie kręciołki
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 09:57   #11
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
z falowanych, puszacych sie włosow w loki...

Moje włosy wygladaja obecnie tak jak na pierwszym zdjeciu ponizej. Puszą sie, są suche, ciagle mam sianko. Chcialabym aby moje fale ukladały sie w naturalne, miekkie, gładkie loki - takie jak na fotce nr 2
Czy jest szansa ze mi sie uda?
Probowałam zawinąc sobie włoski na papiloty ale wyszedł mi baranek na głowie

Moze jakies rady, kosmetyki, sposoby?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg debra5.jpg (16,7 KB, 1138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ep93_carrie_blackhatwithpea.jpg (21,6 KB, 819 załadowań)
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-17, 12:41   #12
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: z falowanych, puszacych sie włosow w loki...

Hehe ja bym chciała mieć takie jak na pierwszej fotce - to byłby cud moje włosy tak wygładzić, żeby chociaz tak wyglądały. Też chciałabym wiedzieć jak można zrobic taki efekt, bo jeśli wyprostowac jest trudno to może chociaz takie loki bym mogła mieć :|
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 19:21   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: z falowanych, puszacych sie włosow w loki...

nalezy uzyc srodkow do stylizacji np pianki ale nie moze ona usztywniac wlosow lecz dawac efekt wlosow elastycznych
czyli nie za mocnej, na pierwszym zdjeciu :grube papiloty ale wlosy rowniez brane w bardzo grubych warstwach lub sredniej grubosci lokowka lub walki,nastepnie wyczesane wlosy i ulozone na wosku lub zelu z woskiem , na drugiej to samo tylko gruby walek lub gruba lokowka i wlosow nie wyczesywac tylko pasmami wyciagac na wosku z zelem lub brylantynie z zelem na konie lakiek niezbyt mocny
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:50   #14
gagula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 18
Jak zakrecac wloski?

Prosze o rade na co i jak zakrecic wlosy, zeby uzyskac taki efekt jak na zdjeciu?
gagula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 11:45   #15
agnes4-19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mój komputer ;)
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zakrecac wloski?

Hej, z tego co widzę na tym zdjęciu ta miła Pani ma tylko lekko falowane włoski. Proponuję Ci używac specjalnych specyfików do loków albo włosów podatnych na kręcenie(jeżeli takie masz oczywiście). Jest ich bardzo szeroka gama w sklepach, zastosuj te produkty i sprawdz. Ja mam lekko falowane włosy i mnie pomagają.Wystarczy że po umyciu włosów wklepiesz troche kremu i ugnieciesz je palcami jednocześnie susząc. Możesz też zastosowac suszarkę z dyfuzorem albo sięgnąć po lokówkę 3 w 1 Philipsa. Lokówka delikatnie kręci włosy bądź mocno, w zależności jaką masz potrzebę. Pamiętaj że loki sa na fali!Pozdrawiam i zyczę miłego kręcenia!!
agnes4-19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 19:30   #16
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
loki

jak zrobic sobie loki
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 21:58   #17
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: loki

Madlenko to wszystko zalezy jakie loki chcesz osiągnąć i jakiej długości masz włosy.Jęli np masz długie włosy i chcesz uzyskac grube , duże fale, wtedy nawijasz włsy na takie duże wałki ( do kupienia) tak jak to robi fryzjerka najlepiej tzn rzedami jeden za drugim ( przynajmniej moja mi tak robiła, stosowałam w domu i wyszło) .
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 09:17   #18
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: loki

Pianka i lokówka i lakier Albo papiloty i pianka Pozdrawiam
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 13:47   #19
martusia =)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 40
Krecone włosy

.

Edytowane przez martusia =)
Czas edycji: 2007-05-18 o 10:39
martusia =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 14:05   #20
e-nat
Przyczajenie
 
Avatar e-nat
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 23
GG do e-nat
Dot.: Krecone włosy

Do zrobienia loczków możesz uzyc papilotów - jest to koszt jakichs 5 zlotych za opakowanie (pewnie wiesz,ze sa ta druciki okryte gąbeczką)
Nadadzą się tez wałki lub suszarki ze specjalną koncowką.
Jezeli twoje wlosy nie są zupelnie proste, lub chociaz sklonne do falowania, bardzo dobrze powinien sprawdzic sie dyfuzor (jest to rowniez koncowka do suszarki) - ale tu koszt jest nieco wiekszy...

dodatkowo do wzmocnienia efektu uzyj kosmetykow wspomagajacych krecenie wlosow - a takich jest naprawde bardzo duzy wybor w sklepach!

powodzenia
__________________
It's California Love, this California bud got a nigga gang of pub
e-nat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:41   #21
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Krecone włosy

możesz takze uzyc lokówki spiralnej termoloków badz falownicy
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 18:19   #22
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
jak zrobic loki???

bardzo prosze o pomoc bo jestem kompletnie zielona w temacie...mianowicie, zajawilam sie strasznie na krecone wlosy i chcialabym od czasu do czasu zafundowac sobie loki..tylko ze nigdy sie szczegolnie w to nie bawilam i nie wiem czy aby uzyskac delikatne fale powinnam nakrecic wlosy na walki czy na papiloty..powinnam je nakrecac na wlosy mokre czy suche? suszyc suszarka? czym utrwalac? z gory dziekuje za info
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 18:34   #23
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: jak zrobic loki???

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
bardzo prosze o pomoc bo jestem kompletnie zielona w temacie...mianowicie, zajawilam sie strasznie na krecone wlosy i chcialabym od czasu do czasu zafundowac sobie loki..tylko ze nigdy sie szczegolnie w to nie bawilam i nie wiem czy aby uzyskac delikatne fale powinnam nakrecic wlosy na walki czy na papiloty..powinnam je nakrecac na wlosy mokre czy suche? suszyc suszarka? czym utrwalac? z gory dziekuje za info

Są na to rózne sposoby. Aby uzyskac fale najlepiej stosowac grube wałki do włosów. Papiloty są bardzo dobre gdy chcemy uzyskac loczki typu mokra włoszka, bądz regularne loki( tu dobre beda tez mniejsze i średnie wałki)
Włosy powinno nakręcac sie na wałki rzędami poczynając od grzywki w tył, potem od boku w tył po jednej i po drugiej stronie- wtedy mamy pewność, że fryzura bedzie "regularna: i wsztskie włosy "chwycone" ( taka technike najczesćiej stosuje fryzjer) Oczywiście jesli chcemy tylko pojedyńcze loczki czy fale wśród prostych włosów nie trzeba juz sie tak bawić.
To jak suszyć zalezy w dużej mierze od podatności włosa. najlepiej nakręcac chyba na wilgotne włosy ( ale nie na mokre-włos wtedy łatwo uszkodzić , i nie na suche-trwalość będzie mniejsza) już na tym etapie mozna zastosowac środek utrwalający ( np pianka- ale wiele zalezy od podatności włosa-ja np nie potrzebuje takich środków).To ile trzymac takie wałki/papiloty na głowie to tez kwestia indywidualna, kiedy mamy czas , a nie lubimy zbytnio suszarek ( np ja) mozna zrobic coś na głowie wieczorem, a dopiero rano rozplątac włoski. Oczywiście jesli jest to niemozliwe można trzymac dwie h, trzy h bądz godzine wspomagając sie suszarką. Potem znów można użyć środka stylizującego (np brylantyna w sprayu lub lakier). Kiedy trzymamy wałki na głowie można się spodziewac nieco trwalszego skrętu , trzba brac jednak poprawke , że w ciągu dnia i tak ( mimo środków utrwalających) zapewne się rozluźni.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 09:33   #24
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Super loczki - sprężynki

Witam wizażanki!
To mój pierwszy post i jestem trochę zdenerwowana, proszę o wyrozumiałość..
Chciałam się podzielić z Wami domowym sposobem na ładne loczki.. Nie wiem czy może już go nie znacie.. Może to jest śmieszne, ale potrzebujemy kilka par podkolanówek lub rajstop..
Nie mam niestety aparatu, żeby przedstawić to jakoś bardziej obrazowo.. Robiłam te loczki wiele razy i zawsze byłam zalewana pytaniami jak je zrobiłam.. Wszędzie były podziwiane.
Otóż: sposób wykonania:
wiążemy podkolanówkę w supełek przy samym czubku głowy wokół grubszego pasma włosów (ja robiłam zwykle ok 4-6 "dredów"), następnie owijamy ją pasmem włosów, schodząc w dół. Gdy skończą się włosy, owijamy powstały "dred" (tak nazywa je moja sis) końcówką podkolanówki do góry, gdzie samą końcówkę wiążemy z drugim (czyt. pierwszym ) końcem... No i tak, aż zawiniemy wszystkie włosy..
zwykle zostawiam takie "dredziki" na noc, właśnie teraz mam coś takiego na głowie
Po rozpuszczeniu, zwijamy kolejno na palcu każde wąskie pasmo włosków lub układamy jakiś koczek, czy inne uczesanie..
Dla krótkich włosów jest ciężko, bo trzeba przywiązać supełek przy samej glowie, żeby nie było przejścia z prostych do kręconych włosków, u mnie super wyglądały na długich.. Zachwalam bardzo!!
Jeśli na dodatek macie podatne do kręcenia włosy, loczki mogą się trzymać kilka dni (jak u mojej kol, aż myślała o trwałej, tak jej było ślicznie!!!), na moich drutach tak koło 2-3 dni, jeśli zwinę cienkie pasma..
Mam nadzieję, że chociaż troszkę przybliżyłam mój mały sposób na loczki, zachęcam do próby!!
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:00   #25
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Super loczki - sprężynki

Cytat:
Napisane przez evita_l Pokaż wiadomość
Otóż: sposób wykonania:
wiążemy podkolanówkę w supełek przy samym czubku głowy wokół grubszego pasma włosów (ja robiłam zwykle ok 4-6 "dredów"), następnie owijamy ją pasmem włosów, schodząc w dół. Gdy skończą się włosy, owijamy powstały "dred" (tak nazywa je moja sis) końcówką podkolanówki do góry, gdzie samą końcówkę wiążemy z drugim (czyt. pierwszym ) końcem... No i tak, aż zawiniemy wszystkie włosy..
Powiem szczerze, że nie potrafię sobie tego wyobrazić.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:05   #26
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Super loczki - sprężynki

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie potrafię sobie tego wyobrazić.
Ja tak samo.. ale brzmi zachęcająco-śmiesznie
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:09   #27
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: Super loczki - sprężynki

a ja tam moge sobie wyobraziec

moze nawetr sproboje ....
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 15:43   #28
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Super loczki - sprężynki

Ja rozumiem. Hmmm moge spróbować
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 15:44   #29
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Super loczki - sprężynki

to bardzo ciekawe ale,,,nicht verstehen......
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 16:03   #30
MaadziaZ
Raczkowanie
 
Avatar MaadziaZ
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Super loczki - sprężynki

bvardzo ciekawy ten pomysl z rajtuzkami, niezbyt go rozumiem, ale postaram sie w niego wczytac i wyprobuje go
MaadziaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 22:28:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.