Sen o koledze z pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 13:00   #1
Duiveltje75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3

Sen o koledze z pracy


Cześć Dziewczyny,
Piszę tutaj bo jakoś nie za bardzo wiem gdzie mogłabym poruszyć ten temat i uzyskać jakiekolwiek informacje.
Dzisiejszej nocy po raz kolejny śnił mi się kolega z pracy, dużo młodszy i po raz kolejny w kontekście erotycznym - on zakochany we mnie i takie tam. Jest to dla mnie bardzo dziwne bo jest to już któryś tam kolei sen z nim w roli głównej, a w pracy tak naprawdę nie mamy ze sobą kontaktu i nawet się nie lubimy. Kiedyś się z nim pokłóciłam, w zasadzie to go opieprzyłam, później się przeprosiliśmy, mówimy sobie cześć ale jest to takie "cześć" bo trzeba jak to w pracy. On jest cichy, taki trochę dziwny, w ogóle o nim nie myślę, a już na pewno nie w kontekście erotycznym. Może sen ten odzwierciedla jakąś tęsknotę za seksem, ogólnie relacją erotyczną bo takiej ci w moim życiu brak ale dlaczego akurat z nim w roli głównej????? Może on tu w ogóle nie ma znaczenia, sama nie wiem, ale denerwują mnie te sny szczerze napisawszy bo nie wiem o co biega - na drugi dzień widzę go w pracy i dziwinie się czuje myśląc, że jeszcze wczoraj się z nim przytulałam nie na jawie oczywiście. Jak ktoś się zna na snach dajcie znać o co chodzi ...
Duiveltje75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 22:43   #2
Duiveltje75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Sen o koledze z pracy

Oj widzę, że chyba nikt mi nie odpowie - może źle zadałam pytanie. Czy któraś z Was miała takie powtarzające się sny z osobą ze swojego otoczenia, która była jej raczej obca? Czy coś z tego wyszło, czy miało to jakiekolwiek znaczenie czy były to po prostu sny? Wiem, że śnimy o różnych rzeczach i bardzo często nasze sny są dziwne i bezsensowne więc się nad nimi nie zastanawiamy ale jak śni się coś często, w dodatku osoba, która w rzeczywistości nic dla nas nie znaczy to wprowadza to jakieś dziwne zamieszanie, uczucie i pytanie dlaczego - mam faceta, rodzinę, a śni mi się młody chłopak, który nawet nie jest w moim typie...
Duiveltje75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 10:25   #3
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Sen o koledze z pracy

Możesz mu o tym powiedzieć, obrócić to w żart. Pośmiejecie się, spadnie napięcie i uwolnisz się od tych myśli. Kolega z pracy kiedyś tak właśnie zrobił, przyszedł i powiedział, że kilka razy mu się śniłam. Wyjaśnił, że nie ma żadnych złych intencji. Zapytałam czy byłam dobra (we śnie). Uśmialiśmy się, a nasza relacja stała się o wiele bardziej serdeczna.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-16 10:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.