Jak dbać o cerę i włosy do ślubu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-21, 17:35   #1
coffeandmilk
Przyczajenie
 
Avatar coffeandmilk
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Silesian world
Wiadomości: 14

Jak dbać o cerę i włosy do ślubu??


Witam drogie forumowiczki. Jest to mój pierwszy wpis na portalu.
W związku z tym, że zbliża się mój ślub (lipiec) chciałam Was zapytać jak dbacie i przygotowujecie swoją cerę, włosy, paznokcie? Chodzi mi czy chodzicie/chodziłyście na jakieś zabiegi kosmetyczne itp?
Chciałabym raz w miesiącu iść na jakieś oczyszczanie twarzy/zabiegi dla włosów itp. ale nie wiem co i jak.
Jak Wy przygotowałyscie się do ślubu? Będę wdzięczna za wskazówki
Pozdrawiam!
coffeandmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 21:13   #2
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Jak dbać o cerę i włosy do ślubu??

Ja uważam, że nie ma co cudować. Dobrze iść na oczyszczenie cery jakiś czas przed ślubem, zapuszczanie włosów czy paznokci. Dbać o swoje ciało uważam, powinno się cały czas
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 14:53   #3
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Jak dbać o cerę i włosy do ślubu??

Cera musi być przede wszystkim nawilżona, żeby nie było później problemów z suchymi skórkami.

Ja osobiście uwielbiam jasną cerę, wiec stosuję na co dzień witaminę C w formie olejowej lub proszkowej, która pięknie rozjaśnia i wyrównuje koloryt cery oraz skwalan (w lecie nawilża wystarczająco i też pięknie rozjaśnia). Ale robię to codziennie, a nie z powodu ślubu (który jeszcze nie wiem, kiedy będzie). Moim zdaniem najlepsze są naturalne kosmetyki (ECOSPA-moje ukochane, Biochemia, czy Naturalis). Nie wierzę,że w salonie kosmetycznym zaoferują Ci coś lepszego. Problem polega na tym, że trzeba trafić na to co Twojej cerze będzie odpowiadać, więc na kilka miesięcy przed ślubem nie eksperymentowałabym z tym zbytnio, a przynajmniej byłabym ostrożna w tym zakresie.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2015-02-22 o 14:57
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:04   #4
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Jak dbać o cerę i włosy do ślubu??

Ja planuję zrobić kilka mikrodermabrazji i zabiegi nawilżające, żeby makeup się dobrze trzymał. Tak mi przynajmniej doradzono. Na inne zabiegi inwazyjne typu kwasy i głębsze peelingi już chyba za późno, bo za niedługo zrobi się cieplej. Na paznokcie niczego nie planuję, bo są ładne, nie narzekam, pomyślę jedynie o rzęsach, czy nie zagęścić sobie trochę. Włosy zapuszczam i nic specjalnego też nie robię, tylko podcinam co drugą wizytę na farbowaniu. Też uważam, że na jakieś eksperymentowanie to za późno i nigdy nie wiadomo jak to się skończy. Po co ryzykować.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 20:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.