Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 09:46   #31
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Bluex Pokaż wiadomość
Ja osobiście bardzo polecam dr Kasprzyka jeżeli chodzi o powiększanie piersi !!!

Implanty idealnie dobrane, piekne malutkie blizny.
Czego chciec wiecej ?

Dziwię się opinii na temat rzekomego sponsorowania przez niego forum "beautywpolsce", bo kiedy ja na tym forum bylam aktywna i kiedy to decydowalam sie na operacje 2 lata temu to akurat bardzo malo bylo tam na temat dr Kasprzyka informacji (i dobrych i zlych). Raczej lansowalo sie innych.

Pan doktor ma fantastyczne podejscie do pacjenta, bierze pelna odpowiedzialnosc za ewentualne powiklania (ktore zawsze moga sie pojawic) i na kolejna operacje nie poszlabym do nikogo innego.

Faktem jest to, nie chce wkladac duzych wkladek, bo stawia na naturalnosc co ja akurat cenie. Musialam z nim dlugo negocjowac co do "ciut wiekszych"

Co do ceny to bez konsultacji nikt nie poda ceny, bo to zalezy od zastosowanej wkladki.
pozostaje pogratulować
obyś nie myślałam o drugiej operacji jak tylko zejdzie opuchlizna...
bo już "pewna" osoba z "pewnego" forum,która robiła u dr Kasprzyka też była zauroczona efektem operacji a teraz już przymierza się do rozmiaru 400 u dr Bromy bo zaczęła mieścić się w staniki z przed operacji....
i tego nie rozumiem - po co płacić tyyle kasy, żeby efektu nie było widać???
i to się kobietom podoba???
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:30   #32
Bluex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

1) operacja byla dwa lata temu wiec jak wiadomo opuchlizna zeszla, wiec nie rozumiem wpisu

po 2) nie mam zamiaru bronic tego lekarza za wszelka cene, bo u innego operacji nie mialam, wiec nie mam porownania, ale oceniajac efekt jestem mega zadowolona i nie widze powodu dlaczego mialabym pisac inaczej skoro dla mnie wykonal super robote !!!

po 3) po operacji skoczylam z miseczki B na D i jest super (akurat Broma mi wciskal taki implant ze teraz mialabym chyba GG wiec ciesze sie ze akurat Bromy nie wybralam i pojechalam do KRK do Kasprzyka);
poza tym na forum beauty panuje mega presja na duze implanty i dziewczyny kazdemu wciskaja 350 nie zaleznie od wyjsciowki wiec sorry...

po 4) kazdy ma prawo do swojego wolnego wyboru - ja bazowalam na opiniach w sieci i znajomych od innych lekarzy i zdjeciach z forum a takze na podejsciu do pacjenta po spotkaniu z lekarze - wszystko to wowczas przemawialo na korzysc Kasprzyka i tyle

po 5) nie wierze w znikajace posty, bany i tego typu dzialania - mysle, ze to zgieg okolicznosci - a na forum przestalam wchodzic juz dawno, bo takie dyskusje niczemy nie sluza i w ogole nie uwazam , zeby takie fora niosly rzetelne informacje

Konczac Wasza nagonke na Kasprzyka tak samo moze ona dla kogos pokazywac, ze jestescie od konkurencji, wiec mysle ze latwo kogos skrzywdzic tylko dlatego bo cos chwali...

I najwazniejsze - pietnujmy tych co partaczą i nie przyznaja sie do bledow. Kasprzyk do takich nie nalezy.
__________________
„I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu" [Alchemik, Paulo Coelho]
Bluex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:13   #33
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Bluex Pokaż wiadomość
1
po 5) nie wierze w znikajace posty, bany i tego typu dzialania - mysle, ze to zgieg okolicznosci - a na forum przestalam wchodzic juz dawno, bo takie dyskusje niczemy nie sluza i w ogole nie uwazam , zeby takie fora niosly rzetelne informacje

.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2010-03-22 o 08:14
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:52   #34
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Bluex Pokaż wiadomość
1)
po 3) po operacji skoczylam z miseczki B na D i jest super (akurat Broma mi wciskal taki implant ze teraz mialabym chyba GG wiec ciesze sie ze akurat Bromy nie wybralam i pojechalam do KRK do Kasprzyka);
poza tym na forum beauty panuje mega presja na duze implanty i dziewczyny kazdemu wciskaja 350 nie zaleznie od wyjsciowki wiec sorry...

Musisz wziac pod uwage ,ze noszac stanik D z implantami ,wizualnie one wygladaja na B .Dziewczyny ktore maja naturalne piersi ,ktore skladaja sie z tluszczyku upychaja je do miseczek ,silikonkow nie da sie upchac,wiec wyglada to tak ze przy silikonach stanik zakladamy na piersi ,a naturalki upychamy w stanik.Dlatego ja mam wizualne C ,zreszta widac w awku ze raczej to nie jest rozmiar E,F a stanikowo tak

po 5) nie wierze w znikajace posty, bany i tego typu dzialania - mysle, ze to zgieg okolicznosci - a na forum przestalam wchodzic juz dawno, bo takie dyskusje niczemy nie sluza i w ogole nie uwazam , zeby takie fora niosly rzetelne informacje

.
Skoro te forum jest dla ciebie juz niewazne i sie tam nie udzielasz ,to powinno cie byc wszystko jedno czy dostaniesz bana czy nie ,wiec nic nie zaszkodzi sie przekonac.Wystarczy raz nie zgodzic sie ze zdaniem moderatorek,lub namawiac jakas dziewczyne do wiekszych wkladek ,lub wypowiedziec swoje zdanie na wizazu na temat tego lekarza nieprzychylnie i miec taki sam nick na Beauty,od razu banszkoda gadac ,pozdrawiam
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:17   #35
Bluex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Oj Dziewczyny,
nie bede pisala źle o Kasprzyku, bo dla mnie to super lekarz !!! i dzieki niemu mam super piersi !!! czy to tak trudno zrozumiec ?

jesli wolicie za szeroko rozstawione piersi patrzace na boki to spoko -
z tego co pamietam fachowcem byl Kubasik razem z milionem powiklan... moje sa perfect

jezeli uwazacie, ze ktos ogranicza/kasuje jakiekolwiek negatywne (a prawdziwe) wypowiedzi na temat jakiegokolwiek doktora to dlaczego nie zaatakujecie moderatorow forum tylko dziewczyny, ktore faktycznie sa zadowolone akurat z Kasprzyka ???

zgadzam sie z wami, ze kasowanie negatywnych opinii o kimkolwiek w necie to nic innego jak cenzura i sprawa naganna, ale moze ktos napisal je w sposob wulgarny i stad klasyczny ban ?

generalnie piersi to nie jest najwazniejszy temat w moim zyciu ani tez jego sens jak dla wielu z forum beauty i po udanej dla mnie operacji, zagojeniu wszystkiego przestalam sie na forum udzielac , bo i po co ?
moze nawet moj nick ktos juz przejal ?

mam super piersi i tylko to sie liczy
a na koniec dnia tak na dobra sprawe i tak nie ma znaczenia jak nazywal sie doktor - liczy sie super efekt i zero komplikacji po latach
__________________
„I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu" [Alchemik, Paulo Coelho]
Bluex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:15   #36
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Bluex Pokaż wiadomość

jesli wolicie za szeroko rozstawione piersi patrzace na boki to spoko -
no właśnie takich nie chciałam dlatego zdecydowałam się na Bromę i mam
wizualne spore C i piersi blisko siebie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2010-03-22 o 08:15
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 15:31   #37
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Bluex Pokaż wiadomość
jezeli uwazacie, ze ktos ogranicza/kasuje jakiekolwiek negatywne (a prawdziwe) wypowiedzi na temat jakiegokolwiek doktora to dlaczego nie zaatakujecie moderatorow forum tylko dziewczyny, ktore faktycznie sa zadowolone akurat z Kasprzyka ???

zgadzam sie z wami, ze kasowanie negatywnych opinii o kimkolwiek w necie to nic innego jak cenzura i sprawa naganna, ale moze ktos napisal je w sposob wulgarny i stad klasyczny ban ?
może ja się wypowiem, jako też zabanowana tam za jakieś poprzeinaczane treści

adminka tego forum na pytania o powód zabanowania czy powód grożenia mi opublikowaniem moich prywatnych maili wysyłanych przez owe forum napisała mi, że forum ma regulamin (dziś już nieco zmodyfikowany niż w czasie, gdy mnie zabanowała) stowrzony przez nie i zaakceptowanie go równa się akceptowaniu panujących tam zasad (również wymyślonych przez nie)
nie ma wolności słowa, tajemnicy korespondencji itp - ja się o tym przekonałam bezpośrednio

pisanie do moderatorek nic nie daje - jeśli Twoje pytania przekraczają ich możliwości odpisania (nie wiem, czy percepcyjnie, czy kompetenycjnie ) przekierowują do adminki i od niej dostajesz odpowiedź, wiec gdyby ktoś chciał się czegoś dowiadywać w wiadomym temacie od wiadomych osób - to szkoda czasu na niższe szczebelki władzy


cieszę się oczywiście, że wyszedł Ci ładny biust
i że Ty jesteś zadowolona
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 15:46   #38
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Ja tez zabanowana jestem za to ze wstawilam piersi ktore maja powyzej 400cc na dowod ze nie sa olbrzymami bo chcialam pewnej dziewczynie pomoc w wyborze
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.