Poużalajmy Się Nad Sobą.... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-18, 10:24   #61
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

jestem chora, mam antybiotyk i w ogóle moja klasa jest beznadziejna, a o chłopaku normalnym to moge sobie pomarzyć ...zawsze trafiaja mi się jacyś niestabilni emocjonalnie !! grrrrrrrr
a poza tym czuję się gruba i niepotrzebna.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 10:24   #62
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

o kurcze nie wiedziałam że ja taka zrzęda jestem :P

teraz siedzę i ryję ze swojej wiadomości...chociaż jeden pozytywny aspekt tego dnia...no uśmiechnę się nawet
Pozdrawiam wszytskie marudy - trzymajcie się
a poza tym wiadomo że jak kilka kobiet się zbierze to muszą sobie pomarudzić
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 10:36   #63
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Jestem stara i zmęczona czuję jak wszystko ucieka mi między palcami. Na każdym kroku jakieś problemy. Robota piętrzy mi się stertach a ja czasami mam ochote zapaść się pod ziemię i nie myśleć.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 10:45   #64
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Super wątek Miałam motywacje. Zaczęłam ćwiczyć, nie objadałam się. I szlag wszystko trafił bo jestem chora, smutna bo nikt mi nie współczuje i jem ciągle i wszystko. Dziś nawet tatuś mi kfc przywiozł Nie podobają mi się ludzie na roku. Wszyscy jacyś poważni i zamknięci w sobie. Przyjaciółka wyjechała na pół roku, babcia na miesiciąc( a ona potrafi najlepiej dogadzac w chorobie) Kochanie moje też jest chore więc mnie nie odwiedzi. A pani doktor dziś z przerażeniem spytała czy przypadkiem nie mam anemii bo strasznie blada jestem. Niestety już taka blada moja uroda. Ale mi się wydawało, że całkiem dobrze wyglądam-od kilku dni się sopotem smaruje tylko czekać aż mi pory pozatyka, a jaka byłam blada taka zostane.. tfu tfu
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 11:10   #65
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Angry Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

napisalam dluuugi post na wizazu i jeszcze dluzszy konspekt i wylaczyl mi sie komputer...
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 11:12   #66
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q
jestem chora, mam antybiotyk i w ogóle moja klasa jest beznadziejna, a o chłopaku normalnym to moge sobie pomarzyć ...zawsze trafiaja mi się jacyś niestabilni emocjonalnie !! grrrrrrrr
a poza tym czuję się gruba i niepotrzebna.
no no robaczku drogi w klubie witam a o chłopaku normalnym to moge sobie pomarzyć ...zawsze trafiaja mi się jacyś niestabilni emocjonalnie !! grrrrrrrr jak najbardziej...
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 11:17   #67
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

ja też jestem chora, boli mnie głowa, a brzuch mam jak balon nie cierpię zimna...choć w sumie wszystko jest do zniesienia
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 12:10   #68
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Niiiiiic mi się nie chce. Bo jest zimno. Za zimno. Świadomość, że tak będzie przez kilka miesięcy sprawia, że chce mi się jeszcze mniej.
Powinnam iść do sklepu.
Mam pryszcze. Przytyłam. Nie mam pracy (pozdrawiam wszystkich bezrobotnych absolwentów). Nikt mnie nie kocha, żaden facet się za mną nie obejrzy i na dokładkę mam fatalny charakter.
O, nogi mam krzywe. Cudownie.
Może to przez to?
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 12:14   #69
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

mam anginę, do tego jakąś alergie niezidentyfikowaną od paru miesięcy (skórną ;( ), co najgorsze - nie mam pracy - i chyba skończę marzyć o pracy w zawodzie i się wezmę za to co dają, do tego jestem stara - i czuję jak niemiłosiernie tracę czas, życie mija w niesamowitym tępie, a ja czuję przerażającą pustkę, co do facetów - dotąd było marnie, teraz mam kogoś od 4 miesięcy ale nie jestem pewna czy to ten, i chyba boję się zakochać. Do tego standardowe żale - jestem gruba i brzydka, to na tyle ;( ;( ;( ;(
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 12:15   #70
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Mi nie chce się uczyć a muszę...Nie wychodzą mi wogóle manewry na placu na kursie prawa jazdy... Codziennie mam na uczelnie na rano i muszę wstawać wpół do 6 a mi się tak nie chce... Nie mam od 3 lat faceta i już mi się znudziło bycie singielką... Idzie zima a ja jestem strasznym zmarzluchem...Kręcą mi się włosy chociaż codzienni je prostuje... Mam przedokresowy wysyp pryszczy...

Ojej jaka ja jestem biedulka
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 12:19   #71
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

aaa przypomniało mi się coś - nie ma krzywych nóg - tylko za proste!!!!!! nie uprawiam sportów przez tą alergię (boję się spocić, basen odpada) i jestem leń wstrętny - toteż mam zero mięśni na nogach - takie proste kołki, jak kolumny podtrzymujące jakieś gmaszysko
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 12:41   #72
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Nie moge znalezc mojego wymarzonego swetra, czapki i butow na zime. Moja przyjaciolka cos do mnie nie dzwoni ostatnio, tylko sie na gg odzywa. Do szalu doprowadzaja mnie 4 osoby z klasy. A teraz w radiu leci ta durna pisoenka Ewy Sonet. Ale ogolnie mialam dzisiaj udany dzien
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 12:55   #73
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Nie będę oryginalna: cera mi sie popsuła. Nie mogę wyleczyc wyprysków koło ust. Siedzę od tygodnia w domu chora - jakiś strasznie uparty wirus. Ból żołądka, katar, kaszel, w głowie tańczy stado krasnali i straaaaaaaaaszne osłabienie. Lekarka zapytała (bo w końcu poszłam) czy ja zawsze taka blada jestem.
Ogólnie jestem zmęczona i bardzo zestresowana - nie miałam w tym roku wakacji, a cięzko pracowałam nad praca magisterską. Właśnie ją kończę. A potem zaczynam powaznie szukac pracy.
Wkurza mnie Wydział Rent i Emerytur MSWiA. O niczym nie mają obowiązku powiadamiac, więc obcieli mi kasę za wrzesień, bo nie przesłałam im czegoś, co ich zdaniem powinnam, chociaz nie wiedziałam o tym bo i skąd. Za październik dostaną z opóźnieniem, bo nie terminowo przysłam kolejny papier. Dlaczego? Bo mi powiedzieli co innego przez telefon, a inaczej jest w ustawie.
Za to TZ blisko i taki kochany
kid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 13:13   #74
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez Seagirl
No i jeszcze sie dołuję, bo przeraża mnie ze czas tak szybko leci, zaraz będę miała 30, 40, a potem to już w drugą stronę, boję się śmierci.Życie jest takie krótkie.
No i boję sie jak ono będzie wyglądało.
mam podobne mysli... cholernie sie boje smierci, nagle zaczelam ja widziec wyrazniej niz te pare lat temu, kiedy mialam 19-20 lat...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 13:18   #75
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

dziecko mnie sie rozchorowało, TŻ od rana do wieczora na wojskowym przeszkoleniu a ja nie moge wyjsc z domu i tak do konca tygodnia
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 13:34   #76
sylwi_2005
Raczkowanie
 
Avatar sylwi_2005
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 427
GG do sylwi_2005
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

a mnie od rana dziecko ktore mam w brzuchu tak mocno kopie po zebrach ze az mnie skreca-nie moge wybrac zadnej wygodnej pozycji na do dodatek moj maz na tydzien zostal skoszarowany (tez wojskowy Paulo-jesli dobrze Cie zrozumialam) i zostalam sama z niewybieganym psem. Zaraz ma wpasc moja tesciowa a w domu remont wiec jest straszny balagan-zawsze przychodzi jak jest burdel! a dzis juz zdazyla zpasc ciocia ktora jest okropna plotkarka i odpowiednio zmierzyla nasze mieszkanie. pogoda wstretna,lodowka pusta-zreszta tak jak portwel a do bankomatu daleko...
sylwi_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 13:42   #77
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez sylwi_2005
na do dodatek moj maz na tydzien zostal skoszarowany (tez wojskowy Paulo-jesli dobrze Cie zrozumialam)

moj cywil ale dostal wezwanie na przeszkolenie ,tak dla przypomnienia
strata czasu chociaz TZ woli to niz robote.
nie daj sie bobaskowi
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 13:47   #78
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Zimno, zimno i jeszcze raz zimno; zrobiłam ciasteczka z kleiku ryżowego i chyba nie wyszły jak powinny (nie wiem, nie jadłam, słodyczy nie lubię); z firmy, do której wysłałam cv w połowie września jeszcze nie dzwonili, dostałam tylko potwierdzenie że mnie wciągnęli do swojej bazy HR; wszyscy znajomi 300km ode mnie bo mnie TŻ do stolicy przeemigrował;w domu bałagan, co mnie wkurza strasznie ale nie mogę się jakoś zabrać za sprzątanie i do tego wszystkiego nawet kot mnie opuścił i śpi sobie w drugim pokoju... buu...
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 13:52   #79
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
mam podobne mysli... cholernie sie boje smierci, nagle zaczelam ja widziec wyrazniej niz te pare lat temu, kiedy mialam 19-20 lat...
Właśnie,przeraża mnie to, że pamietam moją 18-stkę jakby to było wczoraj, a to już minęło 6 lat. Wkurzam sie ze się starzeję, a co roku "wyskakują" piękne 18-tki na miasto , ja chce mieć cały czas 20lat:-(((((!!!!!!chlip, chlip
No i nie chcę żeby czas tak szybko leciał......nie wiem jak przerzyję moje pierwsze zmarszczki!!! Myślałam kiedyś, że będę caly czas piękna i młoda, chlip, chlip.
Jak dobiję 30-stki to chyba wpadnę w depresję, o ile już jej nie mam.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 13:52   #80
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

No to ja też się poużalam : jestem głodna , nic dzisiaj nie jadłam a jest już trzecia , mam w robocie stertę papierów i dzisiaj wyjdę z niej grubo po szóstej a miałam zupełnie inne plany . I boli mnie głowa , i muszę jutro zakończyć sprawę - a klient jest nieprzewidywalny i nie wiem czy jutro znowu nie zmieni zdania . Dajcie mi broń

A tak ogólnie to brakuje mi czasu , nawet weekendy mijają mi błyskawicznie jak nigdy dotąd , mam wrażenie , że czas pędzi ostatnio jak szalooooonyyyyy , chodzę późno spać , muszę rano wstawać , za oknem jest ciemno , a mi rano jest zimno . No , już mi lepiej
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 13:54   #81
sylwi_2005
Raczkowanie
 
Avatar sylwi_2005
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 427
GG do sylwi_2005
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez paula78
moj cywil ale dostal wezwanie na przeszkolenie ,tak dla przypomnienia
strata czasu chociaz TZ woli to niz robote.
nie daj sie bobaskowi
oj co do tych przeszkolen to rzeczywiscie strata czasu i totalna bzdura- nie powinnam tak pisac ze wzgledu na zawod mojego meza ale on jest takiego samego zdania. u niego takie przeszkolenie cywilow trwa tylko przez 2 dni-sobota niedziela i szkolenie to tylko w nazwie przypomina
sylwi_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 14:08   #82
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

No to i ja sie dolacze - w piatek mam zaliczenie warunku z fizjologii palcem nie tknelam notatek nerwy mnie zjadaja i nie moge sie na niczym skupic na wszystkich sie wydzieram!brak mi sil i motywacji do czego kolwiek nie wiem co z soba zrobic buuu a o bolacym sercu to juz nie wspominam...
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 14:25   #83
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q
jestem chora, mam antybiotyk i w ogóle moja klasa jest beznadziejna, a o chłopaku normalnym to moge sobie pomarzyć ...zawsze trafiaja mi się jacyś niestabilni emocjonalnie !! grrrrrrrr
a poza tym czuję się gruba i niepotrzebna.
Skąd ja to znam?! i to w każdym calu
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 14:28   #84
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez Anul3k
napisalam dluuugi post na wizazu i jeszcze dluzszy konspekt i wylaczyl mi sie komputer...
przepraszam, że się śmieje... ale czasami jak już mi ręce opadają, to takie rzeczy mnie potem tylko bawią, bo ile można płakać (chodzi o mnie)
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 14:30   #85
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
i do tego wszystkiego nawet kot mnie opuścił i śpi sobie w drugim pokoju... buu...
nie daj sie, obudź kocura!!!
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 14:37   #86
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez takasobieania
nie daj sie, obudź kocura!!!
Sama wstała, akurat teraz kiedy może mi w czymś przeszkadzać (tzn w jej pojęciu pomagać). Obszywam sobie poduszki od krzeseł na jesiennie i rzeczywiście nic tak nie pomaga jak kot polujący na nitkę
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 15:03   #87
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

ohhh cały czas brakuje mi czasu dobrze ze zaraz bedziemy cofac czas to ta godzinka bedize na miare złota w moim przypadku , tylko ucze sie ucze anie ma z tego zadnych rezultatów nawet jak sie naucze to i tak 2 dostane tak jak wczoraj kurs prawa jazdy mam juz skonczony egzamin zdany pozytywnie, ale co z tego, jak mi rodzice nie pozwalają samej jeździc Hista wogole mi do głowy nie wchodzi, ja nie wiem co ja robie na humanie tylko sie zaryczec a w maju matura
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 17:31   #88
oni
Raczkowanie
 
Avatar oni
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 58
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez kid
Wkurza mnie Wydział Rent i Emerytur MSWiA.
Był czas, że też ich strasznie "kochałam"

A pomarudzę sobie, owszem, bo jestem chora, a nia ma mnie kto doglądać, bo mojego Pana więcej w domu nie ma, jak jest. A ja z nudów wariuję
__________________
And through it all he offers me protection
A lot of love and affection
Whether I'm right or wrong
oni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 17:47   #89
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

mi sie nic a nic nie chce, przytylam w ciagu ostatnich 2 miesiecy 4 kg a nie lubie zbytnio cwiczyc, diety nie moge do konca zmeczyc bo po 2 dniach wysiadam wogole to czuje sie taka gruba bo mieszcze sie tylko w 2 pary spodni ( nowe bo musialam kupic bo tak prawde mowiac w zadne sie nie miescilam )i jakies spodniczki wogole to codziennie mowie ze bede cwiczyc i przystopuje z jedzeniem slodyczy ale mi nie wychodzi .....buuuuu
normalnie narzekam jak stara baba a tak prawde mowiac to sa wieksze problemy niz zbedne kg no ale i tak zawsze trzeba sobie troszke ponarzekac
Pozdrawiam wszystkie kobitki
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 17:49   #90
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

aha zapomnialam dodac ze nie moge zapuscic paznokci bo ciagle albo sie lamia albo z nerwow hacze zabkami i urywam no i zupelnie nie wiem co mam zrobic z wlosami czy farbowac na naturalny kolor czy nie??
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.