Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-01, 10:16   #1621
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Pavlinecka 21 nancy82 Mała Sylwia niezawsze Dzięki
Majka323 też myślę że płozy to zbędny gadżet - tak chciałam się upewnić
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:22   #1622
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Dzien dobry
Kolor na włosach ładny wyszedł uff
Ja też nie jadę na groby, tu mam tylko rodzinę męża i daruje sobie
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:33   #1623
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Witam sie przed południem

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Viola jaka ladna dzidzia

MALINKA fajne zdjęcie

Boleczka kciuki byly! Jak poszlo?

Gosia to sa duze szanse, ze sie mylilam
Majka u Ciebie tak samo.

Soniuska ja juz nie patrze na te dziewczece, aczkolwiek moj tz powiedzial, ze to on bedzie mlodego ubieral nie ja...

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------



Oj ja tez jakos dawno temu przestalam uzywac. Oliwki w lato w ogole nie jedynie doraznie jak Majka i krem przy pielusi na pupe i krem na slonce lub zimno na buzke. Do kapieli oilatum opcjonalnie. Teraz Mai kupuje co sobie sama wybierze, a kieruje sie zapachem i rysunkiem na opakowaniu
No zobaczymy, ale myślę, że u mnie jednak facecik zostanie

Cytat:
Napisane przez boleczka93 Pokaż wiadomość
Dziekuje wszystkim za kciuki
Ogolnie rozmowa nie nalezala do najprzyjemniejszych ale koniec koncow stanelo na tym ze pomoze nam w przygotowaniach do slubu i cieszy sie z tego wszystkiego.
Jestem wymordowana, troche poplalalam, jutro kolejny dzien pelen wrazen wiec lece spac. Dziekuje jeszcze raz i dobranoc
A i zdjecie zaproszenia wstawie juz jutro
Wspaniale, że tata pomoże. Zobaczysz oswoi się z sytuacją i będzie dobrym teściem, a przede wszystkim dziadkiem

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
No ja wlasnie dalej uzawam i nie wiem do kiedy mam.
Ja nadal używam tych dla dzieci, bo mają mniej gó...na w składzie
Dla siebie do twarzy też tylko apteczne, bo moja twarz innych nie toleruje

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
A co trzeba sobie dogadzać ;D To Twojego kurczaka dużo wychodzi, prawda? Chyba zrobię w poniedziałek, TŻet lubi kurę z warzywami a w takiej wersji nie jadł



Ale dziubek już robi hehe



To dobrze, że nie było tak źle jak się obawiałaś





Cześć ranne ptaszki! Ja nie śpię od 7 bo oczywiście TŻeta matka musiała go obudzić, bo o 8.30 trzeba jechać na wioskę do kościoła. Bo przecież musi 1,5 h wcześniej wstać. I oczywiście żale od samego rana, że tego nie ma, tamtego i jaka to ona biedna. I najlepsze - myślałam w zeszłym roku, że szalik zgubiłam czarny, dziś patrzę, a ona w nim na szyi biega.... Ale dobra, niech go weźmie i zje gadać mi się nawet z nią nie chciało...

Ja jem śniadanko ( kanapki oczywiście wielowarstwowe i oczywiście z majonezem ;P) i wbijam pod kocyk z książką, miałam spać, ale jakoś mi się odechciało

Nie pojadę na groby, pogoda brzydka, najbliżej mam prababcię 15 km ode mnie, ale jest taka mgła, a ze mnie kierowca dupa, no i zimno, może się nie obrazi babuchna

ejj, pisząc to normalnie poczułam coś w brzuchu... takie nie wiem co ale dosyć silne i nie jak wzdęcie, jakby coś się przekręcało... może to moje maleństwo?
Wow, teściowa dopasowała się do nastroju Halloween, bo jest jak z horroru

My już byliśmy na 2 cmentarzach, wczoraj też odwiedziliśmy dwa poza miastem i mamy z głowy. Dostaliśmy odblaski i możliwe, ze załapiemy sie do tvn, bo wtedy kamera krążyła naokoło
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2014-11-01 o 10:34
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:39   #1624
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Witam się w południe! Ale sobie pospałam Kończę śniadanie i zbieramy się do moich rodziców na obiadek

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość

Nancy watpie zeby kombi 3-6 pasowal na kolejna zime, ja uzywalam przy obu chlopakach juz rozmiaru 12/18 msc a pozniej urodzeni byli.
Ale ten misiowy kombinezon to się nawet na zimę nie nadaję bo zbyt cienki jest. Ja myślę raczej o wczesnej jesieni. No zobaczymy, uda mi się użyć to fajnie, nie uda to trudno, zostanie dla innej dzidzi

Miłego dnia Wam życzę
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:12   #1625
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

A i jeszcze przypomniało mi się że gdzieś czytałam że kosmetyki z johnsona mają strasznie chemiczny skład i nie są polecane chyba na srokao.pl

A my w stresie bo nie wiemy czy nam farby starczy... masakra...

my lecimy na cmentarz koło 18. zawsze wieczorem chodzimy, bo wtedy nie widać tak kogo się mija. U mnie to taka rewia mody ze masakra, futra itp. Szczególnie stare baby
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:16   #1626
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
A i jeszcze przypomniało mi się że gdzieś czytałam że kosmetyki z johnsona mają strasznie chemiczny skład i nie są polecane chyba na srokao.pl

A my w stresie bo nie wiemy czy nam farby starczy... masakra...

my lecimy na cmentarz koło 18. zawsze wieczorem chodzimy, bo wtedy nie widać tak kogo się mija. U mnie to taka rewia mody ze masakra, futra itp. Szczególnie stare baby
Ja słyszałam o tym, że często uczulają, ale to zależy od dziecka. Na pewno nie wybrałabym zapachowych kosmetyków dla noworodka.
Trzymam kciuki, żeby farby jednak starczyło
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:24   #1627
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Blackberry probowalam johnsona i jak dla mnie kicha i nie polecam bo on i uczula i szczypie
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 11:39   #1628
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Hej

I my dzis leniwie ale oboje w dobrych humorkach, bo igraszki byly w nocy zrobilam nam na sniadanko tosty z jajkiem, wedlinka i serem to i brzuszek zadowolony
Pozniej skoczymy do brata tz a wieczorem na cmentarz lubie chodzic jak jest ciemno, wtedy barwne kolory zniczy nadaja taki klimat..

Milego dnia Mamusie
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:59   #1629
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Kolor na włosach ładny wyszedł uff
Ja też nie jadę na groby, tu mam tylko rodzinę męża i daruje sobie
ja tez mam tu tylko rodzine M, ale bylismy w czwartek i z glowy
Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Hej

I my dzis leniwie ale oboje w dobrych humorkach, bo igraszki byly w nocy zrobilam nam na sniadanko tosty z jajkiem, wedlinka i serem to i brzuszek zadowolony
Pozniej skoczymy do brata tz a wieczorem na cmentarz lubie chodzic jak jest ciemno, wtedy barwne kolory zniczy nadaja taki klimat..

Milego dnia Mamusie
o jakie pysznosci hehe igraszki mowisz :P

my za godzine jedziemy juz do tesciow
ale wczesniej spacerek z kaprysinskim



ja tez czytam sklady na srokao
i ona poleca wlasnie hippa albo serie babydream
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 12:07   #1630
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Pavlinecka niezla tesciowa. Moja kiedgs wyludzila lyzki do salatki co sobie kupilam i wcale nie chcialam dawac....
Wyłudzaczki ;>

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Sonia ja sie opalam na oliwke

A ja tam bym odczekala i poszla i spytala czy szalika nie zostawilam
Pewnie powie, że tak, tylko zapomniała mi powiedzieć ;> albo coś. Ale mi się nie chce, niech go sobie weźmie, skoro jej sumienie na takie akcje pozwala

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Kolor na włosach ładny wyszedł uff
Ja też nie jadę na groby, tu mam tylko rodzinę męża i daruje sobie
Gratuluję koloru Co mi przypomina, że nie umówiłam się do fryzjera

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
A i jeszcze przypomniało mi się że gdzieś czytałam że kosmetyki z johnsona mają strasznie chemiczny skład i nie są polecane chyba na srokao.pl

A my w stresie bo nie wiemy czy nam farby starczy... masakra...

my lecimy na cmentarz koło 18. zawsze wieczorem chodzimy, bo wtedy nie widać tak kogo się mija. U mnie to taka rewia mody ze masakra, futra itp. Szczególnie stare baby
hehe, to chyba jak wszędzie
Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Hej

I my dzis leniwie ale oboje w dobrych humorkach, bo igraszki byly w nocy zrobilam nam na sniadanko tosty z jajkiem, wedlinka i serem to i brzuszek zadowolony
Pozniej skoczymy do brata tz a wieczorem na cmentarz lubie chodzic jak jest ciemno, wtedy barwne kolory zniczy nadaja taki klimat..

Milego dnia Mamusie
hej

Ja z Tżetem rozmawiałam, i jutro mnie zawiezie do prababci ( to właśnie ona sie nazywała Pola i bym chętnie tak córcię nazwała, ale TŻet ma jakieś obiekcje) a dziś pójdziemy wieczorem na nasz miejscowy cmentarz do naszej wspólnej koleżanki, w sumie dawno u niej nie było, aż mi głupio jak sobie uświadomiłam...

a znalazłam wczoraj na wizażu przepis na muffinki z serkiem mascarpone i spóbuję po obiedzie wyczarować
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 12:14   #1631
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Wyłudzaczki ;>



Pewnie powie, że tak, tylko zapomniała mi powiedzieć ;> albo coś. Ale mi się nie chce, niech go sobie weźmie, skoro jej sumienie na takie akcje pozwala



Gratuluję koloru Co mi przypomina, że nie umówiłam się do fryzjera



hehe, to chyba jak wszędzie


hej

Ja z Tżetem rozmawiałam, i jutro mnie zawiezie do prababci ( to właśnie ona sie nazywała Pola i bym chętnie tak córcię nazwała, ale TŻet ma jakieś obiekcje) a dziś pójdziemy wieczorem na nasz miejscowy cmentarz do naszej wspólnej koleżanki, w sumie dawno u niej nie było, aż mi głupio jak sobie uświadomiłam...

a znalazłam wczoraj na wizażu przepis na muffinki z serkiem mascarpone i spóbuję po obiedzie wyczarować
no to milego dzionka kochana i smacznych muffinek

ja dzisiaj pelen relaks, super ze tesciowa zaprosila na obiad z deserem, milo spedzimy czas i ja odpoczne tak totalnie od wszystkiego. no i wyjde z domu, o jest mega
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 14:15   #1632
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

My na razie dalej w domu ale maz chce jechac na cmentarz wieczorem zeby pokazac chlopakom jak to wtedy wyglada. No i dzis maz gotuje wiec mamy miesko z sosem i ziemniaczki


Kolezanka mnie rozwalila tekstem co jej tesciowa zrobila.. zadzwonila dzis rano i zlozyla jej zyczenia z okazji swieta zmarlych..
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 14:44   #1633
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
My na razie dalej w domu ale maz chce jechac na cmentarz wieczorem zeby pokazac chlopakom jak to wtedy wyglada. No i dzis maz gotuje wiec mamy miesko z sosem i ziemniaczki


Kolezanka mnie rozwalila tekstem co jej tesciowa zrobila.. zadzwonila dzis rano i zlozyla jej zyczenia z okazji swieta zmarlych..

Omg hehe jaka milutka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 15:37   #1634
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
My na razie dalej w domu ale maz chce jechac na cmentarz wieczorem zeby pokazac chlopakom jak to wtedy wyglada. No i dzis maz gotuje wiec mamy miesko z sosem i ziemniaczki


Kolezanka mnie rozwalila tekstem co jej tesciowa zrobila.. zadzwonila dzis rano i zlozyla jej zyczenia z okazji swieta zmarlych..
HAhahahahah co za zyczenia
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:14   #1635
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Witam wieczorem

Ja dziś na 2 cmentarze w 3 mieście byłam sama a teraz wieczorkiem wróciliśmy z 3. Młody zakaszlony i zakatarzony to tylko na wieczorny cmentarz pojechał bo piękna pogoda-wilgotno ale nie zimno, tak fajnie, jesiennie.
Nogi mi w tyłek wchodzą Ja strasznie lubię święto zmarłych
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:26   #1636
Patusia1711
Rozeznanie
 
Avatar Patusia1711
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 608
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Dobry wieczór
My już po obchodzie cmentarnym i po odwiedzinach u mojej babci...
Po wczorajszym badaniu połówkowym- Marny waży już 350 g wszystkie wymiary są zgodne z terminem. Wreszcie podczas leżenia i siedzenia na pewno czuję jego ruchy I to by było na tyle z przyjemności... Dostałam leki na nadciśnienie, dodatkowo mam już +7,5 kg, a jeszcze mnie strasznie zatoki bolą i głowa No i Mężuś miał do wczoraj umowę i mu jej nie przedłużyli i nie wiem co teraz będzie... I jeszcze żeby tego było mało, za dług teściowej sprzed lat ( bo wziął jej kiedyś coś nie wiem czy pożyczkę czy co i był pewien, że jest uregulowane) weszli mu na konto i ma przez nią 2 tys debetu na koncie. Dobrze, że pensje zawsze do ręki dostawał więc jak coś chociaż ostatnią wypłatę mamy jeszcze "w ręku" no a teściowa ma to jakoś spłacić tylko nie wiem jak... Normalnie jak się wali to po całości.... Jeśli dam radę to dziś Was nadrobię a jeśli nie to dopiero jutro... Wybaczcie Pozdrawiam Was
__________________
23.06.2012
17 cs
11.07.2014- II kreseczki
❤ 1.08.2014
08.03.2015
1CS
Patusia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:30   #1637
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Patusia super wiesci
I gratki ruchow
Nie przejmuj sie cisnieniem
I z kasa bedzie lepiej

My u tesciowej gramy w scrabble. Takze dzien pelen wrazen dzis,siedzimy sobie tutaj milo od 14:30
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 18:07   #1638
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Patusia bardzo wspolczuje problemow mam nadzieje, ze maz szybko znajdzie prace! Pewnie bardzo sie stresuje cala sytuacja
Najwazniejsze jednak, ze z synusiem ok!
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 18:11   #1639
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam o tym, że często uczulają, ale to zależy od dziecka. Na pewno nie wybrałabym zapachowych kosmetyków dla noworodka.
Trzymam kciuki, żeby farby jednak starczyło
Nie starczyło

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
ja tez mam tu tylko rodzine M, ale bylismy w czwartek i z glowy

o jakie pysznosci hehe igraszki mowisz :P

my za godzine jedziemy juz do tesciow
ale wczesniej spacerek z kaprysinskim



ja tez czytam sklady na srokao
i ona poleca wlasnie hippa albo serie babydream
No właśnie i hipp i babydream chyba pachną. A składy mają spoko także chyba na te kosmetyki się skuszę

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
My na razie dalej w domu ale maz chce jechac na cmentarz wieczorem zeby pokazac chlopakom jak to wtedy wyglada. No i dzis maz gotuje wiec mamy miesko z sosem i ziemniaczki


Kolezanka mnie rozwalila tekstem co jej tesciowa zrobila.. zadzwonila dzis rano i zlozyla jej zyczenia z okazji swieta zmarlych..
jaka kochana, za rok ja bym jej złożyła takie.

Nasz pokój gotowy. Jest super, jestem zadowolona! u dzidzi jutro skończymy bo zabrakło farby jasnej. Potem tylko sprzątanie kompleksowe i bedzie pięknie!

Czekamy na pizze, bo nie było głowy do gotowania dzisiaj. A potem idziemy do teściowej. Jeszcze poprosiła mnie zebym ciacho zrobiła a ja nie mam kompletnie czasu... ale w obliczu pogrzebu nie umiem odmówić. Powiedziałam ze zrobie ale u nich bo u mnie chlew w kuchni i nie da rady...

Ciesze się ze taka cisza na wątku to spokojnie nadrobiłam mimo chwilki czasu jak juz ogarnę remonty i sprzątanie to możecie pisać
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 18:23   #1640
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Patusia1711 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
My już po obchodzie cmentarnym i po odwiedzinach u mojej babci...
Po wczorajszym badaniu połówkowym- Marny waży już 350 g wszystkie wymiary są zgodne z terminem. Wreszcie podczas leżenia i siedzenia na pewno czuję jego ruchy I to by było na tyle z przyjemności... Dostałam leki na nadciśnienie, dodatkowo mam już +7,5 kg, a jeszcze mnie strasznie zatoki bolą i głowa No i Mężuś miał do wczoraj umowę i mu jej nie przedłużyli i nie wiem co teraz będzie... I jeszcze żeby tego było mało, za dług teściowej sprzed lat ( bo wziął jej kiedyś coś nie wiem czy pożyczkę czy co i był pewien, że jest uregulowane) weszli mu na konto i ma przez nią 2 tys debetu na koncie. Dobrze, że pensje zawsze do ręki dostawał więc jak coś chociaż ostatnią wypłatę mamy jeszcze "w ręku" no a teściowa ma to jakoś spłacić tylko nie wiem jak... Normalnie jak się wali to po całości.... Jeśli dam radę to dziś Was nadrobię a jeśli nie to dopiero jutro... Wybaczcie Pozdrawiam Was
Przykro mi z powodu problemów
Super, że dzidzia ładnie rośnie

My byliśmy na spacerze wieczornym i odwiedziliśmy cmentarz. U nas chłodno, ale, że spacer był dosyć energiczny, więc nie zmarzliśmy
Męczy mnie zgaga. Mimo ostatniego braku apetytu jakimś cudem mam na plus prawie 5 kg i nie wiem czy to dzidzia tak podbiła kg czy to chwilowe, bo byłam w szoku stając rano na wadze
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 18:30   #1641
_Madison_
Zadomowienie
 
Avatar _Madison_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 1 981
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Patusia1711 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
My już po obchodzie cmentarnym i po odwiedzinach u mojej babci...
Po wczorajszym badaniu połówkowym- Marny waży już 350 g wszystkie wymiary są zgodne z terminem. Wreszcie podczas leżenia i siedzenia na pewno czuję jego ruchy I to by było na tyle z przyjemności... Dostałam leki na nadciśnienie, dodatkowo mam już +7,5 kg, a jeszcze mnie strasznie zatoki bolą i głowa No i Mężuś miał do wczoraj umowę i mu jej nie przedłużyli i nie wiem co teraz będzie... I jeszcze żeby tego było mało, za dług teściowej sprzed lat ( bo wziął jej kiedyś coś nie wiem czy pożyczkę czy co i był pewien, że jest uregulowane) weszli mu na konto i ma przez nią 2 tys debetu na koncie. Dobrze, że pensje zawsze do ręki dostawał więc jak coś chociaż ostatnią wypłatę mamy jeszcze "w ręku" no a teściowa ma to jakoś spłacić tylko nie wiem jak... Normalnie jak się wali to po całości.... Jeśli dam radę to dziś Was nadrobię a jeśli nie to dopiero jutro... Wybaczcie Pozdrawiam Was
Super, że z Domisiem wszystko ok
Bardzo współczuję problemów
Trzymam kciuki za znalezienie przez tzta pracy &&&!
Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Nie starczyło


No właśnie i hipp i babydream chyba pachną. A składy mają spoko także chyba na te kosmetyki się skuszę



jaka kochana, za rok ja bym jej złożyła takie.

Nasz pokój gotowy. Jest super, jestem zadowolona! u dzidzi jutro skończymy bo zabrakło farby jasnej. Potem tylko sprzątanie kompleksowe i bedzie pięknie!

Czekamy na pizze, bo nie było głowy do gotowania dzisiaj. A potem idziemy do teściowej. Jeszcze poprosiła mnie zebym ciacho zrobiła a ja nie mam kompletnie czasu... ale w obliczu pogrzebu nie umiem odmówić. Powiedziałam ze zrobie ale u nich bo u mnie chlew w kuchni i nie da rady...

Ciesze się ze taka cisza na wątku to spokojnie nadrobiłam mimo chwilki czasu jak juz ogarnę remonty i sprzątanie to możecie pisać
Super, że wasz pokoik wykończony już finisz przed wami

A my przed chwilą wrócilismy z wyprawy. Jestem totalnie wypompowana. Mała Madzia to świetna dziewuszka, rośnie jak na drożdzach, a Kacperek jest przesłodki kupiłam mu w tesco komplecik, ale niestety rozmiarowo za mały mały ma 8.5msc, a już ciuszki na 80-86cm nosi, a ja 74 wzięłam
Tak więc przywieźliśmy go spowrotem i będzie dla Mateuszka.

Dzieciakom się podobało, groby odwiedzone. Jedynie co to Marcello z wyjazdu z temperaturą wrócił:-(

I teraz właśnie idę do łobuza. Miłego wieczoru wszystkim wam życzę :-*
__________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka""
2003, 2004, 2008, 2013, 2014 - IVF
06.2011 - NATALKA i AMELKA
12.2012- MARCELEK
07.2014 - IVF
_Madison_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 18:36   #1642
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Madison_ Pokaż wiadomość
Super, że z Domisiem wszystko ok
Bardzo współczuję problemów
Trzymam kciuki za znalezienie przez tzta pracy &&&!

Super, że wasz pokoik wykończony już finisz przed wami

A my przed chwilą wrócilismy z wyprawy. Jestem totalnie wypompowana. Mała Madzia to świetna dziewuszka, rośnie jak na drożdzach, a Kacperek jest przesłodki kupiłam mu w tesco komplecik, ale niestety rozmiarowo za mały mały ma 8.5msc, a już ciuszki na 80-86cm nosi, a ja 74 wzięłam
Tak więc przywieźliśmy go spowrotem i będzie dla Mateuszka.

Dzieciakom się podobało, groby odwiedzone. Jedynie co to Marcello z wyjazdu z temperaturą wrócił:-(

I teraz właśnie idę do łobuza. Miłego wieczoru wszystkim wam życzę :-*
U nas przez pierwszy rok było tak, że jak ciuszki 3-6 m-cy to nosił w 3-4 m-cu i potem za małe. Rozm.74 synek nosił mając ok.7-8 m-cy.
Zdrówka dla Marcelka!
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 18:52   #1643
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Majka ja na plusie 2kg, ale tez bylam w szoku, bo dlugo waga stala, a tu pyk i skoczyla.

Mnie dzis caly czas boli lewa strona brzucha, ale tam mlody sie kitłasi strasznie, wiec mysle, ze przez niego, nawet tz wyczul go pod reka, łobuz juz od poczecia
W ogole jestem taka podekscytowana, ze bedzie synek i mam nadzieje, ze sie nie zmieni juz, bo znowu bede lamentowac

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Madison zdrowka dla Marcelka!
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 18:53   #1644
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Majka ja na plusie 2kg, ale tez bylam w szoku, bo dlugo waga stala, a tu pyk i skoczyla.

Mnie dzis caly czas boli lewa strona brzucha, ale tam mlody sie kitłasi strasznie, wiec mysle, ze przez niego, nawet tz wyczul go pod reka, łobuz juz od poczecia
W ogole jestem taka podekscytowana, ze bedzie synek i mam nadzieje, ze sie nie zmieni juz, bo znowu bede lamentowac
Ja myślę, że u mnie te kg poszły w nieśmiało pojawiający się brzuszek

Żadnych lamentów! My Cię postawimy do pionu jakby co!
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:07   #1645
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Kochane..rozpisalam sie i m isie tel wylaczyl

No wiec objadlam sie u tesciiw..byl rosol i drugie danie-dwa rodzaje mieska,dwie surowki..no zyc nie umierac
DO tego deser banannowo cxekoladowy i potem ciasto. Pogralismy w scrabble,zjadlam dokladke obiadu i wlasnie do domu wrocilisny a ja zniw bym cos zjadla
Takze posiedzielismy mega milo 5h

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

MAtko dziewczyny dostalam wczoraj przelee z zusu!!!!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:17   #1646
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że u mnie te kg poszły w nieśmiało pojawiający się brzuszek

Żadnych lamentów! My Cię postawimy do pionu jakby co!
moj nie jest niesmialy, juz prawie jak dynia

hehe oj tam i tak malo lamentuje Czasami kazdy musi

Sonia super dzien spedziliscie, lubie grac w gry rozne

Ja dzis na obiad zupa czosnkowa oraz makaron wstazk carbonara zrobilam
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:19   #1647
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
moj nie jest niesmialy, juz prawie jak dynia

hehe oj tam i tak malo lamentuje Czasami kazdy musi

Sonia super dzien spedziliscie, lubie grac w gry rozne

Ja dzis na obiad zupa czosnkowa oraz makaron wstazk carbonara zrobilam
noo ja tez lubie tak rodzinnie


soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:25   #1648
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Patusia1711 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
My już po obchodzie cmentarnym i po odwiedzinach u mojej babci...
Po wczorajszym badaniu połówkowym- Marny waży już 350 g wszystkie wymiary są zgodne z terminem. Wreszcie podczas leżenia i siedzenia na pewno czuję jego ruchy I to by było na tyle z przyjemności... Dostałam leki na nadciśnienie, dodatkowo mam już +7,5 kg, a jeszcze mnie strasznie zatoki bolą i głowa No i Mężuś miał do wczoraj umowę i mu jej nie przedłużyli i nie wiem co teraz będzie... I jeszcze żeby tego było mało, za dług teściowej sprzed lat ( bo wziął jej kiedyś coś nie wiem czy pożyczkę czy co i był pewien, że jest uregulowane) weszli mu na konto i ma przez nią 2 tys debetu na koncie. Dobrze, że pensje zawsze do ręki dostawał więc jak coś chociaż ostatnią wypłatę mamy jeszcze "w ręku" no a teściowa ma to jakoś spłacić tylko nie wiem jak... Normalnie jak się wali to po całości.... Jeśli dam radę to dziś Was nadrobię a jeśli nie to dopiero jutro... Wybaczcie Pozdrawiam Was
Współczuję kłopotów i mam nadzieję że odnajdziecie jasną stronę mocy. Ja powoli odnajduję swoją. Kciuki żeby mąż pracę szybko znalazł!!

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Majka ja na plusie 2kg, ale tez bylam w szoku, bo dlugo waga stala, a tu pyk i skoczyla.

Mnie dzis caly czas boli lewa strona brzucha, ale tam mlody sie kitłasi strasznie, wiec mysle, ze przez niego, nawet tz wyczul go pod reka, łobuz juz od poczecia
W ogole jestem taka podekscytowana, ze bedzie synek i mam nadzieje, ze sie nie zmieni juz, bo znowu bede lamentowac

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Madison zdrowka dla Marcelka!
Babie nie dogodzisz:P

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

zdrowia dla Marcela, mój też gorączka:/
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:49   #1649
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Co do pracy to moj M w sierpniu zostal bez pracy i szukal do 22wrzesnia bo wtedy udalo mu sie pojsc do pracy i od wtedy ma umowe..za 600-700zl mniej co prawda:/ bo zarabial 1900-2000 a teraz 1300..
Ale tez bylo slabo,bo ja mam tylko 1300zl i musielismy dwa miechy za to zyc:/
Slabo bylo,dobrzr ze oszczednosci byly to z nich bylismy zmuszeni tez skorzystac

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

I kciuki zeby dzieciaczki Wam zdrowialy laseczki.ja lrce sie kapac i bede szamac zielone jablko

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Niezawsze ciesze sie ze sie cieszysz z chlopca
A co do Blackberry to mam nadzieje ze szybko ciacho sklecisz i bedxiesz mogla odpoczac

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Aaa i co do wagi to spoko ja tez 5,2 na plusie ;P
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:53   #1650
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.IV

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Kochane..rozpisalam sie i m isie tel wylaczyl

No wiec objadlam sie u tesciiw..byl rosol i drugie danie-dwa rodzaje mieska,dwie surowki..no zyc nie umierac
DO tego deser banannowo cxekoladowy i potem ciasto. Pogralismy w scrabble,zjadlam dokladke obiadu i wlasnie do domu wrocilisny a ja zniw bym cos zjadla
Takze posiedzielismy mega milo 5h

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

MAtko dziewczyny dostalam wczoraj przelee z zusu!!!!
Czyli co, o czasie dostałaś kasę? I jak kwota?

Ja dostałam kase z pracy, ale coś mało. Ktoś się na tym zna? Dostałam jakies 767zł z groszami a powinnam najniższą. Czy to dlatego że dostarczyłam zwolnienie od 1do26 października? Bo nastepne dopiero w poniedziałek dojdzie do księgowej. Czy któraś z Was mogła by mi napisać coś na ten temat?

Powiem Wam że ten dzień mnie i tż wykończył. A jutro znowu...

Któraś z Was pisała o kłopotach z pracą tżta, współczuje i trzymam kciuki żeby znalazł nową i lepiej płatną !
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 11:01:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.