Pomadkomaniaczki - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 18:17   #391
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie ten kolor, możesz coś o nim powiedzieć? Niestety mało jest swatchy w necie i w dodatku każdy inny...
Bo on chyba został wycofany... Tzn. nie wiem czy już został wycofany, czy jest wycofywany, ale kiedyś wyczytałam na jakimś anglojęzycznym blogu, że kilka odcieni pomadek (m.in. ten) ma zniknąć z oferty... Pomyślałam - szkoda... Bo to były głównie odcienie czerwieni, a tak mało firm ma szeroką gamę czerwieni, z których można sobie coś dobrać (cieszyłam się, że Catrice wraz z wprowadzeniem tych 2-óch nowych serii ma w ofercie tak dużo czerwonych pomadek... Z każdej po 4-5 kolorów było )

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
są okej, bardzo tanie i ogromny wybor kolorów, i jak na tą cene- są trwałe - aczkolwiek te dwie które mam są takimi nude odcieniami i niestety- często podkreślają suche skórki na ustach ... ale myślę że są warte wypróbowania
Ja się zastanawiam, jakim cudem ja jeszcze nie mam NIC z Golden Rose?
W zeszłym tygodniu widziałam stoisko patronackie GR i oglądałam testery szminek... OMG! O mało co nie dostałam oczopląsu! Tyle tam było odcieni nude Że nie wiedziałam na co mam się rzucać... I w końcu nie kupiłam nic Ale swatchowałam sobie na ręku pomadki nude, którymi byłabym ewentualnie zainteresowana i wyszło mi ich chyba z osiem A to były tylko nude! A gdzie reszta?! Która również mnie zainteresowała? (bardzo bogata paleta odcieni dziennych, naturalnych, przybrudzone róże, różo-beże etc. ) Pamiętam, ze jakieś dwa odcienie nude były szczególenie polecane i zachwalane na Wizażu, ale nie pamiętam numerków (ani tym bardziej, z jakiej serii były ).
Następnym razem jak się wybiorę to pospisuję sobie na karteczce nr i serie tych nude, bo inaczej za Chiny się nie połapię, co mam kupić
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:22   #392
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Pomadkomaniaczki

http://www.youtube.com/watch?v=6PtbJ...5&feature=plcp w tym filmiku digital mówi o pomadkach nude z GR


a oczywiście jako pomadkomaniaczka, przegladając dziś blogi napaliłam sie na dwie szminki- maybelline choco cream 715 i słynną rimmelową nude delight....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......

Edytowane przez Kitka:)
Czas edycji: 2012-01-23 o 20:01
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:58   #393
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Bo on chyba został wycofany... Tzn. nie wiem czy już został wycofany, czy jest wycofywany, ale kiedyś wyczytałam na jakimś anglojęzycznym blogu, że kilka odcieni pomadek (m.in. ten) ma zniknąć z oferty... Pomyślałam - szkoda... Bo to były głównie odcienie czerwieni, a tak mało firm ma szeroką gamę czerwieni, z których można sobie coś dobrać (cieszyłam się, że Catrice wraz z wprowadzeniem tych 2-óch nowych serii ma w ofercie tak dużo czerwonych pomadek... Z każdej po 4-5 kolorów było )
O nieee! Szkoda by było! widziałam kilka fajnych swatchy i myślałam, że sobie pooglądam w N. Może jeszcze coś się zawieruszyło
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 21:10   #394
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
O nieee! Szkoda by było! widziałam kilka fajnych swatchy i myślałam, że sobie pooglądam w N. Może jeszcze coś się zawieruszyło
Sprawdź, sprawdź Napisałam "chyba", bo pamięc już nie ta... Nie jestem w stanie przypomnieć sobie, gdzie ja to przeczytałam Jeszcze się może okazać, że chodzi o inne kolory A ja tu panikę sieje...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:14   #395
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=6PtbJ...5&feature=plcp w tym filmiku digital mówi o pomadkach nude z GR


a oczywiście jako pomadkomaniaczka, przegladając dziś blogi napaliłam sie na dwie szminki- maybelline choco cream 715 i słynną rimmelową nude delight....
Jedna z najbardziej zużytych moich szminek bierz, nie zwlekaj!

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Sprawdź, sprawdź Napisałam "chyba", bo pamięc już nie ta... Nie jestem w stanie przypomnieć sobie, gdzie ja to przeczytałam Jeszcze się może okazać, że chodzi o inne kolory A ja tu panikę sieje...
Dobra panika nie jest zła To mnie zmotywowało do poszukania tego odcienia i przyglądnięciu mu się z bliska
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:14   #396
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, charakteryzuje się tym, że wtapia się w usta (barwi je) i trwa na nich dłużej niż zwykła szminka no i ciężej się zmywa.

Z tym że np. Essence Circus Circus to takie błyszczyko-lipstainy, bo nie zasychają całkowicie... ale Essence Vampire's Love to typowy lipstain - zasycha do matu i ciężko dosyć schodzi

Bonus: Essence Circus Circus 01 Applause, Applause
i Catrice Welcome To Las Vegas - Lovely Sinner
foty w sztucznym świetle, przepraszam za jakość...
oba piekne! Ahh, te moje upodobanie czerwieni na ustach.. A lipsatin z VL nie chce się na mnie trzymać wrrr, za to ten z Circus jest rewelacyjny!

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
O nieee! Szkoda by było! widziałam kilka fajnych swatchy i myślałam, że sobie pooglądam w N. Może jeszcze coś się zawieruszyło
oj w naturach można znaleźć wszystko, tam mają taki bałagan..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:28   #397
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=6PtbJ...5&feature=plcp w tym filmiku digital mówi o pomadkach nude z GR


a oczywiście jako pomadkomaniaczka, przegladając dziś blogi napaliłam sie na dwie szminki- maybelline choco cream 715 i słynną rimmelową nude delight....
jeśli chcesz wypróbować nude delight to mogę Ci wysłać moją, próbowałam się do niej przekonać, ale wyglądam jak truposz
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 23:46   #398
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Sprawdź, sprawdź Napisałam "chyba", bo pamięc już nie ta... Nie jestem w stanie przypomnieć sobie, gdzie ja to przeczytałam Jeszcze się może okazać, że chodzi o inne kolory A ja tu panikę sieje...
Zmotywowałaś mnie do zrobienia sobie przerwy w nauce sesyjnej i udania się do drogerii celem nabycia czerwieni przed ich wycofaniem
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 01:47   #399
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dobra panika nie jest zła To mnie zmotywowało do poszukania tego odcienia i przyglądnięciu mu się z bliska
Widzę, że znowu nam się gust pokrywa

---------- Dopisano o 02:47 ---------- Poprzedni post napisano o 02:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Zmotywowałaś mnie do zrobienia sobie przerwy w nauce sesyjnej i udania się do drogerii celem nabycia czerwieni przed ich wycofaniem
Hahaha jeszcze się okaże, że Lobster i podobne mu zrobi się kolejnym must have tego wątku :P
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 05:23   #400
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jedna z najbardziej zużytych moich szminek bierz, nie zwlekaj!


Dobra panika nie jest zła To mnie zmotywowało do poszukania tego odcienia i przyglądnięciu mu się z bliska
wiedziałam że ten wątek poczyni pustki w moim portfelu )

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
jeśli chcesz wypróbować nude delight to mogę Ci wysłać moją, próbowałam się do niej przekonać, ale wyglądam jak truposz
cudownie to na priv się dziś odezwę jak już wrócę z uczelni
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:36   #401
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Pomadkomaniaczki

widzę, że znalazłam wątek dla siebie

jestem dopiero początkującą pomadkomaniaczką - moja kolekcja liczy zaledwie 7 szminek, 4 błyszczyki i 2 pomadki ochronne - i rośnie w coraz szybszym tempie

Ostatni mój nabytek i wielka miłość od pierwszego wejrzenia to legendarna już Airy Fairy Rimmela sama nie zdecydowałabym się kupić takiego koloru, wydawała mi sie za jasna i zbyt różowa, nawet jak się maźnełam testerem na ręce nie byłam przekonana... ale stwierdziłam że tłumy zachwycających się kosmetykomaniaczek nie mogą się mylić i nie żałuję
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 11:38   #402
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
wiedziałam że ten wątek poczyni pustki w moim portfelu )
Soooooł truuuuu



Moja miłość do szminek mi się teraz przydaje, uwaga historia:
Wczoraj jak rano się szykowałam do pracy (w pośpiechu oczywiście) upuściłam na podłogę bluzkę. Oczywiście bluzkę należało podnieść, co bardzo energicznie próbowałam uczynić. W ułamku sekundy przeprowadziłam skomplikowane obliczenia, które miały na celu odpowiednie skierowanie ciała przy optymalnej prędkości. Niestety. W moje obliczenia wdarł się mały błąd. W ferworze szykowania zupełnie zapomniałam, że mam już głowę na karku i nie dodałam jej do moich kalkulacji. Wynikiem tego niefortunnego błędu kalkulacyjnego było grzmotnięcie z całej pary tzw gębą w podłokietnik fotela
W tym momencie nie było mi do śmiechu, ale jak już przestało boleć to myślałam, że tam zejdę ze śmiechu z samej siebie.
Poszłam szybciutko do pracy i dopiero po powrocie do domu spojrzałam w lustro a tam na ustach siniak

I tu wracamy do moich szminek - jak dobrze że je mam, zakrywam siniaka
Sam siniak mi nie przeszkadza, ale wygląda on niestety jakby mnie chłop lał w domu, bo zupa była za słona
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:00   #403
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Widzę, że znowu nam się gust pokrywa

---------- Dopisano o 02:47 ---------- Poprzedni post napisano o 02:46 ----------



Hahaha jeszcze się okaże, że Lobster i podobne mu zrobi się kolejnym must have tego wątku :P
Już sama nazwa jest uroczaaaa.... "Miłość homara" No cuuudoooo... Czy "Homarowa miłość".... Mi od razu przed oczyma pojawia się taka scenka: dwa homary splątane swymi odnóżami w czułych objęciach...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:04   #404
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Już sama nazwa jest uroczaaaa.... "Miłość homara" No cuuudoooo... Czy "Homarowa miłość".... Mi od razu przed oczyma pojawia się taka scenka: dwa homary splątane swymi odnóżami w czułych objęciach...
Padłam!
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:53   #405
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

I tu wracamy do moich szminek - jak dobrze że je mam, zakrywam siniaka
Sam siniak mi nie przeszkadza, ale wygląda on niestety jakby mnie chłop lał w domu, bo zupa była za słona
I pewnie jeszcze teraz masz powiększone usta
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:39   #406
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki



Upolowałam dziś 3 pomadki Golden Rose Wszystkie cieliste
Z serii Golden Rose (w czarnym opakowaniu):
- 99
- 104

Z serii Perfect Shine (w bordowo-brązowym opakowaniu):
- 205
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:54   #407
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
I pewnie jeszcze teraz masz powiększone usta
całuśne
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:55   #408
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
I pewnie jeszcze teraz masz powiększone usta
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
całuśne
No miałam większe, jednak wyglądało to mało ponętnie, bo powiększenie skupiło się tylko na jednej stronie na szczęście zeszło w miarę szybko. Ale siniaka mam jeszcze i nadal boli jak dotknę


A wracając do szminek to do mnie i do Karotki już za niedługo dojdą te matowe Manhattany Już się nie mogę doczekać a dziś szalałam z lipstainami, ale u mnie one dość szybko schodzą z ust tzn wytrzymują dłużej niż szminka, ale niewiele dłużej. Macie na nie jakieś specjalne sposoby?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 23:27   #409
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Soooooł truuuuu



Moja miłość do szminek mi się teraz przydaje, uwaga historia:
Wczoraj jak rano się szykowałam do pracy (w pośpiechu oczywiście) upuściłam na podłogę bluzkę. Oczywiście bluzkę należało podnieść, co bardzo energicznie próbowałam uczynić. W ułamku sekundy przeprowadziłam skomplikowane obliczenia, które miały na celu odpowiednie skierowanie ciała przy optymalnej prędkości. Niestety. W moje obliczenia wdarł się mały błąd. W ferworze szykowania zupełnie zapomniałam, że mam już głowę na karku i nie dodałam jej do moich kalkulacji. Wynikiem tego niefortunnego błędu kalkulacyjnego było grzmotnięcie z całej pary tzw gębą w podłokietnik fotela
W tym momencie nie było mi do śmiechu, ale jak już przestało boleć to myślałam, że tam zejdę ze śmiechu z samej siebie.
Poszłam szybciutko do pracy i dopiero po powrocie do domu spojrzałam w lustro a tam na ustach siniak

I tu wracamy do moich szminek - jak dobrze że je mam, zakrywam siniaka
Sam siniak mi nie przeszkadza, ale wygląda on niestety jakby mnie chłop lał w domu, bo zupa była za słona
Ja się kiedyś wywaliłam na oblodzonym chodniku, w efekcie miałam siniaka na dłoni przez 4 tygodnie. Na szczęście się nie połamałam, tylko właśnie ludzie się na mnie tak patrzyli, jakbym była ofiarą przemocy.

A ja zaczęłam znowu chorować na fiolety. U mnie to jest tak na zmianę. Jak kupię coś czerwonego, to potem mam fazę na fiolet.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 05:15   #410
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość


Upolowałam dziś 3 pomadki Golden Rose Wszystkie cieliste
Z serii Golden Rose (w czarnym opakowaniu):
- 99
- 104

Z serii Perfect Shine (w bordowo-brązowym opakowaniu):
- 205
mozesz dać fokti/ swache???

ja taka zabiegana przez sprawy uczelniano sesyjne ze w drogerii nie byłam ...ho ho... trzeba bedzie sobie odbić po sesji, jakoś wynagrodzić, coby nalóg nie przestał być nałogiem
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 10:56   #411
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Pomadkomaniaczki

Można się dołączyć?
Ostatnio bardzo polubiłam wszelkie szminki i wszystko co kryje mocniej niż błyszczyk Szminek mam 13 plus konturówka i matowa pomadka w płynie Basic(coś na kształt Manhattanu, z tym, że o połowę tańsze) Jak się zbiorę to wypiszę wszystkie moje pomadki.
Wczoraj w Naturze macałam te nowe pomadki Bell, są cudne kupię ze dwa kolorki, ale w innej drogerii bo tam są tańsze jak w N.
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:17   #412
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
całuśne
ale te całusy pewnie są bolesne

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

A wracając do szminek to do mnie i do Karotki już za niedługo dojdą te matowe Manhattany Już się nie mogę doczekać a dziś szalałam z lipstainami, ale u mnie one dość szybko schodzą z ust tzn wytrzymują dłużej niż szminka, ale niewiele dłużej. Macie na nie jakieś specjalne sposoby?
Hmm, nie.. Najlepiej je nakładać na suchutkie usta, i dopiero później coś nawilżającego. Chociaż to zależy od samego lipstaina- na mnie ten z LV essence nie chciał się trzymać, za to z cicrus cirucs trzyma się świetnie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:49   #413
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
mozesz dać fokti/ swache???
A mogę

Co do tej serii Golden Rose Lipstick (z woskiem pszczelim) to mogę napisać, że pomadki są kremowe i mocno kryjące Dobrze się je nakłada, nie są tępe, wystarczy jedno mocne, pociągnięcie by pokryć dobrze usta. Małym minusem dla mnie jest zapach: perfumowany, kojarzący się ze starymi pomadkami (takimi, jakich używały mamy/babcie) czyli taki pomadkowy, staromodny, chociaż dla mnie zalatujący i typowo stara pomadką (znaczy się lekko zjełczałą ). Czuć to jak się zbliży sztyft, na ustach na szczęście szybko ulatuje - u obu termin ważności jest jeszcze długi. W smaku również perfumowana, ale nie czuć już nic zjełczałego/zepsutego.

Ta druga seria - Perfect Shine Lipstick (z wit. A i E) mniej mnie zachwyciła - pomadka jest mniej kryjąca (trzeba kilka razy przejechać po ustach, żeby uzyskać w miarę dobre krycie), konsystencja nie jest kremowa, sztyft jest dość twardy... Za to prawie w ogóle nie czuć zapachu - tzn. jak się wwącha to można wyczuć delikatny, perfumowany zapach, jednak bez tego zjełczenia, tej charakterystycznej nuty retro Całkiem przyjemny zapach. I już po pierwszym razie zaobserwowałam tendencję do zbierania się w niedoskonałościach :/ Podkreśla wszystkie skórki itd. więc na nieprzygotowanych ustach będzie wyglądać brzydko. Pewnie to też zasługa bardzo jasnego odcienia (u mnie ewidentnie rozjaśnia usta), które maja tak z natury, że lubią podkreślać to i owo i się ważyć... U tej widzę, ze będzie się ważyć podręcznikowo Aha, i jest trochę droższa od serii GR z woskiem

Co do trwałości, nawilżania, pielęgnowania, ewentualnego wysuszania, odporności na ścieranie etc. to teraz nie mogę za wiele powiedzieć z przyczyn oczywistych Pomadki przechodzą jak na razie fazę testów.

Jednak za tą cenę naprawdę warto wypróbować A paleta odcieni jest imponująca!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0005.jpg (93,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GR.jpg (68,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GRose.jpg (30,6 KB, 30 załadowań)
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2012-01-26 o 11:52
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 12:30   #414
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Pomadkomaniaczki

ta perfect shine 205 boska jest...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:41   #415
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Pomadkomaniaczki

Wszystkie 3 GR są boskie piękne kolory
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:48   #416
Banwen
Przyczajenie
 
Avatar Banwen
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 15
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ekhm... Jestem na tym forum jakby nie patrzeć nowa. Chciałam się Was drogie Panie zapytać o super-trwałe według Was pomadki. Marka i najciekawsze kolory. Przy czym zaznaczam, że jestem obecnie ruda, mega blada, a interesują mnie ciekawe czerwienie...
__________________
"Nie potrafię się smucić, mogę być tylko zła lub wesoła" I do przodu!
Banwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 10:32   #417
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Pomadkomaniaczki

A ja chciałam się pochwalić moim nowym nabytkiem

Szminka z limitowanej serii Pure Color Floral Oriflame w kolorze Pink Coral. Opakowanie badziewne, ale kolor bardzo mi się podoba na żywo jest odrobinkę jaśniejszy. Jeszcze nigdy nie miałam tak jaskrawej pomadki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (23,4 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2012-01-27 o 10:35
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 10:40   #418
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Pomadkomaniaczki

To wklejam listę moich pomadek:
1.Essence 50`s girls 01 Back to the 50`s
2.Essence 50`s girls 02.I`m sailing
3.Essence In the nude
4.Essence All about cupcake
5.Essence Coralize me
6.Catrice Urban baroque Marie Antoniette
7.Rimmel by Kate 07
8.Rimmel by Kate 14
9.Rimmel Airy Fairy
10.Catrice Gentle Nude
11.Catrice Soft coral
12.NYX Indian pink
13.Sally hasen (nie pamiętam nazwy i nie mogę jej znaleźć nigdzie...)

-konturówka essence Soft coral
-pomadka w płynie Basic

W razie czego mogę zrobić swatche
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 11:33   #419
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

Wklejam parę zdjęć pomadek, może będą przydatne dla miłośniczek mocnych kolorów
Enjoy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminki1.jpg (27,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki2.jpg (27,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki4.jpg (51,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki5.jpg (23,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki7.jpg (25,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki8.jpg (32,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki9.jpg (38,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki10.jpg (31,8 KB, 46 załadowań)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:23   #420
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Wklejam parę zdjęć pomadek, może będą przydatne dla miłośniczek mocnych kolorów
Enjoy
Świetny zbiór Możesz napisać coś więcej o pomarańczowej z inglota? Może zdjęcie na ustach?

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
-pomadka w płynie Basic

W razie czego mogę zrobić swatche
możesz coś więcej napsiać na jej temat? I zazdroszczę jaśniejszej z Essence morskiej limitowanki
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.