ksiązki erotyczne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 23:56   #31
aniolek850
Raczkowanie
 
Avatar aniolek850
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 71
Dot.: ksiązki erotyczne

Hejka

To milo ze ktos zapoczatkowal tutaj taki temat. Ja wlasnie rozgladam sie w ksiegarniach za ksiazkami w takiej tematyce ale szczerze powiem jakos niesmialosc mnie dopada gdy mam spytac o nie sprzedawce a wy nie macie z tym problemu? A co do ksiazek kilka lat temu czytalam dosc ciekawa ksiazke bohaterka byla mloda dziewczyna czesto opisywane byly jej sceny masturbacji, pamietam watek ze lezala z jakims chlopakiem on spal a ona sie wlasnie masturbowala i stresowala a zarazem podniecala tym ze moze ja nakryc. Moze ktoras z was kojarzy taka ksiazke bo nie moge sobie przypomniec tytulu
aniolek850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 14:14   #32
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: ksiązki erotyczne

podbijam watek
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 20:38   #33
kalcia92
Raczkowanie
 
Avatar kalcia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Houston, TX
Wiadomości: 170
Dot.: ksiązki erotyczne

Pare lat temu czytalam "mr perfect". Moze nie erotyk ale calkiem dobra pozycja i ciekawe zakonczenie w temat sie wpasowywuje a i wciagajaca. Polecam.
kalcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 21:59   #34
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: ksiązki erotyczne

Alchemia pożądania Tarun J Tejpal
krótki opis
Małżeństwo hindusa i muzułmanki przenosi się ze stolicy Pendżabu Czandigarh do Delhi. Tu właśnie ma się spełnić marzenie ich życia. On spodziewa się, że wreszcie napisze powieść życia. Jego pierwsza powieść, w której opowiada historię nastawionego na karierę Indusa, który zdradza ideały swego ojca – bojownika o wolność kraju, rozczarowuje go. Kolejna o sikhu wyruszającym konno na spotkanie z nowoczesnym światem Delhi też zostaje porzucona. W miarę, jak w bohaterze rośnie poczucie niemocy twórczej, zaczyna się on oddalać od upragnionej żony Fizz. Sfrustrowany sięga do korzeni rodziny. Próbuje opisać historię swojej babki, której w 1947 w czas podziału Pendżabu udaje się uniknąć gwałtu, ale nie śmierci męża mordowanego na jej oczach przez muzułmanów. Śmierć opisywanej babki, Bibi Lahauri przemienia życie małżeństwa. Odziedziczone pieniądze pozwalają bohaterowi porzucić nielubianą pracę w redakcji. Małżeństwo kupuje sobie stary dom w stanie Uttarakhand u podnóża Himalajów. Okolica porywa, daje wytchnienie ich umęczonego ostatnimi latami sercom. Wyjazdy do pobliskiego Nainitalu odświeżają relacje bohaterów. Remont domu powala im przezwyciężyć kryzys wynikający z jego niemocy twórczej, wstydu, że nie spełnia jej oczekiwań, że zawodzi siebie. Znów tworzą coś razem. Radośni, pełni nadziei. Do czasu, gdy w murach odbudowanego domu nie zostaną odnalezione zapiski byłej właścicielki domu. Czytając je bohater przedziera się zafascynowany przez świat fantazji erotycznych Amerykanki Catherine, jej zuchwałych pragnień, wyzwań rzucanych ludziom. Fikcja pożera rzeczywistość.
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 18:00   #35
Panna_Prym_
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Prym_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: ksiązki erotyczne

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;20923545]Ja polecam "Kwiaty śliwy w złotym wazonie", autor nieznany. O dziwo, to książka z klasyki chińskiej, a pisana jest przystępnym językiem, nie nudzi no i nieźle działa na wyobraźnię A przy tym jest to świetna lektura dla kogoś, kto chce się czegoś dowiedzieć o kulturze i zwyczajach (nie tylko seksualnych ) Chin. Zawiera też sporo niecodziennych pomysłów [/QUOTE]
Wypożyczyłam tą książkę, bo ostatnio mam obsesję na punkcie kultury Chin itp. Jeszcze jej nie czytałam, ale jestem miło zaskoczona na wieść o tym że zawiera wątek erotyczny, lubię takie książki :P

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

A tak od siebie mogę jak najbardziej polecić `11 minut` Paulo Coelho
__________________
Krew leci mi z nosa, na mój nienaganny makijaż. Na mojej pięknie wytapetowanej, delikatnej twarzy krew, która nie miesza się z winem, jak to zapowiedział Jezus Chrystus.
Panna_Prym_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 18:04   #36
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: ksiązki erotyczne

Cytat:
Napisane przez Panna_Prym_ Pokaż wiadomość
Wypożyczyłam tą książkę, bo ostatnio mam obsesję na punkcie kultury Chin itp. Jeszcze jej nie czytałam, ale jestem miło zaskoczona na wieść o tym że zawiera wątek erotyczny, lubię takie książki :P

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

A tak od siebie mogę jak najbardziej polecić `11 minut` Paulo Coelho
Więc też ją wypożyczę

o tak ! ja również polecam 11 minut
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:07   #37
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: ksiązki erotyczne

głównie homoseksualizm, ale nie tylko - "Teleny" Oskara Wilde'a
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 06:58   #38
napiwek
Przyczajenie
 
Avatar napiwek
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązki erotyczne

podbijam!

przeczytalam ostatnio "piecdziesiat twarzy greya" badz tez inna wersja tytulu - "piecdziesiat odcieni szarosci" i jest taka... no ok. nic wielkiego, ale jesli ktos nei ma czego przeczytac w tym temacie no to moze siegnac, nie zaszkodzi
napiwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 16:42   #39
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: ksiązki erotyczne

11 Minut, Coelha
Wilgotne miejsca/Modlitwy waginy - Charlotte Roche
50 twarzy Greya i kontynuacja
Dama kameliowa Dumasa
Miss Bagkok, wyznania tajskiej prostytutki - gorąco polecam
coś jeszcze by się znalazło fajnego
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:04   #40
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: ksiązki erotyczne

Cytat:
Napisane przez napiwek Pokaż wiadomość
podbijam!

przeczytalam ostatnio "piecdziesiat twarzy greya" badz tez inna wersja tytulu - "piecdziesiat odcieni szarosci" i jest taka... no ok. nic wielkiego, ale jesli ktos nei ma czego przeczytac w tym temacie no to moze siegnac, nie zaszkodzi
Dokładnie, Grey wcale jakoś wybitnie nie zachwyca
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:06   #41
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: ksiązki erotyczne

ja polecam Nielegalne Związki - Grażyna Plebanek
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 15:39   #42
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: ksiązki erotyczne

Możecie coś jeszcze polecić ? coś bardziej sensownego od 50 twarzy Grey'a ....
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 19:40   #43
Navika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 277
Dot.: ksiązki erotyczne

"Historia O" i trylogia "Śpiącej królewny" to typowe sado-maso, dla mnie za mocne. Za to "Dziennik nimfomanki" dla mnie nie był w ogóle książką erotyczną, już bardziej film by podpadł pod tę kategorię, również "Sto pociągnięć szczotką przed snem" to po prostu historia zagubionej nastolatki, w tym wypadku film mnie powalił na kolana, ale na pewno nie jako film erotyczny, jeden z niewielu, gdzie ekranizacja bardziej mi się podobała od książki.
I żeby nie było że tylko krytykuję: ja polecam "Siostrzenicę markizy" Darii Charon, "Okrutną Zelandię" Jaques Serguine (chociaż to też takie sado-maso trochę, ale bardziej o odkrywaniu własnej seksualności wśród dzikusów) oraz "Przedwczesne romanse dziewczęce", chociaż to specyficzna książka, gdyż opisuje m.in. zabawy seksualne wśród dzieci, więc nie każdy może się w tym odnaleźć. Za to "Fanny Hill" polecam, dodam dla mniej zorientowanych, że jest też dalszy ciąg, wszystkie te książki są dostępne na chomiku. Na chomiku jest też sporo innych książek z tej tematyki, ale na razie tylko te czytałam więc tylko o tych się wypowiadam
Navika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:16   #44
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: ksiązki erotyczne

Oczywiście osławiony Grey pierwsza część warta przeczytania jako lekka, weekendowa rozrywka. Kolejna może do 1/3 jest w miarę interesująca. A trzecia część to już totalne popłuczyny
Literatura nieco wyższych to 11 minut Coelho:P Dziennik nimfomanki tez nie najgorszy.
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 12:33   #45
Nimerya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązki erotyczne

Niedawno natknęłam się na bardzo fajną książkę "Piąta fala pożądania".
Autorka w bardzo ciekawy sposób opisuje przygody erotyczne różnych ludzi. Bardzo podoba mi się to, że wszystkie sytuacje, w których znajdują się bohaterowie są bardzo, bardzo realne, a nie jakieś wydumane i nieprawdopodobne. Two właśnie sprawia, że książka ma "smaczek"
Ja pobrałam ją z tego linka: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/book19783562.php
Nimerya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 18:16   #46
osoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: ksiązki erotyczne

Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić na tytuł książki? Czytałam ją jako nastolatka z wypiekami na twarzy oraz szokiem, co ja czytam i nie mogę sobie teraz skojarzyć jej tytułu. Akcja działa się w domu rozpusty i pamiętam jak przez mgłę, że dziewczyny tam pracujące musiały być wyjątkowo uległe, dostępne na każde życzenie przechodzącego mężczyzny. Obowiązywał nakaz ciągle otwartych ust by móc zadowolić chętnego, piersi miały być ciągle odsłonięte, nogi stale rozwarte (żadnego zakładania nogi na nogę), a kuse spódniczki na tyle kuse, by każdy mógł się wedrzeć w którą chce dziurkę. Pamiętam też, że przygotowywano odpowiednio bohaterkę do stosunków analnych poszerzając ją systematycznie.
Czy komuś coś świta?
osoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:22   #47
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: ksiązki erotyczne

Cytat:
Napisane przez osoma Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić na tytuł książki? Czytałam ją jako nastolatka z wypiekami na twarzy oraz szokiem, co ja czytam i nie mogę sobie teraz skojarzyć jej tytułu. Akcja działa się w domu rozpusty i pamiętam jak przez mgłę, że dziewczyny tam pracujące musiały być wyjątkowo uległe, dostępne na każde życzenie przechodzącego mężczyzny. Obowiązywał nakaz ciągle otwartych ust by móc zadowolić chętnego, piersi miały być ciągle odsłonięte, nogi stale rozwarte (żadnego zakładania nogi na nogę), a kuse spódniczki na tyle kuse, by każdy mógł się wedrzeć w którą chce dziurkę. Pamiętam też, że przygotowywano odpowiednio bohaterkę do stosunków analnych poszerzając ją systematycznie.
Czy komuś coś świta?
Czy nie jest to któraś książka o Fanny Hill ?

Wydaje mi się, że prawie na pewno tak, bo jakby skądś pamiętam ten opis , a to był mój chyba jedyny erotyk czytany w wieku lat 13-14 :P
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 10:10   #48
osoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: ksiązki erotyczne

Właśnie też tak myślałam, przekartkowałam książkę, przeczytałam "plot" na wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Fanny_Hill i to chyba jednak nie to. Chyba, że powstała jakaś druga część Pamiętnika Fanny Hill, której tytułu google nie chce mi zdradzić?
osoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 11:06   #49
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: ksiązki erotyczne

Cytat:
Napisane przez osoma Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić na tytuł książki? Czytałam ją jako nastolatka z wypiekami na twarzy oraz szokiem, co ja czytam i nie mogę sobie teraz skojarzyć jej tytułu. Akcja działa się w domu rozpusty i pamiętam jak przez mgłę, że dziewczyny tam pracujące musiały być wyjątkowo uległe, dostępne na każde życzenie przechodzącego mężczyzny. Obowiązywał nakaz ciągle otwartych ust by móc zadowolić chętnego, piersi miały być ciągle odsłonięte, nogi stale rozwarte (żadnego zakładania nogi na nogę), a kuse spódniczki na tyle kuse, by każdy mógł się wedrzeć w którą chce dziurkę. Pamiętam też, że przygotowywano odpowiednio bohaterkę do stosunków analnych poszerzając ją systematycznie.
Czy komuś coś świta?
To jest Historia O, wlasnie ja przeczytalam
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 20:17   #50
izus1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 658
Dot.: ksiązki erotyczne

Ja Seksturystę Amblera mam przed sobą i jestem jej strasznie ciekawa. Co jakiś czas lubię sobie poczytać taką książkę z wątkiem erotycznym
izus1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-26 21:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.