Castile soap - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-28, 16:15   #1
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee

Castile soap


dziewczyny,kupilam zel do mycia pyszczydla o pieknym naturalnym skladzie (przynajmniej tak to wyglada na moje niewprawione oko.Tylko mam taka mala zadwozdke.Otoz na pierwszym miejscu w skladzie jest wlasnie castile soap.Na mnie slowo mydlo jesli chodzi o pielegnacje buzi dziala jak plachta....no wiec pogooglowalam i jedyne co znalazlam to ze castile soap jest calkowicie naturalnym skladnikiem i w zasadzie mozna sobie samemu w domu to ukrecic z oliwy z oliwek,wody i skladnika o nazwie "lye"-tego ostatniego nie potrafie nazwac po polsku.No wlasnie teraz pytanie do znawczyn skladow,czy to castile soap rzeczywiscie jest jakas naturalna odmiana mydla calkowicie bezpieczna dla buzi,czy po prostu jest to jak zwykle chwyt marketingowy firm,ktore za wszelka cena chca uchodzic za naturalne?Czy ktoras z Was mialam kiedykolwiek do czynienia z castile soap?
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.