PROSBA - doradzcie!!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 19:58   #1
ignis88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Unhappy

PROSBA - doradzcie!!! :(


Ehhh... pislama juz wczesniej w temacie ksztalt i korekcja twarzy...ale nikt mi nie odpowiedzial
Dla tego zalozylam waztek i zwracam sie z prosba....
Czy mogly byscie mi dziewczyny poradzic jak powinnam sie malowac zeby zatuszowac np moj kartofelek?
Albo jak oczy powinnam malowac bo wydaje mi sie ze nie sa za duze...
Mam tez dosyc waskie usta...
albo jaki mam kasztalt twarzy.....???

Zalaczam zdjecie mojego oka srednio na nim widac ale mam problem z workami pod oczami, sa caly czas opuchniete i sa lekkie cienie... jak to powinnam tuszowac? (przy okazji jak poradzicie jak z tym walczyc to tez bede wdzieczna)

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 060105_220622.jpg (35,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (28,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (28,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060106_000139.jpg (28,7 KB, 7 załadowań)
ignis88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 20:01   #2
ignis88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: PROSBA - doradzcie!!! :(

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 060105_183220.jpg (28,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060105_183507.jpg (26,7 KB, 20 załadowań)
ignis88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:45   #3
aniawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 42
Talking Dot.: PROSBA - doradzcie!!! :(

Żeby zmniejszyć nosek, musisz go przypudrować ciemniejszym pudrem, to go optycznie zmniejszy, i tylko na czubku nosa, bo "wyżej" masz szczupły nosek. Według mnie co do twarzy to nie musisz nic korygować, masz bardzo ładny kształ , możesz sobie conajwyżej podkreślać kości policzkowe, tzn. musnąć je jakimś rozświetlającym pudrem, to sparwi że będą bardziej "wystające". A jeśli chcesz żeby twoje usteczka wyglądały na większe, obrysuj je konturówką w naturalnym odcieniu, bardzo delikatnie wyjeżdżając poza kotur ust. Lecz bardzo delikatnie!!! A potem nałóż jakis fajny błyszczyk. To najtańsza, lecz jakże skuteczna metoda.
Jakbyś miała jakieś pytanka to wal
Ps. Masz bardzo ładne oczka, powinnaś skupić się na ich wyeksponowaniu, to odwruci uwage od twoich małych problemików.
Pozdrawiam serdecznie
aniawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 11:00   #4
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: PROSBA - doradzcie!!! :(

aniawe udzieliła Ci , moim zdaniem, bardzo dobrych rad. Co do noska, to dodałabym jeszcze odrobine ciemniejszego podkładu, lub pudru także przy skrzydełkach nosa, stanie sie on optycznie "szczuplejszy", a także troszke na czubku, co go automatycznie skróci. Co do "podkówek" pod oczami, to mamy ten sam problem Walcze z nimi juz od dluzszego czasu, jednak kremy, żele itp itd sa malo skuteczne.Ja osobiscie używam dermacolu wymieszanego z innym podkładem(sam jest zbyt ciezki i widoczny na mojej buzce), poza tym korektor pod oczy Maybeline Ever fresh, ponoc dobry jest kamuflaż ArtDeco,jednak ze wzgledu na moją pergaminowa skóre pod czetami wole nie ryzykowac totalnego wysuszenia i rozciagniecia, bowiem kamuflaz ten ma bardzo gesta konsystencje i slyszalam, ze niektórym dziewczynom wysuszyl skore pod oczami Co do twoich ust to popieram aniawe i tez radze skupic sie na oczkach, bo są ładne Powodzenia
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.