Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 19:27   #1
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Question

Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)


W nadchodzacy czwartek wybieram sie na 80-te urodziny dziadka. Najpierw z rodzinka idziemy do restauracji, a pozniej do domu dziadkow. Ubrania juz mam kupione, do fryzjera zeby odswiezyc fryzure i kolor wybieram sie we wtorek albo srode. Jednak nie jestem pewna jaki makijarz wykonac. Ogolnie nigdy nie maluje sie zbyt mocno, nie stosuje podkladu, fluidu itp. Jedynie cienie, tusz, kredka i czasem puder w kulkach brazujacy lub rozswietlajacy. Mam niebieskie oczy, raczej jasna karnacje, a ubranie jest czarno-biale. Moze macie jakies fotki, ktore mnie zainspiruja?
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:07   #2
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

nie wiem czy Ci sie spodoba przyklad, ktory podam ale czarno-biale ubrania nosi "Magda M" i ona ma zawsze dobrane dobrze makijaze tzn jasny podklad,brazowe,cieliste cienie i moim zdaniem do eleganckiego ubioru taki makijaz skromny ale z zaznaczeniem powieki jest ok
magda12.jpg magdaM..JPG
moze zdjecia nie sa idealne ale o cos takiego mi chodzi.pozdrawiam
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:14   #3
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

Jeśli nie masz wprawy w makijażu to ja nie radzę bardzo kombinować. Cieniowanie oka radzę zostawić sobie na nudne zimowe wieczory do poćwiczenia Jeszcze coś nie wyjdzie i zamiast cię upiększyć to cię oszpeci

Ja postawiłabym na klasykę w naajgłębszym tego słowa znaczeniu. Kolorystykę stroju masz dość konserwatywną i elegancką. Postawiłabym na mocny akcent na usta.

Idealna cera - jeśli takowej nie posiadasz musisz użyć podkładu. To czego nie zatuszuje pokryj korektorem. Na policzki nałóż odrobinę różu i pudru rozświetlającego.

Usta pokryj odrobinką podkładu. Przypudruj.Obrysuj konrurówką w kolorze szminki lub o ton ciemniejszą. Wklep szminkę w usta. Osciśnij usta na serwetce/chusteczce, jeszcze raz wklep szminkę.

Rzęsu dokładnie wytuszuj. Możesz zrobić kreskę na górej powiece eyelinerem, ale musi wjść równiutka.

Mam nadzieję, że pomogłam. Załączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwone usta.jpg (16,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beżowa czerwień na ustach kreski.jpg (44,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (8,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone usta 2.jpg (16,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg długie rzesy czerwone usta.jpg (17,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różowe usta, kreski.jpg (29,8 KB, 10 załadowań)
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 09:41   #4
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

Dzieki Chociaz jeszcze chyba czegos poszukam. W stroju konserwatywna ejst tylko kolorystyka, ktora w zasadzie jest dosyc modna tego sezonu. Spodnica jast biala i az do ziemi, w biodrach i udach jest dopasowana a od kolan sie rozszerza. Gorna czesc stroju to czarna bluzka na ramiaczkach i na nia rowniez czarna narzutka w formie kopertowo wiazanej koszuli na krotki rekawek. Do tego zaloze chyba czarne szpilki, chyba ze do tego czasu znajde jakies ladne buciki i sobie je kupie. Aaaa i bym zapomniala o czarnych koralach w ksztalcie dosyc masywnych kulek na delikatnej wstazce. Podkladu nie stosuje, bo nie mam klopotow z cera, poza tym mam 17 lat i nie chce tak wczesnie niszczyc sobie nim cery. Zostawiam ten kosmetyk na pozniejsze lata mojego zywota.
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 09:42   #5
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

I jeszcze dodam, ze chce sie pofarbowac na jakis taki ciepli, sloneczny odcien blondu. Bo obecnie wlosy mam w kolorze ciemnego grazu.
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 09:57   #6
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

Jeśli chodzi o mnie, to nie malowałabym się jakoś mocno. Postawiłabym raczej na naturalnosć. Twój strój jest dosyć charakterystyczny i rzucający się w oczy więc w połączeniu z ciężkim makijażem da nienaturalny, 'przeładowany' efekt. Dobrze by było gdybyś zamieściła swoje zdjęcie bo bez niego to raczej trudno określić 'twoje' kolory i odcienie.
A tak na ślepo mówiąc to jedynym mocniejszym akcentem w Twoim makijażu powinny być dłuuugie, podkręcone rzęski.
CZEKAMY NA PHOTO!
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:51   #7
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

Pierwsze co pomyślałam to oczywiście rzęsy i może przydymiony ? Ale jakiś taki skromniutki bo to naprawdę wystarczy. rzęsy rzęsy rzesy - czarnym ruszem + kredka (podkreść lekko dolną powiekę) + cień jeśli chcesz ale już naturalny np. beżowy, mógłby być też właśnie lekki przydymiony alezdecyduj co bardziej pasuje.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 11:04   #8
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

Oto moje fotki. Ale jak juz mowilam planuje zmienic kolor wlosow na cieply, sloneczny blond (z tych ciemniejszych).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SIMG0919mini.jpg (44,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SIMG0991mini.jpg (39,6 KB, 27 załadowań)
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:10   #9
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

A ja nadal jestem za mocnymi ustami. Do tego długie rzęsy i będziesz wyglądać tak jak na zamieszczonym przeze mnie przedostatnim zdjęciu - pięknie i z klasą.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:13   #10
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

zgadzam sie z poprzedniczka mocniej zaakcentowane usta a na górna powieke delikatna kreska lekko wyciagnieta i wytuszowane rzesy a co do zmiany Twojego koloru włosów to nie uwazam zeby blond był dobrym pomysłem w tym kolorze który teraz masz bardzo ładnie wygladasz . pzdr
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:17   #11
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

A mi sporo osob radzi (w tym mama) zeby zmienic na jasniejszy kolorek. Tym bardziej, ze ten brazik juz troche mi zblakl i nie jest juz taki ladny jak na tych fotkach. Moje naturalne wlosy sa w kolorze ciemnego blondu/jasnego brazu- ciezko mi okreslic. Z reszta zbliza sie lato i jakos tak marzy mi sie cos jasniejszego i bardzeij swietlistego.
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 11:27   #12
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

No to może jakiś balejaż ? Troszkę ciemnego i jasnego blondu, jasny i ciemny brąz i troszkę czekoladki. Będzie słonecznie, lekko przyjemnie i nie za jasno. Mi też się podobasz w tym kolorku co na zdjęciach
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 12:09   #13
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

ja tez jestem za kolorkiem wlosow ze zdjec bardzo ladnie komponuje sie z cera..moze poprostu odswiez kolor albo nanies delikatne "musniecie' slonka, ze tak powiem..cieniutkie blond pasemka.a cera swietna, w ogole ladna masz buzie delikatny makijaz i zadnych mocnych akcentow takie moje zdanie.pozdrawiam
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:00   #14
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

Tak mi wpadło do głowy - to jest link do takiej stronki, gdzie możesz zobaczyć jak wyglądałabyś w innym kolorze włosów i makijażu. http://makeover.ivillage.com/IVillag...ng/index.html? Żeby zamieścić swoje zdjęcie musisz się zalogować, jest to zupełnie bezbolesne i darmowe. W prawdzie stronka jest po angielsku, ale powinnaś dać sobie radę. Jeśli będziesz miała problemy to daj znać na moje gg (jest w moim profilu) to coś ci spróbuję pomóc. Życzę miłej zabawy.

A tak zupełnie na marginesie, to moim zdaniem powinnać zostać przy tym kolorze włosów. A jeśli tak baaardzo chcesz coś z nimi zrobić (znam to skądś... ) to pójdź do fryzjera i daj sobie zrobić jakieś ciut jaśniejsze pasemka, albo słoneczne refleksy. Będzie wyglądało uroczo!
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 18:43   #15
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

Na makijaz juz sie zdecydowalam Cos w stylu Magdy M czyli bezowopiaskowe cienie ledwo widoczne na powiece, sporo tuszu jednak rzesy rozczesane by wygladaly naturalnie i rozswietlacz na policzki a na usta jakis jasny blyszczyk. Jedynie nad wlosami sie zastanawiam nadal. http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1146509221
Taki kolorek mi sie marzy. Moze minimalnie ciemniejszy. I albo tylko jeden kolor, albo na to dodatkowo refleksy.
Jedni mi to doradzaja, inni mowia stanowczo nie. A ja sama nie wiem. Podoba mi sie strasznie, ale nie chce wygladac niekorzystnie. Co radzicie? Przypominam, ze jestem raczej blada i mam niebieskie oczy- wiec teoretycznie bardziej powinien pasowac blond.
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:17   #16
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jaki makijaz do czarno-bialego stroju?:)

No cóż może nie udało mi się przeforsowac pomysłu z usatmi, ale Madzia też się wydaje ok (szczególnie, że mam słabość do tego serialu - nie wiedzieć czemu, ponieważ z reguły nie lubię polskich serialii - za bardzo przypominają brazylijskie)

Co do koloru, ja jestem wśród tych którzy mówią nie Mi się bardzo podoba ten kolor na zdjęciu. Jakiś ciemny brąz, czekoladka Tak cię widzę ... Jeśli naprawdę chcesz mieć coś z blondu zrób sobie słoneczne pasemka
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.