Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-23, 08:42   #2611
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dołączam się do wątku gratulacyjno - pocztowego i wszystkim gratuluję wspaniałych flaszek

A propos poczty to gdzieś już chyba pisałam, ze paczki jako paczki owszem, dochodzą (niektóre nawet błyskawicznie - OI dostałam następnego dnia po dokonaniu zakupu), chyba to inny dział się nimi zajmuje niz ten strajkujący, natomiast jeśli coś (perfumy, próbki, książki) zostało wysłane jako list to marne nasze szanse Ja, jako że podaję wszędzie adres do pracy, zadzwoniłam do właściwego oddziału i spytałam czy można przyjść i się dowiedziec, czy cos już na mnie nie czeka (awiz na polecone też nie przynoszą :/), i powiedziano mi, że w zasadzie nie ma sensu, bo oni tej korespondencji nawet nie sortują.... :/ ciekawe tylko ile przesyłek w wyniku tego strajku zginie albo ulegnie zniszczeniu? :/

No dobra, przepraszam za OT, w temacie "upolowałam" Absolu Intense w Rossmanowej promocji (nawet całkiem, całkiem) i niebieskie Les Belles (te migdałowe) do kolekcji... ciekawe czy i kiedy dotrą?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 08:44   #2612
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Już piszę Mulierku.
Siedzę właśnie z nosem w nadgarstku i stwierdzam jednoznacznie,że Klasyk jest przepiękny.Mocniejszy,bar dziej obezwładniająco-jaśminowy.No i bardziej trwały.Jestem Ci bardzo wdzięczna,że narobiłaś mi apetytu na Pure Poison bo dzięki temu zyskałam w swojej kolekcji coś naprawdę wyjątkowego,dołączam do grona jego wielbicielek.A Elixir cały czas mam pod ręką bo ostatnio moja mama stała się jego posiadaczką(tak ją oczarował mój,że zapragnęła mieć własny )
Still to również bardzo udany zakup.Choć w ciemno to okazuje się,że są takie jakie myślałam,że będą.Bardzo herbaciane i kojące z lekko wiercącą nutką pieprzu.
Bardzo jestem zadowlona z moich nabytków.Teraz tylko zafunduję sobie Pi(no i może jeszcze Bright Crystal) i moja kolekcja będzie kompletna
Ogromniaście się ciesze burn , jest dokładnie taki jak piszesz "obezwładniająco-jaśminowy". Cudny, zobaczysz przy dłuższym używaniu uzaleznisz sie całkowicie , widze że już chyba wpadłas jak sliwka w kompot
Przesyłam setki buziaków
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 09:14   #2613
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Maju79, doskonale Cię rozumiem. Ja się wokół Shalimara kręciłam przez kilka lat (tak już mam, że wiele z zapachów, które znam i cenię niezmiennie od dłuższego czasu wciąż czeka na swoją kolejkę wyprzedzane w biegu po miejsce na półce przez chwilowe fascynacje Ale w tamtym tygodniu buszowałam w perfumerii wśród klasyków - Shalimar, czarna Coco, Poison, etc. i poczułam, że nadszedł czas Shalimar. No i... "klikło" się EDT
Teraz zaczynam kombinować, czy by się nie "klikło EDP do kompletu, a już marzeniem byłby ekstrakcik. To musi być coś
Ja nie mam odwagi kliknąć EDP, bo nigdzie nie mogę powąchać jak pachnie. Wiem, że zapach jest ten sam tylko "głębszy" - tylko nie wiem w którym kierunku ta głębia idzie i troszkę się boję. Może ktoś ma EDP i chciałby mi wysłać próbeczkę?
Co do EDT -
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 09:24   #2614
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Ja nie mam odwagi kliknąć EDP, bo nigdzie nie mogę powąchać jak pachnie. Wiem, że zapach jest ten sam tylko "głębszy" - tylko nie wiem w którym kierunku ta głębia idzie i troszkę się boję. Może ktoś ma EDP i chciałby mi wysłać próbeczkę?
Co do EDT -
Z opisów wynika, że jest bardziej "kadzidłowy", mniej waniliowy
Za jakiś czas pewnie kliknę w ciemno, bo nie tyle odwagi mi brakuje (L'Heure Bleue kupowałam całkiem w ciemno), co fundusz perfumiarski w tym miesiacu zbankrutował Jeśli do tego czasu nie będziesz go znała, zrobię Ci próbeczkę
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 09:44   #2615
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Burn kochana, narobiłaś mi apetytu na ten elixir za chwilkę jeszcze zapragnę klasyka, a i tak mam dylemat choinkowy bo te sephorowe zestawy flowerbombowe takie kuszące...
A
Kobitki, że co? Zestawy Flowerbombowe ? Błagam, rozjaśnijcie mój umysł, byłam ostatnio w Sephorze, ale były tylko normalne opakowania z flakonikami, czyżby szykowała się jakaś promocja mikołajkowa? Jakiś kremik z perfumami w pudełeczku ?
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 09:53   #2616
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dziewczyny gratuluję wspaniałych zapachów a tym czekającym życzę aby jak najszybciej przyfrunęły
Wiem co to znaczy czekać.. Choć w Olsztynie poczta działa bez zarzutu!! Powiem więcej - jeszcze nigdy tak szybko nie docierały do mnie przesyłki Widać strajk działa na tutejszych pocztowców mobilizująco

Żeby nie było OT w poniedziałek przyfrunęły wytęsknione The Parfum

Toccato Gratuluję Shalimara i cieszę się, że w końcu dotarł
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 09:55   #2617
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję wspaniałych zapachów a tym czekającym życzę aby jak najszybciej przyfrunęły
Wiem co to znaczy czekać.. Choć w Olsztynie poczta działa bez zarzutu!! Powiem więcej - jeszcze nigdy tak szybko nie docierały do mnie przesyłki Widać strajk działa na tutejszych pocztowców mobilizująco

Żeby nie było OT w poniedziałek przyfrunęły wytęsknione The Parfum

Toccato Gratuluję Shalimara i cieszę się, że w końcu dotarł

Doridee, jeszcze raz dziękuję za Shalimar i gratuluję The Parfum. A jeszcze bardziej sprawnego urzędu pocztowego Mój nawet bez strajku pozostawia wiele do życzenia
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 10:09   #2618
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kobitki, że co? Zestawy Flowerbombowe ? Błagam, rozjaśnijcie mój umysł, byłam ostatnio w Sephorze, ale były tylko normalne opakowania z flakonikami, czyżby szykowała się jakaś promocja mikołajkowa? Jakiś kremik z perfumami w pudełeczku ?
wiem, że sa dodatkowo jeszcze w zestawach miniaturki
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 10:20   #2619
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Z opisów wynika, że jest bardziej "kadzidłowy", mniej waniliowy
Za jakiś czas pewnie kliknę w ciemno, bo nie tyle odwagi mi brakuje (L'Heure Bleue kupowałam całkiem w ciemno), co fundusz perfumiarski w tym miesiacu zbankrutował Jeśli do tego czasu nie będziesz go znała, zrobię Ci próbeczkę
No właśnie tego kadzidła się boję - wanilię uwielbiam, a z kadzidłem bywa różnie. BC mnie mdli na końcu, a w Nu nie mogę wytrzymać niekończącego się początku . Nie potrafię przewidzieć jak się na mnie rozwinie. Czy np. będzie mieć dalej taką upojnie waniliowo-skórzaną bazę Także chętnie się załapię na próbeczkę , chyba że wcześniej uda mi się powąchać EDP.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 10:25   #2620
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
wiem, że sa dodatkowo jeszcze w zestawach miniaturki
Jejciu to napaliłam się strasznie. Tylko ciekawe kiedy do nas dotrą te zestawy, albo ja ślepa jestem i nie widziałam
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 10:29   #2621
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Jejciu to napaliłam się strasznie. Tylko ciekawe kiedy do nas dotrą te zestawy, albo ja ślepa jestem i nie widziałam
sa kasiulku, miałam go nawet dwa dni temu w łapkach
leżą na samym końcy sephory przy kremach na samej górze, tam gdzie przed okresem świątecznym było TOP 10, teraz tam poukładali zestawy. Sa w takim bardzo długim prostokątnym pudełku.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 10:29   #2622
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Zestawy Flowerbombowe są w katalogu świątecznym (obowiązuje od 15 listopada do 24 grudnia)i zawierają edp 50ml+mleczko do ciała 200ml+miniatura 7ml=450zł , są jeszcze zestawy edp 50ml+miniatura=345zł, bosko wyglądają ale cena zupełnie nie-boska .
No ale do Świąt miesiąc, Mikołaj powinien dać się przekonać .
llilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 11:00   #2623
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
No właśnie tego kadzidła się boję - wanilię uwielbiam, a z kadzidłem bywa różnie. BC mnie mdli na końcu, a w Nu nie mogę wytrzymać niekończącego się początku . Nie potrafię przewidzieć jak się na mnie rozwinie. Czy np. będzie mieć dalej taką upojnie waniliowo-skórzaną bazę Także chętnie się załapię na próbeczkę , chyba że wcześniej uda mi się powąchać EDP.
Wiesz co, tak sobie usiłuję przypomnieć i wydaje mi się, ze czasem w perfumeriach wystawiają tester EDP (trzeba podejrzeć na dole flaszki). Takie mam mgliste wrażenie, że niedawno korzystałam z testera EDP i różnica była raczej niewielka.
To "kadzidło" w Shalimar to nie jest "prawdziwe" kościelne kadzidło znane chociażby z Avignon. To benzoina
http://www.osmoz.com/encyclo/matiere...ANGUE=en&ID=64
bardziej składnik balsamiczny, nie kadzidlany Podobnie jak balsam peruwiański
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 11:02   #2624
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
sa kasiulku, miałam go nawet dwa dni temu w łapkach
leżą na samym końcy sephory przy kremach na samej górze, tam gdzie przed okresem świątecznym było TOP 10, teraz tam poukładali zestawy. Sa w takim bardzo długim prostokątnym pudełku.
O kurcze to teraz bym już znalazła Dziękuję Mulierku i LLilly Jejciu jaka szkoda, że muszę czekać jeszcze, inaczej pognałabym w te pędy i zakupiła to cudeńko, najlepiej z kremem Zachorowałam na amen
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 16:19   #2625
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pięknie gratuluję wszystkim łowcom Jak ja Wam zazdroszczę, że możecie miło spędzić czas wychodząc do perfumerii oddając się rozkoszom nosa... Mi pozostaje wieczne narzekanie na brak cywilizowanych miejsc dla niuchaczy
Do rzeczy: ustrzeliłam ogródek śródziemnomorski - cena baardzo przystępna (190zł za 100ml). Na dodatek nic nie płaciłam za wysyłkę i ominęłam strajk pocztowców - paczuszkę dostarczył kurier. Miła odmiana po dłuższym poście...
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 17:12   #2626
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Pięknie gratuluję wszystkim łowcom Jak ja Wam zazdroszczę, że możecie miło spędzić czas wychodząc do perfumerii oddając się rozkoszom nosa... Mi pozostaje wieczne narzekanie na brak cywilizowanych miejsc dla niuchaczy
Do rzeczy: ustrzeliłam ogródek śródziemnomorski - cena baardzo przystępna (190zł za 100ml). Na dodatek nic nie płaciłam za wysyłkę i ominęłam strajk pocztowców - paczuszkę dostarczył kurier. Miła odmiana po dłuższym poście...
oooo to piękna zdobycz
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 17:31   #2627
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja dzisiaj ustrzeliłam dwie miniaturki YR - Rose Absolue i Voile d'Ambre od jednego sprzedawcy (obie są na prezent)
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 20:59   #2628
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
[...]w poniedziałek przyfrunęły wytęsknione The Parfum
[...]
Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
[...]ustrzeliłam ogródek śródziemnomorski [...]
Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj ustrzeliłam dwie miniaturki YR - Rose Absolue i Voile d'Ambre [...]
Dziewczyny, gratuluję i łączę się z Wami w radości, bo odebrałam dziś z poczty mój wytęskniony flakon Celine Fever

Wklejam fotkę moich najnowszych nabytków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fever&gloss.jpg (41,9 KB, 38 załadowań)
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:18   #2629
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

A ja jestem dzielna trzymam się twardo i jestem na diecie perfumowej

Gratuluje i zazdroszcze niektorych nabytkow.Czekam do Wigili co będzie potem.........szaleństwo zakupowe
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 21:36   #2630
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Pięknie gratuluję wszystkim łowcom Jak ja Wam zazdroszczę, że możecie miło spędzić czas wychodząc do perfumerii oddając się rozkoszom nosa... Mi pozostaje wieczne narzekanie na brak cywilizowanych miejsc dla niuchaczy
Do rzeczy: ustrzeliłam ogródek śródziemnomorski - cena baardzo przystępna (190zł za 100ml). Na dodatek nic nie płaciłam za wysyłkę i ominęłam strajk pocztowców - paczuszkę dostarczył kurier. Miła odmiana po dłuższym poście...
Gratuluję sama stałam się niedawo posiadaczką Ogródka i jestem bardzo szczęśliwa

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluję i łączę się z Wami w radości, bo odebrałam dziś z poczty mój wytęskniony flakon Celine Fever
Homyku gratuluję Jak wrażenia? Jestem fanką Oriental Summer więc umieram z ciekawości
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:45   #2631
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Homyku gratuluję!!! Piękne zdobycze

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Homyku gratuluję Jak wrażenia? Jestem fanką Oriental Summer więc umieram z ciekawości
Dzięki Tobie i ja się stałam fanką OS Już myślę nad własną flaszeczką a nie powinnam
No właśnie Homyczku - jak wrażenia??
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:48   #2632
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Homyku gratuluję Jak wrażenia? Jestem fanką Oriental Summer więc umieram z ciekawości
Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Homyku gratuluję!!! Piękne zdobycze
[...]
No właśnie Homyczku - jak wrażenia??
Dziękuję
Jestem dziś padnięta i nawet nie miałam czasu porządnie się im przywąchąć
Ale oczywiście pobieżnie przetestować nie omieszkałam
Jest to zapach w typie Hypnotic Poison, tudzież KenzoAmour Ciepły, otulający, waniliowy z kwiatami w tle, przebija się też nutka ciasteczkowa. Wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Kupiłam w ciemno, na podstawie nut. Poza tym, jak powszechnie wiadomo mam słabość do rubinowych flakonów
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:54   #2633
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

gratuluje wszystkim cudnych lupow
Homyczku - piekna butla, piekne zdobycze
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 22:43   #2634
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

dziewczyny gratuluję cudownych zdobyczy


Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość

Wklejam fotkę moich najnowszych nabytków


Homyku, przepiękny flakonik


Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
A ja jestem dzielna trzymam się twardo i jestem na diecie perfumowej
Neonko,ja również trzymam się dzielnie choć jest to ogggrrooomnie trudne .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 05:55   #2635
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

puki co nie mam się czym pochwalić, bo mój cel do zdobycia jest trudno osiągalny niemniej jednak serdecznie gratuluję wszystkim zdobyczy
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 06:12   #2636
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja również dołączam się do gratulacji. Piękne skarby upolowałyście Kobitki
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 07:20   #2637
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Wiesz co, tak sobie usiłuję przypomnieć i wydaje mi się, ze czasem w perfumeriach wystawiają tester EDP (trzeba podejrzeć na dole flaszki). Takie mam mgliste wrażenie, że niedawno korzystałam z testera EDP i różnica była raczej niewielka.
To "kadzidło" w Shalimar to nie jest "prawdziwe" kościelne kadzidło znane chociażby z Avignon. To benzoina
http://www.osmoz.com/encyclo/matiere...ANGUE=en&ID=64
bardziej składnik balsamiczny, nie kadzidlany Podobnie jak balsam peruwiański
A!! To zmienia postać rzeczy . Dzięki Toccato . Masz rację - może uda mi się trafić w perfumerii na tester EDP. Jestem strasznie ciekawa jak pachnie. Zintensyfikowana rozkosz ?

Dziewczyny serdecznie gratuluję wszystkich nowych nabytków
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 07:42   #2638
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Nie mogłem się powstrzymac
http://www.allegro.pl/item144813811_...i_rarytas.html

teraz denerwuje mnie, jak z dostawą bo wiadomo do czego jest zdolna poczta:/.
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 07:46   #2639
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Nie mogłem się powstrzymac
http://www.allegro.pl/item144813811_...i_rarytas.html

teraz denerwuje mnie, jak z dostawą bo wiadomo do czego jest zdolna poczta:/.
Ojejj...ale piękny zestawik mini-pipi Safari,rozkoszny,ale cena trochę straszna!
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 07:53   #2640
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Ojejj...ale piękny zestawik mini-pipi Safari,rozkoszny,ale cena trochę straszna!
Ogólnie wysoka, jednak sama edp "chodziło" w cenie ok 200zł, a czasami sporo wyżej, do tego ekstrakt i te cudne słoiczki ..
Mam jeszcze połowe flakonu 75 ml, więc mam spory zapas ...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.