trądzik, brevoxyl, clindacne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 20:45   #1
Agatka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5

trądzik, brevoxyl, clindacne


Witam. Mam takie pytanie, a mianowicie w marcu zaczęłam stosować brevoxyl i metronidazol które to leki przepisała mi moja pani dermatolog, wszystko było super aż do niedzieli jakoś, twarz miałam czyściutką nagle powyskakiwały mi pryszcze, małe ale za to na dużo na nosie i policzkach tuż przy bokach nosa, czy możliwe jest aby skóra się przyzwyczaiła do tych w/w leków? Teraz właśnie zaczęłam używać clindacne który dała mi moja siostra, czy są jakieś przeciw wskazania aby stosować te leki razem? Czy może zaprzestać stosowania Clindacne i wrócić do Brevoxylu i Metronidazolu? A może wybrać się do pani dermatolog znów? Proszę o odpowiedzi. Z góry dzięki.
__________________
"..Jestem optymistą bycie kimkolwiek innym zapewne nic nie daje.."


..A od 21.07.2009 kierowca bombowca!


Agatka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 10:23   #2
perfection_forever
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: trądzik, brevoxyl, clindacne

powiem Ci, ze ja stosuje teraz czasem brevoxyl tez, ale on jest baaardzo silny i schodzi mi po nim skorka wiec musze uwazac. jak mialam taki wiekszy tradzik to stosowlam zineryt tez dobry. Jesli chodzi o taka czestotliwosc zmieniania srodkow to proponuje Ci raczej tak nie robic; stosuj przez jakis czas jeden jesli nie zobaczysz efektow to dopiero drugi zacznij... pzdr
perfection_forever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 20:09   #3
karolinafghijk011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mielec
Wiadomości: 13
Wink Dot.: trądzik, brevoxyl, clindacne

dla mnie brevoxyl tez byl zbyt mocny bo piekla mnie po nim skora i byla zaczerwieniona. ale uzywam teraz wlasnie clindacne i on jest w sam raz. jest lekki, fajnie sie wchlania i mi naprawde pomaga. a i oprocz clindacne (ktory stosuje na dzien) uzywam tez skinorenu na noc i po tych dwoch specyfikach moja skora wyglada naprawde fajnie
a i jeszcze jedno. to prawda ze skora moze sie przyzwyczaic do lekow ale nie radzilabym sie leczyc na wlasna reke tylko poprosic dermatologa o zmiane na cos mocniejszego
pozdrawiam
karolinafghijk011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 22:34   #4
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: trądzik, brevoxyl, clindacne

ja stosowalam benzacne to cos podobnego do brevoxylu ale po pewnym czasie dostalam od niego uczulenia;/ wlansie skora byla gladzutka a tu nagle pelno malutkich czerwonych kropeczek;/ w roznych miejscach :/ bleee:/ zrazilam sie do tego i juz nie uzywam;/ wiec mozliwe ze tobie tez wyszlo uczulenie ja jestem alergiczka wiec moze to tez sie do tego przyczynilo a moze za duzo tego nakladalam :P sama nie wiem :P ale jak kropeczki byly malutkie czerwone i dos duzo ich w jednym miejscu to wydaje mi sie ze to uczulenie:PP
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:39   #5
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: trądzik, brevoxyl, clindacne

Mialam ten sam problem co wy dziewczyny.Chorowalam na tradzik 5 lat(od 12 r.ż.) i pozbylam sie go<jupi>
Po pierwsze nie kupujcie zadnych badziewnych kosmetykow typu Garnier czyste cos tam, czy tabletki drożdżowe...Najgorsze co moze byc chyba...
Podstawa to dobry dermatolog!!! I ja wlasnie takiego znalazłam...Lekarz rodzinny mi go polecil bo jego syn rowniez mial tradzik...
Wiec ten dermatolog uczynil z mojej paskudnej buzi piekny pyszczek
I wam tez sie uda!!!
Ten dermatolog KAŻDEGO wyleczy i juz przy 1 wizycie bardzo milo poinformuje cie że za miesiac bedziesz miala buzie bez krostek.Obiecał mi to i obietnicy dochował.Naprawde warto do niego isc! Polecam go,bo gdyby nie on do tej pory wydawalabym kupe kasy na badziewne kremiki a buzia bylaby ta sama.
Ten dermatolod\g nazywa sie Kaszuba i jest w Łodzi...bierze niby trosze drogo za wizyte (120zł)ale za to calkiem niedrogie leki(ok30zł)ktore starczaja na 2 miesiace.Wizyta jest dosc kosztowna ale warta kazdej sumy!
Po miesiacu brania przepisanych tablteke(NIE hormonalnych)nie mam żadnej krostki na buzi...gdzie nie gdzie przebarwienia,ktore podobno tez ma mi usunac pod koniec leczenia jakims kremikiem Jestem teraz naprawde szczesliwa!!!Bo nie wierzyalm ze z takiej pryszczatej buzi bedzie sniada cera!<szok>
Jakby co to moge wam pozniej podac dokladny adres tego doktorka.Chce wam troszke pomoc,bo wiem co czujecie.
Moze nie uwierzycie ale on wyleczy KAŻDEGO, bo rozmawialam z masa ludzi majacych BARDZO nasilony tradzik i on im pomogl!
Leczenie coprawda trwa rok,ale po tym roku tradzik podobno ma nie wrocic na bank!Dlatego warto!
PS.Ten doktorek to naprawde złoty człowiek(Pan tak po 50)bardzo mily i pewny swojego dzialania.
Dziewczynki uda wam sie!!! Uwierzcie mi ze po 2 wizytach jego nie bedzsiecie miec ani 1 krostki!!! BUZIAKI
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 10:09   #6
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: trądzik, brevoxyl, clindacne

To prawda, wszystkie kosmetyki typu Garnier tylko chwilowo pomagaja na tradzik, ale go nei lecza. jedyna rada jest pojscie do dermatologa - jesli okaze sie dobry to napewno pomoze Jan niestety z tym zwlekam, ale dzisiaj kupilam sobie brevoxyl i zastosuje go wieczorem (tak to ejst jak sie naslucham opini, a potem zamiast pedzic do specjalisty to eksperymentuje na mojej buzi)
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 14:03   #7
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: trądzik, brevoxyl, clindacne

Cytat:
Napisane przez nadka1200 Pokaż wiadomość
To prawda, wszystkie kosmetyki typu Garnier tylko chwilowo pomagaja na tradzik, ale go nei lecza. jedyna rada jest pojscie do dermatologa - jesli okaze sie dobry to napewno pomoze Jan niestety z tym zwlekam, ale dzisiaj kupilam sobie brevoxyl i zastosuje go wieczorem (tak to ejst jak sie naslucham opini, a potem zamiast pedzic do specjalisty to eksperymentuje na mojej buzi)
Nadka1200 sama prawde napisalas
Ale lepiej nie eksperymentowac na wlasnym pyszczku bo pozniej widac efekty:/
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.