schwarzkopf live duo intense - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 12:30   #1
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Question

schwarzkopf live duo intense


hej
chcialam sie podpiac pod jakis inny watek ale nie umiem znalezc nic na ten temat wiec zakladam nowy.
chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z was uzywala farby schwarzkopf live duo intense. ta akurat jest przywieziona z londynu ale chyba u nas tez takie widzialam. niby do 15 myc sie utrzymuje, tyle ze z szamponetkami z paletta mam dosc niemile wrazenia bo nie schodzily nigdy :P tak wiec pytanie brzmi czy ona po tych 15 myciach zejdzie czy tez bedzie sie trzymala do konca zycia(a tego bym nie chciala...) fotka w zalaczniku i z gory dziekuje za odpowiedz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1501.jpg (115,1 KB, 21 załadowań)
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:36   #2
coco chanel
Raczkowanie
 
Avatar coco chanel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: schwarzkopf live duo intense

Witam,
Ja uzywalam farbki schwarzkopf live color xxl - real red nr 35
http://www.livecolor.com/products/co...e/real-red-35/

Kupowalam ja w UK, a w Polsce nigdzie nie mogę znalezc... Czy ktoras z was ja gdzies widziala? Bardzo mi zalezy zeby ja dostac, jest najlepsza z czerwieni, na moich ciemno brazowych naturalnych wlosach wychodzila swietnie, tak soczyscie, dosyc jaskrawo, nawet kilka osob sie pytalo czym farbuje, ze mam taki intensywnie czerwony kolor wlosow. Teraz jako zamiennik uzywam Joanny Naturi kolor czerwona pozeczka, ale to nie to samo, wychodzi troche 'przydymiona', taka bez blasku i od razu płowieje...

Czy ktoras z was widziala gdzies w Polsce tą serię farb?
SCHWARZKOPF LIVE XXL.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Tak poszperałam w internecie i znalazłam: Schwarzkopf Palette Color XXL 35 Ostra Czerwień
Wydaje mi się, że to to samo co Szwarzkopf Live color XXL.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Tylko czy można ją gdzieś dostać? Czy już jej nie sprzedają?
coco chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.