Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 16:16   #2581
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
sprawdzałam, moje zamówienie z silk naturals zostało złozone i opłacone 1.02 czyli mija 20 dni. Po jakim czasie do nich napisałaś, frantic?
na stronie znalazłam informację że [rzesyłka powinna dojść w 2-3 tygodnie lub krócej...

ciqma, jak już frantic napisała to co kładziesz pod filtr to kwestia wyboru pielęgnacji- dla mnie ochrona przed słońcem jest trochę wyższym stopniem uświadomienia co dobre dla cery, tak jak w makijażu minerały.
A ja sprawdziłam i zamawiałam nie 4. ale 2. lutego.
Za pierwszym razem pisałam po miesiącu. Odpisali mi, że proszą bym poczekała jeszcze tydzień, bo paczki zagraniczne czasem idą do 6 tygodni. Po tygodniu napisałam znowu i wtedy wysłali mi ją drugi raz. Czekałam na nią około 6-8 dni (dokładnie nie pamiętam, ale tak to mniej więcej było - czyli szybko).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 16:18   #2582
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Znalazlam jeszcze pare mineralnych sklepow, ale na niektorych w ogole nie bylo o wysylce wiec napisalam maila, zobaczymy

Kurcze a ja musze sie przeneisc do watku o filtrach, bo niestety ale niedlug bede musiala uzywac tego swinstewka a mam skaze z porpzednich filtrow ktore mnie niemilosiernie zatykały i blyszczalam sie po 5 minutach.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 16:23   #2583
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja sprawdziłam i zamawiałam nie 4. ale 2. lutego.
Za pierwszym razem pisałam po miesiącu. Odpisali mi, że proszą bym poczekała jeszcze tydzień, bo paczki zagraniczne czasem idą do 6 tygodni. Po tygodniu napisałam znowu i wtedy wysłali mi ją drugi raz. Czekałam na nią około 6-8 dni (dokładnie nie pamiętam, ale tak to mniej więcej było - czyli szybko).
hm, czyli czekamy
kurczę, a tak mi się marzą deep throat i orgasm....
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:19   #2584
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzięki dziewczyny za wyjaśnienie. Jak już przyjdą moje próbki to pewnie będę was czesto napastować pytaniami, więc już proszę o cierpliwość! A teraz idę dalej szperać po forach i szukać tego jednego jedynego minerałka. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:59   #2585
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
... aa http://www.beautifulgirlminerals.com...AMPLE-SALE.htm mam nadzieje ze ta promocja nie potrwa do jutra kurcze zamowie stad probki [sampel to 1/2 tsp ] w polowie marca [o ile bedzie promocja ]
czy któraś z Was zamawiała już coś z tej firmy? trochę mnie dziwi dostępność tylko jednej formuły o takim składzie: mica, titanium dioxide, boron nitride, zinc oxide, iron oxides, magnesium stearate, may contain ultramarine blue. kolory też mało zróżnicowane, ale może ładnie się dopasowują...
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:40   #2586
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
czy któraś z Was zamawiała już coś z tej firmy? trochę mnie dziwi dostępność tylko jednej formuły o takim składzie: mica, titanium dioxide, boron nitride, zinc oxide, iron oxides, magnesium stearate, may contain ultramarine blue. kolory też mało zróżnicowane, ale może ładnie się dopasowują...
do mnie pare dni temu doszła paczka od nich, jutro zaczynam testy podkładów, ale teraz już wiem że ciężko/tępo się je rozprowadza a szczególnie korektory które są w postaci małych płatków i krycia u nich nie zauważam, ale za to jeden rozświetlacz(nie pamiętam teraz który) bardzo ładnie wygląda, daje rozjaśnienie bez koloru i bez drobinek
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:58   #2587
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
do mnie pare dni temu doszła paczka od nich, jutro zaczynam testy podkładów, ale teraz już wiem że ciężko/tępo się je rozprowadza a szczególnie korektory które są w postaci małych płatków i krycia u nich nie zauważam, ale za to jeden rozświetlacz(nie pamiętam teraz który) bardzo ładnie wygląda, daje rozjaśnienie bez koloru i bez drobinek
więc czekam na Twoje testy na razie chyba jeszcze sie wstrzymam dopóki nie dojdą joppa które zamówiłam blisko 2 tyg temu, może dopłyną tym pontonem... no i poczekam na Twoją opinię, czy w ogóle warto sobie zawracać głowę tymi BGM... a ile szła do Ciebie paczka? brałaś tylko te sampelki za 0.5$ z darmową wysyłką? i jakie kolory wzięłaś? koniec serii nudnych pytań
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 19:05   #2588
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
do mnie pare dni temu doszła paczka od nich, jutro zaczynam testy podkładów, ale teraz już wiem że ciężko/tępo się je rozprowadza a szczególnie korektory które są w postaci małych płatków i krycia u nich nie zauważam, ale za to jeden rozświetlacz(nie pamiętam teraz który) bardzo ładnie wygląda, daje rozjaśnienie bez koloru i bez drobinek
Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
więc czekam na Twoje testy na razie chyba jeszcze sie wstrzymam dopóki nie dojdą joppa które zamówiłam blisko 2 tyg temu, może dopłyną tym pontonem... no i poczekam na Twoją opinię, czy w ogóle warto sobie zawracać głowę tymi BGM... a ile szła do Ciebie paczka? brałaś tylko te sampelki za 0.5$ z darmową wysyłką? i jakie kolory wzięłaś? koniec serii nudnych pytań
Nooo to ja tez czekam na opinie jutrzejsze !!! Co dokladnie wzielas? no i podpinam sie pod pytania "nie moglas wymyslec trudniejszej nazwy nicka?"
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:14   #2589
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
więc czekam na Twoje testy na razie chyba jeszcze sie wstrzymam dopóki nie dojdą joppa które zamówiłam blisko 2 tyg temu, może dopłyną tym pontonem... no i poczekam na Twoją opinię, czy w ogóle warto sobie zawracać głowę tymi BGM... a ile szła do Ciebie paczka? brałaś tylko te sampelki za 0.5$ z darmową wysyłką? i jakie kolory wzięłaś? koniec serii nudnych pytań
do mnie paczka z joppa nie doszła, we wtorek będzie 6 tyg z BG szło niecałe 1,5 tyg, brałam próbki za 0,5$ i darmowa przesyłka, zamówienie musi być na min 5 dol więc conajmniej 10 próbek trzeba wziąć i można zaszaleć wydaje mi się że za taką cenę (ale przy niższym kursie $)można spróbować, bo każdemu co innego pasuje .
ja wzięłam:
korektor yellow i green
finishing powder transculent, diva glow i radiant glow
cienie bewitched i passionate
podkłady light olive, fairly light i light golden-ten jest ciemniejszy i bardziej żółty nawet od Fawn EDM
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:17   #2590
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

O, ciekawostka z tv: pierwszy podklad w plynie z mikromineralami od maybelline! wow! a co to sa mikromineraly?

Sprawdzilam w necie: " Mikromineraly: kobalt, jod, mangan, molibden, fluor..."
Robi sie coraz ciekawiej...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:22   #2591
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O, ciekawostka z tv: pierwszy podklad w plynie z mikromineralami od maybelline! wow! a co to sa mikromineraly?

Sprawdzilam w necie: " Mikromineraly: kobalt, jod, mangan, molibden, fluor..."
Robi sie coraz ciekawiej...
Od dawna juz leci ta reklama, ja sie z niej usmialam :} Bo do mnie to tak czy siak nie przemawia.. nawet jakby w skladzie bylo cos extrta super zbawiennego.. bo tak czy siak ma parabeny, ble fuj!

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, Glycerin, Isotridecyl Isononanoate, PEG-9 Polidimethylsiloxethyl Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Poliglycerin-3 Crosspolymer, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium Stearoyl Glutamate, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Acrylates Copolymer, Propylparaben, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Aluminium Hydroxide, PEG-9, Ethylparaben, Butylparaben [ /- MAY CONTAIN: CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77499, CI 77492, CI 77491 / Iron Dioxides], (F.I.L D28659/1).
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 20:10   #2592
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
light golden-ten jest ciemniejszy i bardziej żółty nawet od Fawn EDM
ooo, to by mi chyba odpowiadało tylko te 10 próbek... nie za bardzo wiem po co mi tyle, skoro z żółcieni mają raptem dwa czy trzy odcienie, pudry wykańczające tylko rozświetlające, a mi zależy na macie, a korektory jak mówisz nie kryją no ekstra wiec muszę ochłonąć i naprawdę poczekam na Twoja relację

co do joppa to zabawne bo w promocji z darmową wysyłką do 5 lutego nie zdążyła mi dojść kasa na paypal i wystarczyło na malutki korektor yellow wiem, ze to komiczne no ale zamówiłam, i dostałam po 2 tygodniach opócz korektorka gratisowo cień Dusk i simple radiance Prairie Wheat BTW z cienia jestem bardzo zadowolona, a korektor za jasny. ale skoro promocje wydłużyli do 5 marca to jeszcze zamówiłam zestaw próbek za 5$ no i nie ma
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:46   #2593
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja i bodajże Frantic (? ) przy tej darmowej wysyłce zamówiłyśmy po jednym cieniu. I również dostałyśmy gratisy. To mi się u nich podoba. Ale z podkładów jestem średnio zadowolona.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:49   #2594
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1109415 0]Ja i bodajże Frantic (? ) przy tej darmowej wysyłce zamówiłyśmy po jednym cieniu. I również dostałyśmy gratisy. To mi się u nich podoba. Ale z podkładów jestem średnio zadowolona.[/quote]

joppa yawsye dorzca gratisy. Dobrze na tym wychodza, bo ostatnio zamowilam pelnowymiarowy cien ktory dostalam jako gratis
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:54   #2595
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
joppa yawsye dorzca gratisy. Dobrze na tym wychodza, bo ostatnio zamowilam pelnowymiarowy cien ktory dostalam jako gratis
dorzucanie gratisów się sprawdza, bo gdyby nie gratis dołączony do zamówienia, to ja w życiu nie wpadłabym na to, aby zamówić cień Fire z Silk Naturals- taki niepozorny się wydawał, a jak dla mnie to jeden z najpiekniejszych cieni, jakie widziałam
I przy następnym zamówieniu na pewno go wezmę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 22:31   #2596
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cathy jak długo czekałaś na przesyłkę z Silk Naturals? I może pamiętasz jeszcze kiedy konkretnie robiłaś nich zamówienie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 22:38   #2597
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Zamówienie zrobiłam 1 lutego, 2 lutego dostałam maila, że przesyłka została wysłana, natomiast u mnie była 10 lutego. Tak więc u mnie było to dość szybko.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 23:04   #2598
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Zamówienie zrobiłam 1 lutego, 2 lutego dostałam maila, że przesyłka została wysłana, natomiast u mnie była 10 lutego. Tak więc u mnie było to dość szybko.
Faktycznie, przyszło tak jak powinno. A ja zamawiałam dzień po Tobie i do teraz nic nie mam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 23:16   #2599
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Następne próbki zamówione, tym razem Lumiere Wyszperałam,że flat top z edm jest najlepszy, ale na ich strone wszystkie są wykupione! Czy wiecie gdzie mogę go jeszcze znalezć? No chyba że jest jakiś inny lepszy?
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 23:23   #2600
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cimqa Pokaż wiadomość
Następne próbki zamówione, tym razem Lumiere Wyszperałam,że flat top z edm jest najlepszy, ale na ich strone wszystkie są wykupione! Czy wiecie gdzie mogę go jeszcze znalezć? No chyba że jest jakiś inny lepszy?
Na Allegro.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:08   #2601
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cimqa Pokaż wiadomość
Następne próbki zamówione, tym razem Lumiere Wyszperałam,że flat top z edm jest najlepszy, ale na ich strone wszystkie są wykupione! Czy wiecie gdzie mogę go jeszcze znalezć? No chyba że jest jakiś inny lepszy?
Allegro Poza tym jest jeszcze pędzel, który wydaje się być bardzo podobny do flat topa z EDM tutaj
http://www.blusche.com/Store/product...703593e12.aspx
ale chyba żadna z nas jeszcze go nie zamówiła (choć ja się czaję i czaję, żeby spróbować te pędzle, czy rzeczywiście są takie same, jak te z EDM, ale jakoś zawsze szkoda mi kasy na to, by ewentualnie wtopić prawie 50 zł )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:09   #2602
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ktoś zamawiał
nawet dzielił się opinią nt tego pędzla
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:11   #2603
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

znowu coś przegapiłam Kurczę, produkujecie tyle tych postów, że ciągle mi coś umyka
To muszę w takim razie poszperać i poczytać
Sunprince- pomóż Ja znalazłam tylko, że iustitia wspominała, że kliknęła na long handled kabuki na blushe, ale potem już nic odnośnie pędzli z blushe nie znalazłam
Była też rozmowa o recenzentce flata, gdzie padło, iż może kupiła pędzel z blushe i one wcale nie są tak podobne, jak podejrzewałyśmy...
Kto, gdzie i kiedy recenzował flata z blushe?
Może późna pora tak na mnie działa, ale nic nie mogę znaleźć

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-22 o 00:19
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:23   #2604
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

nie pamiętam, w którym wątku to było i kto zamówił, ale już szukam

proszę: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e#post10993157

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-22 o 00:27
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:27   #2605
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Allegro Poza tym jest jeszcze pędzel, który wydaje się być bardzo podobny do flat topa z EDM tutaj
http://www.blusche.com/Store/product...703593e12.aspx
ale chyba żadna z nas jeszcze go nie zamówiła (choć ja się czaję i czaję, żeby spróbować te pędzle, czy rzeczywiście są takie same, jak te z EDM, ale jakoś zawsze szkoda mi kasy na to, by ewentualnie wtopić prawie 50 zł )
Mala_kobietka pisala ze wedlug niej sie roznia. Moim zdaniem roznia sie tylko kolorem raczki, jej dlugosc, ksztalt sa takie same, no i najwazniejsze - wlosie jest tej samej dlugosci, tak samo wyprofilowane i miekkie
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:33   #2606
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

mówiłam, że coś nie tak z moim myśleniem Wyszukiwałam "blushe" a nie "blusche"
Sierota jestem jednak
A post rzeczywiście jakimś cudem przegapiłam
Dzięki dziewczyny
To i mala_kobietka o nim pisała? Ja znalazłam tylko post spot, w którym recenzuje ten pędzel

Chyba się w końcu przełamię i zamówię coś z blusche... Tyle podejść do tej firmy i ani jednego zamówienia Niedobrze ze mną, niedobrze
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:44   #2607
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
mówiłam, że coś nie tak z moim myśleniem Wyszukiwałam "blushe" a nie "blusche"
Sierota jestem jednak
A post rzeczywiście jakimś cudem przegapiłam
Dzięki dziewczyny
To i mala_kobietka o nim pisała? Ja znalazłam tylko post spot, w którym recenzuje ten pędzel
Moze mi sie cos pomylilo
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 08:37   #2608
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Mala_kobietka pisala ze wedlug niej sie roznia. Moim zdaniem roznia sie tylko kolorem raczki, jej dlugosc, ksztalt sa takie same, no i najwazniejsze - wlosie jest tej samej dlugosci, tak samo wyprofilowane i miekkie
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
mówiłam, że coś nie tak z moim myśleniem Wyszukiwałam "blushe" a nie "blusche"
Sierota jestem jednak
A post rzeczywiście jakimś cudem przegapiłam
Dzięki dziewczyny
To i mala_kobietka o nim pisała? Ja znalazłam tylko post spot, w którym recenzuje ten pędzel

Chyba się w końcu przełamię i zamówię coś z blusche... Tyle podejść do tej firmy i ani jednego zamówienia Niedobrze ze mną, niedobrze
Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Moze mi sie cos pomylilo
Pomyliło Ci sie Rocki
zaprzeczam, że wg mnie się FLAT TOP z Blusche i EDM się różni, jedynie po obrazkach (bo z Blusche nie mam) pisałam , że wydaje się, że jednak się
nie różnią!
Mam pędzle z EDM i Lumiere, Blusche jedynie na obrazkach widziałam
Wydaje się, że Blusche i EDM mają teg samego dostawcę pędzli, przecież sami ich nie robią...to normalne, że robią kosmetyki, a nie akcesoria do nich
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 08:40   #2609
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Zamówienie zrobiłam 1 lutego, 2 lutego dostałam maila, że przesyłka została wysłana, natomiast u mnie była 10 lutego. Tak więc u mnie było to dość szybko.
też zamawiałam 1.02 i nic!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 09:51   #2610
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na Allegro.
Ni ma Ale dziękuję, będę kontrolować sytuajcę na allegro!

Cathy, ten pędzel wygląda faktycznie tak samo,ale niewiele wiadomo o tej firmie. Pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość i czekać na dostawę flat topów z edm. Ciężkie nadejdą dni jak sampelki będą już czekać w domu a pędzelka nici!

Edytowane przez cimqa
Czas edycji: 2009-02-22 o 09:54
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.