Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 21:29   #3001
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Selene- pochyl się tak aby utowrzyć kąt 90st. i wtedy ręką wygarnij ciałko z pleców i z pod pach. To wszystko musisz upchnąć do miski i dopiero wtedy możesz ocenić czy rozmiar stanika jest dobry. Tak jak napisała Paula- jeżeli będzie na styk to lepiej przymierz większy rozmiar w misce. Pamiętaj, że obwód ma być ciasny- poskacz trochę w staniku to wtedy ocenisz czy nic Ci nie podjeżdża do góry tzn. obwód A i najpierw zrób sobie ramiączka luźne i powygarniaj do misek wszystko, a dopiero później wyreguluj ramiączka. Pamiętaj- fiszbina z misek w połowie pachy ma się kończyć, nie na plecach anie nie bliżej przodu
dziekuję za pomoc, przeczyatałąm zanim wyszłam ale nie podziękowałam bo się spieszyłam , tak więc dziękuję

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A ja chciałam Sabinke a mam Michałka
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Co do imion to ja dla synka chcę Szymona, Filipa, Jakuba, Wiktora albo Maksymiliana A dla córeczki Izabela, Emilia, Łucja albo Anastazja TŻ chciałby Aleksandra ale nie ma mowy Jedna z jego byłych tak miała na imię
Moja córka będzie miała na imię Selenka i basta!!!! Imię nadałą jej ciocia Rozi

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
a kysz mi tu z małżeństwem
a moje przyszłe koty planuję nazwać...


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja akurat pisałam że nie chcę wesela i to właśnie z tych samych powodów o których piszesz Ale to nie znaczy że nie chcę ładnie wyglądać w kościele itp
Zresztą i tak pewnie nie wyjdę nigdy za mąż i zostanę starą panną z gromadą kotów ale pomarzyć można
Fifarafa!!!! A moja koleżanka zrobiła to po cichu i tez żałuje. Rzeczywiście jest to starata kasy, ale to się może zdarzyć raz w życiu i wydaje mi się że warto stracić tę kasę...Myslałąm też kiedyś tylko o obiedzie dla rodziny i zmykam do Hiszpanii na miesiąc...nasłuchałam się koleżanki i wesele musi być , a do Hiszpanii po weselu :")

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wróciłam!!
Cała i zdrowa..witamy
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość

Mam jutro egzamin... plus do załatwienia jedną wążną sprawę (chociaż szanse na pomyślne zakończenie są niewielkie ) Trzymajcie za mnie kciuki....
Trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Stresuję się egzaminami... 1 raz w życiu aż tak.
Zjedz tabliczke czekolady albo czegoś co lubisz jak wstaniesz...stress zniknie

Witam Was kochane, byłam pewna że dziś się pochwalę że nabyłam stanik i
Zaczęłam od chantelle ucieszona że wieszaki zawalone każdym rozmiarem.Pierwszy wzięłam Invisible, taki satynowy , gładki , tak mi się podobał. Mam luźno 85 , wzięłam 75...Okazało się że jest bardzo rozciągliwy więc wziełam 70 i na tym się skończyło bo mieli rozmiarówke tylko do GG. Babka się znała na rzeczy bo widziałam że sprawdzała dokładnie obwód , ramiączka itp... znalazłam miękkie chantelle ale wyglądały jak dla babci , z takimi podwójnymi szwami . Freye 75 ledwo z bólem zapiełam , niestety mieli same wzory co mi się wżynały nad piersią...
Powyżej 80 mieli wszystkie miseczki, ale powiedziała że rzadko są kobiety z 70H albo 70 G ....Aż mi łzy do oczu napłyneły...dlatego nienawidze tego kupować, jest moja miska ale 80 i wzwyż. No i teraz wiem że dopoki nie przymierze nie kupię. Bo inny koronkowy ledwo co zapiełam 75...
Z najpiękniejszych modeli mogłam pomarzyć o moim rozmiarze
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:31   #3002
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Czyli od jutra rozpoczynamy kampanię wrześniową
Witam w klubie

Jeszcze z konta mi nie wiadomo dlaczego zniknęło ponad 20pln. Nie mam tego w tranzakcjach, a od 3dni karty nie używałam! Nosz ku***! Jestem skłonna jutro zmienić bank :[
Teraz jeszcze dodatkowe 2pln mi zniknęło... Mam nadzieję, że ta cała infolinia działa bo zastrzelę jutro panią w okienku...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-31 o 21:33
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:39   #3003
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene bede uparta
raz ze jak kupujesz przez net to masz wiekszy wybor, dwa ze mozesz zwrocic- ja biore np 3rozmiary i jeden zostawiam a dwa odsylam i i tak mam taniej ziz stacjonarnie
a po drugie nie waż się siegac po 80tki zadne chocbi i ZZ mieli, rzadko ktos kupuje takie staniki bo sa nieuswaiadomione kobiety, a nie przez to ze nie noszą takiego rozmiaru...
...a ekspedientki ktore patrza spode lba jak sie chce maly obwod i sycza ze sie czlowiek nie dopnie to... jeszcze gorzej maja chudzielce co chca 65dd bo panie wymownie spogladaja co tam niby ma wlozyc..

na mostku moga ugniatac fiszbiny-ja tez bardziej wycięte z glebokim dekoltem biore bo inaczej mi przeszkadza
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:43   #3004
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Gabs, witaj cala i zdrowa. foty daj

Mi sluby absolutnie nie w glowie. Nie mowie, ze nigdy ale absolutnie mnie do tego nie ciagnie (jak ulegne to pewnie ze wzgledow praktycznych (kredyt, konto itp) ). za to wesele bym chciala

Gratuluje wam konsekwencji w cwiczeniu, oby tak dalej. mzoe tez sie skusze

Dzis mialam lepszy dzien. Pani w aptece mnie rozpiescila i dala mi miliard probek filtrow, ale akurat 2 ktorymi bylam najbardziej zainteresowana nie miala

Cytat:
Z najpiękniejszych modeli mogłam pomarzyć o moim rozmiarze
Cii, nie zalamuj sie masz z tego co pisalas piekne piersi i to jest najwazniejsze,a nei ajkeis tam staniki. sa kobiey, ktore moze i maja koronkowe kusidelka, ale za to biustu by ci zazdrosily! Uszy do gory.

Aha,w ogole poszlam dzis na poczte (nie swoją) powysyłać paczuszki i w okienku zobaczyłam MĘŻCZYZNĘ !! Zdziwilam się, bo nigdy nie widziałam faceta pracującego na poczcie, pomijając listonoszy. tak wiem, jestem głupiutka ale mam ostatnio nudne życie i ekscytuje mnie byle pier**ła
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:48   #3005
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene, nie przejmuj sie, że zakupy się nie udały

Ty przynajmniej miałaś mozliwośc zobaczyć i zmierzyć kilka modeli. Mi zostały tylko zakupy przez neta, bo w żadnym sklepie w Lublinie pytanie o rozmiar spotykało się z taką miną sprzedawczyń
Teraz mamy jeden profesjonalny sklep ale ceny dla mnie są mało zachęcające i dlatego ciągle okupuję ebaya
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:49   #3006
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cotko czyżbyś na mojej poczcie była Bo u nas od niedawna chłopak pracuje właśnie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:52   #3007
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Selene bede uparta
raz ze jak kupujesz przez net to masz wiekszy wybor, dwa ze mozesz zwrocic- ja biore np 3rozmiary i jeden zostawiam a dwa odsylam i i tak mam taniej ziz stacjonarnie
a po drugie nie waż się siegac po 80tki zadne chocbi i ZZ mieli, rzadko ktos kupuje takie staniki bo sa nieuswaiadomione kobiety, a nie przez to ze nie noszą takiego rozmiaru...
...a ekspedientki ktore patrza spode lba jak sie chce maly obwod i sycza ze sie czlowiek nie dopnie to... jeszcze gorzej maja chudzielce co chca 65dd bo panie wymownie spogladaja co tam niby ma wlozyc..

na mostku moga ugniatac fiszbiny-ja tez bardziej wycięte z glebokim dekoltem biore bo inaczej mi przeszkadza
Jeżeli chodzi o sprzedawce to super babka, wkładała palce mi pod stanik i stwierdziła że w tym moge nawet 70 wciskac...wszędzie leżały ulotki rodem ze stanikowych stron, czyli jaki ma być obwód, ramiączka itp. Spędziałam tam z godzinę , placy to miałam czerwone jak rak , takie pachy pod cyckami.. jakbym nie wygarniał to bym coś mogła kupić ale nie chciałąm kupywać za małego albo z dużym obwodem... jedna klientka do mnie że to dobrze leży , ja na to że za małe, bo było duzożo klientek i czekały na przymiarke a ja siedziałam tam z godzine . Mam przyjść jutro bo szefowa wzieła klucze od magazynu , i nie mogła otworzyć a ja nie mogłam zaczekać bo do pracy szłam.
Jeszcze mnie 2 polki dobiły. nie wiedziały że jestem polką bo po angielsku rozmawiałam, przyniosła mi z 7 stanik , a jedna do drugiej:
Ja pier.... ile ona ma zamiar kur... to przymierzać?? Ja nieświadomie zareagowałam, jak to usłyszałam i się zorientowały że jestem chyba polką..nawet nie skomentowałam jak zobaczyłam ich miny i zażenowanie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 21:59   #3008
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cotko czyżbyś na mojej poczcie była Bo u nas od niedawna chłopak pracuje właśnie
N głównej byłam Mieszkasz w centrum czy mamy jakis wysyp mężczyzn na pocztach?
aha, nie wiem czy pisałam: w pt wysłali ponownie SN. mam nadzieje, ze tym razem dojdzie..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:01   #3009
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
aha, nie wiem czy pisałam: w pt wysłali ponownie SN. mam nadzieje, ze tym razem dojdzie..
jupi! trzymam kciuki, żeby doszło, czekam z utęsknieniem na fiberka!
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:01   #3010
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
N głównej byłam Mieszkasz w centrum czy mamy jakis wysyp mężczyzn na pocztach?
aha, nie wiem czy pisałam: w pt wysłali ponownie SN. mam nadzieje, ze tym razem dojdzie..
nie mieszkam w centrum czyli jakiś wysyp jednak
A za SN to też trzymam kciuki Czytałam na zakupowym, że wysłali tylko nie chciałam tam komentować coby mnie Vril nie pogoniła
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-08-31 o 22:02
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:02   #3011
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Selene bede uparta
raz ze jak kupujesz przez net to masz wiekszy wybor, dwa ze mozesz zwrocic- ja biore np 3rozmiary i jeden zostawiam a dwa odsylam i i tak mam taniej ziz stacjonarnie
a po drugie nie waż się siegac po 80tki zadne chocbi i ZZ mieli, rzadko ktos kupuje takie staniki bo sa nieuswaiadomione kobiety, a nie przez to ze nie noszą takiego rozmiaru...
...a ekspedientki ktore patrza spode lba jak sie chce maly obwod i sycza ze sie czlowiek nie dopnie to... jeszcze gorzej maja chudzielce co chca 65dd bo panie wymownie spogladaja co tam niby ma wlozyc..

na mostku moga ugniatac fiszbiny-ja tez bardziej wycięte z glebokim dekoltem biore bo inaczej mi przeszkadza
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
[B]
Cii, nie zalamuj sie masz z tego co pisalas piekne piersi i to jest najwazniejsze,a nei ajkeis tam staniki. sa kobiey, ktore moze i maja koronkowe kusidelka, ale za to biustu by ci zazdrosily! Uszy do gory.

Aha,w ogole poszlam dzis na poczte (nie swoją) powysyłać paczuszki i w okienku zobaczyłam MĘŻCZYZNĘ !! Zdziwilam się, bo nigdy nie widziałam faceta pracującego na poczcie, pomijając listonoszy. tak wiem, jestem głupiutka ale mam ostatnio nudne życie i ekscytuje mnie byle pier**ła
Facet na poczcie w okienku...bomba To bym się o paczkę pytała codziennie
Wiem że mam biust, ale mnie szlag trafia bo większośc sklepów robi ładne staniki do wszystkim znanej standardowej miseczki C ... a najładniejsze staniki które ładnie wyglądały to z rynku z Chin...a w sklepach worki dla babek powyżej 60...o stroju kąpielowym niz już nie wspomnę...kupiłam w tym roku 80 bo innych nie było z taką miseczką..
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 22:06   #3012
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
ja w ogóle nie wiem o czym wy dziewczyny piszecie Viste mam ale nic więcej nie potrafię powiedzieć... jestem komputerowym matołkiem, tzn radzę sobie nieźle z obsługą ale te wszystkie parametry to są dla mnie nie do ogarnięcia
Spokojnie, chodzi tylko o to jak jest napisane pod słowem Vista podczas włączania kompa? Vista Home? Vista Business? ja mam tę drugą i bardzo sobie chwalę, w ciągu pół roku zawiesiła się raz. Kompa kupiłam bez systemu (=taniej), a system wzięłam z biblioteki uczelnianej za 10 zł (uczelnia ma podpisaną umowę z Microsoftem, studenci mają dostęp do oryginałów za grosze). No i jak wspomniała enaiv - Vista ma boski design


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jeszcze mnie 2 polki dobiły. nie wiedziały że jestem polką bo po angielsku rozmawiałam, przyniosła mi z 7 stanik , a jedna do drugiej:
Ja pier.... ile ona ma zamiar kur... to przymierzać?? Ja nieświadomie zareagowałam, jak to usłyszałam i się zorientowały że jestem chyba polką..nawet nie skomentowałam jak zobaczyłam ich miny i zażenowanie
To tylko o nich świadczy szkoda nerwów na takie ordynuski... Tzn ja też sobie nieraz poklnę (zwłaszcza w towarzystwie mojej wiedzmy86, przy niej samo mi się włącza ), ale nie między ludźmi a Ty miałaś tam prawo nawet cały dzień siedzieć, nie stresuj się.

Ja też byłam w pewnym momencie zrozpaczona i pewna, że moja droga do uświadomionego stanika będzie usłana cierniami ale od kiedy mam pierwszy jestem pozytywniej nastawiona szukaj dalej, a jak już obczaisz co leży idealnie to poluj na e-bayu


Dziś posiedziałam trochę na Allegro (dla odmiany w dziale Książki ) i zrobiłam sobie must-have wishlistę na... 1000 zł i będziesz miał człowieku pieniądze? A koszyk na BU od miesiąca czeka bo go nie mam za co wykupić
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:09   #3013
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Fifarafa!!!! A moja koleżanka zrobiła to po cichu i tez żałuje. Rzeczywiście jest to starata kasy, ale to się może zdarzyć raz w życiu i wydaje mi się że warto stracić tę kasę...Myslałąm też kiedyś tylko o obiedzie dla rodziny i zmykam do Hiszpanii na miesiąc...nasłuchałam się koleżanki i wesele musi być , a do Hiszpanii po weselu :")
Nie chcę nic po cichu robić, wszyscy na pewno będą o tym wiedzieć ale to nie znaczy że muszę dla nich imprezę robić, bo jakbym jednak coś robiła to nie dla siebie a dla innych...
Dla mnie kwestie finansowe to akurat sprawa drugorzędna organizowanie też bym przeżyła bo lubię takie rzeczy, ale mi po prostu nie podoba się ta cała otoczka związana z weselem. Nie mam ochoty na tą całą szopkę To nie w moim stylu, źle bym się czuła i tyle. Jakbym zrobiła wesele to na 100% bym żałowała. Generalnie to dobrze się bawiłam na może 2 weselach, ale jak przyszedł moment na te wszystkie zabawy to kryłam się gdzie mogłam bo nienawidzę robić z siebie głupka a w takich sytuacjach tak się właśnie czuję

Tylko niech nikt się nie obraża, ja mówię tylko o moich odczuciach związanych z weselem
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:20   #3014
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Za to sobie kupiłam z żalu perfumy Paris Hilton Fairy Dust i Jessice Simpson Fancy bo mam perfumerie koło pracy ..bo takie słodziutkie są że się oprzec nie mogłam ...ale to w ramach rekompensacji i poniesionej krzywdy stanikowej .

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Nie chcę nic po cichu robić, wszyscy na pewno będą o tym wiedzieć ale to nie znaczy że muszę dla nich imprezę robić, bo jakbym jednak coś robiła to nie dla siebie a dla innych...
Dla mnie kwestie finansowe to akurat sprawa drugorzędna organizowanie też bym przeżyła bo lubię takie rzeczy, ale mi po prostu nie podoba się ta cała otoczka związana z weselem. Nie mam ochoty na tą całą szopkę To nie w moim stylu, źle bym się czuła i tyle. Jakbym zrobiła wesele to na 100% bym żałowała. Generalnie to dobrze się bawiłam na może 2 weselach, ale jak przyszedł moment na te wszystkie zabawy to kryłam się gdzie mogłam bo nienawidzę robić z siebie głupka a w takich sytuacjach tak się właśnie czuję

Tylko niech nikt się nie obraża, ja mówię tylko o moich odczuciach związanych z weselem
E tam, o gustach się nie dyskutuje kazdy pisze co myśli..Z wiejskich oczepin tez zrezygnuję bo też mnie te zabawy nie kręcą..rzut welonem i basta!!! Pić i tańczyć, kiecke podrzeć Ja juz kieckę wybrałam bo moja ciocia ma duży salon ślubny więc to mam z głowy , bo tak bym się stresowała że cycki nie wejdą
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:24   #3015
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Tylko niech nikt się nie obraża, ja mówię tylko o moich odczuciach związanych z weselem
Tu się nikt nie obraża o to, że ktoś inny wyraża swoje zdanie choć czasami się boję, że ktoś mi w końcu da po uszach

A nie myślałaś o jakimś niekonwencjonalnym weselu? spotykam się czasem z tym, że Młodzi po kościele idą z rodziną na obiad do restauracji, a później biegną ze znajomymi do klubu Oczywiście ja niczego tu nie mam zamiaru forsować, to ma być Twój dzień ale jakoś ciężko mi zrozumieć, że ktoś nie chce mieć imprezy w tym dniu przez to, że mam odwrotnie może takie szalone / niekonwencjonalne coś sprawiłoby wam radość i dostarczyło przeżyć
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:29   #3016
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

skoro temat weselny w pełni pochwalę się moją wymarzoną kiecką albo dwoma, których i tak nie będe mogła kupić jak już przyjdzie czas bo pewnie jeszcze trochę poczekam i bukiety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cz3pi8.jpg (30,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cz4cx6.jpg (27,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cz10jt0.jpg (36,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pronovias-colina.jpg (60,7 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cosmobella 7061-2200.jpg (26,8 KB, 29 załadowań)
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:33   #3017
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Nie chcę nic po cichu robić, wszyscy na pewno będą o tym wiedzieć ale to nie znaczy że muszę dla nich imprezę robić, bo jakbym jednak coś robiła to nie dla siebie a dla innych...
Dla mnie kwestie finansowe to akurat sprawa drugorzędna organizowanie też bym przeżyła bo lubię takie rzeczy, ale mi po prostu nie podoba się ta cała otoczka związana z weselem. Nie mam ochoty na tą całą szopkę To nie w moim stylu, źle bym się czuła i tyle. Jakbym zrobiła wesele to na 100% bym żałowała. Generalnie to dobrze się bawiłam na może 2 weselach, ale jak przyszedł moment na te wszystkie zabawy to kryłam się gdzie mogłam bo nienawidzę robić z siebie głupka a w takich sytuacjach tak się właśnie czuję

Tylko niech nikt się nie obraża, ja mówię tylko o moich odczuciach związanych z weselem
Miałam dokladnie takie samo zdanie, ale ostatnio gadaliśmy o tym z TŻ-em (czysto hipotetycznie )i on by chciał takie wielkie na 200 osób najlepiej na zamku w Nowym Wiśniczu, tam też hotel jest. I w sumie przekonałam się do takiego hucznego, ale bez tych wszystkich zabaw
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:36   #3018
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Tu się nikt nie obraża o to, że ktoś inny wyraża swoje zdanie choć czasami się boję, że ktoś mi w końcu da po uszach

A nie myślałaś o jakimś niekonwencjonalnym weselu? spotykam się czasem z tym, że Młodzi po kościele idą z rodziną na obiad do restauracji, a później biegną ze znajomymi do klubu Oczywiście ja niczego tu nie mam zamiaru forsować, to ma być Twój dzień ale jakoś ciężko mi zrozumieć, że ktoś nie chce mieć imprezy w tym dniu przez to, że mam odwrotnie może takie szalone / niekonwencjonalne coś sprawiłoby wam radość i dostarczyło przeżyć
O nie broń Boże żaden klub My jesteśmy antyklubowi nie ważne czy chodzi o klub czy o zwykłą imprezę
Jakbym miała już robić wesele to chciałabym je zrobić przykładowo w takim miejscu wtedy wszystko byłoby już zorganizowane w tej konwencji takie klimaty lubię i takie wesele bym chętnie zniosła Ale niestety nie stać mnie na to Przynajmniej na razie

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Miałam dokladnie takie samo zdanie, ale ostatnio gadaliśmy o tym z TŻ-em (czysto hipotetycznie )i on by chciał takie wielkie na 200 osób najlepiej na zamku w Nowym Wiśniczu, tam też hotel jest. I w sumie przekonałam się do takiego hucznego, ale bez tych wszystkich zabaw
Mój TŻ na szczęście ma identyczne zdanie na temat wesel co ja i nie będzie mnie do niczego namawiał Zresztą nasze rodziny też nie mają nic przeciwko i nie próbują nas przekonać do wesela

Skoro mowa o sukniach to mi się te poniżej podobają ewentualnie kilka elementów bym zmieniła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S797.jpg (34,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S797b.jpg (30,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg J955.jpg (23,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg J955b.jpg (23,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja5_01.jpg (16,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja5_09.jpg (14,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja5_11.jpg (13,7 KB, 20 załadowań)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-09-05 o 19:29 Powód: post pod postem
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:49   #3019
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jeju Lemirko..moja wymarzona jest prawie identyczna z Twoja pierwszą , tylko inne ramiączka, satynkowa kokardka pod biustem tylko biaą i zewnątrzna warstwa scięta tak samo , tylko że satyna wykończona koronką..jakiego producenta to cudo???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 22:51   #3020
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
skoro temat weselny w pełni pochwalę się moją wymarzoną kiecką albo dwoma, których i tak nie będe mogła kupić jak już przyjdzie czas bo pewnie jeszcze trochę poczekam i bukiety
ta pierwsza sukienka jest naprawde bardzo ladna
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:52   #3021
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jeju Lemirko..moja wymarzona jest prawie identyczna z Twoja pierwszą , tylko inne ramiączka, satynkowa kokardka pod biustem tylko biaą i zewnątrzna warstwa scięta tak samo , tylko że satyna wykończona koronką..jakiego producenta to cudo???
Też bym zmieniła kształt rękawka (przy moich łapskach jak pudzian pufki nie są wskazane). Kolor wstążeczki też musiałby się zmienić.
A firma to Pronovias
model Colina
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:01   #3022
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Też bym zmieniła kształt rękawka (przy moich łapskach jak pudzian pufki nie są wskazane). Kolor wstążeczki też musiałby się zmienić.
A firma to Pronovias
model Colina
No właśnie te bufki ramiona ci wizualnie pomniejszaw stosunku do bufek..jakbyś nałożyła cieńsze lub zakryła rękawem tez będzie gorzej..te bufki to własnie jest cudo co mi się najbardziej podoba , w mojje tego nie ma...są takie dziewczęce i delikatne...ja chcę tę sukienkę
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:04   #3023
Yvi
Przyczajenie
 
Avatar Yvi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Co ????? Bułki podpachowe..nie wierzę dajcie mi linka bo nie uwierzę , o tym nigdzie nie czytałam


Witamy



Dziękuje Dominkob


Witam Cię Yvi Muszę Cię zmartwić , bo dowiesz się tutaj dużo więcej.
Moja rada- zacznij lepiej zbierać kasę, bo na podkładzie nie skończysz. Zbieraj już powoli na pędzle , korektory, no i cienie
Acha...o najważniejszym zapomniałam....odkładaj już na staniki
I zapisz sobie gdzieś tego posta, pośmiejemy się za jakiś miesiąc z niego
Witam Was laseczki moje kochaniuśkie...stęskniłam się trosieczke za Wami Ale cisza dzisiaj
No to przyznam racje,nei wiedzialam ze tu jest tak Fajnie Boaaaa......
powiem wam szczerze ze powoli zaczynam czesciej na wizaz wchodzic niz na NK hehehe
No a z tym zbieraniem kasy to powiem ci ze masz racje trzeba zbierac ,bo ja widzialam ceny pedzli to myslalam ze sie przewroce.....
ale naszczescie jest jeszcze Ebaymoze tam sie uda cos zamowic
ps a o co chodzi z tymi stanikami???
Yvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:07   #3024
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Zapewne minimum z 9 000 zł
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:08   #3025
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Zapewne minimum z 9 000 zł
za kieckę czy na zakupy wizażowe ???
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:10   #3026
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

HiHi...nie spiesz się...tu są maniaczki staników, ja się dzisiaj prawie rozryczałam w sklepie jak nic nie kupiłam...i do dzis nie wiem co to bułki podpachowe
EDIT: oczywiście że za kieckę..na zakupy na Wizazu to 9000 nawet za mało
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-31 o 23:11
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:12   #3027
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
HiHi...nie spiesz się...tu są maniaczki staników, ja się dzisiaj prawie rozryczałam w sklepie jak nic nie kupiłam...i do dzis nie wiem co to bułki podpachowe
EDIT: oczywiście że za kieckę..na zakupy na Wizazu to 9000 nawet za mało
nie wiem ile kiecka kosztuje bo nie sprawdzałam, ale ta firma do tanich nie należy,
ja tam uważam że 3000 zł za kieckę na jeden wieczór to już dużo

Edit. sprawdziłam kosztowała ok. 4000 zł - tylko to już stary model nie wiem czy jeszcze dostępny

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2009-08-31 o 23:14
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:21   #3028
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
HiHi...nie spiesz się...tu są maniaczki staników, ja się dzisiaj prawie rozryczałam w sklepie jak nic nie kupiłam...i do dzis nie wiem co to bułki podpachowe
EDIT: oczywiście że za kieckę..na zakupy na Wizazu to 9000 nawet za mało
tu np. jest o bułach
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:23   #3029
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Też bym zmieniła kształt rękawka (przy moich łapskach jak pudzian pufki nie są wskazane). Kolor wstążeczki też musiałby się zmienić.
A firma to Pronovias
model Colina
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
nie wiem ile kiecka kosztuje bo nie sprawdzałam, ale ta firma do tanich nie należy,
ja tam uważam że 3000 zł za kieckę na jeden wieczór to już dużo

Edit. sprawdziłam kosztowała ok. 4000 zł - tylko to już stary model nie wiem czy jeszcze dostępny
Ja bym za nią nawet 6000 dała..po obejrzeniu...troszeczkę się na sukniach znam więc czasem zdjęcia nie idą w parze z prawdą, do zdjęć często szyją z najdroższych taft i satyn a jak przychodzi w pudle to ścierka...Widziałaś ceny polskich producentów ..Agnes przoduje, lepiej wyglądająca nowa sukienka z katalogu 3000zl, ale szyją naprawde solidne sukienki z porządnych tkanin..mają cudowne tafty których kształt na sukni formujesz dłonią..piękne są Szkoda że tylko czegoś bardziej świeższego nie projektują, wszystko jeden styl

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
tu np. jest o bułach
Nie chcą się zdjęcia otworzyc
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:24   #3030
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja uważam, ze 1000zl za kiecke na jeden wieczór to jest dużo
ale ja to prędzej bym wybrała jakąś sukienke z sieciówki niż z salonu
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.