Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 20:50   #1951
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hehe mam ten sam problem i przestałam używać Joanki i innych fioletów, trudno wolę mieć żółto niż tęczę na głowie

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



dobranoc

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



moim zdaniem świetna

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



a spróbuj wkleić fotkę z innym światłem, żeby oddać jak jest w rzeczywistości pokaaaa

jest tu kto?? chcę się wziąść za olejowanie, tylko tak się zastanawiam, czy od razu na całą noc, czy np zacząć od nałożenia na 20 minut i potem mycie włosów i maska jak zwykle?
świetna świetna

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

dla mnie to raczej 12-0
Bunny co Ty o nich myślisz?
Snow chyba nie chcesz robić tym 11-0?
ja raczej się nie skuszę przeraża mnie nazwa SYOSS INTENSYWNY ROZJAŚNIACZ

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-11 o 20:51
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:04   #1952
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaze ale chyba dopiero jutro je zrobie... dzis tylko skrocilam- jutro zdejme zel i zrobie od nowa i jak skoncze to pokaze tylko dalej nie wiem jaki kolor... dziewczyny! zielono zolte, landrynkowo rozowo pomaranczowe czy moze srebrne?
a może różowo-żółte? taki miks 2 pierwszych?
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:06   #1953
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o ciekawe ? a nie zaglądałaś co mają w środku? czy aktywator z rozjaśniaczem czy samą farbke? aż się zaciekawiłam ,ale jak mają aktywator to dziękuję

a ja chora jestem katarzycho jak cza i bóle kości ,mięśni okropieństwo zaraz idę wypić theraflu i pod kołuderke
mają saszetkę z aktywatorem pisze na pudełku

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
świetna świetna

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

dla mnie to raczej 12-0
Bunny co Ty o nich myślisz?
Snow chyba nie chcesz robić tym 11-0?
ja raczej się nie skuszę przeraża mnie nazwa SYOSS INTENSYWNY ROZJAŚNIACZ
dla mnie to za mocne ale kolor na 11-0 mi się podoba
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:18   #1954
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mają saszetkę z aktywatorem pisze na pudełku



dla mnie to za mocne ale kolor na 11-0 mi się podoba
za mocne tak myślałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:20   #1955
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
za mocne tak myślałam
a dla Ciebie jak już to też 11-0 bo ta 12-0 rozjaśnia aż do 7 tonów Ty masz jasne swoje naturalki 11-0 do 6tonów rozjaśnia a 10-0 do 4 ale na nim jakiś żółty ten blond jest
http://www.syoss.pl/index.php?id=125
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:21   #1956
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mają saszetkę z aktywatorem pisze na pudełku



dla mnie to za mocne ale kolor na 11-0 mi się podoba
to ja też nie jestem zainteresowana wolę C12 a tak apropo to jestem tydzień po farbowaniu i muszę powiedzieć, że póki co jestem zadowolona odrost jest równiutki nic się nie odcina ,brak rudości co mnie bradzo cieszy kolorek się wyrównał nie odznaczają się te moje białawe pasma po pasemkach- ogólnie jestem Happy (mam nadzieje że niezrudzieje mi tak jak londa po 2 tygodniach ) cieszę się że ją wypróbowałam tfu tfu co bym nie przechwaliła
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:22   #1957
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
blond bunny jeśli to nie problem to prosiłabym Cię o ten namiar z Allegro na tego sprzedawce. I chętnie się dowiem jak używać żelu tylko na swoich paznokciach. Marza mi się długie a niestety moje się do tego nie nadają.
tutaj chyba mozemy pisac o wszystkim nie? nikt sie nie obrazi?
polecam sklep dobrejrady albo dekorynke z allegro- to ta sama osoba- wpisz sobie w google.
nie bede uczyc krok po kroku- od razu mowie.
ja moge doradzic jaki zel, jakie inne bajery, albo co poprawic w budowie, co jesli sie zapowietrzaja itp.
od nauki krok po kroku sa kursy i nie badzcie o to zle
szanuje swoj zawod i inne dziewczyny ktore rowniez zaplacily za nauke niemale pieniadze- ja kilka tys. zl np.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Odrost jest złotawy Ale nie wiem dlaczego, wydaje mi sie że przez to ze jest zmieszane z naturą, albo też może kolor wyszedł jak powinien, ale na tych włosach u góry wyszło jasniej bo były jasniejsze

Dziękuje
A jak sie czuje hmmm... jak zwiąże włosy to jest zaje***** Serio napatrzec sie nie moge. Zdecydowanie mój kolor, poziom 9, chłodniutki Dół jest cieplejszy niestety no ale mi sie tak przeplata ciepło-zimno wiec nie jest źle Mogłoby być jasniej na dole ale i tak jest ok w porównaniu do tego co było po tej ostatniej kąpieli i Srebrnym Pyle. Jak sobie wczoraj porównałam to o matko

Dzięki A przy blondzie zostaje na pewno, juz sie nie wyobrazam w innym kolorze. Czuje sie hot

Wydaje mi sie że 9/1 bedzie ok Widziałam w albumie że pisałaś żeby nic nie robic z ta różnicą, że sie wyrówna? Na pewno bede robić chłodną farbą bo natura jednak za ciepło już wychodzi na tych ciemniejszych.
Teraz nastepnym razem nie wiem czy zostać przy Wellatonie 9/1 czy czymś innym. Myślałam nad Londą Kitkulki albo Syossem mroźnym, bo jednak jak wczoraj spłukiwałam farbe to końce było czuć że są szorstkie... No i właśnie wyczułam jakieś 3 strupki na głowie :| A chciałabym juz miec swoja jedna farbe.

W albumie widac ta roznice o ktora mi chodzi No ale juz jest coraz lepiej


Smyrać
Podcinaj Zdrowsze beda to i sie odwdzieczą

Kolor włosów na mokro to dopiero jest komedia zawsze


No odrost ciepły bardzo sie wydaje, ale jak jest lepiej to dobrze
obawiam sie ze ani syoos ani londa sie nie sprawdza odrost bedziesz miec marchwiowy

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Enchanted dobrze, nie będę już tak zwlekała z farbowaniem
ale to dlatego ten odrost taki duzy był, bo ostatnie dwa razy to u mnie były pasemka, a wiadomo, że pasemek się do końca nie robi, tylko zawsze jakiś tak minimalny odrost zostaje...

Snow no właśnie na odrostach jest cieplo, ale aż tak się nie rzuca w oczy

Kotka , ale właśnie nie chcę bialutk

Bunny Ty to masz te pazury!! to mi mówią dziewczyny, że ja mam długie, ale Ty to przebijasz wszystko
szponki dziekuja!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Poka poka

Ja widziałam na żywo, całkiem fajny efekt
Z Essence mają być też pękacze i tańsze. Na allegro z jakiejs innej firmy niż Isa Dora tez widziałam.


Ja chyba tez bede musiała zażelować swoje bo juz szału dostaje... znowu mi sie kciuki zahaczyły... I z apóźno obciełam paznokcia i dalej poszło i znowu bedzie mi krzywo rósł a potem znowu sie przez to zahaczy i tak w kółko

O w tym miejscu mi sie zahacza co na załączniku dałam w kółku... i nie wiem juz co z tym zrobić

A i jeszcze powiem że kupiłam dzisiaj kolejna kiecke Boska, góra czarna, dól w kwiaty, obcisła, mega sexy
pekaja ci pazurki w typowym miejscu nazywanym linia stresu
to normalne, pazur pod wplywem naprezen peka wlasnie tam- jak nacisniesz palcem na rozowe loze to w tym miejscu cialo odbarwi sie na zolto- to jest punkt stresu- wysokosc 1/3 loza pazurka.
i po to sie zeluje wlasnie zeby to miejsce zabezpieczyc i zeby nie pekalo- zlamane tez mozna zelem skleic

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! W moim rossie są już te nowe Syossy z aktywatorem rozjasniacza za niecałe 18zł najbardziej mi się podoba ten 11-0 czyli środkowy i nadaje się do włosów po średni brąz



no było było trzeba sobie radzić Tż mnie pochwalił



czekam na fotkiii



już lada chwila będą takie z Essence doczekać się nie mogę, muszę mieć czarny
a nie wiesz czy te syossy maja aktywatory? swoja droga to na pewno bede w rossie w srode chyba... to spojrze na nie blizej.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja nie umiem, nie znam sie na żelkach Myślałam, żeby może nie wiem, utwardzacz do pazurków po prostu?

A kiecki dzisiaj nie pokaże, mam tylko jedna fotke jak mierzylam taką byle jaką malutką, a nie mam czasu teraz wstawac sie przebierac bo w kropce jestem z zadaniem najutro
utwardzacze to sciema- dobre na krotkie pazurki ale 3cm to na tym sie nie zapusci- ja robilam cuda przed zelowaniem i nic sie nie sprawdzalo

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ile miały przed skróceniem? ja nigdy nie mierzyłam a teraz mnie podkusiło zmierzę swoje tipsiaki
mierzysz całego czy tylko wystający kawałek?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



o ✂✂✂✂a przesada
przed skroceniem 2,6cm
ja mierze od miejsca gdzie wyrastaja przez srodek plytki linijka zawsze tak robie jak sobie skracam np. bo chce zeby byly idealnie rowne

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ale do żelków to lampa chyba potrzebna? ;>

A studiuje, studiuje, ale w programie nie ma przedłużania paznokci ani takich rzeczy, tylko manicure Ewentualnie jak szkolenie jest ale to na wlasna reke każdy.
lampa potrzebna, ale lampe taka dla siebie mozna kupic juz za 120-150zl to nie majatek- koszt zrobienia 2x pazurkow w salonie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Blond Bunny dzieki kochana
tylko powiedz mi,bo teraz mi TŻ farbowal i kazalam mu nakldac na ten terazniejszy odrost i na ten wczesniejszy rudawy. I tamten rudawy mi przykrylo,ale moj odrost nadal wychodzi cieplej

Kotka
dzieki

Yata ja nie mam brazowych tylko zielone
a ja czekam na przesylke poczta

a widzialyscie nowe rozjaśniacze z Palette
przy naszych ciemnych wlosach i mocnej wodzie odrost moze byc po farbie pierwsze kilka dni marchewkowy- ja tak mam zawsze. to silna reakcja i wlos musi sie przystosowac. ale ta roznica sie z czasem zrownuje- ja np. robie 2x plukanke srebrna i kolor sie zrownuje i juz tak zostaje
grunt zeby potem do rudego sie nie wymywalo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:24   #1958
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to ja też nie jestem zainteresowana wolę C12 a tak apropo to jestem tydzień po farbowaniu i muszę powiedzieć, że póki co jestem zadowolona odrost jest równiutki nic się nie odcina ,brak rudości co mnie bradzo cieszy kolorek się wyrównał nie odznaczają się te moje białawe pasma po pasemkach- ogólnie jestem Happy (mam nadzieje że niezrudzieje mi tak jak londa po 2 tygodniach ) cieszę się że ją wypróbowałam tfu tfu co bym nie przechwaliła
w takim razie cieszymy się z Tobą

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Bunny mają aktywatory
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:25   #1959
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Witam kochane
ja już pazurki zrobiłam.Takiego miałam lenia ale musiałam.Zrobiłam jednak klasyczne z czerwonej farbki no i oczywiście króciutkie.Jeszcze mnie w wypożyczalni aut zdenerwowali ale już wszystko załatwione.Wyjeżdżam w niedziele
A co do tych lakierów z IsaDora to malowałam nimi moim klientkom w salonie.Były zawsze bardzo zadowolone. Polecam Wam


Bunny o matko ponad 2cm pazurki.Nie no u mnie to 1 cm może 1,2 to standard jak tylko podrosną to od razu pilnik w dłoń i cheja -skracam.

Asiu
oj biedactwo to kuruj się kochana

Czekoladowo
To ciesze się ze jesteś zadowolona

Yatta
czekamy na fotki

A mój lapek dziś nabrał mocy i załapał siec.Z wrażenia zapomniałam co chciałam wam pokazać.Torebki, fotki włosów.Kurde nie wyrabiam.
Moze jutro tez załapie to wrzucę parę fotek.A moze uda sie jeszcze dziś
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:28   #1960
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
a może różowo-żółte? taki miks 2 pierwszych?
tz juz podjal decyzje beda zolto-zielone neonowe oczo✂✂✂ne

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mają saszetkę z aktywatorem pisze na pudełku



dla mnie to za mocne ale kolor na 11-0 mi się podoba
eeee to ja tez dziekuje

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to ja też nie jestem zainteresowana wolę C12 a tak apropo to jestem tydzień po farbowaniu i muszę powiedzieć, że póki co jestem zadowolona odrost jest równiutki nic się nie odcina ,brak rudości co mnie bradzo cieszy kolorek się wyrównał nie odznaczają się te moje białawe pasma po pasemkach- ogólnie jestem Happy (mam nadzieje że niezrudzieje mi tak jak londa po 2 tygodniach ) cieszę się że ją wypróbowałam tfu tfu co bym nie przechwaliła
ja to jestem w szoku ze princesce tak bialo ta farbka wychodzi...
niemniej uwazam ze ten kolor jest uniwersalny i taki niespotykany- nie wiem czemu ludzie potrafia mnie na ulicy zaczepic i pytac czym farbuje albo powiedziec ze mam piekny kolor naturalkow a jak mowie ze to farba to nie wierza
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:28   #1961
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a dla Ciebie jak już to też 11-0 bo ta 12-0 rozjaśnia aż do 7 tonów Ty masz jasne swoje naturalki 11-0 do 6tonów rozjaśnia a 10-0 do 4 ale na nim jakiś żółty ten blond jest
http://www.syoss.pl/index.php?id=125
to one są podobne do XXL czystej platyny ona rozjaśniała od 5 do 7 tonów
ale ja się boje bo tam pisze na stronie SYOSS ROZJAŚNIACZ
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:31   #1962
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to ja też nie jestem zainteresowana wolę C12 a tak apropo to jestem tydzień po farbowaniu i muszę powiedzieć, że póki co jestem zadowolona odrost jest równiutki nic się nie odcina ,brak rudości co mnie bradzo cieszy kolorek się wyrównał nie odznaczają się te moje białawe pasma po pasemkach- ogólnie jestem Happy (mam nadzieje że niezrudzieje mi tak jak londa po 2 tygodniach ) cieszę się że ją wypróbowałam tfu tfu co bym nie przechwaliła
No widzisz a tak się jej bałaś.Super ze jesteś Happy.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to one są podobne do XXL czystej platyny ona rozjaśniała od 5 do 7 tonów
ale ja się boje bo tam pisze na stronie SYOSS ROZJAŚNIACZ
Ja tez jak słyszę albo czytam słowo rozjaśniacz to dziękuje bardzo..
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:31   #1963
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

snowhitee


To ten Syoss to farba a nie rozjasniacz? taka farba z aktywatorem?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:34   #1964
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

czemu się tak boicie tych aktywatorów

Bunny mierzyłam mają 1,8 cm tylko że to tipsy piłowałam w sobotę bo troszkę odrosły

Adzi czerwień super

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No widzisz a tak się jej bałaś.Super ze jesteś Happy.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------


Ja tez jak słyszę albo czytam słowo rozjaśniacz to dziękuje bardzo..
ja robię długo już sam odrost E20 ona też ma aktywator ale jakoś nie zauważyłam zniszczeń po niej
a garnier E0 wystarczy położyć na 10-15 minut

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee


To ten Syoss to farba a nie rozjasniacz? taka farba z aktywatorem?
niby tak ale na stronce pisze że rozjaśniacz intensywny
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:34   #1965
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

obawiam sie ze ani syoos ani londa sie nie sprawdza odrost bedziesz miec marchwiowy



pekaja ci pazurki w typowym miejscu nazywanym linia stresu
to normalne, pazur pod wplywem naprezen peka wlasnie tam- jak nacisniesz palcem na rozowe loze to w tym miejscu cialo odbarwi sie na zolto- to jest punkt stresu- wysokosc 1/3 loza pazurka.
i po to sie zeluje wlasnie zeby to miejsce zabezpieczyc i zeby nie pekalo- zlamane tez mozna zelem skleic




utwardzacze to sciema- dobre na krotkie pazurki ale 3cm to na tym sie nie zapusci- ja robilam cuda przed zelowaniem i nic sie nie sprawdzalo


przed skroceniem 2,6cm
ja mierze od miejsca gdzie wyrastaja przez srodek plytki linijka zawsze tak robie jak sobie skracam np. bo chce zeby byly idealnie rowne


lampa potrzebna, ale lampe taka dla siebie mozna kupic juz za 120-150zl to nie majatek- koszt zrobienia 2x pazurkow w salonie

Cholerka To zostaje mi ten Wellaton, bo L'oreal odpada na moj odrost, i słabo mi pokrywa włoski, Wellaton jednak lepiej. Zobacze teraz w jakim stanie beda włoski, czy sie kondycja pogorszyła bo wczoraj suszyłam suszarką wiec tez inaczej. A jak nie to nie wiem...
Garniera sie boje, Londa odpada, Syoss odpada, to chyba juz wszystko?
Chyba że coś z Palette ale C12 bedzie chyba za jasne i roznica mi sie bedzie bardziej w oczy rzucac, no nie wiem

A z tymi pazurkami to bede musiała pomyslec w takim razie bo mnie cholera trzaska jak mam ładne długie pazurki i tylko te kciuki cholerne mi pękają. I siłą rzeczy ta biała końcówka mi coraz dalej po bokach zachodzi Faktycznie możejakbym zażelkowała to by było ok. Ale to musze najpierw zarobić na sprzęcik
W taki sprzęcik dla siebie to tam moge inwestować Bo profesjonalnie mogłabym kurs robic bo mam spore zniżki ale nie chce bo ja nie mam drygu do tego, ja nawet równo paznokci nie pomaluje

Z tym utwardzaczem mowisz ze na krótkie... ja wlasnie nawet jak mam krótkie to mi sie zahaczy i bum Teraz to koncowke za opuszek mam ile.. z 1 mm? I dupsko blade. Nie dosc ze nie moge miec dlugich jak chodze na zajęcia to jeszcze te kciuki takie brzydkie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:36   #1966
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Lady
ale to chyba coś takiego jak Twoje e20?
Moze to nastepca xxl przecież Syoss i Palette to ta sama firma.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:39   #1967
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dziewczynki podjelam decyzje - za miesiac odstawiam hormonki
Od razu przerzuce sie na suplement jakis

Myśle czy Belissa Cera czy Humavit Z plus
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:40   #1968
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
ale to chyba coś takiego jak Twoje e20?
Moze to nastepca xxl przecież Syoss i Palette to ta sama firma.
może spróbuje tak jak Snow mi pisała 11-0
ja i tak kładę tylko przy skórze na te co odrastają
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:43   #1969
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to ja też nie jestem zainteresowana wolę C12 a tak apropo to jestem tydzień po farbowaniu i muszę powiedzieć, że póki co jestem zadowolona odrost jest równiutki nic się nie odcina ,brak rudości co mnie bradzo cieszy kolorek się wyrównał nie odznaczają się te moje białawe pasma po pasemkach- ogólnie jestem Happy (mam nadzieje że niezrudzieje mi tak jak londa po 2 tygodniach ) cieszę się że ją wypróbowałam tfu tfu co bym nie przechwaliła
No to superancko

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam kochane
ja już pazurki zrobiłam.Takiego miałam lenia ale musiałam.Zrobiłam jednak klasyczne z czerwonej farbki no i oczywiście króciutkie.Jeszcze mnie w wypożyczalni aut zdenerwowali ale już wszystko załatwione.Wyjeżdżam w niedziele
A co do tych lakierów z IsaDora to malowałam nimi moim klientkom w salonie.Były zawsze bardzo zadowolone. Polecam Wam


Bunny o matko ponad 2cm pazurki.Nie no u mnie to 1 cm może 1,2 to standard jak tylko podrosną to od razu pilnik w dłoń i cheja -skracam.

Asiu
oj biedactwo to kuruj się kochana

Czekoladowo
To ciesze się ze jesteś zadowolona

Yatta
czekamy na fotki

A mój lapek dziś nabrał mocy i załapał siec.Z wrażenia zapomniałam co chciałam wam pokazać.Torebki, fotki włosów.Kurde nie wyrabiam.
Moze jutro tez załapie to wrzucę parę fotek.A moze uda sie jeszcze dziś
Ooo no popatrz jaki lapek

A ja jestem strasznie zadowolona z włosków teraz. Naprawde są ekstra Nawet ta roznica kolorków mi tak nie przeszkadza bo i tak jak patrze w lustro to widze tylko grzywke
Oby ta dobra passa trwała

Ja sobie chyba zaraz zrobie różowe pazurki z brokatem srebrnym, niech chociaz ładnie pomalowane sa te kciuki tragiczne
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tz juz podjal decyzje beda zolto-zielone neonowe oczo✂✂✂ne


eeee to ja tez dziekuje


ja to jestem w szoku ze princesce tak bialo ta farbka wychodzi...
niemniej uwazam ze ten kolor jest uniwersalny i taki niespotykany- nie wiem czemu ludzie potrafia mnie na ulicy zaczepic i pytac czym farbuje albo powiedziec ze mam piekny kolor naturalkow a jak mowie ze to farba to nie wierza
Moja koleżanka bardzo długo farbowała Palette, ale nie wiem jaką Ale musze powiedzieć ze kolor wyglądał mega naturalnie i ja przez dlugi czas bylam pewna ze ona takie naturalne ma
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:45   #1970
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziewczynki podjelam decyzje - za miesiac odstawiam hormonki
Od razu przerzuce sie na suplement jakis

Myśle czy Belissa Cera czy Humavit Z plus
no to super a belisske polecam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
może spróbuje tak jak Snow mi pisała 11-0
ja i tak kładę tylko przy skórze na te co odrastają
próbuj próbuj to będziemy wiedzieć ,,co to jest''
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:46   #1971
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Lady
Bo dla mnie rozjasniacz a raczej dla moich włosów to kilernia
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:48   #1972
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no to super a belisske polecam


próbuj próbuj to będziemy wiedzieć ,,co to jest''
Wiem wiem ze polecasz Bede sie jeszcze za 3 tygodnie pytać czy sie spisuje Bo składowo sama nie wiem, ale wydaje mi sie ze Belisska lepsza no i 1 tabletke dziennie tylko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:49   #1973
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Laski wrzuciłam zdjęcia do albumu ale wyglądam jak debil bo mam brodę w brzydalach więc wybaczcie

Malaika co to za kombinowanie - farbujesz?

Snow - ja tez czekam na zdjęcia Twoje zaglądałaś do pudełeczka syossa co tam jest w środku ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:49   #1974
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Lady
Bo dla mnie rozjasniacz a raczej dla moich włosów to kilernia
Rozjaśniacz to chyba dla każdego jest killerek
Ja sie dziwie że włosy mam, bo tyle co mi sie koncowki łamią to jest naprawde nic przy tym co one przeszły... aż mi dzisiaj kumpela włosy macała i szukała gdzie mam doczepy bo to niemozliwe ze mi nie wypadły i tak ladnie wygladaja
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:54   #1975
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Laski wrzuciłam zdjęcia do albumu ale wyglądam jak debil bo mam brodę w brzydalach więc wybaczcie

Malaika co to za kombinowanie - farbujesz?

Snow - ja tez czekam na zdjęcia Twoje zaglądałaś do pudełeczka syossa co tam jest w środku ?
już oblukałam żakiecik idealnie pasuje ,a ta różowa bluzeczka też fajna

dziewczynki uciekam do łóżeczka bo ledwo siedze do jutra DOBRANOC
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-04-11 o 21:56
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:56   #1976
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Bunny czyli co,ze za jasno mi wychodzi? czy jak,bo już nie rozumiem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:02   #1977
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Yatta
To za tego debila. Nie waż się tak mówić nigdy więcej.

Żakiecik teraz leży idealnie naprawdę bardzo ładnie wygląda.Bluzeczka tez taka sweet.

Czekoladowo
No widzisz jakie poruszenie zrobiłaś

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już oblukałam żakiecik idealnie pasuje ,a ta różowa bluzeczka też fajna

dziewczynki uciekam do łóżeczka bo ledwo siedze do jutra DOBRANOC
Dobranoc kochana.Oby jutro było lepiej

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Yatta
szukam fotki do przeróbki ale nie mam żadnej z twarzą tylko ta co mam w albumie.Po za tym tylko w spiętych włosach.Da się coś zrobić?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:06   #1978
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Rozjaśniacz to chyba dla każdego jest killerek
Ja sie dziwie że włosy mam, bo tyle co mi sie koncowki łamią to jest naprawde nic przy tym co one przeszły... aż mi dzisiaj kumpela włosy macała i szukała gdzie mam doczepy bo to niemozliwe ze mi nie wypadły i tak ladnie wygladaja
No i dobrze - jest się czym chwalić

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już oblukałam żakiecik idealnie pasuje ,a ta różowa bluzeczka też fajna
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
To za tego debila. Nie waż się tak mówić nigdy więcej.

Żakiecik teraz leży idealnie naprawdę bardzo ładnie wygląda.Bluzeczka tez taka sweet.
Yatta
szukam fotki do przeróbki ale nie mam żadnej z twarzą tylko ta co mam w albumie.Po za tym tylko w spiętych włosach.Da się coś zrobić?
oj no bo wyglądam jak nie ja.. ble

Da się zrobić i ja pamiętam - ale dziś cały dzień zajęty - później u lekarza poślizg godzinny i dziś już szczerze powiedziawszy nie mam siły
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:07   #1979
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Oj Yatta gdzie ty tam debila widzisz, chyba pod kopulka sie chowa co?
Super marynarka leży I sliczna ta chustka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:13   #1980
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tutaj chyba mozemy pisac o wszystkim nie? nikt sie nie obrazi?
polecam sklep dobrejrady albo dekorynke z allegro- to ta sama osoba- wpisz sobie w google.
nie bede uczyc krok po kroku- od razu mowie.
ja moge doradzic jaki zel, jakie inne bajery, albo co poprawic w budowie, co jesli sie zapowietrzaja itp.
od nauki krok po kroku sa kursy i nie badzcie o to zle
szanuje swoj zawod i inne dziewczyny ktore rowniez zaplacily za nauke niemale pieniadze- ja kilka tys. zl np.


obawiam sie ze ani syoos ani londa sie nie sprawdza odrost bedziesz miec marchwiowy


szponki dziekuja!


pekaja ci pazurki w typowym miejscu nazywanym linia stresu
to normalne, pazur pod wplywem naprezen peka wlasnie tam- jak nacisniesz palcem na rozowe loze to w tym miejscu cialo odbarwi sie na zolto- to jest punkt stresu- wysokosc 1/3 loza pazurka.
i po to sie zeluje wlasnie zeby to miejsce zabezpieczyc i zeby nie pekalo- zlamane tez mozna zelem skleic


a nie wiesz czy te syossy maja aktywatory? swoja droga to na pewno bede w rossie w srode chyba... to spojrze na nie blizej.

utwardzacze to sciema- dobre na krotkie pazurki ale 3cm to na tym sie nie zapusci- ja robilam cuda przed zelowaniem i nic sie nie sprawdzalo


przed skroceniem 2,6cm
ja mierze od miejsca gdzie wyrastaja przez srodek plytki linijka zawsze tak robie jak sobie skracam np. bo chce zeby byly idealnie rowne


lampa potrzebna, ale lampe taka dla siebie mozna kupic juz za 120-150zl to nie majatek- koszt zrobienia 2x pazurkow w salonie


przy naszych ciemnych wlosach i mocnej wodzie odrost moze byc po farbie pierwsze kilka dni marchewkowy- ja tak mam zawsze. to silna reakcja i wlos musi sie przystosowac. ale ta roznica sie z czasem zrownuje- ja np. robie 2x plukanke srebrna i kolor sie zrownuje i juz tak zostaje
grunt zeby potem do rudego sie nie wymywalo.
przyjżyj się im
też tak mierzyłam u mnie 1,8 ojej Ty to prawie 3 i jeszcze swoje kurczę masakra ale ja kiedyś pamiętam miałam tipsy 2,5 i to kwestia przyzwyczajenia ja bez tipsów jak bez ręki ale już mi się gust zmienił i krótsze robię i bardziej stonowane kolorki niż kiedyś

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Laski wrzuciłam zdjęcia do albumu ale wyglądam jak debil bo mam brodę w brzydalach więc wybaczcie

Malaika co to za kombinowanie - farbujesz?

Snow - ja tez czekam na zdjęcia Twoje zaglądałaś do pudełeczka syossa co tam jest w środku ?
Yatta i ten mniejszy lepiej leży chustka też fajna
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.