Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 20:02   #4711
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja kupiłam w aptece wielką strzykawkę za 3,60 poprosiłam panią o strzykawę, którą najłatwiej będzie odmierzyć 75 ml i dała mi taką wielką 100 ml

świetnie
pewnie, że pisz z nami, jesteśmy otwarte na nowe znajomości


cześć Kochane, jestem już po zajęciach
podjeżdżałam pod dom, weszłam i nie zdążyłam zdjąć butów a Tata w rękę dał mi już zimnego malinowego redsa już chlapnęłam i przy takim zmęczeniu jak alkohol szybko uderza do głowy

intensywny dzień, między zajęciami byłam załatwić kilka spraw i kupiłam też kolejne buty

a jutro to się chyba rozdwoję, mam na 14:30 seminarium dyplomowe a na 14:45 ćwiczenia z innego przedmiotu najs
Kitkulka dzieki, tez tak zrobie

A buty boooskie ale chyba wysokie są co? ja pewnie byl z 2 metry w nich miala...ah ten wzrost :/
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:05   #4712
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jej mozesz zrobic ten naturalny z karmelowym ale tobie nie radze bo po karmelu na to co masz to mozesz miec kolor glonowy

witam sie i ja i ide ogarniac chate po weekendzie pranie, sprzatanie, gotowanie, zakupy... nienawidze poniedzialkow
i do tego kluje mnie w pecherzu wiec znow jesienno-zimowe schodzenie piasku mnie chyba czeka
juz sie nazarlam uroseptu na razie nie pomaga
Oj
Mnie coś pęcherz boli przy sikaniu znów Ale mam Urosal, piwo, to miejmy nadzieje ze zdusze to cholerstwo w zarodku.
Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Wam bardzo , bardzo podziękować za rady. I te tutaj na forum i dla Bunny za sugestię na blogu. Położyłam na moje żółtka L'Oreal Excellence 10,21 i to był strzał w 10. Załączam efekty.Nie wiem czy mogę się z Wami integrować , bo widzę ,że tworzycie już silną i zwartą grupę aczkolwiek z przyjemnościa będę tu zaglądać jeśli pozwolicie
Uratowałyście moje włosy
Jeśli się wprawię to może na zawsze pożegnam się z fryzjerem

A co do samej farby to jestem pod wrażeniem bo moja dość obolała skóra głowy przeżyła zabieg bez najmniejszego uszczerbku, włosy są mięciutkie i puszyste. Same ochy i achy
Dziękuję
Ślicznie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
totalnie zakrecony, ale lubie to
a buty... kurcze no nie sadzilam, ze takie kopytka mi sie spodobaja, ale bylam dzisiaj z Tata w gino rossi i kupil sobie buty, a jak ja zobaczylam te to nie moglam sie oprzec, no 100% mnie (wiem, ze nie kazdemu sie spodobaja ) ale skora przepiekna, mieciutka
Fajneeeee


Kurde znowu mam włosy krzywo obcięte, tzn z jednej strony to co mam krótsze z przodu jest krótsze i jakby wiecej tego. Shiiit, nigdy tego nie wyrównam Ale zapewne tylko ja to widze więc luźna guma
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:05   #4713
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Wam bardzo , bardzo podziękować za rady. I te tutaj na forum i dla Bunny za sugestię na blogu. Położyłam na moje żółtka L'Oreal Excellence 10,21 i to był strzał w 10. Załączam efekty.Nie wiem czy mogę się z Wami integrować , bo widzę ,że tworzycie już silną i zwartą grupę aczkolwiek z przyjemnościa będę tu zaglądać jeśli pozwolicie
Uratowałyście moje włosy
Jeśli się wprawię to może na zawsze pożegnam się z fryzjerem

A co do samej farby to jestem pod wrażeniem bo moja dość obolała skóra głowy przeżyła zabieg bez najmaniejszego uszczerbku, włosy są mięciutkie i puszyste. Same ochy i achy
Dziękuję
Kurcze czemu WAM wychodzą takie kolory ładne, jednolite.. a mi kurcze na wierzchu ladne jasne a pod spodem żolte takie ciemniejsze....macie jakis sposob zeby temu zaradzic??
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:08   #4714
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sliczne sa zazdroszcze
choc ja wole sztuczne buty, mam uprzedzenie do skorzanych....
pewnie sporo dalas?
serio, podobają Ci się? dziękuję
dałam sporo, aleee aż do wiosny raczej nie zamierzam już butów kupować, więc stwierdziłam "a co mi tam" Tata powiedział, że są fajne i żebym brała, a Mama powiedziała, że są brzydkie
Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Kitkulka dzieki, tez tak zrobie

A buty boooskie ale chyba wysokie są co? ja pewnie byl z 2 metry w nich miala...ah ten wzrost :/
dość wysokie, na oko z 12 cm mają też jestem wysoka (173 cm) ale TŻ wysoki, więc wzięłam jak będę za wysoka to trudno, będę je nosić na samotne wyprawy

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Kurcze czemu WAM wychodzą takie kolory ładne, jednolite.. a mi kurcze na wierzchu ladne jasne a pod spodem żolte takie ciemniejsze....macie jakis sposob zeby temu zaradzic??
ja też tak miałam, nie przejmuj się miałam jednolity kolor bardzo jasny na wierzchu a pod spodem nieco ciemniejsze mnie się to podobało
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:24   #4715
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
serio, podobają Ci się? dziękuję
dałam sporo, aleee aż do wiosny raczej nie zamierzam już butów kupować, więc stwierdziłam "a co mi tam" Tata powiedział, że są fajne i żebym brała, a Mama powiedziała, że są brzydkie

dość wysokie, na oko z 12 cm mają też jestem wysoka (173 cm) ale TŻ wysoki, więc wzięłam jak będę za wysoka to trudno, będę je nosić na samotne wyprawy

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------


ja też tak miałam, nie przejmuj się miałam jednolity kolor bardzo jasny na wierzchu a pod spodem nieco ciemniejsze mnie się to podobało
nooo to wysokie jak dla mnie

no chyba bede musiala sie przyzwyczaic... chociaz i tak najbardziej to wkurzaja mnie zolte odrosty ale spoko... bunny mi doradzila zmienic wode, tak zrobie i zobaczymy co z tego wyjdzie..
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:27   #4716
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
nooo to wysokie jak dla mnie

no chyba bede musiala sie przyzwyczaic... chociaz i tak najbardziej to wkurzaja mnie zolte odrosty ale spoko... bunny mi doradzila zmienic wode, tak zrobie i zobaczymy co z tego wyjdzie..
ja żółte odrosty miałam po wellatonie 12/1
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:40   #4717
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Czeko luzna guma to mnie rozbawilas

kitka naprawdę mi się podobają, ale wiem ze Gino to wysoka polka butowa, niestety nie dla mnie. a fason bardzo modny i ładny moim zdaniem.

Anias włosy od spodu zwykle są pol tonu do tonu ciemniejsze po blond farbach, to normalne, po prostu inaczej biorą. Nie szalej, lepszy taki kolor niż hełm
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 20:53   #4718
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
asiabb1983 ok czyli piaskowy odpada dziękuje

blond bunny W takim razie będę już tylko odrosty farbować ale siostra mnie prosiła, żebym ją też ufarbowała jak zobaczyła efekty u mnie ale ona ma jeszcze więcej włosów robionych utleniaczem więc ona miałaby całe szare, więc co myślisz o tym naturalnym i karmelowym blondzie? zneutralizowałoby to szaro-fioletowy kolor?

Pozdrawiam
ja raczej miałam na myśli ten naturalny w moim przypadku się nie sprwdził
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dobrze że dla synka nie używam płynu tej firmy bo bym chyba zaraz spanikowała
ja również
Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Wam bardzo , bardzo podziękować za rady. I te tutaj na forum i dla Bunny za sugestię na blogu. Położyłam na moje żółtka L'Oreal Excellence 10,21 i to był strzał w 10. Załączam efekty.Nie wiem czy mogę się z Wami integrować , bo widzę ,że tworzycie już silną i zwartą grupę aczkolwiek z przyjemnościa będę tu zaglądać jeśli pozwolicie
Uratowałyście moje włosy
Jeśli się wprawię to może na zawsze pożegnam się z fryzjerem

A co do samej farby to jestem pod wrażeniem bo moja dość obolała skóra głowy przeżyła zabieg bez najmniejszego uszczerbku, włosy są mięciutkie i puszyste. Same ochy i achy
Dziękuję
pięknie
może i ja się skuszę kiedyś na nią
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
totalnie zakrecony, ale lubie to
a buty... kurcze no nie sadzilam, ze takie kopytka mi sie spodobaja, ale bylam dzisiaj z Tata w gino rossi i kupil sobie buty, a jak ja zobaczylam te to nie moglam sie oprzec, no 100% mnie (wiem, ze nie kazdemu sie spodobaja ) ale skora przepiekna, mieciutka
apropo super tata
butki fajne
szkoda, że ja nie mogę na obcasie zadługo chodzić

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Kurcze czemu WAM wychodzą takie kolory ładne, jednolite.. a mi kurcze na wierzchu ladne jasne a pod spodem żolte takie ciemniejsze....macie jakis sposob zeby temu zaradzic??
ja też mam taką róznice i szczerze tez mnie to nieco wkurza ,ale ogolnie niechodzę z włosami poupinanymi do góry ,a jak są rozpuszczone czy w kitce to tego niewidać


apropo farbowania to korci mnie spróbować jeszcze londe platynowy blond http://www.goldmax.pl/londa-color-bl...ow-p-3706.html chciałabym porównać ją do garnierka jak wychodzi

Bunny czy Ty czasem nie masz jakiś informacji dotyczących polecenia jakiejś farby od farbujących na ciepłe słoneczne blondy? pytam bo do Ciebie na bloga zagląda tyle osób i może coś wiesz
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 21:01   #4719
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Wam bardzo , bardzo podziękować za rady. I te tutaj na forum i dla Bunny za sugestię na blogu. Położyłam na moje żółtka L'Oreal Excellence 10,21 i to był strzał w 10. Załączam efekty.Nie wiem czy mogę się z Wami integrować , bo widzę ,że tworzycie już silną i zwartą grupę aczkolwiek z przyjemnościa będę tu zaglądać jeśli pozwolicie
Uratowałyście moje włosy
Jeśli się wprawię to może na zawsze pożegnam się z fryzjerem

A co do samej farby to jestem pod wrażeniem bo moja dość obolała skóra głowy przeżyła zabieg bez najmniejszego uszczerbku, włosy są mięciutkie i puszyste. Same ochy i achy
Dziękuję
Bardzo ladnie wyszlo
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jej mozesz zrobic ten naturalny z karmelowym ale tobie nie radze bo po karmelu na to co masz to mozesz miec kolor glonowy

witam sie i ja i ide ogarniac chate po weekendzie pranie, sprzatanie, gotowanie, zakupy... nienawidze poniedzialkow
i do tego kluje mnie w pecherzu wiec znow jesienno-zimowe schodzenie piasku mnie chyba czeka
juz sie nazarlam uroseptu na razie nie pomaga
oby nic sie nie rozwinelo...pij i jedz zurawine.



Kitka mi tez sie buty podobaja.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:27   #4720
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale mam start - zaspałam na pierwszy wykład
ale krótki - 45 minutowy, a znając życie dzisiaj i tak same sprawy organizacyjne, więc raczej nie mam czego żałować
hahahah witaj w klubie......ja mialam dzisiaj wykolad na 10ta a i tak sie spoznilam nie ma jak dobre wejscie

A butki fajne choc sama nie jestem przekonana co do kopytek u kogos mi sie podobaja a sama bym chyba ich nie kupila

Ja za to kupilam dzisiaj dwie pary botkow w CCC


i w Rossmanie Wellaton 8/1 ale gadalam z Andym i moze wyjsc mega szaro ;/ chce popielaty odcien ale nie az tak
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 23:54   #4721
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Wam bardzo , bardzo podziękować za rady. I te tutaj na forum i dla Bunny za sugestię na blogu. Położyłam na moje żółtka L'Oreal Excellence 10,21 i to był strzał w 10. Załączam efekty.Nie wiem czy mogę się z Wami integrować , bo widzę ,że tworzycie już silną i zwartą grupę aczkolwiek z przyjemnościa będę tu zaglądać jeśli pozwolicie
Uratowałyście moje włosy
Jeśli się wprawię to może na zawsze pożegnam się z fryzjerem

A co do samej farby to jestem pod wrażeniem bo moja dość obolała skóra głowy przeżyła zabieg bez najmniejszego uszczerbku, włosy są mięciutkie i puszyste. Same ochy i achy
Dziękuję

Omg Omg Omg! Mimo że jestem niesamowicie rozłożona na łopatki przez to cholerne przeziębienie i nie mam totalnie siły się nigdzie udzielać to podczytuję Was i jak zobaczyłam efekty Twojego farbowania to aż musiałam napisać - WOW! Zakochałam się w tym kolorze już po farbowaniu Kitki ale po pierwsze byłam świeżo po Alfie a po drugie wiedząc że Kitka ma jasną naturę bardzo szybko wybiłam sobie ten pomysł z głowy gdyż pomyślałam że u mnie zwyczajnie by tak nie wyszedł no ale jak zobaczyłam Twoje zdjęcia to mówię no nie MUSZĘ kiedyś spróbować więc na 90% jestem już zdecydowana co do farby jeśli zachce mi się jakiejś małej zmiany tylko czy mi wyjdzie? To jest pytanie za sto punktów.. ale myślę że jak podmienię wodę na 12% to nie powinno być problemu. Swoją drogą skoro aby uzyskać swój obecny kolor katuję swoje włosy kąpielami rozjaśniającymi to w tamtym przypadku też mogę się poświęcić bo kolor jest meeeeega i już jestem na niego chora ale ćśśśś... odległe plany!

Ah i zapomniałabym dodać - pisałaś że masz zielone oczy prawda? jest szansa żebyś pokazała jak się ten twój kolor prezentuje z buźką? Również mam zielone oczy więc może pozwoli mi to jakoś bardziej wyobrazić siebie w takim kolorze


skoro już wpadłam to się przywitam nie macie pojęcia jaka jestem umęczona... chciałabym już wrócić do żywych bo kompletnie nie mam siły.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-10-01 o 23:55
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 06:45   #4722
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dzień dobry laseczki
Przepraszam,za moja nie obecnosc, ale jest tak jak pisze za kazdym razem praca
Ale wyrobiłam premie sobie na ten miesiac i bede mogła cos sobie kupic

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zdecydowałam że biorę maskę 250ml i eliksir 250ml, znalazłam obydwa w rozsądnej cenie u jednego sprzedawcy więc za wysyłkę zapłacę tylko raz

U Was też dzisiaj tak ciepło?
podasz linka do sprzedawcy
tez sie pewie na cos skusze...

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to tak jak ja mialam z jamnikiem sasiada z klatki obok podlecial, dostal od lolki i poszedl a ns dnia uslyszalam od sasiadow ze sie skarzyl wlasciciel, ze mam agresywnego psa bo malo nie zagryzl jego jamniora, ze mu ucho rozerwala i on na policje pojdzie tylko ze lola zawsze jest na smyczy a jamnik bez i sam podszedl oczywiscie facet nic nie zrobil

jak ja zazdroszcze wlasnej szafy
ja mam swoje ciuchy i buty w pudelkach albo w takich opakowaniach jak na posciel na zamki, bo na stancji nie ma szafy i tak sobie tlumacze ze jak zamieszkamy na swoim to doczekam sie szafy, ale zycie na pudelkach trwa juz prawie 5 lat i powoli trace cierpliwosc
tez mieszkam na wynajmie i w sumie jest tu troche nie moich rzeczy.
Rozmawiałam z kolezanka wczoraj, ktora mieszka na nowiutko wybudowanym osiedlu i jesli uda mi sie sprzedac mieszkanie w GW to chyba rozejrzę sie za własnym gniazdkiem. Tzn moim i Tż

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o nieee to jak granat to muszę do rossmanna podjechać i kupić
ale to po obiadku

TŻ pojechał na inaugurację roku, zobaczymy się jutro, więc mogę dzisiaj się poobijać

iii wczoraj revlon znowu się nie spisał i już zdążyło mnie po nim wysypać, naprawdę nie wiem co o nim myśleć, na dzień dzisiejszy dałabym mu ocenę 2/5
To niestety prawda.
Revlon to tak naprawde zadna rewelacja
Raz go mialam i zdecydowanie, bardziej od niego wole Astor perfect stay24.
I tanszy i moim zdniem lepszy
ide dalej nadrabiac....



Bunny mogła bym Cie prosić o dokładny przepis na Twój gulasz?
Wiem, że opsałas wczesniej jak to robisz ale chodzi mi o przyprawy jaki uzywasz i w ogole

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-10-02 o 07:46
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 06:47   #4723
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc witam sie z rana bo pozniej niewiem kiedy zajrze zaraz praca (dzis nie w domu)pozniej szkola od wieczora




Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
totalnie zakrecony, ale lubie to
a buty... kurcze no nie sadzilam, ze takie kopytka mi sie spodobaja, ale bylam dzisiaj z Tata w gino rossi i kupil sobie buty, a jak ja zobaczylam te to nie moglam sie oprzec, no 100% mnie (wiem, ze nie kazdemu sie spodobaja ) ale skora przepiekna, mieciutka
ladne , podobaja mi sie , ciekawe jak leza na nodze
Ja uprzedzen do "kopytek" nie mam , bo lubie takie fasony


milego dnia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 07:20   #4724
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zrobiłam swój pierwszy w życiu gulasz i teraz boję się go zjeść poczekam na Mamę, niech spróbuje
mama pojdzie na pierwszy ogien
i tak zazdroszcze, bo ja w zyciu jeszcze gulaszu nie ugotowałam...
ale sie czaje na ten krok

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

tzn wiesz... tz mi tez na te buty nie daje- to sa moje pieniadze zarobione tym czym sie pasjonuje, zeby nie zabrzmialo jak reklama no i te ktore dostane np na prezenty od bliskich...
wiec mysle ze moge je wydawac na co chce tz tego troche nie rozumie, a ja uwazam, ze skoro nie wydaje wszystkiego co mam- tylko odkladam wieksza czesc do skarpety a za "drobne" robie sobie przyjemnosc typu buty czy ciuszek to chyba mam prawo? czy nie? dla niego to niepojete jak mozna miec tyle butow i po co? powinnam miec 2 pary na zmiane plus domowe kapcie
ale skoro on topi w auto, ja nie jezdze i nie mam auta to moge wydawac na pierdutki pazurkowe, kosmetyki czy ciuszki, buciki itp. zawsze dbam o nasze biezace wydatki- nie uznaje dlugow i pozyczek- to ostatecznosc, o rzeczy potrzebne natychmiast jak np kurtka na zime dla tz a dopiero za reszte moge sie uszczesliwic
nie mam dzieci, nie mam domu- wiec na takie wydatki jeszcze przyjdzie czas dla mnie.
chyba postepuje ok?
i to jest podejscie.
powinnas jakies podreczniki pisac dla zdesperowanych kobiet, ktore nie sa w stanie przetłumaczyc facetowi, ze kolejna para butow na wiosne/lato/jesien/zime to absolutna koniecznosc.
Przeciez chca zebysmy ładnie wygladały i tak naprawde to lubia sie nami "chwalic" , albo miec swiadomosc,ze koledzy im zazdroszcza takiej kobiety.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

laseczki nie mam ostanio za dużo czasu, w dodatku szykuje się na jutrzejszą impreze (dziś mam 10-tą rocznicę ślubu) a jutro będziemy balować więc muszę wyglądać i czuć się super

zrobiłam wczoraj włoski tak jak ostatnio Garnier Color Naturals 10-bardzo bardzo jasny blond i wrzucam fotki jestem zadowolona i myślę ,że zostanę na dłużej przy tym kolorze
do albumu wrzucę zdjęcie z mordką i czekam na wasze opinie
odezwe się po weekendzie
slicznie
mozesz mi przypomniec jakie masz naturalki?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale mam start - zaspałam na pierwszy wykład
ale krótki - 45 minutowy, a znając życie dzisiaj i tak same sprawy organizacyjne, więc raczej nie mam czego żałować
Moj dzisiaj zaspał na dzien proby do nowej pracy
a budzik nastawil sobie na 4;30 mimo ze do pracy mial na 8
koło 6 pytam sie "wstajesz"
a on,ze jeszcze nie.
po jakims czasie, czuje,ze sie porusza, sprawdza telefon i słysze na dzien dobry "o ☠☠☠☠a! zaspałem!"
co za paź!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jej mozesz zrobic ten naturalny z karmelowym ale tobie nie radze bo po karmelu na to co masz to mozesz miec kolor glonowy

witam sie i ja i ide ogarniac chate po weekendzie pranie, sprzatanie, gotowanie, zakupy... nienawidze poniedzialkow
i do tego kluje mnie w pecherzu wiec znow jesienno-zimowe schodzenie piasku mnie chyba czeka
juz sie nazarlam uroseptu na razie nie pomaga
przeszłam to niedawno
do dzis profilaktycznie lykam Uroner...
bo ogarnia mnie panika i paralizujacy lęk jak tylko czuje, ze cos sie moze zlego dziac.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
widzialyscie juz to http://wiadomosci.onet.pl/kraj/fakt-...wiadomosc.html nie dosc ze teraz u nich jakas epidemia to i kosmetyki maja skazone ...


Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Wam bardzo , bardzo podziękować za rady. I te tutaj na forum i dla Bunny za sugestię na blogu. Położyłam na moje żółtka L'Oreal Excellence 10,21 i to był strzał w 10. Załączam efekty.Nie wiem czy mogę się z Wami integrować , bo widzę ,że tworzycie już silną i zwartą grupę aczkolwiek z przyjemnościa będę tu zaglądać jeśli pozwolicie
Uratowałyście moje włosy
Jeśli się wprawię to może na zawsze pożegnam się z fryzjerem

A co do samej farby to jestem pod wrażeniem bo moja dość obolała skóra głowy przeżyła zabieg bez najmniejszego uszczerbku, włosy są mięciutkie i puszyste. Same ochy i achy
Dziękuję
Witaj blondyneczko

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
totalnie zakrecony, ale lubie to
a buty... kurcze no nie sadzilam, ze takie kopytka mi sie spodobaja, ale bylam dzisiaj z Tata w gino rossi i kupil sobie buty, a jak ja zobaczylam te to nie moglam sie oprzec, no 100% mnie (wiem, ze nie kazdemu sie spodobaja ) ale skora przepiekna, mieciutka
mam kilka par podobnych

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Kurcze czemu WAM wychodzą takie kolory ładne, jednolite.. a mi kurcze na wierzchu ladne jasne a pod spodem żolte takie ciemniejsze....macie jakis sposob zeby temu zaradzic??
tez mam ciemniejsze od spodu

W ogole sniło mi sie dzisiaj, ze byłam w ciąży
Matko jak ja sie bałam
wiem ,ze to może nie normalne ale boje sie dzieci
chyba nigdy ich miec nie bede, nawet moj ginekolog stwierdził, ze nalezę do tych kobiet, co jak nie wpadna, to sie nie zdecyduja...
cokolwiek miał na mysli...

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-10-02 o 08:47
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 07:40   #4725
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witajcie, blondyneczki wiem, że wpadam bez zaproszenia, ale własnie szykuje się wariacja na głowie i chce Was spytać: czy na włosach rozjaśnionych rozjaśniaczem (Syoss 12.0, wyszły mi bardzo jasne żólte, prawie przezroczyste) da się uzyskać BIEL?
nie popiel, nie jasny chłodny blond, ale biel? widziałam kiedyś zdjęcie którejś z Was, cudny kolor, chyba mam je w komputerze jako inspirację chodzi mi o to, że zawsze wychodzi mi taki baby blond, przezroczysty, a ja chcę białe włosy, coś jak na opakowaniu L'oreala, z tym że na żywo wychodzi nie biały.

jesli dam rozjasniacz np. henne plus (kiedyś po dwukrotnym rozjaśnianiu miałam nie żółte włosy), wyjdą jąsniejsze niż mam teraz?

chodzi mi o całkowicie neutralny biały kolor, może być nie najjaśniejszy, poziom 9-10 może być.

zdjęcie nr 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo20_12.jpg (16,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,3 KB, 24 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 08:57   #4726
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Oglądałam wczoraj "Perfekcyjną Pania Domu" i wiecie co...
gdybym miała stosowac jej system sprzatania to musiałbym z pracy zrezygnowac, albo przed pracą i po pracy latać na szmatach.
Robi kobietom wode z mozgu, moim zdaniem.
Jesli kobieta pracuje na cały etat, do tego ma rodzine, to nie jest w stanie robic to wszystko jej radami
Ehhhh....
Ja zawsze byłam zwolennikim sysytematycznosci...

A tak poza tematem, zamawiam to cudo w kolorze czarnym z różowymi dodatkami...

Ciekawe czy Tż-owi sie spodoba
http://moda.allegro.pl/zestaw-gorset...661357435.html

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-10-02 o 09:16
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:01   #4727
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej

dzięki za opinię odnośnie butów na nodze wyglądają normalnie ładnie, zgrabnie, nie jak kopyta jak będzie chwila czasu to cyknę fotkę

mam dopiero na popołudnie do szkoły, wcześniej będę musiała coś załatwić, ale to jeszcze troszkę byłam wczoraj taka zmęczona, a napiłam się piwka, chwilę poćwiczyłam i mnie to rozbudziło - zasnęłam po pierwszej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:37   #4728
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Heej

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
podasz linka do sprzedawcy
tez sie pewie na cos skusze...
KLIK proszę

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj "Perfekcyjną Pania Domu" i wiecie co...
gdybym miała stosowac jej system sprzatania to musiałbym z pracy zrezygnowac, albo przed pracą i po pracy latać na szmatach.
Robi kobietom wode z mozgu, moim zdaniem.
Jesli kobieta pracuje na cały etat, do tego ma rodzine, to nie jest w stanie robic to wszystko jej radami
Ehhhh....
Ja zawsze byłam zwolennikim sysytematycznosci...

A tak poza tematem, zamawiam to cudo w kolorze czarnym z różowymi dodatkami...

Ciekawe czy Tż-owi sie spodoba
http://moda.allegro.pl/zestaw-gorset...661357435.html
Jak dla mnie cały ten program jest mega sztuczny, tak jak Pani Rozenek zresztą

Fajny gorsecik
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:42   #4729
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Heej



KLIK proszę



Jak dla mnie cały ten program jest mega sztuczny, tak jak Pani Rozenek zresztą

Fajny gorsecik
Dziekuje
Oglądałam ja chyba 2 czy 3 raz i tak jak pisałam wcześniej.
Takie prowadzenie domu to jest chyba dla kobiety, która nie pracuje, nie ma rodziny.
Ja nie zyje po to żeby sprzatac...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 10:12   #4730
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Cool Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziekuje
Oglądałam ja chyba 2 czy 3 raz i tak jak pisałam wcześniej.
Takie prowadzenie domu to jest chyba dla kobiety, która nie pracuje, nie ma rodziny.
Ja nie zyje po to żeby sprzatac...
No dokładnie, nie wszyscy mają takie aspiracje żeby utknąć w domu i dbać o porządek 24h/na dobę Porządek porządkiem, ale też w granicach rozsądku.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:27   #4731
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja raczej miałam na myśli ten naturalny w moim przypadku się nie sprwdził

ja również

pięknie
może i ja się skuszę kiedyś na nią

apropo super tata
butki fajne
szkoda, że ja nie mogę na obcasie zadługo chodzić

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



ja też mam taką róznice i szczerze tez mnie to nieco wkurza ,ale ogolnie niechodzę z włosami poupinanymi do góry ,a jak są rozpuszczone czy w kitce to tego niewidać


apropo farbowania to korci mnie spróbować jeszcze londe platynowy blond http://www.goldmax.pl/londa-color-bl...ow-p-3706.html chciałabym porównać ją do garnierka jak wychodzi

Bunny czy Ty czasem nie masz jakiś informacji dotyczących polecenia jakiejś farby od farbujących na ciepłe słoneczne blondy? pytam bo do Ciebie na bloga zagląda tyle osób i może coś wiesz
najlepsze sloneczne blondy to matrix i alfa ale ciepla

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
hahahah witaj w klubie......ja mialam dzisiaj wykolad na 10ta a i tak sie spoznilam nie ma jak dobre wejscie

A butki fajne choc sama nie jestem przekonana co do kopytek u kogos mi sie podobaja a sama bym chyba ich nie kupila

Ja za to kupilam dzisiaj dwie pary botkow w CCC


i w Rossmanie Wellaton 8/1 ale gadalam z Andym i moze wyjsc mega szaro ;/ chce popielaty odcien ale nie az tak
o to pokaz buciki
jak sie boisz szarosci to rob na pol z naturalnym

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Omg Omg Omg! Mimo że jestem niesamowicie rozłożona na łopatki przez to cholerne przeziębienie i nie mam totalnie siły się nigdzie udzielać to podczytuję Was i jak zobaczyłam efekty Twojego farbowania to aż musiałam napisać - WOW! Zakochałam się w tym kolorze już po farbowaniu Kitki ale po pierwsze byłam świeżo po Alfie a po drugie wiedząc że Kitka ma jasną naturę bardzo szybko wybiłam sobie ten pomysł z głowy gdyż pomyślałam że u mnie zwyczajnie by tak nie wyszedł no ale jak zobaczyłam Twoje zdjęcia to mówię no nie MUSZĘ kiedyś spróbować więc na 90% jestem już zdecydowana co do farby jeśli zachce mi się jakiejś małej zmiany tylko czy mi wyjdzie? To jest pytanie za sto punktów.. ale myślę że jak podmienię wodę na 12% to nie powinno być problemu. Swoją drogą skoro aby uzyskać swój obecny kolor katuję swoje włosy kąpielami rozjaśniającymi to w tamtym przypadku też mogę się poświęcić bo kolor jest meeeeega i już jestem na niego chora ale ćśśśś... odległe plany!

Ah i zapomniałabym dodać - pisałaś że masz zielone oczy prawda? jest szansa żebyś pokazała jak się ten twój kolor prezentuje z buźką? Również mam zielone oczy więc może pozwoli mi to jakoś bardziej wyobrazić siebie w takim kolorze


skoro już wpadłam to się przywitam nie macie pojęcia jaka jestem umęczona... chciałabym już wrócić do żywych bo kompletnie nie mam siły.
tylko tu kolezanka kladla na zoltko po rozjasniaczu... watpie ze ci ta farba tak czysto wezmie na 12%.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki
Przepraszam,za moja nie obecnosc, ale jest tak jak pisze za kazdym razem prac
Ale wyrobiłam premie sobie na ten miesiac i bede mogła cos sobie kupic


podasz linka do sprzedawcy
tez sie pewie na cos skusze...


tez mieszkam na wynajmie i w sumie jest tu troche nie moich rzeczy.
Rozmawiałam z kolezanka wczoraj, ktora mieszka na nowiutko wybudowanym osiedlu i jesli uda mi sie sprzedac mieszkanie w GW to chyba rozejrzę sie za własnym gniazdkiem. Tzn moim i Tż


To niestety prawda.
Revlon to tak naprawde zadna rewelacja
Raz go mialam i zdecydowanie, bardziej od niego wole Astor perfect stay24.
I tanszy i moim zdniem lepszy
ide dalej nadrabiac....



Bunny mogła bym Cie prosić o dokładny przepis na Twój gulasz?
Wiem, że opsałas wczesniej jak to robisz ale chodzi mi o przyprawy jaki uzywasz i w ogole
jasne prosze:

skladniki:
1kg mięsa najlepiej 0.5kg wieprzowinki i 0.5 kg wołowiny( to wyjdzie obiad dla 4-5 osob, ja tak gotuje na gosci albo jesli mam miec obiad na 2 dni)
papryka czerwona (surowa)
duża marchew lub 2 małe
pietruszka mała
puszka konserwowej fasolki ciętej np bonduelle
mąka
śmietana
kostki bulionowe wołowe np knorr
wegeta itp.
mieszanka warzyw suszonych
pieprz, listki laurowe, ziele angielskie

mięso albo masz pocięte kupcze, albo kupujesz w kawałkach i sama kroisz na kwadraty 2x2cm.
myjesz, zalewasz wodą tylko nad mieso- najlepiej w dużym garnku.
dodajesz kilka zieren pieprzu, kilka listkow laurowych np. 5, kilka ziaren ziela angielskiego.
gotujesz to koło 1,5-2 godz w zależnoście kiedy stwierdzisz że mięso jest już lekko miękkie. oczywiście jak się woda zagotuje to dodajesz kostki bulionowe- wiem, że to chemia ale ja daje ok 1szt. na 1-1,5litra wszystkiego, więc na tyle mięsa powinno ci pójść ok 2-3 kostki. wegety daje małą łyżeczke o ile w ogóle daje...soli do potraw nigdy nie dodaje. wody dolewasz jak ci sie wygotuje z dwa razy podczas gotowania zeby ci sie nie przypalilo.
w tym czasie jak to sie gotuje, to tniesz papryke na paski ok 1cm, marchew w talarki, pietruszke w duże kawałki (żebys potem mogła wyrzucic ja.)
jak mięso lekko miekkie po tym 1,5 godz to dorzucasz te warzywka i jeszcze odcedzona fasolkę cięta. i te warzywka gotują sie z mieskiem 30-40 minut.
na koniec smakujesz ostatecznie- czy nie trzeba dosolic, itp.
jak jest ok, to w szklance ja rozcieram 2 lyzki smietany z 1 lyzka maki i dodaje do gulaszu.
ma sie pogotowac jeszcze 5 minut, zeby maka nie byla surowa.
gotowe!
dobra rada- nim sie mieso nie zagotuje, i potem przy smietanie nie przykrywaj gara albo pilnuj bo bedzie kipialo- zwykle kipi
smacznego!
nie boj sie na pewno nie popsujesz, to tak latwe ze mi juz za pierwszym razem wyszlo doskonale- ach ta skromnosc
twoj facet na pewno bedzie chcial czesciej- ja robie taki gulasz najczesciej jak mam w weekend meskich gosci
no i podajesz z czym lubisz- ryz, makaron, ziemniaki...
no i jeszcze sobie przypomnialam- jesli bys uznala ze mieso jest tluste- i masz sporo tluszczu na wierzchu gotujacego sie gulaszu to mozesz to zdjac lyzka wazowa delikatnie po wierzchu- tak zeby nie bylo wiecej tluszczu jak pol centymetra chyba ze lubicie tluste i mozecie jesc- ja nie moge ale to zalezy zawsze od miesa jakie sie kupi.
no i jesli wersja na ostro to mozesz tam pododawac jakies papryki ostre czy cos ja tego nie robie i pieprz ostroznie bo nie moge po prostu



Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mama pojdzie na pierwszy ogien
i tak zazdroszcze, bo ja w zyciu jeszcze gulaszu nie ugotowałam...
ale sie czaje na ten krok


i to jest podejscie.
powinnas jakies podreczniki pisac dla zdesperowanych kobiet, ktore nie sa w stanie przetłumaczyc facetowi, ze kolejna para butow na wiosne/lato/jesien/zime to absolutna koniecznosc.
Przeciez chca zebysmy ładnie wygladały i tak naprawde to lubia sie nami "chwalic" , albo miec swiadomosc,ze koledzy im zazdroszcza takiej kobiety.


slicznie
mozesz mi przypomniec jakie masz naturalki?


Moj dzisiaj zaspał na dzien proby do nowej pracy
a budzik nastawil sobie na 4;30 mimo ze do pracy mial na 8
koło 6 pytam sie "wstajesz"
a on,ze jeszcze nie.
po jakims czasie, czuje,ze sie porusza, sprawdza telefon i słysze na dzien dobry "o ☠☠☠☠a! zaspałem!"
co za paź!


przeszłam to niedawno
do dzis profilaktycznie lykam Uroner...
bo ogarnia mnie panika i paralizujacy lęk jak tylko czuje, ze cos sie moze zlego dziac.





Witaj blondyneczko


mam kilka par podobnych

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------


tez mam ciemniejsze od spodu

W ogole sniło mi sie dzisiaj, ze byłam w ciąży
Matko jak ja sie bałam
wiem ,ze to może nie normalne ale boje sie dzieci
chyba nigdy ich miec nie bede, nawet moj ginekolog stwierdził, ze nalezę do tych kobiet, co jak nie wpadna, to sie nie zdecyduja...
cokolwiek miał na mysli...
w niedziele bylam z tz na zakupach- jemu zimowych.
sobie tylko rajty grube kupilam i bylam w mini w kratke takiej falbankowej to ciagle mi gadal ze swiece majtkami- a wiatr wial strasznie to mu wmowilam ze kobiecie po to torebka zeby sobie dyskretnie ta mini przytrzymac raz ze sie zamknal, dwa ze uwierzyl on juz chyba nie docenia gdy chce byc dla niego ladna

po takich snach to bez kitu- nie jestes na ciaze gotowa absolutnie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Witajcie, blondyneczki wiem, że wpadam bez zaproszenia, ale własnie szykuje się wariacja na głowie i chce Was spytać: czy na włosach rozjaśnionych rozjaśniaczem (Syoss 12.0, wyszły mi bardzo jasne żólte, prawie przezroczyste) da się uzyskać BIEL?
nie popiel, nie jasny chłodny blond, ale biel? widziałam kiedyś zdjęcie którejś z Was, cudny kolor, chyba mam je w komputerze jako inspirację chodzi mi o to, że zawsze wychodzi mi taki baby blond, przezroczysty, a ja chcę białe włosy, coś jak na opakowaniu L'oreala, z tym że na żywo wychodzi nie biały.

jesli dam rozjasniacz np. henne plus (kiedyś po dwukrotnym rozjaśnianiu miałam nie żółte włosy), wyjdą jąsniejsze niż mam teraz?

chodzi mi o całkowicie neutralny biały kolor, może być nie najjaśniejszy, poziom 9-10 może być.

zdjęcie nr 2
tylko i wylacznie bialy toner.
bo kazda farba wezmie ci zimnym poblaskiem i bedzie bialo ale dopiero jak sie spierze...

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj "Perfekcyjną Pania Domu" i wiecie co...
gdybym miała stosowac jej system sprzatania to musiałbym z pracy zrezygnowac, albo przed pracą i po pracy latać na szmatach.
Robi kobietom wode z mozgu, moim zdaniem.
Jesli kobieta pracuje na cały etat, do tego ma rodzine, to nie jest w stanie robic to wszystko jej radami
Ehhhh....
Ja zawsze byłam zwolennikim sysytematycznosci...

A tak poza tematem, zamawiam to cudo w kolorze czarnym z różowymi dodatkami...

Ciekawe czy Tż-owi sie spodoba
http://moda.allegro.pl/zestaw-gorset...661357435.html
troche przegiela jak pow wczoraj ze toalete myje sie codziennie ja to robie raz w tyg chyba ze mam gosci( to dodatkowo zawsze po nocujacych gosciach), a tak to kazdy po sobie sprzata jak zabrudzi czy cos
ale to jaki chlew w domu maja uczestniczki to mnie przeraza... czy one to celowo robia do programu? bo nie wierze ze tyle ludzi tak mieszka...wsrod moich znajomych mam tylko jednych takich syfiarzy
nie wiem, u mnie sie nigdy pranie nie przesypuje, ciuchy nie leza porozrzucane, buty brudne itp.
ale moze ja mam wiecej czasu bo nie pracuje ale nawet jak studiowalam, czy pracowalam czy to i to, to takiego chlewu nie mialam...no ale nie mam tez dzieci... wiec nie wiem, moze to normalne

sexi komplecik rozumiem ze do lozka?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:27   #4732
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

wiadomo, żeby takie programy traktować z przymrużeniem oka
ale też bez przesady, żeby mieć taki syf w domu jak te uczestniczki programu... w to też nie uwierzę, żeby nie mieć czasu przetrzeć kurzy, przejechać podłogi odkurzaczem, umyć naczyń czy wyczyścić kibla
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:44   #4733
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
najlepsze sloneczne blondy to matrix i alfa ale ciepla


o to pokaz buciki
jak sie boisz szarosci to rob na pol z naturalnym


tylko tu kolezanka kladla na zoltko po rozjasniaczu... watpie ze ci ta farba tak czysto wezmie na 12%.


jasne prosze:

skladniki:
1kg mięsa najlepiej 0.5kg wieprzowinki i 0.5 kg wołowiny( to wyjdzie obiad dla 4-5 osob, ja tak gotuje na gosci albo jesli mam miec obiad na 2 dni)
papryka czerwona (surowa)
duża marchew lub 2 małe
pietruszka mała
puszka konserwowej fasolki ciętej np bonduelle
mąka
śmietana
kostki bulionowe wołowe np knorr
wegeta itp.
mieszanka warzyw suszonych
pieprz, listki laurowe, ziele angielskie

mięso albo masz pocięte kupcze, albo kupujesz w kawałkach i sama kroisz na kwadraty 2x2cm.
myjesz, zalewasz wodą tylko nad mieso- najlepiej w dużym garnku.
dodajesz kilka zieren pieprzu, kilka listkow laurowych np. 5, kilka ziaren ziela angielskiego.
gotujesz to koło 1,5-2 godz w zależnoście kiedy stwierdzisz że mięso jest już lekko miękkie. oczywiście jak się woda zagotuje to dodajesz kostki bulionowe- wiem, że to chemia ale ja daje ok 1szt. na 1-1,5litra wszystkiego, więc na tyle mięsa powinno ci pójść ok 2-3 kostki. wegety daje małą łyżeczke o ile w ogóle daje...soli do potraw nigdy nie dodaje. wody dolewasz jak ci sie wygotuje z dwa razy podczas gotowania zeby ci sie nie przypalilo.
w tym czasie jak to sie gotuje, to tniesz papryke na paski ok 1cm, marchew w talarki, pietruszke w duże kawałki (żebys potem mogła wyrzucic ja.)
jak mięso lekko miekkie po tym 1,5 godz to dorzucasz te warzywka i jeszcze odcedzona fasolkę cięta. i te warzywka gotują sie z mieskiem 30-40 minut.
na koniec smakujesz ostatecznie- czy nie trzeba dosolic, itp.
jak jest ok, to w szklance ja rozcieram 2 lyzki smietany z 1 lyzka maki i dodaje do gulaszu.
ma sie pogotowac jeszcze 5 minut, zeby maka nie byla surowa.
gotowe!
dobra rada- nim sie mieso nie zagotuje, i potem przy smietanie nie przykrywaj gara albo pilnuj bo bedzie kipialo- zwykle kipi
smacznego!
nie boj sie na pewno nie popsujesz, to tak latwe ze mi juz za pierwszym razem wyszlo doskonale- ach ta skromnosc
twoj facet na pewno bedzie chcial czesciej- ja robie taki gulasz najczesciej jak mam w weekend meskich gosci
no i podajesz z czym lubisz- ryz, makaron, ziemniaki...
no i jeszcze sobie przypomnialam- jesli bys uznala ze mieso jest tluste- i masz sporo tluszczu na wierzchu gotujacego sie gulaszu to mozesz to zdjac lyzka wazowa delikatnie po wierzchu- tak zeby nie bylo wiecej tluszczu jak pol centymetra chyba ze lubicie tluste i mozecie jesc- ja nie moge ale to zalezy zawsze od miesa jakie sie kupi.
no i jesli wersja na ostro to mozesz tam pododawac jakies papryki ostre czy cos ja tego nie robie i pieprz ostroznie bo nie moge po prostu




w niedziele bylam z tz na zakupach- jemu zimowych.
sobie tylko rajty grube kupilam i bylam w mini w kratke takiej falbankowej to ciagle mi gadal ze swiece majtkami- a wiatr wial strasznie to mu wmowilam ze kobiecie po to torebka zeby sobie dyskretnie ta mini przytrzymac raz ze sie zamknal, dwa ze uwierzyl on juz chyba nie docenia gdy chce byc dla niego ladna

po takich snach to bez kitu- nie jestes na ciaze gotowa absolutnie


tylko i wylacznie bialy toner.
bo kazda farba wezmie ci zimnym poblaskiem i bedzie bialo ale dopiero jak sie spierze...


troche przegiela jak pow wczoraj ze toalete myje sie codziennie ja to robie raz w tyg chyba ze mam gosci( to dodatkowo zawsze po nocujacych gosciach), a tak to kazdy po sobie sprzata jak zabrudzi czy cos
ale to jaki chlew w domu maja uczestniczki to mnie przeraza... czy one to celowo robia do programu? bo nie wierze ze tyle ludzi tak mieszka...wsrod moich znajomych mam tylko jednych takich syfiarzy
nie wiem, u mnie sie nigdy pranie nie przesypuje, ciuchy nie leza porozrzucane, buty brudne itp.
ale moze ja mam wiecej czasu bo nie pracuje ale nawet jak studiowalam, czy pracowalam czy to i to, to takiego chlewu nie mialam...no ale nie mam tez dzieci... wiec nie wiem, moze to normalne

sexi komplecik rozumiem ze do lozka?
dziekuje za przepis
jak tylko zrobie gulasz, zdam raelacje jak wyszedł.

Wiesz tak czasem sobie mysle, jak to bedzie ja Tż zechce miec dziecko...
Teraz,czasem zdarza cos mu sie przebaknać, ze pieknie bym wygladała z brzuszkiem i takie tam podobne.
A ja...ehhh, poprostu niektore kobiety chyba tak maja
I ciagłe gadanie znajomych ze masz tyle i tyle lat i to najlepszy czas na zajscie w ciaze.
Ale nie dam sie terroryzować.
To moje ciało i moja świadoma decyzja, jak sie nie podoba, tam sa drzwi...

Co do sprzatnia to ja tez, kibla nie myje codziennie.
Bez przesady.
Jak mam dzien wolny to to robie, np dzisiaj
poprałam dywaniki, moze okna jeszcze machne dzisiaj, ale nie lubie czuc zmeczenia sprzataniem.
Robie to w swoim tepie, i jest dobrze. I nie mam kompleksu zwiazanego z tym ze w najodleglejszym zakątku mojego mieszkania czai sie maly kurz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

A komplecik oczywiscie dla podtrzymania temperatury w zwiazku
Duzo pracuje i mam poczucie winy,że zaniedbuje mojego męża, że tak powiem
A mysle, że to bedzie miła niespodzianka dla niego.
No i sam fakt,że sie postarałam i mysle o nim

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-10-02 o 10:42
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:55   #4734
ashley445
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Z ciemnych wlosow na jasne

Witam.Mam naturalne wlosy ciemny blond i zafarbilam je szamponetka na czarno.Teraz chcialabym wrocic do blondu tylko nie tak od razu tylko stopniowo.Czy daloby sie zafarbic teraz wlosy np brazowo farba i co jakis czas na coraz jasniejszy kolor?Czy farba chyci na szamponetce czarnej?Chodzi mi o wrocenie do blondu tylko nie musi byc do naturalnego tylko np zafarbic wlosy farba blond jakas zblizona do mojego naturalnego.Szamponetka ktorej uzywam to palette.Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
ashley445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:03   #4735
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziekuje za przepis
jak tylko zrobie gulasz, zdam raelacje jak wyszedł.

Wiesz tak czasem sobie mysle, jak to bedzie ja Tż zechce miec dziecko...
Teraz,czasem zdarza cos mu sie przebaknać, ze pieknie bym wygladała z brzuszkiem i takie tam podobne.
A ja...ehhh, poprostu niektore kobiety chyba tak maja
I ciagłe gadanie znajomych ze masz tyle i tyle lat i to najlepszy czas na zajscie w ciaze.
Ale nie dam sie terroryzować.
To moje ciało i moja świadoma decyzja, jak sie nie podoba, tam sa drzwi...

Co do sprzatnia to ja tez, kibla nie myje codziennie.
Bez przesady.
Jak mam dzien wolny to to robie, np dzisiaj
poprałam dywaniki, moze okna jeszcze machne dzisiaj, ale nie lubie czuc zmeczenia sprzataniem.
Robie to w swoim tepie, i jest dobrze. I nie mam kompleksu zwiazanego z tym ze w najodleglejszym zakątku mojego mieszkania czai sie maly kurz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

A komplecik oczywiscie dla podtrzymania temperatury w zwiazku
Duzo pracuje i mam poczucie winy,że zaniedbuje mojego męża, że tak powiem
A mysle, że to bedzie miła niespodzianka dla niego.
No i sam fakt,że sie postarałam i mysle o nim
moje zdanie jest w sumie takie, ze jak dwoje ludzi mieszka razem, albo i z dziecmi to nic nikomu do tego jaki maja syf czy porzadek.
np. jak w tym programie wczoraj matka tej anety tak ja jechala ze brudas a ta beczała to ja bym szybko swoja mamusie wyprosila bo nikt nie ma prawa mlodym rzadzic czy ich obrazac- skoro im pasuje to ok.
dlatego ja jak jestem u moich syfkowych znajomych to zachowuje sie jakby mieszkali w palacu itp ale nie daje im odczuc w stylu- ej wez ogarnij te ciuchy bo nie mam gdzie usiasc, tylko np biore je i przekladam na inna kupke czasem jak nocujemy to np pranie im wstawie ale to na zasadzie kolezenstwa- jak sa u mnie to np. moja e. zmywa mi naczynia po posilku jak razem jemy- i tu nie ma uwlaczania jestes syfem to ci posprzatam.
nie znam 100% ich zycia, tez moga byc zabiegani czy zapracowani wiec nie bede oceniac czy to z lenistwa czy z przeoczenia ze np dla nich jest ok i nie pragna miec lepiej wysprzatanej chaty.
jesli uwazasz ze dla ciebie jest sprzatniete ok- to najwazniejsze!
mam tez swirnietych znajomych dla ktorych szklo nie nablyszczone to w ogole nie umyte, dywany raz w miesiacu nie uprane to w ogole brudne i syfiaste a posciel zmieniaja 2x w tygodniu
kazdy ma inne normy, ale uwazam ze nikt nie ma prawa tego oceniac- no chyba ze to juz taki syf jak w tym programie to sorry tego zadna norma wytlumaczyc sie nie da

i gdybym rzeczywiscie byla taka zapracowana- dzieciaki, praca po 10h poza domem, albo i 12... to wolalabym w wolnej chwili byc dla dzieci i meza- igraszki te rzeczy czy wspolne zakupy, spacer itp niz miec chate na blysk mysle ze to po prostu zalezy od tego jakie kto ma priorytety w zyciu...
no i jesli mamy dwoje pracujacych to niech i dwoje sprzata, czemu kobieta ma miec etat w pracy, przy dzieciach i jeszcze w domu? zycia jej i urody zabraknie... a to podobno faceci sa ta plcia silniejsza, niech sie wykarza w sprzataniu kibla- korona z glowki nie spadnie takie moje zdanie
rownouprawnienie w pracy i finansach na dom to i w domowych pieleszach
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:30   #4736
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj "Perfekcyjną Pania Domu" i wiecie co...
gdybym miała stosowac jej system sprzatania to musiałbym z pracy zrezygnowac, albo przed pracą i po pracy latać na szmatach.
Robi kobietom wode z mozgu, moim zdaniem.
Jesli kobieta pracuje na cały etat, do tego ma rodzine, to nie jest w stanie robic to wszystko jej radami
Ehhhh....
Ja zawsze byłam zwolennikim sysytematycznosci...

A tak poza tematem, zamawiam to cudo w kolorze czarnym z różowymi dodatkami...

Ciekawe czy Tż-owi sie spodoba
http://moda.allegro.pl/zestaw-gorset...661357435.html
Ale sexowne moja ulubiona bielizna to czarno-rozowa i czerwona

Tez musze cos takiego sobie sprawić

A perfekcyjna Pani domu ponoc wcale nie jeste taka PERFEKCYJNA na zywo ma ponoc wlasna sprzataczke ktora wszystko za nia robi...Poza tym czy ktos widzial ja jak kiedys wygladala? Zrobila sobie mnostwo operacji plastycznych i uwaza sie za Bog wie kogo
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:35   #4737
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
po takich snach to bez kitu- nie jestes na ciaze gotowa absolutnie
A pamiętacie co było z Anną Muchą? Jak najpierw w wywiadach krytykowała matki i małe dzieci, a potem sama zaciążyła i nagle zmieniły jej się poglądy

Kylie w senniku znalazłam co znaczy gdy śni się ciąża

Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione. Jako intuicyjne przeczucie symbol ten często podlega autocenzurze i rzadko wyraża się w prostych, łatwych obrazach; pewne obrazy odnoszą się często do stanu ciąży: piłka (rzadko w tym sensie), jajko, nenufar (rośnie w wodzie jak płód), skarb w piwnicy (dziecko jest skarbem ukrytym w łonie matki), krzew, który ktoś sadzi, deszcz (symbol urodzajności), nabrzmiałe piersi, tunel, koń.
kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia
mieć ciążę z komplikacjami: nie możesz poradzić sobie z jakimś problemem, potrzebujesz wsparcia przyjaciół
widzieć kobietę w ciąży : szczęście materialne
kobieta śniąca, że rodzi rybę : dziecko będzie żyło krótko, może też narodzić się martwe
kobieta śniąca, że rodzi orła : urodzi syna, który będzie silny i wład

Tak więc jak widzisz, ciąża w śnie to dość dobry znak

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziekuje za przepis
jak tylko zrobie gulasz, zdam raelacje jak wyszedł.

Wiesz tak czasem sobie mysle, jak to bedzie ja Tż zechce miec dziecko...
Teraz,czasem zdarza cos mu sie przebaknać, ze pieknie bym wygladała z brzuszkiem i takie tam podobne.
A ja...ehhh, poprostu niektore kobiety chyba tak maja
I ciagłe gadanie znajomych ze masz tyle i tyle lat i to najlepszy czas na zajscie w ciaze.
Ale nie dam sie terroryzować.
To moje ciało i moja świadoma decyzja, jak sie nie podoba, tam sa drzwi...

Co do sprzatnia to ja tez, kibla nie myje codziennie.
Bez przesady.
Jak mam dzien wolny to to robie, np dzisiaj
poprałam dywaniki, moze okna jeszcze machne dzisiaj, ale nie lubie czuc zmeczenia sprzataniem.
Robie to w swoim tepie, i jest dobrze. I nie mam kompleksu zwiazanego z tym ze w najodleglejszym zakątku mojego mieszkania czai sie maly kurz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

A komplecik oczywiscie dla podtrzymania temperatury w zwiazku
Duzo pracuje i mam poczucie winy,że zaniedbuje mojego męża, że tak powiem
A mysle, że to bedzie miła niespodzianka dla niego.
No i sam fakt,że sie postarałam i mysle o nim
Nie ma co się do niczego przymuszać skoro Ty nie czujesz się na to gotowa Może Ci się to jeszcze zmieni, a może też nie, każdy ma inny pomysł na życie. Ja osobiście też się zawsze bałam dzieci, w życiu żadnego na rękach nie miałam, ale teraz nie chciałabym cofnąć czasu, nie wyobrażam sobie po prostu żeby mojego synka mogło nie być. Niektórym może wydawać się śmieszne że to powiem, ale z synkiem u boku czuję się naprawdę spełniona i szczęśliwa Komuś innemu takie szczęście da np. dobra praca, samochód, podróżowanie po świecie albo związek z wspaniałym człowiekiem

Mały kurz

Twój mężczyzna na pewno się ucieszy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-10-02 o 11:39
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:39   #4738
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

lecę załatwić kilka spraw i na zajęcia, miłego dnia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:41   #4739
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Byłyście może kiedyś ze swoimi tż w zwiazku na odległość? Możecie się wypowiedzieć na ten temat, jak to wspominacie itp.?

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
A perfekcyjna Pani domu ponoc wcale nie jeste taka PERFEKCYJNA na zywo ma ponoc wlasna sprzataczke ktora wszystko za nia robi...Poza tym czy ktos widzial ja jak kiedys wygladala? Zrobila sobie mnostwo operacji plastycznych i uwaza sie za Bog wie kogo
Czytałam ostatnio na pudelku że jej dom nie spełniał wymogów i musieli jakiś wynająć Także to wszystko jedna wielka farsa Podobno perfekcyjna pani domu, ta oryginalna była lepsza Zresztą tak jest chyba ze wszystkim co kopiują polacy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:43   #4740
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ale sexowne moja ulubiona bielizna to czarno-rozowa i czerwona

Tez musze cos takiego sobie sprawić

A perfekcyjna Pani domu ponoc wcale nie jeste taka PERFEKCYJNA na zywo ma ponoc wlasna sprzataczke ktora wszystko za nia robi...Poza tym czy ktos widzial ja jak kiedys wygladala? Zrobila sobie mnostwo operacji plastycznych i uwaza sie za Bog wie kogo
zabilas mnie a ja myslalam ze ona jest taka ładna z natury ech... to nie moglo byc mozliwe
w kazdym razie w obecnym ksztalcie mi sie podoba- i figura i jej cycki i wlosy i buzia....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.