NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 19:32   #1171
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Jak chcesz mogę pomalować nim rzęsy i wstawić zdjęcie dla Ciebie
Taaak.!
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:34   #1172
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Czy próbował już ktoś nowych perełek z Avonu, teraz jest 3 rodzaj - złociste. Ciekawi mnie jaki dają efekt, czy nadaja się jako delikatny brązerek, nie chcę żółtków ani mocnego połysku. W katalogu prezentują się pięknie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1238953931.jpg (16,0 KB, 89 załadowań)

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-25 o 19:41
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:53   #1173
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Taaak.!
Proszę bardzo:

1 - bardziej po-tuszowane
2 - mniej po-tuszowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08752.jpg (56,6 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08755.jpg (60,8 KB, 141 załadowań)
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:03   #1174
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Proszę bardzo:

1 - bardziej po-tuszowane
2 - mniej po-tuszowane
Dziękuje
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:05   #1175
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Dziękuje

i jak?
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:11   #1176
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

czy myslicie ze sa to orginalne produkty?? http://allegro.pl/show_user_auctions...om=&price_to=6
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:26   #1177
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
czy myslicie ze sa to orginalne produkty?? http://allegro.pl/show_user_auctions...om=&price_to=6
tak. pewnie nie najświeższe, ale oryginalne. no i w dużej części w opakowaniach promocyjnych
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 20:35   #1178
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez czteryporyroku2 Pokaż wiadomość
niestety bardzo marnie, na bazie arta nawet przyzwoicie ale na gołej powiece porażka w dodatku oczy mnie po nich szczypia żaluje bo bardzo fajny efekt na powiece zostawiają: lekko perłowy i bardzo naturalny[color="Silver"]

dziekuje za odpowiedź, szkoda, ze marnie z trwałoscia
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:37   #1179
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
i jak?
Podoba mi się 2 wersja Czyli lżej pomalowane
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:38   #1180
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

ok dzieki za odp
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 01:08   #1181
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
You Rebel lekko wyrównuje koloryt i tonuje, ja mam ten jaśniejszy odcień, on jest dla mnie doskonały, więc nic a nic nie przyciemnia. Jak podkład też nie jest, to dość ciężko opisać, taki krem tonujący po prostu.

Róż Guerlain to 4 Eclats, jest super. Daje taki świeży i delikatny efekt, dobrze się nakłada, kolory dobrze się ze sobą łączą. Jest dobrze napigmentowany, ale ciężko z nim przesadzić, dość trwały, ładnie połyskuje, pachnie meteorytami, ma cudną puderniczkę. Mój ulubiony róż ostatnio. Jedyne co w nim niefajne to to, że strasznie pyli przy nabieraniu na pędzel.

Prasowaniec z Diora to brązer w odcieniu Healthy Look. Ja go bardzo lubię, to jedyny brązer, który znam, który idealnie pasuje do mojej karnacji i odpowiada mi kolorystycznie. Świetny jest.

Lakiery SH Hard as Nails lubię bardzo, chociaż zauważyłam, że nie są sobie równe jakością.
Ice dzięki!
A te różyk to bardzo błyszczy? Bo jakiś czas temu się czaiłam na któryś i jakoś nie zdecydowałam się... teraz żałuję bo wszystko poszło w górę, ceny, no i bez sensu drogo jest...
A które z Sally lakiery uważasz za najtrwalsze, tzn który odcień?

Dorzucam druga, obiecaną część aktualizacji z moim dzisiejszym żółciutko-bananowym nabytkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aktualizacja 2.jpg (20,1 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010821.jpg (21,1 KB, 234 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 07:13   #1182
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Kosmetyki śliczne
Sama staram się zminimalizować swój zbiór ale narazie ciężko mi to wychodzi ;/ Widząc jednak Twój przemyślany ostro mnie to motywuje do pozostawienia sobie tylko tych rzeczy które faktycznie używam i są mi niezbędne!
Niemniej jednak muszę zapytać o kilka rzeczy gdyż przykuły moją uwagę
Proszę o podanie nazw/numerów błyszczyków: Lancoma 2-giego i 4-tego od lewej, Guerlain Kiss Kiss (bardzo je lubię ) oraz Dior Rouge.
Jeszcze lakierów do paznokci Sally Hansen tego fioletowego holograficznego (6-ty od lewej),oraz zwykłego fioletowego (4-tego od lewej w drugim rzędzie)
Dziękuję moja minimalizacja przyszła też z tej strony, że ostatnio mniej się maluję.

JT o które pytasz to Cherry Almond (2-gi od lewej) i Miracle (4-ty od lewej), Kiss Kiss ma nr 865, a Dior 641. Posprawdzałabym Ci nazwy tych dwóch kolorów, ale od błyszczyków wyrzucam kartoniki, więc nie mam jak.

Lakier holograficzny SH to Pink Diamond, a ten na dole to Carnival.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
iceflower super lakierki, moja kolorystyka. mam pytanie: doczego uzywasz tego pedzelka z sephory z takim krotkim wlosiem(do jakich cieni)??
Dziękuję ten pędzelek służy do rozcierania cieni, szczególnie przy makijażu smoky eyes. Ja rzadko go używam, bo nieszczególnie lubię, jak już to używam go do makijażu dolnej powieki.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ice dzięki!
A te różyk to bardzo błyszczy? Bo jakiś czas temu się czaiłam na któryś i jakoś nie zdecydowałam się... teraz żałuję bo wszystko poszło w górę, ceny, no i bez sensu drogo jest...
A które z Sally lakiery uważasz za najtrwalsze, tzn który odcień?

Dorzucam druga, obiecaną część aktualizacji z moim dzisiejszym żółciutko-bananowym nabytkiem
Ma taki delikatny połysk, mi osobiście się podoba. To nie jest mocny czy tandetny błysk, jest bardzo fajny. Ja jestem bardzo zadowolona, że go mam.

Najtrwalszy z tych SH Xtreme Wear jest chyba ten czerwony 1 z lewej na dole, 3 z lewej też jest dość trwały, a fioletem 4 z lewej nie malowałam jeszcze paznokci u rąk więc ciężko mi coś powiedzieć. Na pewno najgorzej jest z tym ciemnym bordo, ostatnim na dole.

Zazdroszczę bananowego cudeńka. Nie zdecydowałam się, a teraz żałuję, że nie ma go w mojej kolekcji.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 08:15   #1183
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dorzucam druga, obiecaną część aktualizacji z moim dzisiejszym żółciutko-bananowym nabytkiem

ładna ta aktualizacja
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 10:25   #1184
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
czy myslicie ze sa to orginalne produkty?? http://allegro.pl/show_user_auctions...om=&price_to=6


Sa to testery. Nalezy uwazac...bo czasem faktycznie sa nieswieze :/ kupilam kiedys szminki diora.. i musze powiedziec ze cos z nimi nie tak! Sa "gorzkie" w smaku. ale mam tez kilkadziesiat innych kosmetykow testowych i jest wszystko ok! W sumie za tak niewielkie pieniadze to nawet jak bedzie sredniej siwezosci to i tak lepszy niz niejeden kioskowy w tej samej cenie :P
jezlei interesuje was czemu sa tak tanie.. to wyjawie tajemnice.. kosztuja grosze jak ktos zamawia do sklepu.. czasem sa dodawane gratis do zamwowienia....a najczesciej sa "brane gratis" Znajoma jest szefowa rosmana.. i mowi ze to prawdziwa plaga wsrod klientek ale takze pracownic ..takie pozyczanie sobie testerow i oczywiscie nie oddawanie.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:07   #1185
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Tyris ----> o tak mam znajomą, która pracuje w drogerii i spora część jej kosmetyków to testery. z tym, że głównie z kolekcji które są wycofywane. Dziewczyny "zwijają" je po kryjomu, bo kierowniczka nie pozwala zabierać. A w sumie czemu nie? :/ w Naturze np często widzę testery na przecenie, ale szczerze powiedziawszy nie miałabym ochoty kupować czegoś czym się maziało nie wiadomo ile kobiet. a jeśli pracownicy to nie przeszkadza, to czemu nie ma zabrać tego testera do domu... te dziewczyny i tak tam harują, coś im się należy

a co powiecie o tych kosmetykach? są tanie i się zastanawiam, czy mają jeszcze dobre daty ważności, szczególnie te z Sally Hansen i L'oreala. np facet ma w sprzedaży różne Glam Shine, które weszły do sprzedaży bodajże 5 lat temu...
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=108086
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:36   #1186
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ma taki delikatny połysk, mi osobiście się podoba. To nie jest mocny czy tandetny błysk, jest bardzo fajny. Ja jestem bardzo zadowolona, że go mam.

Najtrwalszy z tych SH Xtreme Wear jest chyba ten czerwony 1 z lewej na dole, 3 z lewej też jest dość trwały, a fioletem 4 z lewej nie malowałam jeszcze paznokci u rąk więc ciężko mi coś powiedzieć. Na pewno najgorzej jest z tym ciemnym bordo, ostatnim na dole.

Zazdroszczę bananowego cudeńka. Nie zdecydowałam się, a teraz żałuję, że nie ma go w mojej kolekcji.
muszę więc obmacać te róże A powiedz mi jeszcze jaki masz odcień? tzn nazwę i jakbym Cię jeszcze mogła pomęczyć o to jaki kolorek na polikach daje
Z tych lakierów mam jedynie nr 38 Flirt. Taka cieeeeemna śliwka!Długotrwały faktycznie, tylko nie bardzo lubię aplikację - mam wrażenie że b. gęsty jest (teraz z porównaniu z OPI to mega gęsty )

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
ładna ta aktualizacja
dzięki
nie wiecie może jak się sprawują inglotowe pędzle np. do różu czy do cieni? jestem bardzo zadowolona z tego do pudru

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Tyris ----> o tak mam znajomą, która pracuje w drogerii i spora część jej kosmetyków to testery. z tym, że głównie z kolekcji które są wycofywane. Dziewczyny "zwijają" je po kryjomu, bo kierowniczka nie pozwala zabierać. A w sumie czemu nie? :/ w Naturze np często widzę testery na przecenie, ale szczerze powiedziawszy nie miałabym ochoty kupować czegoś czym się maziało nie wiadomo ile kobiet. a jeśli pracownicy to nie przeszkadza, to czemu nie ma zabrać tego testera do domu... te dziewczyny i tak tam harują, coś im się należy

a co powiecie o tych kosmetykach? są tanie i się zastanawiam, czy mają jeszcze dobre daty ważności, szczególnie te z Sally Hansen i L'oreala. np facet ma w sprzedaży różne Glam Shine, które weszły do sprzedaży bodajże 5 lat temu...
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=108086
To jeszcze nic... Pewnych rzeczy nie rozumiem... Jak było otwarcie nowej sephory to poszłam z kumpelą w poszukiwaniu JT i oczywiście testery były (świeżutkie bo to nowy sklep i chyba pierwsza godzina otwarcia) no i maźnęłam się cynamonkiem i po tym się okazało że go nie ma jednak, że z całej kolekcji WT były tylko testery... No to ja chciałam kupić już nawet tester, w koncu tylko ja go użyłam... Ale pani powiedziała, że nie mogą sprzedawać szkoooooda.... a tych testerów mieli w szafie po kilka jednego koloru, podejrzewam, że nieużywane również. tyle JT się zmarnowało
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:47   #1187
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

co do testerów w szczególnosci w naturze ( sa dwie w moim miescie i w obu zaobserwowałam to samo) panie ekspedientki uzywaja ich do malowania siebie i to przy klientach, poniewaz robia to nagminnie , testerów wiecznie brak a jesli brak to panie wyciagaja tusze pelnowymiarowe(że tak je nazwe, czyli te przeznaczone do kupowania) i nimi sie maziaja Widzialam jak uzyły tusz do rzes a potem go schowały jako kolejny w rzedzie i lakier do paznokci kierowniczka mnie olala, napisalam tez mail do "centrali: tez bez odpowiedzi, widac pochwalaja taki proceder ja w naturze juz nie kupiję , w zadnej , nie tylko w tych z mojego miasta
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:49   #1188
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
muszę więc obmacać te róże A powiedz mi jeszcze jaki masz odcień? tzn nazwę i jakbym Cię jeszcze mogła pomęczyć o to jaki kolorek na polikach daje
Z tych lakierów mam jedynie nr 38 Flirt. Taka cieeeeemna śliwka!Długotrwały faktycznie, tylko nie bardzo lubię aplikację - mam wrażenie że b. gęsty jest (teraz z porównaniu z OPI to mega gęsty )
Mam nr 05 Rose Plein Vent, na policzkach to taki brzoskwiniowy, ciepły odcien różu.

Flirt też mam, to ten na dole ostatni. I on jest najbardziej gęsty z nich wszystkich i najtrudniej się nim maluje.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:52   #1189
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam nr 05 Rose Plein Vent, na policzkach to taki brzoskwiniowy, ciepły odcien różu.

Flirt też mam, to ten na dole ostatni. I on jest najbardziej gęsty z nich wszystkich i najtrudniej się nim maluje.
Ooo czyli odcień dla mnie. lubię brzoskwinki
No to mnie pocieszyłaś z tym Flirtem, dobrze że inne są łatwiejsze w obsłudze!
Dzięki!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 13:38   #1190
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję moja minimalizacja przyszła też z tej strony, że ostatnio mniej się maluję.

JT o które pytasz to Cherry Almond (2-gi od lewej) i Miracle (4-ty od lewej), Kiss Kiss ma nr 865, a Dior 641. Posprawdzałabym Ci nazwy tych dwóch kolorów, ale od błyszczyków wyrzucam kartoniki, więc nie mam jak.

Lakier holograficzny SH to Pink Diamond, a ten na dole to Carnival.
Ślicznie dziękuję za odpowiedź Co do Kiss Kiss'a to mam ten sam kolorek,a jeśli chodzi o Dior'a to wystarczy mi sam numerek
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 00:25   #1191
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
co do testerów w szczególnosci w naturze ( sa dwie w moim miescie i w obu zaobserwowałam to samo) panie ekspedientki uzywaja ich do malowania siebie i to przy klientach, poniewaz robia to nagminnie , testerów wiecznie brak a jesli brak to panie wyciagaja tusze pelnowymiarowe(że tak je nazwe, czyli te przeznaczone do kupowania) i nimi sie maziaja Widzialam jak uzyły tusz do rzes a potem go schowały jako kolejny w rzedzie i lakier do paznokci kierowniczka mnie olala, napisalam tez mail do "centrali: tez bez odpowiedzi, widac pochwalaja taki proceder ja w naturze juz nie kupiję , w zadnej , nie tylko w tych z mojego miasta
w jednej drogerii w moim mieście widziałam coś takiego... czekałam w kolejce do kasy, za mną stała laska, wzięła błyszczyk w tubce ze stojaczka, no spoko, ale to NIE BYŁ TESTER, a ona się nim pomaziała bezpośrednio na usta, bleeeeeeeeeee, i odłożyła z powrotem O____o
sprzedawczynie można ostatecznie zrozumieć, że robią to na złość firmie, ale klientka.... :/ ohyda. kupowałam tam kiedyś błyszczyk Joanny, dobrze że był w pudełeczku
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 10:23   #1192
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
w jednej drogerii w moim mieście widziałam coś takiego... czekałam w kolejce do kasy, za mną stała laska, wzięła błyszczyk w tubce ze stojaczka, no spoko, ale to NIE BYŁ TESTER, a ona się nim pomaziała bezpośrednio na usta, bleeeeeeeeeee, i odłożyła z powrotem O____o
sprzedawczynie można ostatecznie zrozumieć, że robią to na złość firmie, ale klientka.... :/ ohyda. kupowałam tam kiedyś błyszczyk Joanny, dobrze że był w pudełeczku
Ja również byłam kiedyś świadkiem takiego zachowania zarówno klientki jak i sprzedawczyni. Powiem szczerze,że byłam tak zaskoczona i zarazem zniesmaczona tym co zobaczyłam,że pozanosiłam z powrotem na na swoje miejsca kosmetyki,które miałam w koszyku i poprostu wyszłam z tego sklepu. Nie obyło się bez zwrócenia przeze mnie uwagi na ten wybryk innej Pani w sklepie,której zadaniem było pilnowanie i zarazem doradzanie klientowi,nie przyniosło to jednak żadnego odzewu. Na jej pytanie dlaczego odkładam kosmetyki z powrotem? Odpowiedziałam,że "nie będę kupować w sklepie,gdzie nie mam gwarancji,że produkt jest wcześniej nie używany. Nie podoba mi się,że ktoś otwiera pełnowymiarowe opakowanie aby go przetestować po czym odkłada go z powrotem na półkę jakby nigdy nic. Dla mnie to jest co najmniej niesmaczne!Zważywszy iż byłam świadkiem takiego a nie innego zdarzenia napewno nic u nich już nie kupię i będę przestrzegać przed tym sklepem moich znajomych" Kobieta na moją odpowiedź zrobiła tylko zdziwioną minę i nic nie powiedziała.
Od tego czasu jak coś kupuję to bardzo przyglądam się temu produktowi. Może to błędne przekonanie,ale bardzo sobie chwalę,gdy kosmetyk jest zalepiony taśmą klejącą jak np.błyszczyki w sephorze. Po taśmie od razu widać czy ktoś ją odklejał czy nie. Mam jeszcze kilka innych sposobów na sprawdzanie kosmetyków ale to już inny temat
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 10:46   #1193
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Ja również byłam kiedyś świadkiem takiego zachowania zarówno klientki jak i sprzedawczyni. Powiem szczerze,że byłam tak zaskoczona i zarazem zniesmaczona tym co zobaczyłam,że pozanosiłam z powrotem na na swoje miejsca kosmetyki,które miałam w koszyku i poprostu wyszłam z tego sklepu. Nie obyło się bez zwrócenia przeze mnie uwagi na ten wybryk innej Pani w sklepie,której zadaniem było pilnowanie i zarazem doradzanie klientowi,nie przyniosło to jednak żadnego odzewu. Na jej pytanie dlaczego odkładam kosmetyki z powrotem? Odpowiedziałam,że "nie będę kupować w sklepie,gdzie nie mam gwarancji,że produkt jest wcześniej nie używany. Nie podoba mi się,że ktoś otwiera pełnowymiarowe opakowanie aby go przetestować po czym odkłada go z powrotem na półkę jakby nigdy nic. Dla mnie to jest co najmniej niesmaczne!Zważywszy iż byłam świadkiem takiego a nie innego zdarzenia napewno nic u nich już nie kupię i będę przestrzegać przed tym sklepem moich znajomych" Kobieta na moją odpowiedź zrobiła tylko zdziwioną minę i nic nie powiedziała.
Od tego czasu jak coś kupuję to bardzo przyglądam się temu produktowi. Może to błędne przekonanie,ale bardzo sobie chwalę,gdy kosmetyk jest zalepiony taśmą klejącą jak np.błyszczyki w sephorze. Po taśmie od razu widać czy ktoś ją odklejał czy nie. Mam jeszcze kilka innych sposobów na sprawdzanie kosmetyków ale to już inny temat
w Anglii - nie mowie o sklepach gdzie sie kupuje wysokopolkowe produkty, ale np.kosmetyki Loreal czy Maybeline - mozna sobie w kazdym sklepie spokojnie wszystko poogladac, pomacac, wyprobowac.nikt nie stoi i nie pilnuje tego. Mimo ze nie zauwazylam nigdy by jakiegos testera brakowalo to nie raz zdarzylo mi sie kupic cos a w domu sie okazywalo ze juz ktos to wczesniej otworzyl... ale wycwanilam sie i zwyczajnie biore produkt do kasy i tam sama otwieram sprawdzajac czy jest nowiuski czy otwarty przez kogos innego! jak otwarty to natychmiast dostaje NOWY i to najczesciej wyciagniety gdzies z szufladki - tez sprawdzam ale nigdy juz mi sie nie trafia ze otwarty
zauwazylam jednak teraz ze coraz wiecej sklepow ma kolorowke pozaklejana tasma klejaca swietny pomysl
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 11:00   #1194
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Dorzucam druga, obiecaną część aktualizacji z moim dzisiejszym żółciutko-bananowym nabytkiem
sliczna aktualizacja, ale i tak bananek się tu wyróżnia swą słodkościa
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
co do testerów w szczególnosci w naturze ( sa dwie w moim miescie i w obu zaobserwowałam to samo) panie ekspedientki uzywaja ich do malowania siebie i to przy klientach, poniewaz robia to nagminnie , testerów wiecznie brak a jesli brak to panie wyciagaja tusze pelnowymiarowe(że tak je nazwe, czyli te przeznaczone do kupowania) i nimi sie maziaja Widzialam jak uzyły tusz do rzes a potem go schowały jako kolejny w rzedzie i lakier do paznokci kierowniczka mnie olala, napisalam tez mail do "centrali: tez bez odpowiedzi, widac pochwalaja taki proceder ja w naturze juz nie kupiję , w zadnej , nie tylko w tych z mojego miasta
bleah ochyda . Rzeczywiście trzeba uważać. Ja też nie lubię używanych kosmetyków, szczególnie jeśli kupuje się bezpośrednio w drogerii!
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 11:42   #1195
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

dzisiejsze

baza (ostatnio mam jakas manie chyba na bazy to juz moja 6 czy 7 w kolekcji ale uzywam codziennie wiec pewnie szybko je zuzyje )

próbki cieni sanssoucis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (66,7 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (49,8 KB, 91 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:19   #1196
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Mój dzisiejszy skromniuteńki nabytek:

Maybelline Lash Stiletto Ultimate Length Mascara

Testy w najbliższych dniach
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2011-08-28 o 22:48
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:20   #1197
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
sliczna aktualizacja, ale i tak bananek się tu wyróżnia swą słodkościa

bleah ochyda . Rzeczywiście trzeba uważać. Ja też nie lubię używanych kosmetyków, szczególnie jeśli kupuje się bezpośrednio w drogerii!
Dzięki
Boże straszne co tu opisujecie dziewczyny!!! brrr

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
dzisiejsze

baza (ostatnio mam jakas manie chyba na bazy to juz moja 6 czy 7 w kolekcji ale uzywam codziennie wiec pewnie szybko je zuzyje )

próbki cieni sanssoucis
Kasiu, a co to za cienie? skąd się bierze próbki?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:31   #1198
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
dzisiejsze

baza (ostatnio mam jakas manie chyba na bazy to juz moja 6 czy 7 w kolekcji ale uzywam codziennie wiec pewnie szybko je zuzyje )

próbki cieni sanssoucis
nr 128 jest śliczny 7 baz to już maniactwo masz racje
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy skromniuteńki nabytek:

Maybelline Lash Stiletto Ultimate Length Mascara

Testy w najbliższych dniach
czekam na relacje jak sie sprawuje maskara
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:35   #1199
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
czekam na relacje jak sie sprawuje maskara
Jak 'poużywam' to dam znać
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:37   #1200
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy skromniuteńki nabytek:

Maybelline Lash Stiletto Ultimate Length Mascara

Testy w najbliższych dniach
prowokacyjnie wydłużająca mascara! cóż za epitety
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.