Farbowanie włosów na niebiesko - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 19:04   #211
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Hej, dziewczyny czy któraś z was używała farby Allwaves ? Jest to farba fryzjerska. Głównie interesuje mnie kolor F555 (zdj. w załączniku ) . Kolor moich włosów to ciemny brąz. Chciałabym uzyskać kolor jaki ma Kate Perry ( bez fioletu) . Oraz interesuje mnie czy użycie
emulsji utleniającej 6% da jakiś efekt bez rozjaśniania chociaż na ciemny granat.

To co znalazłam w necie na jej temat :

"Nowoczesna farba do włosów, stworzona specjalnie w odpowiedzi na wymogi farbowania w zakładach fryzjerskich. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii naukowych, zostały wprowadzone do formuły elementy kompensacyjne, które uwypuklają funkcje techniczne produktu (tonowanie, odcienie, pokrywanie, rozjaśnianie). Dodatkowo wszystkie odcienie zostały zrealizowane przy niskiej zawartości amoniaku, aby chronić włosy.
Farba ALLWAVES gwarantuje naturalne i jednolite pokrycie kolorem, doskonale kryje siwe włosy. Może również rozjaśniać o 3-4 tony, zależnie od poziomu koloru oraz mocy użytej emulsji utleniającej (20 vol czyli 6%; 30 vol czyli 9%; 40 vol czyli 12%).
Farby Allwaves mogą być stosowana do każdego rodzaju włosów. Należy pamiętać, że efekt ostateczny koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów ( naturalnego lub wcześniej farbowanego). "
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_allwaves_crema_colorante_100ml_2314_fantasia2.jpg (11,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2d1c262c0004a1684f913910.jpg (38,7 KB, 21 załadowań)
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 23:08   #212
czytelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny czy któraś z was używała farby Allwaves ? Jest to farba fryzjerska. Głównie interesuje mnie kolor F555 (zdj. w załączniku ) . Kolor moich włosów to ciemny brąz. Chciałabym uzyskać kolor jaki ma Kate Perry ( bez fioletu) . Oraz interesuje mnie czy użycie
emulsji utleniającej 6% da jakiś efekt bez rozjaśniania chociaż na ciemny granat.

To co znalazłam w necie na jej temat :

"Nowoczesna farba do włosów, stworzona specjalnie w odpowiedzi na wymogi farbowania w zakładach fryzjerskich. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii naukowych, zostały wprowadzone do formuły elementy kompensacyjne, które uwypuklają funkcje techniczne produktu (tonowanie, odcienie, pokrywanie, rozjaśnianie). Dodatkowo wszystkie odcienie zostały zrealizowane przy niskiej zawartości amoniaku, aby chronić włosy.
Farba ALLWAVES gwarantuje naturalne i jednolite pokrycie kolorem, doskonale kryje siwe włosy. Może również rozjaśniać o 3-4 tony, zależnie od poziomu koloru oraz mocy użytej emulsji utleniającej (20 vol czyli 6%; 30 vol czyli 9%; 40 vol czyli 12%).
Farby Allwaves mogą być stosowana do każdego rodzaju włosów. Należy pamiętać, że efekt ostateczny koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów ( naturalnego lub wcześniej farbowanego). "
Odcień F555 to nie jest chyba farba tylko korektor, który dodaje się do farby w bardzo niewielkich ilościach aby zniwelować niechciane tony podczas farbowania. Odradzam farbowanie samym mixtonem zmieszanym z wodą utlenioną, kolor może nie wyjść...
czytelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 01:40   #213
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez czytelnia Pokaż wiadomość
Odcień F555 to nie jest chyba farba tylko korektor, który dodaje się do farby w bardzo niewielkich ilościach aby zniwelować niechciane tony podczas farbowania. Odradzam farbowanie samym mixtonem zmieszanym z wodą utlenioną, kolor może nie wyjść...
A np mogłabym go dodać do granatowej czerni żeby wzmocnić niebieski odcień w farbie ? Wszystkie czarne granaty ktore mialam wychodziły czarne i zero nawet niewielkiej poswiaty niebieskiego.
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 21:17   #214
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
A np mogłabym go dodać do granatowej czerni żeby wzmocnić niebieski odcień w farbie ? Wszystkie czarne granaty ktore mialam wychodziły czarne i zero nawet niewielkiej poswiaty niebieskiego.

Niebieski pigment


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 13:53   #215
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Niebieski pigment


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Znasz jakiś dobry, który można dodać ?
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 14:58   #216
Treyy93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Nie jestem pewna czy kogoś to zainteresuje ale osobiście mam niebieskie włosy od wieeeelu miesięcy. na początku stosowałam farby semi(8-10 myć) Palette XXL color electric blue. od jakiegoś czasu używam farby trwałej. O dziwo kolor nie spiera się prawie wcale. Aktualnie nie farbowałam włosów 2 miesiące i poza odrostem kolor utrzymuje się idealnie
Treyy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 10:00   #217
czytelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez Treyy93 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy kogoś to zainteresuje ale osobiście mam niebieskie włosy od wieeeelu miesięcy. na początku stosowałam farby semi(8-10 myć) Palette XXL color electric blue. od jakiegoś czasu używam farby trwałej. O dziwo kolor nie spiera się prawie wcale. Aktualnie nie farbowałam włosów 2 miesiące i poza odrostem kolor utrzymuje się idealnie

Jakiej farby trwałej używasz ?
czytelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 16:00   #218
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Gdzie można kupić niebieską (trwałą) farbę do włosów?

Goldwell elumen ma piękne niebieskie odcienie.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 18:36   #219
FieryRed
Przyczajenie
 
Avatar FieryRed
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Question Farbowanie pół na niebiesko pół na czerwono

Cześć
Od dłuższego czasu chodzi za mną pomysł, żeby połowę moich (obecnie czerwonych) włosów przefarbować na niebiesko. Ale nie bardzo wiem, jak się za to zabrać i jak uzyskać głęboki, ciemnoniebieski kolor (obecnie mam na głowie Syoss Intensywna Czerwień). Pytałam już wujka YouTube i wujka Google, ale były informacje tylko o szamponetkach, lub innych nietrwałych środkach koloryzacji i kolor zwykle jest bardzo jasny, a ja chcę coś, co będzie współgrać z moim odcieniem czerwieni.
Oczywiście już wiem, że utrzymanie niebieskiego będzie tak samo czasochłonne jak czerwonego (to są podobno dwa najbardziej wymagające kolory). Jakieś farby, które wypróbowywałyście na sobie i jesteście w stanie polecić?
Tylko nie CeCe. Czerwona farba CeCe spływała po trzecim myciu włosów, a uważam na szampony z SLS-ami, więc mam lekki uraz do tej firmy. To smutne, ale drogeryjna Syoss trzyma u mnie lepiej, niż fryzjerska CeCe.
FieryRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 18:53   #220
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farbowanie pół na niebiesko pół na czerwono

Ja miałam Allwaves, o ten niebieski

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:11
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 23:34   #221
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Hej dziewczyny chciałam się z wami podzielić jak uzyskałam niebieski kolor na włosach tak jak na zdjęciach poniżej . Naprawdę zacięcie szukałam sposobu na piękne niebieskie włosy i znalazłam firmę Arctic Fox z USA. Arctic Fox to semi permanentna farba do włosów z odżywką w składzie oraz nie posiada amoniaku, alkoholi, wody utlenionej. I pachnie winogronami !! Nawet po umyciu włosów zapach się utrzymuje Początkowo testowałam fiolet, na zdjęciu poniżej. A dodatkowo niedawno wprowadzili nowy kolor Transylvania - Niebiesko czarny na bazie niebieskiego . Zdecydowanie to będzie mój kolejny kolor do testowania.
Jesteście czegoś ciekawe piszcie.

Można też wejść w ten link i wszystko opisałam dokładnie. http://justynanymphea.blogspot.ca/20...esamowita.html

Chciałabym jeszcze podkreślić, że nie robię tutaj reklamy ani nie otrzymuję nic w zamian za te informacje. Robię to aby podzielić się z wami tym co znalazłam i sama przetestowałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151122_130923.jpg (116,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151122_131515.jpg (179,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10933990_1060210110671486_956224568956805461_n.jpg (185,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arcticfox-posiden_-_118.jpg (42,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arcticfox-purple-rain_-_236.jpg (41,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12359970_1155850267766060_4324104390790005413_n.jpg (47,2 KB, 9 załadowań)
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com

Edytowane przez Nymphea
Czas edycji: 2015-12-21 o 17:10
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 23:53   #222
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałam się z wami podzielić jak uzyskałam niebieski kolor na włosach tak jak na zdjęciach poniżej . Naprawdę zacięcie szukałam sposobu na piękne niebieskie włosy i znalazłam firmę Arctic Fox z USA. Arctic Fox to semi permanentna farba do włosów z odżywką w składzie oraz nie posiada amoniaku, alkoholi, wody utlenionej. I pachnie winogronami !! Nawet po umyciu włosów zapach się utrzymuje Początkowo testowałam fiolet, na zdjęciu poniżej. A dodatkowo niedawno wprowadzili nowy kolor Transylvania - Niebiesko czarny na bazie niebieskiego . Zdecydowanie to będzie mój kolejny kolor do testowania.
Jesteście czegoś ciekawe piszcie.

Można też wejść w ten link i wszystko opisałam dokładnie. http://justynanymphea.blogspot.ca/20...esamowita.html

Chciałabym jeszcze podkreślić, że nie robię tutaj reklamy ani nie otrzymuję nic w zamian za te informacje. Robię to aby podzielić się z wami tym co znalazłam i sama przetestowałam.
może i farba fajna ze składu i opisu, ale Twoje włosy wyglądają naprawdę kiepsko wyglądają na przesuszone i zniszczone, a kolor jest nierówny i płaski.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 17:07   #223
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
może i farba fajna ze składu i opisu, ale Twoje włosy wyglądają naprawdę kiepsko wyglądają na przesuszone i zniszczone, a kolor jest nierówny i płaski.
O którym zdjęciu dokładnie mówisz ? Zdjęcie z fioletowym kolorem było robione ponad rok temu od tego czasu wiele się zmieniło .
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 17:11   #224
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
O którym zdjęciu dokładnie mówisz ? Zdjęcie z fioletowym kolorem było robione ponad rok temu od tego czasu wiele się zmieniło .
to niebieskie ombre wygląda w moim odczuciu kiepsko. aż sobie sprawdziłam inne osoby testujące te farby i u nich kolor były bardzo, bardzo intensywne.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 17:15   #225
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to niebieskie ombre wygląda w moim odczuciu kiepsko. aż sobie sprawdziłam inne osoby testujące te farby i u nich kolor były bardzo, bardzo intensywne.
Dlatego że właśnie mnie o taki efekt chodziło i mnie osobiście się podoba Każdy lubi co innego Dziękuje za szczerą opinię
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 17:16   #226
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
Dlatego że właśnie mnie o taki efekt chodziło i mnie osobiście się podoba Każdy lubi co innego Dziękuje za szczerą opinię
jak lubisz suche i zniszczone włosy to faktycznie, Twoja sprawa
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 17:20   #227
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jak lubisz suche i zniszczone włosy to faktycznie, Twoja sprawa
Moje włosy w tym przypadku nie są suche ani zniszczone.
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 18:01   #228
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jak lubisz suche i zniszczone włosy to faktycznie, Twoja sprawa
Ona ma po prostu włosy z tendencją do kręcenia się. Jak je rozczesze to mogą wyglądać jak sianko, ale wystarczy ich nie szczotkować na sucho, odpowiednio potraktować i się okazuje, że robią się gładkie i błyszczące pukle.
Nie wiem gdzie widzisz zniszczone włosy i dlaczego próbujesz jej wmówić, że takie na pewno ma.
A intensywne kolory wychodzą tylko na jasnej bazie. Ona takiej nie ma, stąd efekt.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-12-21 o 18:13
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 00:09   #229
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ona ma po prostu włosy z tendencją do kręcenia się. Jak je rozczesze to mogą wyglądać jak sianko, ale wystarczy ich nie szczotkować na sucho, odpowiednio potraktować i się okazuje, że robią się gładkie i błyszczące pukle.
Nie wiem gdzie widzisz zniszczone włosy i dlaczego próbujesz jej wmówić, że takie na pewno ma.
A intensywne kolory wychodzą tylko na jasnej bazie. Ona takiej nie ma, stąd efekt.
Dzięki, właśnie tak dokładnie jest. Po rozczesaniu pusza się niesamowicie ale dalej są miękkie w dotyku.
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 14:52   #230
Elii87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 62
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

to fakt, chyba są już zmeczone farbowaniem. Te kolory nie zawsze wycodzą. Mja kolezanka miala taki troche bardziej pod zielen.
Elii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 23:36   #231
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Gdzie można kupić niebieską (trwałą) farbę do włosów?

Zielone włosy wyjdą jeśli kolor włosów na który nakłada się niebieski ma żółty pigment.
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 15:49   #232
_jakzyc
Raczkowanie
 
Avatar _jakzyc
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 78
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Dziewczyny, jak zaczęłyście farbować włosy na niebiesko?

Myślę o tym od jakiegoś czasu, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Mam ciemnobrązowe włosy, więc chyba najlepszym wyjściem będzie wizyta u fryzjera? Nie chcę sobie zrobić masakry na głowie... I czy kolor jest trwały, nie wypłukuje się szybko? Doradźcie co zrobić, żeby jakoś to wyglądało.
_jakzyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 11:56   #233
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Gdzie można kupić niebieską (trwałą) farbę do włosów?

Żeby kolor był intensywny, musiałabyś najpierw bardzo rozjaśnic włosy- do czystego lub białego blondu. Polecam olaplex do tego zabiegu. Włosy nie mogą być na przykład w złotym tonie, żeby nie wyszły zielone. Polecam elumen, bardzo trwały środek. Ewentualnie zawsze możesz odświeżyć kolor tonerem np la riche.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Ps dużo gorzej jest zejść z koloru- pojawiają się wszystkie odcienie zieleni.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 17:43   #234
EvZbj
Przyczajenie
 
Avatar EvZbj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 11
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Chciałam mieć fioletowe włosy, więc użyłam fioletowy toner la riche na rozjaśnione, spłukał się po jakimś czasie do niebieskiego i przez pół roku odnawiałam niebieski, tak mi się spodobał teraz zapuszczam odrost, żeby zrobić przejście na fiolet.
Po takim czasie nakładania tonerów na rozjaśnione włosy co miesiąc mniej więcej (odrosty plus na całość), kolor jest wżarty dość mocno i płukanki dają radę podtrzymywać go całkiem całkiem na poziomie niebieskiego/błękitu. Naturalnie mam jasne włosy, ale z żółtymi tonami, więc i tak muszę rozjaśniać, inaczej miałam zielone (testowałam pasemka, była tragedia). Zamierzam właśnie położyć elumen niebieski na to co już mam i potem na odroście działać pravana fioletową od samego początku.
EvZbj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 15:50   #235
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Wow, odważnie tak na co dzień z takim kolorem włosów, ja wczoraj przezywałam cały dzień wyjście na imprezę w różowych włosach, a farbowałam tylko farba w sprayu z venity która po jednym myciu zeszła bezproblemowo...
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 16:51   #236
_jakzyc
Raczkowanie
 
Avatar _jakzyc
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 78
Dot.: Farbowanie włosów na niebiesko

Nie mogę się kompletnie zdecydować xD Jak myslicie, która fryzura byłaby najlepsza dla mnie? Mam jasnobieskie oczy, ciemne brwi i naturalnie ciemnobrązowe włosy. Która wam sie najbardziej podoba?

http://www.fitandfashion.pl/wp-conte...nim-hair-2.jpg

http://www.fitandfashion.pl/wp-conte...towe-wlosy.jpg

http://krom.is/wp-content/uploads/20...16713ca3fb.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...57224f8693.jpg
_jakzyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 22:48   #237
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Gdzie można kupić niebieską (trwałą) farbę do włosów?

Druga i ostatnia są piękne.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-04 23:48:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.