DIOR - kolorówka cz.II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 16:15   #1
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954

DIOR - kolorówka cz.II


W takim razie witam serdecznie wszystkie milosniczki Diora w drugiej czesci watku ...

i zapraszam do dalszych pogaduch i kuszenia ...



- czesc I -
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:18   #2
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Melduje sie w kontyunacji szybkiej drogi do bankructwa
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:20   #3
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Melduje sie w kontyunacji szybkiej drogi do bankructwa
dobre ... ale kiedys skonczymy na walizkach... wypchanych kolorowka ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:23   #4
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Kurczę, to już druga część wątku? widzę że kusicielki się już meldują
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:27   #5
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Kurczę, to już druga część wątku? widzę że kusicielki się już meldują
jakie kusicielki... gdzie kusicielki... ... to przez te lakiery tak szybko doszlysmy do konca pierwszego watku ... jak tak dalej pojdzie to ten tez szybko zapelnimy ...

i zeby byla kontyniacja ostatnio bylo o lakierach ... dla nowych i starych bywalcow... w ramach kuszenia hehe... mala powtorka ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:31
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:31   #6
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jakie kusicielki... gdzie kusicielki... ... to przez te lakiery tak szybko doszlysmy do konca pierwszego watku ... jak tak dalej pojdzie to ten tez szybko zapelnimy ...
Oj Desti, naczelna szefowo kusicielek, Ty się jeszcze pytasz kto

A co do lakierów mam pytanie- ja jak na razie używam lakierów chanel, masz może porównanie z diorem?? Z chanel jestem w miarę zadowolona, uwielbiam ich kolory ale chętnie poznam inne
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:32   #7
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

To ja się wepnę Wam w te lakiery. Może któraś używała piatek stylish move? Lubię cienie dość ciemne , dobrze kryjące. U nas nigdzie nie ma , wiec wysłałam dolary do kuzynki w USA z prośbą o zakup w ciemno, mam nadzieję, ze bede zadowolona
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 16:36   #8
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Oj Desti, naczelna szefowo kusicielek, Ty się jeszcze pytasz kto
ja niewinna ... hyhy...

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
A co do lakierów mam pytanie- ja jak na razie używam lakierów chanel, masz może porównanie z diorem?? Z chanel jestem w miarę zadowolona, uwielbiam ich kolory ale chętnie poznam inne
mam porownanie... nie cierpie lakierow chanel ... o ile skreca mnie bo maja boskie kolory to dla mnie to istna katastrofa... robil mi smugi, wiecznosc zasychal i w tym samym dniu zaczynal odpryskiwac... oddalam mamie, ktora jest bardzo zadowolona ... no coz ...

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
To ja się wepnę Wam w te lakiery. Może któraś używała piatek stylish move? Lubię cienie dość ciemne , dobrze kryjące. U nas nigdzie nie ma , wiec wysłałam dolary do kuzynki w USA z prośbą o zakup w ciemno, mam nadzieję, ze bede zadowolona
o piateczkach tez moge... mam i uwielbiam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:40   #9
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja niewinna ... hyhy...



mam porownanie... nie cierpie lakierow chanel ... o ile skreca mnie bo maja boskie kolory to dla mnie to istna katastrofa... robil mi smugi, wiecznosc zasychal i w tym samym dniu zaczynal odpryskiwac... oddalam mamie, ktora jest bardzo zadowolona ... no coz ...



o piateczkach tez moge... mam i uwielbiam ...
Taaaaaa, niewinna
Jak można nie lubić lakierów chanel?? Ja uwielbiam szczególnie odcień fantastic, taki niby ciemny bordowo -malinowy-bliżej nieokreślony i zasychają szybko, dzisiaj dwie warstwy w 30 min + utwardzacz więc nie jest źle. A z diora chyba skuszę się (oprócz cieni) na lakier z nowej kolekcji, ten ciemnoszary z drobinkami chyba tylko muszę poczekać na payday
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:48   #10
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja niewinna ... hyhy...



mam porownanie... nie cierpie lakierow chanel ... o ile skreca mnie bo maja boskie kolory to dla mnie to istna katastrofa... robil mi smugi, wiecznosc zasychal i w tym samym dniu zaczynal odpryskiwac... oddalam mamie, ktora jest bardzo zadowolona ... no coz ...
Taaaaa, niewinna ... jak tak dalej pojdzie i moja kolorowka bedzie rozrastac sie w dotychczasowym tempie, to gwarantuje Ci, ze moj TZ wynajmnie prywatnego detektywa, zeby Cie wytropic

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Taaaaaa, niewinna
Jak można nie lubić lakierów chanel?? Ja uwielbiam szczególnie odcień fantastic, taki niby ciemny bordowo -malinowy-bliżej nieokreślony i zasychają szybko, dzisiaj dwie warstwy w 30 min + utwardzacz więc nie jest źle.
Oj mozna, mozna ... Mam na ich temat DOKLADNIE takie samo zdanie co desti - kolory boskie, jakosc do U mnie nawet potraktowane sprawdzonym utwardzaczem, zasychaja na "gumowo" i scieraja sie w trybie natychmiastowym, juz nawet nie wspominajac o wszelkiego rodzaju odcisnietych "szlaczkach" Masakra. Dior jest o miliard lat swietnych do przodu w mojej osobistej klasyfikacji
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:06   #11
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Jak można nie lubić lakierów chanel?? Ja uwielbiam szczególnie odcień fantastic, taki niby ciemny bordowo -malinowy-bliżej nieokreślony i zasychają szybko, dzisiaj dwie warstwy w 30 min + utwardzacz więc nie jest źle. A z diora chyba skuszę się (oprócz cieni) na lakier z nowej kolekcji, ten ciemnoszary z drobinkami chyba tylko muszę poczekać na payday
mozna nie lubic... wstretne, paskudne i w ogole ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Taaaaa, niewinna ... jak tak dalej pojdzie i moja kolorowka bedzie rozrastac sie w dotychczasowym tempie, to gwarantuje Ci, ze moj TZ wynajmnie prywatnego detektywa, zeby Cie wytropic
yyyy... mam dwa domowy tygrysy do obrony ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Oj mozna, mozna ... Mam na ich temat DOKLADNIE takie samo zdanie co desti - kolory boskie, jakosc do U mnie nawet potraktowane sprawdzonym utwardzaczem, zasychaja na "gumowo" i scieraja sie w trybie natychmiastowym, juz nawet nie wspominajac o wszelkiego rodzaju odcisnietych "szlaczkach" Masakra. Dior jest o miliard lat swietnych do przodu w mojej osobistej klasyfikacji
o! ... oooo... wlasnie... czasami malowalam paznokcie powiedzmy kolo 20... szlam spac o 22... rano wstawalam z odcisnieta poduszka na paznokciu ...

Doris144 one dobrze kryja i nie sa bardzo blink blink... wiec powinnas byc zadowolona ... machnelam na szybciutko swatcha ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 17:44   #12
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Ehh, kusicielki, jeszcze jakiś czas temu nie byłam świadoma moich kosmetycznych potrzeb, a teraz........ tyle rzeczy bym chciała, jestem taki raptus że chcę tu i teraz ale jeść też trzeba dlatego 15 stycznia obadam nową kolekcję diora i potulnie poczekam z zakupem cieni i być może lakieru (mam nadzieję że na żywo coquette też będą piękne) na koniec miesiąca (mój Tż mnie zabije, ja już nawet mam taką manię że się muszę przy każdym stoisku z kosmetykami zatrzymać )
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:11   #13
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

Doris144 one dobrze kryja i nie sa bardzo blink blink... wiec powinnas byc zadowolona ... machnelam na szybciutko swatcha ...
Desti wielkie dzięki. Wydaje mi się , że bede zadowolona, tym bardziej, ze USA te cienie kosztują 56$ no i to są takie moje kolorkiPozostaje mi poczekać do poczekać do połowy lutego wtedy do mnie dotrą wraz z i tu się zastanawiam między wiosennymi chanelkami oczywiscie wersja amerykańska a lancome i tu dopiero pole do popisu bo w USA mają dwa razy wiecej kolorów niż u nas.Ale Diora biorę w ciemno szczególnie po tym, co zobaczyłam u Ciebie na ręce Desti.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:30   #14
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Desti wielkie dzięki. Wydaje mi się , że bede zadowolona, tym bardziej, ze USA te cienie kosztują 56$ no i to są takie moje kolorkiPozostaje mi poczekać do poczekać do połowy lutego wtedy do mnie dotrą wraz z i tu się zastanawiam między wiosennymi chanelkami oczywiscie wersja amerykańska a lancome i tu dopiero pole do popisu bo w USA mają dwa razy wiecej kolorów niż u nas.Ale Diora biorę w ciemno szczególnie po tym, co zobaczyłam u Ciebie na ręce Desti.
... jakbym miala wybierac to zdecydowanie Chanel... tym bardziej, ze te amikowe latwiejsze sa w nakladaniu... choc ja i nasze okragle czworki bardzo lubie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:55   #15
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Odnalazłam nową siedzibę, co prawda bardziej Guerlainowska jestem, ale i Dior jakoś rozmnożył się w moich szafkach.

Urban - co do Oftopa - długo stosowałam chnę (zawsze przywoziłam ją zza granicy), ale teraz poszukuję czegoś chemicznego, coraz mnie czasu i cierpliwości mam do zielska. Ostatnio potraktowałam czuprynę czymś L'Oreala - kolor ładny, ale dość szybko stracił blask, więc szukam ideału.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:16   #16
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Odnalazłam nową siedzibę, co prawda bardziej Guerlainowska jestem, ale i Dior jakoś rozmnożył się w moich szafkach.

Urban - co do Oftopa - długo stosowałam chnę (zawsze przywoziłam ją zza granicy), ale teraz poszukuję czegoś chemicznego, coraz mnie czasu i cierpliwości mam do zielska. Ostatnio potraktowałam czuprynę czymś L'Oreala - kolor ładny, ale dość szybko stracił blask, więc szukam ideału.
No Goldwell blyszczec - blyszczy, ale wymywa sie raczej szybko ... Niemniej jednak wybaczam i to bez zalu - biorac pod uwage w jakim super stanie sa po nim moje wlosy Nigdy nie byly jeszcze takie fajne ... A podobno farbowanie niszczy No nic to, ciekawe jak bede spiewac za rok

Przerwe offtopa bo wlasnie zupelnie niechcacy wygralam aukcje cieni i szminki Diora na ebayu (testerki) (do obcykania tutaj: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWNX:IT ). Od zarania dziejow czailam sie na piatki Sunset Cafe, ale jakos nie moglam sie zdobyc na to by wylozyc te piec dych na lade, bo az tak mocno niepowtarzalne to te kolorki nie sa ... Wiec w sumie fajnie, ze do mnie przez przypadek leca

Co prawda nie lubie testerow, ale w tym wypadku jestem w stanie je przebolec. Chyba
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:24   #17
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Przerwe offtopa bo wlasnie zupelnie niechcacy wygralam aukcje cieni i szminki Diora na ebayu (testerki) (do obcykania tutaj: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWNX:IT ). Od zarania dziejow czailam sie na piatki Sunset Cafe, ale jakos nie moglam sie zdobyc na to by wylozyc te piec dych na lade, bo az tak mocno niepowtarzalne to te kolorki nie sa ... Wiec w sumie fajnie, ze do mnie przez przypadek leca

Ślicznie Ci będzie w tych kolorach Do nowych włosków idealne

Melduję się i ja
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:26   #18
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Przerwe offtopa bo wlasnie zupelnie niechcacy wygralam aukcje cieni i szminki Diora na ebayu (testerki) (do obcykania tutaj: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWNX:IT ). Od zarania dziejow czailam sie na piatki Sunset Cafe, ale jakos nie moglam sie zdobyc na to by wylozyc te piec dych na lade, bo az tak mocno niepowtarzalne to te kolorki nie sa ... Wiec w sumie fajnie, ze do mnie przez przypadek leca

Co prawda nie lubie testerow, ale w tym wypadku jestem w stanie je przebolec. Chyba
tez kiedys sie tym cieniom przygladalam ale jak juz to kiedys zakupie Elegante ...

ja nie jestem w stanie... jakos mnie strasznie gryzie sam fakt placenia za tester ... ja juz naprawde dole dolozyc i kupic normalne... jedyne co jestem w stanie przezyc to tester perfum... pod warunkiem, ze sa to perfumy, ktore w oryginale nie maja korka/zamkniecia (ksztalt butelki) ... ale to takie moje osobiste skrzywienie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:50   #19
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ślicznie Ci będzie w tych kolorach Do nowych włosków idealne

Melduję się i ja
Dziekuje

Tym oto sposobem oczekuje 4 paczek Rozbrykalam sie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tez kiedys sie tym cieniom przygladalam ale jak juz to kiedys zakupie Elegante ...

ja nie jestem w stanie... jakos mnie strasznie gryzie sam fakt placenia za tester ... ja juz naprawde dole dolozyc i kupic normalne... jedyne co jestem w stanie przezyc to tester perfum... pod warunkiem, ze sa to perfumy, ktore w oryginale nie maja korka/zamkniecia (ksztalt butelki) ... ale to takie moje osobiste skrzywienie ...
No ja tez mam mega mieszane uczucia, co do testerow, ale tlumacze sobie, ze przeciez nie chodze z opakowaniem przyklejonym do czola a to pare zaoszczedzonych ojro przeznacze na cos innego ladnego
Ale DOSKONALE wiem co masz na mysli
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:58   #20
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Też wolę oryginaly, ale to przecież nie chodzi o opakowanie, tylko o efekt kosmetyku na Tobie, tak do końca, to nie ma znaczenia...późiej tylko żal wyrzucić puzderka po jakims cieniu, czy różu...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:02   #21
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Urban ja do tego sroczka estetka jestem... u mnie caloksztalt musi pasowac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:34   #22
shineeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

desti ładne te lakiery,choć ja się skuszę chyba jednak na ten z jesiennej kolekcji black plum, wole ciemne lakiery w wersjach zupełnie bezdrobinkowych,jak tylko kupię to pokaże foto
shineeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:38   #23
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez shineeee Pokaż wiadomość
desti ładne te lakiery,choć ja się skuszę chyba jednak na ten z jesiennej kolekcji black plum, wole ciemne lakiery w wersjach zupełnie bezdrobinkowych,jak tylko kupię to pokaże foto
black plum tez mi sie bardzo podoba ... tych drobinek w rzeczywistosci prawie nie widac... one sa bardzo drobniutkie... ale takie zupelnie bezdrobinkowy tez bym chciala ...

koniecznie pokaz jak kupisz ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:41   #24
shineeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

znalazlam jakies zdjecie w necie pomalowane nim własnie
http://www.makeupandbeautyblog.com/w...lum-swatch.jpg
tylko jakos tak niestarannie pomalowany...
shineeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:46   #25
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez shineeee Pokaż wiadomość
znalazlam jakies zdjecie w necie pomalowane nim własnie
http://www.makeupandbeautyblog.com/w...lum-swatch.jpg
tylko jakos tak niestarannie pomalowany...
heh... faktycznie ... ale kolor sliczny ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:49   #26
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

nudno mi, jak tak o tych lakierach gadacie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:52   #27
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nudno mi, jak tak o tych lakierach gadacie
o tak mi przykro ... ale przynamniej uczulenie na nie trudno dostac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:54   #28
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
o tak mi przykro ... ale przynamniej uczulenie na nie trudno dostac ...
mi jest przykro, bo lakiery w ogóle mnie nie kręcą
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:59   #29
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mi jest przykro, bo lakiery w ogóle mnie nie kręcą
a to juz nie moja wina ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 22:04   #30
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mi jest przykro, bo lakiery w ogóle mnie nie kręcą
A czemu tak dziwnie?
Kroliczku, jeszcze wszystko przed Toba Mnie zanim weszlam na wizaz nie krecilo nic oprocz podkladow i tuszy do rzes
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.