Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 13:10   #1141
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No i jestem w kolejnym szoku.
uzylam dzis podklad mat natural Pixie-kolor Aubrey 3-o ton ciemniejszy niz zakupilam z Cover de Luxe- ten jasniejszy tez mi pasuje. Nie zastosowalam zadnych primerow, ale po nalozeniu pielegnacji porannej minelo ze 2 godziny...Nalozylam tylko 1 warstwe , spryskalam hydrolatem rozanym i...... dostalam pochwale od meza. Minely juz 3 godziny i nadal jest pieknie, bez primerow, finisherow, baz.
No i czemu nie moze byc tak codziennie?
mam swoja teorie spiskowa, ze przy porannym makijazu zbyt szybko nakladam kolejne warstwy nie pozwalajac sie wchlonac poprzednim...Hydrolat, serum na to krem, zaraz filtr, primer, podklad...plus stres w pracy, ktory powoduje wzmozone dzialanie gruczolow w skorze
Niemniej-uwazam, ze Pixie to jeden z najlepszych podkladow, wydaje mi sie na rowni z Luska...

Dla potomnych-z EDM pasuje mi Medium Light Beige oryginal i Buff Perfect-w Pixie Aubrey 2 i 3
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW

Edytowane przez hodowca_pokrzyw
Czas edycji: 2010-04-24 o 13:11
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:11   #1142
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
A teraz niech się przyzna jakaś jasna oliwka, czy pisała juz do P.Sylwii o odpowiednik olive fair? Nie chcę jej głowy zawracać, może ktoś wie?
Na pewno zamów Tinkerbell0, Tinkerbell1, Ayperi0, Ayperi1.
Ja testowałam wczoraj Tinkerbell1, a dziś Ayperi1. Kolejnym razem muszę wypróbować mieszankę poziomów 0 i 1 oby tych kolorów.
Poza tym testowałam też Breena0, Callista0,Callista1 - i chyba to nie to. Przede mną testy jeszcze: Shaylee0 , Shaylee1. Szkoda, że nie poprosiłam o Breena1.

A z EDM używalam zamiennie Linen/Golden Fair/ Olive Fair, latem Perfect.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-04-24 o 13:29
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:55   #1143
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam wszystkie fanki minerałów.W końcu(po dłuuuugim czytaniu) postanowiłam zakupić swoje pierwsze minerały i wybór padł na pixie.
Na początek potrzebuję pędzla.Tylko nie wiem,który lepiej kupić: top flat czy kabuki?Wiem,że są zwolenniczki obu,ale nie wiem od którego zacząć.
Pędzlami w ogóle nie umiem się obsługiwać,więc łatwiej byłoby mi z kabuki.Z drugiej strony mam naczynka i potrzebuję dobrego krycia,co przemawia z top flatem.Co polecacie na początek?
Ostatecznie mogłabym zakupić oba,ale obawiam się,że wyłożę sporo kasy, a minerały okażą się nie dla mnie.No i wtedy nie wezmę więcej próbek niż jest dołączonych do pędzli.
Poza tym czy myślicie,że warto od razu brać próbki pudru i primera,czy dopiero jak dobiorę sobie podkład?
I teraz co do podkładu.Kompletnie nie wiem jaki kolor dobrać,na pewno nie różowy i nie za jasny.Rzadko używałam tradycyjnych podkładów,ale jak coś to beżowych.Mogłabym wstawić tu zdjęcia z fragmentami twarzy?Wstawiłabym normalne zdjęcie,ale chyba nie można usuwać za bardzo,bo bana dostanę?

Wiem,że dużo pytań.Mam nadzieję,że komuś będzie chciało się odpowiedzieć.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:09   #1144
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Na pewno zamów Tinkerbell0, Tinkerbell1, Ayperi0, Ayperi1.
Ja testowałam wczoraj Tinkerbell1, a dziś Ayperi1. Kolejnym razem muszę wypróbować mieszankę poziomów 0 i 1 oby tych kolorów.
Poza tym testowałam też Breena0, Callista0,Callista1 - i chyba to nie to. Przede mną testy jeszcze: Shaylee0 , Shaylee1. Szkoda, że nie poprosiłam o Breena1.

A z EDM używalam zamiennie Linen/Golden Fair/ Olive Fair, latem Perfect.
Jak wypróbujesz Shaylee to napisz, bo jakoś nad nią najbardziej się zastanawiam
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:14   #1145
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

KATTY86 mam nadzieje, ze są tu jakies miłe wizażanki i ci pomoga ;-)
ja sie nie wypowiem, bo dopiero sie czaje na minerały i podglądam ten watek, wiec nie znam sie na pixie.

mam tylko radę-poradę, też planuje kupic pedzel i doszłam do wniosku, ze nie stracimy na tym jezeli minerały nam nie podpasują /w co watpie, na pewno cos sie sprawdzi, przeciez puder matujacy z pixie mozna nie tylko dawac na minerały, ale tez na "zwykły podkład"/ tak samo pędzel, takim flat top mozna sprobowac puder sypki zwykły, lub nawet pokusic sie nakładanie prasowanego, wtedy lepsze krycie bedzie, slyszałam tez, ze dziewczyny płynne podkłady nakładaja własnie kabuki lub flat top.

reasumujac zamow sobie pędzel i tak sie przyda jaki, to tez kwestia dowolna, ja rowniez mam dylemat ale chyba wezme płaski, a jak masz malujaca sie mame, to namow ja na porzadny pedzel i zamow oba typy, potem sie wymienicie jakby co ;-)

pozdrawiam wszystkich
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-04-24 o 14:16
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:31   #1146
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Jak wypróbujesz Shaylee to napisz, bo jakoś nad nią najbardziej się zastanawiam
OK, mam Shalee0, Shalee1 w formule kryjącej, ale również Shalee0 w formule naturalnej . Powiem tak, że jest tu taki multum kolorów, że pewnie i tak będziesz musiała wypróbować parę.

A tak serio to wydaje mi się, że znajdę tu lepszy odcień niż w EDM
EDM to były moje pierwsze minerały, wszystkie testowane firmy odpadały, bardzo chciałam, żeby Nasze polskie Pixie mi podpasowało i tak też się stało . Poza tym Pixie ma wiele większy wybór kolorów, a ja stałam się bardziej wybredna .

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie fanki minerałów.W końcu(po dłuuuugim czytaniu) postanowiłam zakupić swoje pierwsze minerały i wybór padł na pixie.
Na początek potrzebuję pędzla.Tylko nie wiem,który lepiej kupić: top flat czy kabuki?Wiem,że są zwolenniczki obu,ale nie wiem od którego zacząć.
Pędzlami w ogóle nie umiem się obsługiwać,więc łatwiej byłoby mi z kabuki.Z drugiej strony mam naczynka i potrzebuję dobrego krycia,co przemawia z top flatem.Co polecacie na początek?
Ostatecznie mogłabym zakupić oba,ale obawiam się,że wyłożę sporo kasy, a minerały okażą się nie dla mnie.No i wtedy nie wezmę więcej próbek niż jest dołączonych do pędzli.
Poza tym czy myślicie,że warto od razu brać próbki pudru i primera,czy dopiero jak dobiorę sobie podkład?
I teraz co do podkładu.Kompletnie nie wiem jaki kolor dobrać,na pewno nie różowy i nie za jasny.Rzadko używałam tradycyjnych podkładów,ale jak coś to beżowych.Mogłabym wstawić tu zdjęcia z fragmentami twarzy?Wstawiłabym normalne zdjęcie,ale chyba nie można usuwać za bardzo,bo bana dostanę?

Wiem,że dużo pytań.Mam nadzieję,że komuś będzie chciało się odpowiedzieć.
Jeśli będziesz używać również primera, pudru wykańczającego, różu to bierz kabuki. Jeśli chodzi Ci o krycie to Flat Topa. (Flat Top na pewno nie nadaje się do różu, a nakładając nim puder wykańczający bałam się, żeby nie naruszyć makijażu, trzeba by aplikowac ostrozniej)
Jak pokochasz minerałki to i tak będziesz mieć oba
Ja na początku swojej mineralnej kariery kupiłam Flat Topa (to bylo jakieś 13 miesięcy temu), a teraz mam 3 Flat Topy i 3 Kabuki , a poza tym pędzel do różu, korektora, do cieni. Łącznie około 15 szt..

Ja bym wzięła również primer i puder. (Ja tak zrobiłam
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:14   #1147
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Dla potomnych-z EDM pasuje mi Medium Light Beige oryginal i Buff Perfect-w Pixie Aubrey 2 i 3
Perfect w jakiej formule?
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 19:15   #1148
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja się dziś zdecydowałam ostatecznie,
wezmę Ayperi 02.
Dostałam od Pani Sylwii 5 z beżowych, ale żaden nie był dla mnie odpowiedni.
Ayperi wydaje się byc. Tinkerbell mnie jeszcze intryguje, bo nie miałam go na próbę.
Czemu samemu tak ciężko jest dobrac kolor? aparat mój w ogole nie oddaje tego co widzi człowiek, a siostra radzi " wez ten bardziej różowy" kiedy ja chcę idealny z cerą a nie różowy
Zależnie od odpowiedzi Pani Sylwii czy ma korektorki zielone na stanie jeszcze, kupię albo Biga albo refilla w kolorze Ayperi, może wezmę do tego próbkę tinkerbella ale nie otworzę jej dopoki nie skończę biga zeby nie załowac ;p

Zauwazyłyscie tak w ogóle ze jest kilka kolorów, które ciągle przewijają się w tym wątku a o innych w ogóle nie ma mowy ? Myślę, że te o których mówimy mają najlepszą zdolność dostosowywania się do cery. Bo jak inaczej ? :p
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:19   #1149
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A mi dziś Tż powiedział po chamsku, że w Cameo 1 wyglądam jakbym biegła i się spociła... nie wiem co chciał tym mi przekazac ale posłałam mu moje zabójcze spojrzenie powiedział, że w tym wczorajszym wyglądałam idealnie (czyli Cameo2). Potestuję jeszcze Sinnie i zakupię Biga
i kusi mnie refill Kiss of Sun bo mój coś szybko znika
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 22:31   #1150
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jagoda83 ja mam niestety tak wrażliwą skórę,że nie mogę używać tradycyjnych podkładów,bo po 2-3 użyciach mam już na twarzy masakrę.Każde kupno podkładu kończy się oddaniem go siostrze.
Teraz już wiem,że szkodzi mi przede wszystkich propylen glycol(plus kilka innych składników),ale nie spotkałam podkładu,który go nie ma a mnie na niego stać.
Pudrów nie stosuję bo mam suchą skórę i nie mam problemów z błyszczeniem.Więc w moim przypadku pędzle się zmarnują jeśli nie posłużą mi minerały( choć mam nadzieję że coś sobie dobiorę,w końcu spory wybór).A moja mama ma genialną skórę i nigdy w życiu nie używała podkładów ani pudrów,więc raczej nie namówię jej na pędzle.

asix86 Nie zamierzam stosować na razie róży ani pudrów brązujących.
Natomiast myślę,że primer wypróbuję bo od niego może zależeć jak podkład będzie się trzymał.
Nie wiem natomiast jak jest z pudrami wykończeniowymi.Warto je stosować jeśli ktoś nie ma problemów z błyszczeniem? Z tego co zauważyłam to większość osób ich używa.

Na razie napisałam do p.Sylwii z prośbą o doradzenie kolorów podkładu.
Zależnie od liczby kolorów zdecyduje czy kupię jeden pędzel czy od razu dwa. Choć znając mnie to raczej dwa niż jeden,wbrew logice.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 08:54   #1151
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Na razie napisałam do p.Sylwii z prośbą o doradzenie kolorów podkładu.
Zależnie od liczby kolorów zdecyduje czy kupię jeden pędzel czy od razu dwa. Choć znając mnie to raczej dwa niż jeden,wbrew logice.
brew logice to bys kupila 1, bo potem i tak bys musiala dokupic 2 gi... i placic drugi raz za przesyłkę

dwa muszą być, powinno się codziennie myć pędzel i wtedy zanim zdazy wyschnac to uzywasz tego drugiego
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 09:01   #1152
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no i kupione
wzięłam puder kiss of sun w pudełeczku i 3 próbki podkładów
blossom2
i 2 bardziej żółte na wszelki wypadek
cameo2
i ten mój sinnie 2

fajnie jakbym dostała gratis zielony korektor (mam ochote na testy tych kremowych korektorów)
ale coś się nie zapowiada

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-04-25 o 09:02
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:00   #1153
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Jak wypróbujesz Shaylee to napisz, bo jakoś nad nią najbardziej się zastanawiam
Pomalowałam się Shaylee0 - również jest warta uwagi
Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
jagoda83 ja mam niestety tak wrażliwą skórę,że nie mogę używać tradycyjnych podkładów,bo po 2-3 użyciach mam już na twarzy masakrę.Każde kupno podkładu kończy się oddaniem go siostrze.
Teraz już wiem,że szkodzi mi przede wszystkich propylen glycol(plus kilka innych składników),ale nie spotkałam podkładu,który go nie ma a mnie na niego stać.
Pudrów nie stosuję bo mam suchą skórę i nie mam problemów z błyszczeniem.Więc w moim przypadku pędzle się zmarnują jeśli nie posłużą mi minerały( choć mam nadzieję że coś sobie dobiorę,w końcu spory wybór).A moja mama ma genialną skórę i nigdy w życiu nie używała podkładów ani pudrów,więc raczej nie namówię jej na pędzle.

asix86 Nie zamierzam stosować na razie róży ani pudrów brązujących.
Natomiast myślę,że primer wypróbuję bo od niego może zależeć jak podkład będzie się trzymał.
Nie wiem natomiast jak jest z pudrami wykończeniowymi.Warto je stosować jeśli ktoś nie ma problemów z błyszczeniem? Z tego co zauważyłam to większość osób ich używa.

Na razie napisałam do p.Sylwii z prośbą o doradzenie kolorów podkładu.
Zależnie od liczby kolorów zdecyduje czy kupię jeden pędzel czy od razu dwa. Choć znając mnie to raczej dwa niż jeden,wbrew logice.
Primera możesz użyć również jako pudru wykańczającego (informacja z aukcji, na której jest wystawiony primer Pixie).
Ja mam suchą cerę i P. Sylwia odradziła mi puder Kiss of Sun, aczkolwiek i tak kupiłam próbeczkę . Jeszcze dobrze go nie przetestowałam, czeka w kolejce.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:29   #1154
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

na razie
Odcien, na ktory stawialam najbardziej (Shaylee) wcale mi sie nie wtapia , krycie tez bez szalu. W ogole na tescie paskowym zaden odcien mi sie nie wtopil .
Probuje dalej, ale poki co srednio na jeza.
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:10   #1155
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

asix86 dzięki za odpowiedź.

Na jaki adres piszecie wiadomości?Ten podany na stronce firmy jest w porządku?Napisałam na niego,na razie bez odpowiedzi,ale w końcu weekend jest.

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2010-04-25 o 12:12
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:29   #1156
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
asix86 dzięki za odpowiedź.

Na jaki adres piszecie wiadomości?Ten podany na stronce firmy jest w porządku?Napisałam na niego,na razie bez odpowiedzi,ale w końcu weekend jest.
na all pytanie do sprzedajacego
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 13:38   #1157
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Perfect w jakiej formule?
oryginal
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 14:01   #1158
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
jagoda83 ja mam niestety tak wrażliwą skórę,że nie mogę używać tradycyjnych podkładów,bo po 2-3 użyciach mam już na twarzy masakrę.Każde kupno podkładu kończy się oddaniem go siostrze.
Teraz już wiem,że szkodzi mi przede wszystkich propylen glycol(plus kilka innych składników),ale nie spotkałam podkładu,który go nie ma a mnie na niego stać.
Pudrów nie stosuję bo mam suchą skórę i nie mam problemów z błyszczeniem.Więc w moim przypadku pędzle się zmarnują jeśli nie posłużą mi minerały( choć mam nadzieję że coś sobie dobiorę,w końcu spory wybór).A moja mama ma genialną skórę i nigdy w życiu nie używała podkładów ani pudrów,więc raczej nie namówię jej na pędzle.
rozumiem cie zupełnie, ja mam podobnie tylko, ze problem z tradzikiem, ktory jest wynikiem stosowania niektorych kosmetyków, nie jest to tylko zalezne od skladu /bo czytam i analizuje go, wiem co mi szkodzi-chyba/ ale tez od konsystecji /moze byc fajny skład a cera go nie przyjmie/ a po drugie mam przetluszczajaca sie cere, wiec pojawia sie kwestia trwalosci i pochlaniania sebum..
tak wiec znam z doswiadczenia te uczucie, jak kupiłam/testuje wiekszosc podkładów, pudrów ktore w koncu nie są dla mnie.. mam moze z 2 podkłady, takie kompromisy dla cery, których sie narazie trzymam, bo wiem czego sie moge po nich spodziewać.
ale na pewno sprobuje w niedługim czasie mineralów kończe, bo dziewczyny za ten off-top mnie zaraz zlinczują
zyczę powodzenia i szczęścia z minerałami!!
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-04-25 o 14:04
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 14:20   #1159
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja nałożyłam dziś na pół twarzy Shaylee2 a na drugą częśc Cameo2 i... nie widzę różnicy ale wydają mi się przy dzisiejszym intensywnym słońcu minimalnie za ciemne...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 07:39   #1160
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A jednak jest nieźle
Dzisiaj się wymiziałam i póki co jest super, chociaż po nałożeniu nie byłam taka happy. Zobaczę jak będzie pod koniec dnia
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 08:41   #1161
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru podkładu kryjącego

Testuję wiele próbek i już sama nie wiem. Staram się dobrać podkład do szyi, która jest lekko oliwkowa, twarz natomiast mam trochę zaczerwienioną. Jak nakładam podkład żółtawo-oliwkowy to nieraz widzę, że twarz jest nierównomiernie pokryta.I nie wiem czy podkład mnie wysusza, dlatego tak się dzieje, czy powinnam zacząć celować w odcień bliższy twarzy.
Fakt, gdybym mało nakładała podkładu, byłoby wszystko OK, ale na policzki nakładam go więcej, już zauważyłam, że gdy użyję np Auperi1, to jako korektor punktowo muszę użyć Auperi0. Ale i tak są smugi. Natomiast jakbym uzyła samego Auperi0, to wyglądałabym za blado (dziś np. zrobiłam mieszankę Auperi0 i Auperi1 )
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:11   #1162
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też mam ten problem
Mam szyję jasną, prawie żółtą jak kurczaczek względem lekko brzoskwiniowo- złotej cery...
I jak nakładam na twarz to co wtapia się IDEALNIE na szyję [Shaylee 0] to wyglądam lekko szaro i jasno, a w dodatku szyja i tak się o dziwo odznacza.
A jak nakładam coś dopasowane do twarzy to nagle robi mi się jakaś ciemniejsza i wyraźnie się odcina od szyi.

Sama nie wiem, może tak już musi być, albo będzie trzeba mazać się aż włącznie z dekoltem.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:47   #1163
jusssi
Rozeznanie
 
Avatar jusssi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 948
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A tak całkiem z innej beczki

Czego używacie do mycia pędzli ? Boje się zniszczyć moje mięciutkie pędzelki, a juz by się je przydało odświeżyć .

p.s. widziałam ze teraz zamawiając biga pędzel jest gratis - to takie małe info dla zastanawiających się czy brać jeden czy dwa pędzle
__________________
Czytam
Piszę
I dobrze się przy tym bawię
jusssi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:57   #1164
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kuszą mnie te minerałki
tylko nigdy nie stosowałam
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:29   #1165
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jusssi Pokaż wiadomość
A tak całkiem z innej beczki

Czego używacie do mycia pędzli ? Boje się zniszczyć moje mięciutkie pędzelki, a juz by się je przydało odświeżyć .

p.s. widziałam ze teraz zamawiając biga pędzel jest gratis - to takie małe info dla zastanawiających się czy brać jeden czy dwa pędzle
jest wątek pędzlowy TEN i tam napewno się przewijało kilka..naście razy czym...osobiście myje szamponem po każdym użyciu
a skąd wziełaś info, że do biga pędzel gratis ?
edit: znalazłam ...ale trzeba kupic dwa bigi
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-26 o 11:32
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:37   #1166
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Oj, chyba jednak Pixie tak jak i Luśka nie dla mnie.
Podkład wygląda dobrze, nie mogę się czepiać, ale już mam jedną bolącą gulę, tak jak po Lucy Minerals
A już sobie podleczyłam ładnie wszystko po lusinym wysypie.
Wychodzi na to, że żadne wzbogacacze w minerałkach mi nie służą
Dalej testować nie będę
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:57   #1167
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem
Mam szyję jasną, prawie żółtą jak kurczaczek względem lekko brzoskwiniowo- złotej cery...
I jak nakładam na twarz to co wtapia się IDEALNIE na szyję [Shaylee 0] to wyglądam lekko szaro i jasno, a w dodatku szyja i tak się o dziwo odznacza.
A jak nakładam coś dopasowane do twarzy to nagle robi mi się jakaś ciemniejsza i wyraźnie się odcina od szyi.

Sama nie wiem, może tak już musi być, albo będzie trzeba mazać się aż włącznie z dekoltem.
Czyli nie jestem sama
Shaylee0 miałam wczoraj i też się właśnie zastanawiam czy za szaro w niej nie wyglądam, ogólnie to zmęczyło już mnie to testowanie. Już przetestowałam 10możliwości (poziomy0, poziomy1 i zmieszanie poziomów0i1 z tego samego koloru). Przede mną jeszcze sporo testów, a mam mętlik
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:26   #1168
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja tez mam ten problem z szyją.
Na buźce dużo kolorów wygląda ładnie, promiennie ale na połączeniu się odcina.
Jest rada - nosic szalik przez całe życie i dopasowac kolor tylko do twarzy

boję się ze wypadne za blado na całości twarzy biorąc ayperi 02. Kupię chyba tylko refill, to po wakacjach jak się spiekę to dobiorę jakiś inny.

Powiedzcie czy przy zamawianiu refilla pani Sylwia wam coś dorzuca w gratisie ?
Chcę primer na wesele, ale tylko na raz, i jeśli pani Sylwia i tak ma mi coś wrzucic to lepiej zeby to bylo cos, czego naprawdę chcę wypróbowac, nie ?
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:48   #1169
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Powiedzcie czy przy zamawianiu refilla pani Sylwia wam coś dorzuca w gratisie ?
Chcę primer na wesele, ale tylko na raz, i jeśli pani Sylwia i tak ma mi coś wrzucic to lepiej zeby to bylo cos, czego naprawdę chcę wypróbowac, nie ?
to chyba zależy od wielkości zamówienia, ja za zamówienie za 115zł dostałam 4 próbki gratis, teraz w maju znów zrobię zakupy powyżej 100zł więc może i znów jakaś gratisowa próbka się trafi

ja też mam problem z szyją- twarz w neutralnym kolorze z zaczerwienienami a szyja taka bladożóta jak nałożę neutrale- tinkerbell, ayperi,breena to jest ok, nie widać praktycznie różnicy, gdy jestem niepomalowana to twarz ma inny kolor niż szyja
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:52   #1170
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja dzisiaj usłyszałam czy nakładałam coś ciemnego na twarz... a miałam saute, tylko, że po spacerach na słońcu przez pół weekendu.
I teraz muszę praktycznie z dnia na dzień szukać ciemniejszych... tylko szyja dalej taka sama, co za tym idzie różnica większa
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.