Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 11:23   #2131
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja się cieszę,że nie zrobiłam tatoo, gdy miałam na to ochotę! wystarczy mi dziurka po kolczyku pod wargą,nie zagoi się, pozostanie ze mną na zawsez,mimo że kolczyka już nie nosze

moje włosy to też SIANO. a na mrozie slabe zepsute rozjasnianiem koncowki... pokrywaja sie szronem!!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:55   #2132
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja się cieszę,że nie zrobiłam tatoo, gdy miałam na to ochotę! wystarczy mi dziurka po kolczyku pod wargą,nie zagoi się, pozostanie ze mną na zawsez,mimo że kolczyka już nie nosze

moje włosy to też SIANO. a na mrozie slabe zepsute rozjasnianiem koncowki... pokrywaja sie szronem!!!!

tez mam slad po kolczyku, ale nad ustami
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:59   #2133
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja mam z lewej strony pod wargą, a kolczyka nosze pośrodku, na razie dziurka mi nie przeszkadza, tak samo jak pierwsze zmarszczki mimiczne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:00   #2134
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja mam tylko dziurki w uszach Choć też kiedyś mnie kusiło, żeby zrobić sobie jeszcze gdzieś

Dziewczyny może mi doradzicie ;> Chcę sobie pofarbować farbowańce na jakiś kolor zbliżony do naturalnego, wiadomo, że nie uzyska się tego samego koloru, ale chcę je trochę przyciemnić Podobają mi się te 2 farby, Wellaton średni blond i Londa Ciemny blond, czy któraś z Was miała może doświadczenie z tymi farbami? ;> Czy któryś z tych kolorów mogę spokojnie położyć na włosy i nie będę nimi straszyć, że nagle farbowańce będę miała mega ciemne a naturalki jasne? Dodaję zdjęcie naturalek zrobionych przed chwilą (w świetle dziennym są ciut ciemniejsze niż na 1 foto, ale chwilowo nie mam do dyspozycji żadnego dobrego aparatu także musiałam sobie radzić telefonem :P)

P.S. wiedząc, że kolor się mniej lub bardziej spłuczę wybrałam nieco ciemniejsze kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7_0.jpg (18,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond (15).jpg (70,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20101217925.jpg (22,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20101217929.jpg (21,9 KB, 29 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:02
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:09   #2135
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

wydaje mi się,że trochę za ciemna ta farba
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:23   #2136
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wydaje mi się,że trochę za ciemna ta farba
ale może się troszkę spłucze?!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:38   #2137
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Moim zdaniem ten ciemny blond lepszy niż ten średni. Na pewno się wypłucze. Tylko nie dotykaj odrostu tą farbą!
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 17:43   #2138
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten ciemny blond lepszy niż ten średni. Na pewno się wypłucze. Tylko nie dotykaj odrostu tą farbą!
No właśnie muszę pogadać z siostrą czy by mi nie farbnęła włosów, bo sama sobie nie dam rady, żeby nie tknąć odrostów Tylko boję się też o to czy nie będzie zbyt wielkiej różnicy między natualkami a tym ciemnym blondem ehh kobieta niezdecydowaną jest :
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:33   #2139
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Też miałam kiedyś chęć na tą farbkę z Londy, ale gdzieś czytałam, że wychodzi bardzo ciemno, prawie czarno. Dlatego dałam sobie spokój, ale jak jesteś odważna to próbuj.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:49   #2140
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mój suwaczek pokazuje już 1 rok i 3 miesiące zapuszczania naturalnych włosów
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:43   #2141
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Też miałam kiedyś chęć na tą farbkę z Londy, ale gdzieś czytałam, że wychodzi bardzo ciemno, prawie czarno. Dlatego dałam sobie spokój, ale jak jesteś odważna to próbuj.
o kurcze, dobrze, że napisałaś do czerni moim naturalkom daleko, aż taka odważna nie jestem

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Mój suwaczek pokazuje już 1 rok i 3 miesiące zapuszczania naturalnych włosów
zaaaazdroszczę i gratuluję, że wytrzymałaś tak dłuuuugo
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 20:59   #2142
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Mój suwaczek pokazuje już 1 rok i 3 miesiące zapuszczania naturalnych włosów

pogratulować
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:27   #2143
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

też gratuluje i podziwiam Cię
na ciemnych wlosach moze nie wyjdzie zbyt ciemno, choc ja bym sie bala... zazwyczaj biore jasniejsze odcienie, bo na moich rozjasnianych do rudego wychodza....zolte:brzydal :
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:29   #2144
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Też gratuluję
U mnie za 2 dni minie 11 miesięcy Dzięki ostatniemu cięciu czuję się już jak w zupełnie naturalnych. Co do szamponetek to ja jakoś początkiem grudnia zrobiłam sobie rudą z Delii- wyszła naprawdę ładnie, tylko trzymała się z dobre 2.5 tygodnia, mimo że głowę myję codziennie. Trochę się przestraszyłam, że się już w ogóle nie wypłucze i zacznę na nowo walczyć z odrostami
Załączam zdjęcia zaraz po zastosowaniu szamponetki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3277.jpg (83,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3282.jpg (86,0 KB, 52 załadowań)
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 13:23   #2145
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ładnie to wyglądało:lov e: bardzo naturalnie!!! wy dziewczyny macie latwiej, bo macie ciemniejsze wlosy ja mam jasne, i w cholere nie moge pozbyc sie zbyt ciemnych farbowanych... nie wytrzymam przecie z takimi odrostami. tzn. odrosty są ok, ale te farbowane... no i nie farbuje zaledwie ponad 2 miesiace, to i tak dluuugo jak dla mnie

marza mi sie takie wloski... gdy bylam dzieckiem (chyba mialam ok. 9 lat), pamietam takie zdjecie - ja,z workiem cukierkow (bylam na weselu na wsi) wsrod starszych dzieciuchow, i wlosy... do ramion BIELUTKIE takie... no jak u dziecka

dlatego mam slabosc do jasnych blondow garnier'a/
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 13:40   #2146
Emilka666
Przyczajenie
 
Avatar Emilka666
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witajcie! i ja przylaczam sie do watku, gdyż po 15..latach farbowania bardzo chce mieć swoj naturalny kolor.. farbowalam juz i na bialo i na czerwono i na czarno (ostatnio) i teraz probuje uzyskac naturalny kolor ciemny popielaty blad. Jestem po dekoloryzacji i poki co mam ciemny brac z rudwymi refleksami. Mam pytanie jaka farba bedzie dobra, by znowu nie przyciemnic do czarnego (ostatni sredni braz jaki nakladalam taki numer mi wykrecil..)ale by powoli rozjasniala i nadawala popielaty odcien. Bardzo trudno taka znaleźć, bo nawet jak ma w nazwie popielaty to nie koniecznie taki wychodzi. Prosze o porade i pozdrawiam wszystkie "naturalne" dziewczyny!
Emilka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:07   #2147
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

witaj
właśnie przeczytałam 2 #$$%^&-jące artykuły o farbowaniu włosów najbardziej mnie zmartwiło, że żółty barwnik najtrudniej usunąć, a nawet jeśli się ma naturalnie popielate włosy, to po rozjaśnianiu i tak żółtego zostanie najwięcej

wiesz,Emilka, ja chyba mam podobny naturalny kolor do twojego jako dziecko mialam piekne popielate biale wrecz wloski, teraz sa ciemniejsze. prawde mowiac,to juz nie pamietam,jaki mam naturalny kolor wlosow...
i tez mam ten problem - ja rozjasnialam z czerni, teraz mam takie rude wlosy, a odrosty naturalne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 10:12   #2148
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Już za kilka dni wstawiamy fotki!
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 16:00   #2149
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cześć kobitki muszę się Wam pochwalić, że właśnie dziś stuknęło mi 5 miesięcy bez farby Odrościk ładnie rośnie i jest już coraz większy. Naturalne włoski są w o niebo lepszej kondycji niż farbowańce. Kolorek też jest bardzo ładny, tylko te pojedyncze siwki, których jest coraz więcej, ale powoli już się do nich przyzwyczajam. Niestety muszę się Wam przyznać, że to było bardzo ciężkie 5 miesięcy i miałam grzeszne myśli, ale dzięki Wam udało mi się wytrwać i nie tknęłam farby. Mam nadzieję, że teraz już będzie z górki. Ostatnio usłyszałam nawet kilka komplementów, że mam bardzo ładny naturalny kolor, co też mnie jeszcze dodatkowo zmotywowało, aby wytrwać w powrocie do naturalek. Oczywiście zdarzają się też tacy, którzy namawiają mnie do farbowania, ale ja mam już dość zniszczonych włosów i nie zwracam na te osoby uwagi. Mam nadzieję, że wszystkim nam uda się jak najszybciej wrócić do naturalek i cieszyć się ich pięknem. Trzymam za Was kciuki dziewczyny.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 17:39   #2150
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a ja z kolei muszę się "pochwalić" czymś , co nie jest godne pochwały Wczoraj czekając na autobus weszłam do Rossmana i przeglądałam farby .. już bym chyba jedną chwyciła , gdyby nie fakt, że interesujący mnie kolor był tylko z serii Palette...
Podrzuce Wam po Nowym Roku zdjęcie mojego odrostu i poproszę wówczac o radę. Żeby po ponad poł roku oodrost był tak krótki, to przechodzi wszelkie pojęcie Zastanawiałam się czy dałoby się jakoś farbą zblizyć przynajmniej kolor farbowańców do natury , przynajmniej jakoś stonować kolor, bo inaczej chyba naprawdę już nie wytrzymam ... W niektórych miejscach odrost ma 4 cm (a to już 7 miesięcy !!! )
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 17:52   #2151
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
a ja z kolei muszę się "pochwalić" czymś , co nie jest godne pochwały Wczoraj czekając na autobus weszłam do Rossmana i przeglądałam farby .. już bym chyba jedną chwyciła , gdyby nie fakt, że interesujący mnie kolor był tylko z serii Palette...
Podrzuce Wam po Nowym Roku zdjęcie mojego odrostu i poproszę wówczac o radę. Żeby po ponad poł roku oodrost był tak krótki, to przechodzi wszelkie pojęcie Zastanawiałam się czy dałoby się jakoś farbą zblizyć przynajmniej kolor farbowańców do natury , przynajmniej jakoś stonować kolor, bo inaczej chyba naprawdę już nie wytrzymam ... W niektórych miejscach odrost ma 4 cm (a to już 7 miesięcy !!! )
powiem Ci, że u mnie odrost w niektórych miejscach też jest mega, krótki mimo, że u mnie też minęło już ok. 7-8 miesięcy od ostatniego farbowania, ale po długości widzę, że włosy urosły, więc nie wiem jak to możliwe wygląda tak jakby farba od góry spływała na naturalki
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 17:53   #2152
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

talkative2 a moze po prostu sprobuj stosowac jakies suplementy diety albo plukaj wloski pokrzywa i rob wcierki... moze da rade troche pobudzic cebulki ... glowka do gory Ja juz po tych 10 miesiacach nawet nie mysle o farbach, jedynie tylko patrze kiedy obetne reszte farbowańców ;D
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 18:59   #2153
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax - no ja własnie nie wiem o co chodzi... Na poczatku w miarę rosły a po pewnym czasie staneły w miejscu ... Też mam wrażenie , że włosy sa trochę dłuższe a odrost jaki był, taki jest ...

AngelkaMorelka - ja juz na głowie staje z nimi! NAwet piłam drożdże przed tydzień !!! pokrzywe też piłam, Waxa wcierałam, łykam suplementy ... grrrr...
10 miesięcy mówisz? hmmm ja po 10 miesiącach będę pewnie miała z 7 cm

Dziękuje za odpowiedzi.. Narazie jeszcze przetrzymam - najwyżej na wiosne, kiedy czapki pójdą z głów , o czymś pomyślę
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:17   #2154
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
xyolax - no ja własnie nie wiem o co chodzi... Na poczatku w miarę rosły a po pewnym czasie staneły w miejscu ... Też mam wrażenie , że włosy sa trochę dłuższe a odrost jaki był, taki jest ...

AngelkaMorelka - ja juz na głowie staje z nimi! NAwet piłam drożdże przed tydzień !!! pokrzywe też piłam, Waxa wcierałam, łykam suplementy ... grrrr...
10 miesięcy mówisz? hmmm ja po 10 miesiącach będę pewnie miała z 7 cm

Dziękuje za odpowiedzi.. Narazie jeszcze przetrzymam - najwyżej na wiosne, kiedy czapki pójdą z głów , o czymś pomyślę
żeby zauważyć jakieś efekty po drożdżach, pokrzywie czy innych suplementach powinnaś je zażywać nieco dłużej niż tydzień po 2 miesiącach myślę, że można zauważyć efekty

a może spróbuj jakieś wcierki typu alpecin, rzepa Joanny, ampułki Radicala
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:32   #2155
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

pokrzywe i skrzyp piłam ok 2 miesięcy pokrzywe codziennie a skrzyp 2x w tygodniu. Drożdże odłożyłam ze względu na to, że moj suplement ma w składzie drożdze i nie chce przesadzić - łykam 2 tabletki dzienie , więc dodtakowe picie drożdzy mogłoby być przesadą

o tych ampułkach radicala pisała mi Meadow - zaopatrze sie zaraz po Nowym Roku
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:41   #2156
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
pokrzywe i skrzyp piłam ok 2 miesięcy pokrzywe codziennie a skrzyp 2x w tygodniu. Drożdże odłożyłam ze względu na to, że moj suplement ma w składzie drożdze i nie chce przesadzić - łykam 2 tabletki dzienie , więc dodtakowe picie drożdzy mogłoby być przesadą

o tych ampułkach radicala pisała mi Meadow - zaopatrze sie zaraz po Nowym Roku
ja właśnie wcześniej piłam pokrzywę, czasami skrzyp i łykałam do tego drożdże humavit, ale efekty widziałam tylko po paznokciach - mocne i twarde jak skały! (ale porównanie )
teraz piję pokrzywę i łykam Vitapil, zobaczymy czy takie połączenie przyniesie efekt

to ja Ci jeszcze mogę polecić szampon Alpecin C1 z kofeiną Przy pierwszym stosowaniu wydaje mi się, że przyspieszył mi porost, poza tym bardzo dobrze działał na moje włosy Teraz zamówiłam sobie tonik Alpecinu, już dawno powinien dojść, mam nadzieję, że jutro już poczta mi go dostarczy, zdam relację jak będą jakiekolwiek efekty
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:14   #2157
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

oooo - też zerknę na niego... Mam tyle specyfików już w domu (a kolejne na oku), że mój narzeczony się śmieje, że to przez te wszystkie moje "mazidła" mi te włosy nie rosną
A powiedz mi jeszcze , ten szampon to dostępny w drogeriach, czy w aptekach?
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:16   #2158
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

heja dziewczyny,wybaczcie,że tak rzadko was odwiedzam
Chcialabym wam pokazac jak nie warto zmieniać koloru blond pasemek na brąz,swym zdjęciem sprzed paru lat...
Okropieństwo farba schodziła,rudziała,blondy prześwitywaly,to dopiero źle wyglądało,wole już przeczekać z odrostami,chociaż też piękne nie są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06519.jpg (81,8 KB, 44 załadowań)
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:54   #2159
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
oooo - też zerknę na niego... Mam tyle specyfików już w domu (a kolejne na oku), że mój narzeczony się śmieje, że to przez te wszystkie moje "mazidła" mi te włosy nie rosną
A powiedz mi jeszcze , ten szampon to dostępny w drogeriach, czy w aptekach?
wiesz co, dziewczyny pisały, że jest dostępny w Super Pharm, natomiast w mojej SP tego nie ma Ja natomiast raz kupowałam Alpecin w sklepie zielarskim, a raz zamawiałam przez allegro, jakaś apteka go wystawiła
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:38   #2160
Burzum
Raczkowanie
 
Avatar Burzum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cześć dziewczyny
Może Wy coś poradzicie...
Moim życiowym błędem było właśnie rozjaśnianie włosów
Marzył mi się czerwony, jaskrawy kolor...
Z natury mam ciemne włosy, więc przed nałożeniem czerwieni
musiałam je rozjaśnić, żeby efekt był taki, jaki chciałam.
Rozjaśniłam, po 2 dniach nałożyłam czerwoną farbę...
Byłam zachwycona swoim wymarzonym kolorem.
Kolor zaczął się spierać i spierać... Trudno.
Zaczęłam je regenerować.
Problemem były też odrosty, bo wiadomo,
że wyglądają nieciekawie...
Zafarbowałam je więc na ciemny,
żeby powrócić do swojego koloru.
Ale i on zaczął się spierać (mimo, że była to trwała farba),
przez co rozjaśnione włosy okropnie zaczęły mi przebijać.
Chodziłam z takimi dwukolorowymi, okropnymi włosami prawie rok,
po czym znów je zafarbowałam na ciemny...
Było pięknie, do czasu. Obecnie znów mam podziałkę włosów
na te jaśniejsze i ciemniejsze...
I moje pytanie brzmi...
Powiedzcie mi, czy da się z takich rozjaśnianych włosów powrócić
raz na zawsze do ciemnego?
Tak, żeby nic mi już nie przebijało, żeby kolor tak dobrze złapał
i żebym miała normalny, jednolity już kolor...
__________________
Póki co wątku wymiankowego nie ma,
powoli wkręcam się w to wszystko,
być może przyjdzie z czasem
Burzum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.