sympatia.pl - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 18:08   #31
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: sympatia.pl

Dziewczyny, przed chwlą moja przyjaciolka do mnie dzwonila, a ja nie mam pojęcia jak jej pomoc- mowi, ze zalozyla konto na tej stronie i chciala nalezec do jakiego klubu (?) wyslala im smsa i nie dostala zwrotnego z kodem, ktory podobno trzeba tam gdzies wpisac. Powiedzialam jej, ze się zapytam Was- co trzeba zrobic w takiej sytuacji?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:11   #32
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: sympatia.pl

Wydaje mi się, że nie można generalizować że ten portal jest fajny, bo ludzie są w porządku a ten nie, bo są tacy a tacy...
Chyba wszędzie mozna spotkać zarówno kogoś wartościowego jak i beznadziejnego I odnosi sie to do netu i do realu

A wracając do sympatii...Warto załozyc to płatne konto? Jak mam darmowe to nie mogę dostawać wiadomości itp?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:24   #33
77sarenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: sympatia.pl

Witajcie. Jestem jedną z osób, które zalogowały się na partalu sympatia, z nadzieją, że poznam tam kogoś kto naprawdę mnie i moje dzieci pokocha, jak do tąd nie logowałam się nigdy na takich portalach. Czytając na pierwszej stronie jak ludzie się tu poznają, kochają i pobierają pomyślałam że mnie również może się uda. Nie jestem brzydka, są opinie ludzi, mężczyzn, ma dwójke małych dzieci, po rozwodzie. Poznała paru mężczyzn, którzy chcieli się spotkać, ale nie zrobiłam tego, nie spotkałam się bałam się, poznałam jednego nie dawno wsumie 2 tygodnie temu, ma na imię krzysztof i mieszka w Czechach a pracuje w Niemczech, może któraś z nim pisała, mieszkał w domu dziecka bo podobno jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym, tak zamieszał mi w głowie, tak potrafił omotać, pięknie mówić, i prezenty, życie jak w bajce, tyle tylko że bajka się już skończyła, nie pisze, nie oddzywa się, nie dzwoni, a mówił, że kocha mnie i dzieci, teraz pozostał ból i smutek, takie pocieszenie z sympati mam. Płacz i tyle.
77sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:50   #34
bv29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: sympatia.pl

ostrzegam wszystkie panie przed mezczyzna w wieku 37 lat,mieszka w paryżu, zona dzieci konto na sympatii nick- dufi2, podobno teraz jako home- nawiazuje dosc zazyłe kontakty z kilkoma kobietami jednoczesnie, oszust i klamca! Udaje zaangazowanie, miłosć, szybo prpoponuje że zadzwoni, zaprasza na urlop do francji, oszukał już kilkanaście kobiet.
bv29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:20   #35
kasienkakasia91
Wtajemniczenie
 
Avatar kasienkakasia91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 599
Dot.: sympatia.pl

Witajcie

Widzę, że dawno nikt tu nie zaglądał... Co do wątku sympatia.pl, to muszę przyznać, że znam ten portal bardzo dobrze Zaczynając od mojej siostry, która poznała w ten sposób swojego męża, postanowiłam, że i ja po nieudanym związku założę tam konto I tak właśnie zrobiłam, był październik 2011, chłodny jesienny wieczór, zarejestrowałam się, wykupiłam abonament i tak się wszystko zaczęło Dodam, że konto założyłam 2 października, i zaraz po tym poznałam 3 całkiem sympatycznych chłopaków, z każdym z osobna doszłam do wniosku, że nie ma na co czekać i postanowiliśmy się spotkać na żywo Co prawda było sympatycznie, ale nic między Nami nie zaiskrzyło aż do 19 października, kiedy to dostałam wiadomość od pewnego sympatycznego faceta Spodobał mi się od razu Od słowa do słowa, zaczęło Nam się wszystko pięknie układać w całość, tym razem spotkałam się z Nim na początku listopada, u mnie w mieście i szczerze mówiąc nie byłam nastawiona zbyt optymistycznie, że coś z tego wyjdzie, wydawał mi się facetem, któremu nie wpadłam w oko, ale było inaczej, spodobałam mu się! I on mi też :P Podziękował mi za spotkanie, i powiedział, że ma nadzieję, że nie skończy się to tylko na jednym I nie skończyło się, od tamtej pory spotkaliśmy się jeszcze kilka razy, od grudnia zostaliśmy oficjalnie parą Potem były wspólne Święta, Sylwester, różne wypady i spędzanie każdej wolnej chwili razem Niebawem będzie pół roku, jak jesteśmy ze sobą Planujemy wspólną przyszłość I muszę przyznać, że nigdy bym nie pomyślała, że w ten sposób można poznać kogoś tak cudownego jak On, teraz jestem w pełni szczęśliwa, bo mam Jego Dlatego nie obawiajcie się nawiązywać w ten sposób znajomości, bo może gdzieś na Was czeka, ta druga połówka

Pozdrawiam!
kasienkakasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 13:37   #36
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Brak kultury na Sympatii

Mam profil na Sympatii i jestem porażona chamstwem jakie spotyka się w opisach profili mężczyzn. Cytuję opis jednego z nich :


"1.Interesują mnie wyłącznie profile ze zdjęciem.
2.Starym d... po czterdziestce, mamuśkom szukającym okazji, babskim szowinistom, feministkom, specjalistkom ds. łóżkowej kariery, paniom z problemem alkoholowym itp. itd. etc. ...
wszystkim wymienionym w pkt. 2 typom z góry dziękuję i po raz kolejny proszę o nie zaśmiecanie mojej skrzynki, to tyle .

Zdecydowanie lepsza jest dwudziestoletnia analfabetka niż zrzędząca czterdziestoletnia stara baba. "


Mam zrzut ekranu tego profilu, więc mogę udowodnić, że to co piszę jest prawdziwe. Pisałam do obsługi tego portalu i nic. Zero odpowiedzi. Czyżbym tylko ja była tak wrażliwa na obraźliwe teksty? Czy nazywanie kobiet czterdziestoletnich starymi d... jest do przyjęcia? Jestem ciekawa opinii innych wizażanek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (82,0 KB, 152 załadowań)
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 13:11   #37
Wiktoria69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: sympatia.pl

Hej , też mam konto na sympatii i też mnie przerażają jak wyżej wspomniany opis. Zaczynam się zastanawiać nad IQ Elite , słyszała lub któraś ma tam aktywne konto? Ciężko znaleźć opinie o tym portalu choć jedną znalazlam ,że to Spamy jakieś. Może polecicie jakiś inny portal?
Wiktoria69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 18:46   #38
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Cytat:
Napisane przez Justi167 Pokaż wiadomość
Mam profil na Sympatii i jestem porażona chamstwem jakie spotyka się w opisach profili mężczyzn. Cytuję opis jednego z nich :


"1.Interesują mnie wyłącznie profile ze zdjęciem.
2.Starym d... po czterdziestce, mamuśkom szukającym okazji, babskim szowinistom, feministkom, specjalistkom ds. łóżkowej kariery, paniom z problemem alkoholowym itp. itd. etc. ...
wszystkim wymienionym w pkt. 2 typom z góry dziękuję i po raz kolejny proszę o nie zaśmiecanie mojej skrzynki, to tyle .

Zdecydowanie lepsza jest dwudziestoletnia analfabetka niż zrzędząca czterdziestoletnia stara baba. "


Mam zrzut ekranu tego profilu, więc mogę udowodnić, że to co piszę jest prawdziwe. Pisałam do obsługi tego portalu i nic. Zero odpowiedzi. Czyżbym tylko ja była tak wrażliwa na obraźliwe teksty? Czy nazywanie kobiet czterdziestoletnich starymi d... jest do przyjęcia? Jestem ciekawa opinii innych wizażanek.
Dobre sobie, co za typ.....a w opisie"o mnie" mozna przeczytac cyt: romantyczny, czuły, troskliwy brawo dla tego jegomościa...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 20:05   #39
innauschi
Raczkowanie
 
Avatar innauschi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
GG do innauschi
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Też mam tam konto. Założyłam po raz drugi, bo po nacięciu się na świra, wykasowałam. Teraz jestem bardziej ostrożna. Faceci są niby mili, ale i tak się zastanawiam, na ile prawdą jest to, co o sobie piszą. Z drugiej strony - to jest właśnie jedna z ciemnych stron netu. Raz poznałam faceta na facebooku. Znajomego mojej znajomej, więc niby całkiem zaufany. Jak się okazało - może nie do końca. Chyba trzeba po prostu uważać. Nie ważne jaki portal, wszędzie trafią się fajni i niefajni ludzie - ważne, żeby ufać rozumowi iii co ważniejsze - intuicji.
__________________
Ich schenke Dir mein Herz, denn meine Hoffnung stirbt zuletzt...
innauschi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 20:31   #40
pandana88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 209
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Cytat:
Napisane przez innauschi Pokaż wiadomość
Też mam tam konto. Założyłam po raz drugi, bo po nacięciu się na świra, wykasowałam. Teraz jestem bardziej ostrożna. Faceci są niby mili, ale i tak się zastanawiam, na ile prawdą jest to, co o sobie piszą. Z drugiej strony - to jest właśnie jedna z ciemnych stron netu. Raz poznałam faceta na facebooku. Znajomego mojej znajomej, więc niby całkiem zaufany. Jak się okazało - może nie do końca. Chyba trzeba po prostu uważać. Nie ważne jaki portal, wszędzie trafią się fajni i niefajni ludzie - ważne, żeby ufać rozumowi iii co ważniejsze - intuicji.
Nie poddawaj się, ja poznałam swojego Tż w październiku i od razu na pierwszym spotkaniu zaiskrzyło - niedługo minie nam 6 miesięcy przy czym spotkań miałam mnóstwo nie zliczę nawet czasami kończyły się nawet po kilku minutach bo facet podawał się za przystojnego, umięśnionego bruneta, a przychodził wielki misio, 140 kg z ubogim słownictwem. Różne historie miałam, a ile świrów było
pandana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 20:55   #41
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: sympatia.pl

Moja siostra poznała tam męża- sa już 2,5 roku po ślubie
I wam powiem, ze zazdroszczę jej że takiego fajnego faceta poznała- naprawdę tworzą świetną parę
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 10:45   #42
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Po jakimś czasie otrzymałam odpowiedź od kogoś z obsługi portalu Sympatia.pl w sprawie tolerowanego przez nich obraźliwego tekstu na temat czterdziestoletnich kobiet. Oto, co napisali ( poniżej cytuję treść całego listu ):

" Witam,
Dziekuję za zgłoszenie. Wskazany Użytkownik nie zamieszcza obraźliwych słów na swoim profilu. Jeżeli posiada wpis: "stare d..." nie możemy go zablokować. Serwis nie może sugerować się domysłami, ponieważ nie jesteśmy w stanie udowodnić takiej osobie co dokładnie ma na myśli pisząc d...
Jeśli mogę służyć pomocą, proszę o kontakt.
Sympatycznie pozdrawiam
Dorota Danowska
SOP (Sympatyczny OPiekun) "

Dobre, prawda? Ja już z ich usług nie korzystam. Szkoda pieniędzy.
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 17:37   #43
innauschi
Raczkowanie
 
Avatar innauschi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
GG do innauschi
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Taka żałosna formułka, napisana od niechcenia. Na zasadzie: odpisuję, bo mi kazali, taką mam pracę. Niefajne. W końcu to nie infolinia telefonii komórkowej. Nie pisałaś, że Ci za wysoki rachunek wystawili. Świadczy o nich. Niestety - źle świadczy.
__________________
Ich schenke Dir mein Herz, denn meine Hoffnung stirbt zuletzt...
innauschi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:07   #44
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Tak sobie pomyślałam, że w ten sposób mogą chronić także swoich klientów, którzy wykupili u nich pakiet. Z pewnością mają wgląd, który z użytkowników korzysta z abonamentu, a który z "light". Wiadomo, nie chcieli by stracić kogoś, kto przynosi im korzyści.
Taka refleksja przyszła mi do głowy, po tym, jak jakiś koleś zwyzywał mnie, gdy mu napisałam, żeby mnie nie spamował. Miał konto premium czy jak to tam się zwie, bo mógł wysyłać wiele wiadomości naraz, a nie- jak w bezpłatnym-raz dziennie. Sprawę zgłosiłam Sympatycznemu Opiekunowi, który mi odpisał, że bez dowodów nie można nic zrobić (wiadomo), a sprawę mam zgłosić do administracji wraz ze screenami. Wspomniane screeny rozmów wysłałam do administracji. Dostałam informację, że użytkownik został upomniany. Nic więcej. A wyzwiska były naprawdę obelżywe.
Z pewnością koleś przejął się upomnieniem...

A co do poznania "na żywo"- wiadomo, trzeba być ostrożnym i wyczulonym. Nie nastawiać się na nic, bo spotkanie w realu bywa rozczarowujące. Spotykać się w miejscach publicznych typu kawiarnia, centrum handlowe. Ja spotkałam się z dwoma facetami (po wcześniejszej rozmowie w formie elektronicznej) ale rozmowa się nie kleiła i jakoś tak...po prostu nie zagrało.
__________________
Żyję sobie.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2013-03-07 o 19:12
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 06:25   #45
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Portal Sympatatia stawia na ilość a nie na jakość, nie dba o elementarny poziom. Ja także miałam wykupione konto i byłam pełnoprawnym użytkownikiem, pisząc do nich. To oczywiste, że tolerują chamskie wypowiedzi w profilach, bo żal im kasy, która mogliby stracić, gdyby poddawali cenzurze wszystkie ubliżające innym użytkownikom wypowiedzi. Moim zdaniem nie można się na to godzić, bo to dawanie ogólnego przyzwolenia dla chamstwa. Ja wolałam nie sąsiadować na liście ofert razem z takimi burakami, dlatego zrezygnowałam.
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 12:24   #46
innauschi
Raczkowanie
 
Avatar innauschi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
GG do innauschi
Dot.: Brak kultury na Sympatii

I dlatego się zastanawiam, czy w naszym pięknym kraju istnieje portal, który NAPRAWDĘ kojarzy pary, któremu na tym naprawdę zależy. Moja kuzynka w ten sposób poznała swojego męża. Ale ona nie mieszka w Polsce. To ona namawiała mnie do zapisania się do portalu tego typu, ale zaznaczyła: musi być taki, gdzie zapłacisz. Więcej na pewno, niż te 15 zł miesięcznie. Jak facet płaci, to może jest bardziej rozważny w tym, czego szuka i co robi. Z drugiej jednak strony, znów nachodzą mnie myśli, że są przecież takie świry, co wydadzą mnóstwo kasy i będą nękać - tak, czy owak...Pokręcone to i chyba naprawdę pozostaje w tej kwestii szukania drugiej połowy tylko jedna dobra rada - zdrowy rozsądek i duża dawka intuicji.
__________________
Ich schenke Dir mein Herz, denn meine Hoffnung stirbt zuletzt...
innauschi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:17   #47
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: sympatia.pl

Też się zastanawiam nad kontem na tym portalu, ale z jednej strony trochę się boję .
Założyłam taki testowy profil bez zdjęć i z minimalnymi danymi i odezwali się do mnie dwa razi starsi faceci z propozycjami sponsoringu lub "dyskretnych znajomości". Pewnie inaczej to wygląda ze zdjęciem i normalnym opisem, ale raz, że nawet nie wiem, co napisać o sobie, a dwa że teraz wydaje mi się, że jakieś 90% użytkowników to żonaci panowie grubo po 40, marzący o kochankach.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 13:06   #48
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Dobre sobie, co za typ.....a w opisie"o mnie" mozna przeczytac cyt: romantyczny, czuły, troskliwy brawo dla tego jegomościa...
Najzabawniejsze jest to, że wspomniany jegomość ( jak wynika z jego profilu ) sam ma 42 lata, więc stosując jego własne nazewnictwo można by powiedzieć, że on także jest starą d...
Tacy ludzie szukają latami drugiej połówki popadając w coraz większe zgorzknienie i zieją jadem na prawo i lewo, dziwiąc się, że nikogo nie mogą znaleźć. Od czasu do czasu zaglądam na portale randkowe i coraz więcej dostrzegam profili mężczyzn, którzy wypowiadają się z kiepsko zawoalowaną pogardą o kobietach. Tacy, co np. wciąż powtarzają slogan, że "kobiety lecą tylko na kasę". Parę razy miałam kontakt z takimi świrami, na szczęście nigdy nie doszło do spotkania w realu bo w porę się zorientowałam z kim mam do czynienia ( czyjś numer gg łatwo zablokować i po problemie). Nie chcę siać tutaj jakiegoś strachu przed umawianiem się na randki. Po prostu uważajcie z kim się umawiacie. Na pewno gdzieś istnieją jeszcze jacyś normalni, mili i nie skażeni uprzedzeniami mężczyźni
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 14:52   #49
roksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 69
Dot.: sympatia.pl

Kilka moich obserwacji odnosnie tego portalu:
- okazuje sie, ze wiekszosc facetow interesuje sie gotowaniem a kobiet sportami ekstremalnymi
- tylko czesc zarejestrowanych osob naprawde szuka kogos, reszta buduje sobie atrakcyjnosc albo robi 'jaja'
- ciezko znalezc interesujace profile, wiekszosc albo pisze jakies oklepane formulki typu 'jestem jaki jestem', albo daje glupkowate wierszyki, albo nic o sobie nie pisze - jak taki ktos ma nas zainteresowac ?
roksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 12:07   #50
kok33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: sympatia.pl

Witam wszystkich forumowiczów
Co do portalu Sympatia to muszę powiedzieć że jest tam masę " lewych" profili tworzonych głównie przez sam portal sympatii dla stworzenia wrażenia że jest on bardzo atrakcyjny . A prawda jest zupełnie inna co może potwierdzić wielu użytkowników. Z niesmakiem obserwowałem sytuacjię kiedy kończył mi się abonament i nagle ni z tąd ni z owąt zaczeło odwiedzać mnie masę pięknych i ponętnych kobiet. Robili to tylko po to ( oczywiście wiadomo kto ) żebym wykupił kolejny abonament. Kiedy już wykupywałem abonament nagle następowała cisza a kontakty z rzekomo realnymi osobami się urywały. Dodam tylko że sytuacjia powtarzała się za każdym razem jak kończył mi się abonement także jednym słowem żenada. Dlatego ostrzegam przed tym portalem, nie mówię oczywiście że nie ma tam prawdziwych profili ale procent tych fikcyjnych jest naprawdę duży.
kok33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 18:20   #51
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: sympatia.pl

hej. Mam mały dylemat- nigdy nie zakładałam konta na sympatii, nawet nigdy nie weszłam na tę stronę ale dziś na maila przyszły mi ze 3 wiadomości właśnie z sympatii-jedna prosząca o aktywację założonego ponoć konta, a dwie pozostałe z jakimiś ofertami :O Co z tym zrobić? Mogło być tak że konto bez mojego kliknięcia w link samo się aktywowało?
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:20   #52
Andro88
Raczkowanie
 
Avatar Andro88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 127
Dot.: sympatia.pl

Ja na Sympatii poznalam swojego obecnego TŻ, z ktorym jestem od 1,5 roku Nigdy nie wykupilam tam abonamentu (albo zrobilam to raz, juz nie pamietam), korzystalam z tego ze co jakis czas dostawalam od portalu za darmo konto premium, czy jak to sie nazywa, na jakis czas. Nie dostawalam nigdy zadnych propozycji sponsoringu czy tym podobnych, za to poznalam kilku facetow calkiem do rzeczy (przynajmniej z rozmowy przez komunikatory, bo spotkalam sie tylko z jednym, a pozniej z moim obeznym tż).
Andro88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 23:12   #53
StudzeKisiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 391
Dot.: sympatia.pl

Ja sie kiedyś zarejestrowałam dla jaj, nie powiem, można kogoś poznać, mi osobiście zabrakło jakoś odwagi, facet bardzo przystojny był, a ja głupia wybrałam dupka z innego portalu... No ale kto mógł wiedzieć, że się tak potoczy niefartownie.
StudzeKisiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 20:38   #54
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: sympatia.pl

ja kilka lat temu poznalam 2 chyba, w porzadku byli ale nic nie zaiskrzylo,pozostalismy kolegami.
i Teraz starej dupie ,po 5 letnim zwiazku chyba znowu przyjdzie korzystac z sympati
ale ja juz nie pamietam jak sie na randki chodzi!
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 22:08   #55
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Brak kultury na Sympatii

Cytat:
Napisane przez Justi167 Pokaż wiadomość
Mam profil na Sympatii i jestem porażona chamstwem jakie spotyka się w opisach profili mężczyzn. Cytuję opis jednego z nich :


"1.Interesują mnie wyłącznie profile ze zdjęciem.
2.Starym d... po czterdziestce, mamuśkom szukającym okazji, babskim szowinistom, feministkom, specjalistkom ds. łóżkowej kariery, paniom z problemem alkoholowym itp. itd. etc. ...
wszystkim wymienionym w pkt. 2 typom z góry dziękuję i po raz kolejny proszę o nie zaśmiecanie mojej skrzynki, to tyle .

Zdecydowanie lepsza jest dwudziestoletnia analfabetka niż zrzędząca czterdziestoletnia stara baba. "


Mam zrzut ekranu tego profilu, więc mogę udowodnić, że to co piszę jest prawdziwe. Pisałam do obsługi tego portalu i nic. Zero odpowiedzi. Czyżbym tylko ja była tak wrażliwa na obraźliwe teksty? Czy nazywanie kobiet czterdziestoletnich starymi d... jest do przyjęcia? Jestem ciekawa opinii innych wizażanek.
Z drugiej strony taki opis wiele mówi o człowieku, zdradza, że pan ma problemy ze sobą i jest agresywny już na etapie uzupełniania profilu- czego chcieć więcej? Żadna normalna kobieta nie będzie chciała nawet nawiązać z nim rozmowy, a te nienormalne jeśli lubią mieć problemy, to niech mają, wolny kraj.

travis, powodzenia
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 00:56   #56
Kalionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: sympatia.pl

Hmm ja nie mam jakoś szczególnie wyrobionego zdania na ten temat. Właściwie to chciŁAbym poprosić was o poradę w tej kwestii. Bo chciałabym założyć tam konto, ale przeczytałam niepochlebne opinie o tym serwisie i teraz sama nie wiem. Co uważacie o tych wypowiedziach? Są słuszne?
Kalionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 06:29   #57
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: sympatia.pl

Kiedyś byłam zarejestrowana i odezwał się do mnie naprawdę extra chłopak, a ja głupia wybrałam innego z innego portalu; okazał się palantem.
A jak ostatnio założyłam konto, odzywały się do mnie same paszczaki, aż w szoku byłam, no nikogo porządnego : /
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 12:35   #58
Izka256
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 46
Dot.: sympatia.pl

Szukam opinii w imieniu koleżanki na temat portali randkowych Znalazłam jedną stronę, ale ciekawi mnie fakt co wy o tym myślicie? Warto? Czy można poznać tam kogoś sensownego? Po komentarzach na tej stronie koleżanka już zgłupiała?!!
Izka256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 13:02   #59
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: sympatia.pl

Sympatię.pl omijałbym szerokim łukiem.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 11:02   #60
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: sympatia.pl

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Sympatię.pl omijałbym szerokim łukiem.
dlaczego

Ja z moim mężem poznanym za pośrednictwem tego portalu jestem ponad 3 lata po ślubie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-20 14:14:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.