Kosmetyczka nastolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 21:45   #1
zup_inka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 10
Question

Kosmetyczka nastolatki


A ja tak troche z innej beczki
Co powinno się znalezc w kosmetyczce ( pielegnacyjnej [kremy itp.] i takiej z kosmetykami do makijazu? ) niezbyt drogiej dla nastolatki ?

ja sie nie maluje jakos strasznie; rzes nie maluje, bo mam fajne czarne naturane i sobie zniszcze jak bede malowac, tylko puder czy cos


__________________
zup_inka
-cel: spełnic marzenia; trudne, ale do zrobienia ; )-
zup_inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 16:29   #2
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Metamorfoza księżniczki ;)

zup_inka - Wydawało mi się że masz tyle samo lat co ja- 12. Ja nawet nie używam jeszcze korektora czy jakichkolwiek kosmetyków poza żelem do mycia twarzy Eveline albo Under Twenty czy jeszcze jakieś inne marki, a ty już mówisz o pudrze?
__________________
Ksieżniczka W Trampkach

Zapuszczanie włosków45>50>55>60> 65
I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.
Wolontariuszka Green Peace


+ Pamiętnik Księżniczki 9 część !



Ksiezniczka W Trampkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 16:55   #3
zup_inka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza księżniczki ;)

wiesz, każdy zaczyna w innym czasie ;p;p
ja poszlam o rok wczesniej do szkoly i teraz jestem w gimnazjum, a to tez troche zmienia postac rzeczy
__________________
zup_inka
-cel: spełnic marzenia; trudne, ale do zrobienia ; )-
zup_inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:19   #4
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Metamorfoza księżniczki ;)

to ja proponuję ci jakiś puderek antybakteryjny, może coś z mineralnych? Ewentualnie korektor na wypryski i KREM nawilżający, to chyba najważniejsze, bo nie jest fajnie jak skóra z nosa złazi, a puder jeszcze to zaznacza Powodzenia
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 17:26   #5
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Metamorfoza księżniczki ;)

Emm.. To żeczywiście zmienia postać żeczy. Jeśli tak, to ostatnio zakochałam się w pudrze, a właściwie fluidzie mojej siostry: Rossman Synergen Deckendess Make Up Antibacterial. ok. 8 zł (marka Rossman), hmm, lubię też kredkę do oczu Avon Color Trend w kolorze onyks (takie małe, niebieskie kredeczki:P), polecam też żel do mycia twarzy Eveline
__________________
Ksieżniczka W Trampkach

Zapuszczanie włosków45>50>55>60> 65
I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.
Wolontariuszka Green Peace


+ Pamiętnik Księżniczki 9 część !



Ksiezniczka W Trampkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 19:18   #6
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyczka nastolatki

Jeśli chodzi o makijaż - ja sama używam na razie pudru sypkiego z MySecret, noszę się z zamiarem przerzucenia na minerały (jeśli nie wiesz, o co chodzi, jest na wizażu całe podforum o minerałkach. Ogólnie wizaż to kopalnia wiedzy, czytania jest wiele )

Jeśli chodzi o pielęgnację - żel bez SLS! Koniecznie!
Tonik (może być ziajowy za 5 zł), krem nawilżający (ja tu także polecam ziaję calmę) i systematyczność.

Jak już pisałam - pudru używam My Secret, bardzo fajny, cena także niewielka (12 zł). Jeśli nie masz większych problemów z wypryskami, to także jest bardzo fajny krem Ziaja Nuno, jednak jego trwałość jest tragiczna, bez pudru nawet dwóch godzin nie wytrzyma :/

Jeśli masz 12 lat - niczego więcej ci nie potrzeba. I wyłącz najlepiej "pytania do wizażystki" bo tu wszystko straszliwie kusi
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 19:41   #7
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyczka nastolatki

ach ta młodzież [ta odezwała się stara xD]wydawało mi się, że ja szybko zaczęłam się malować, ale na pewno nie miałam 12 lat wg mnie starczy Ci jakiś dobry krem matujący, i krem wyrównujący koloryt skóry np z nivea young, czy avon clearskin, bo z ziaji nuno, podobno niezły badziew. jeśli nie malujesz rzęs tuszem wg mnie używanie kredki będzie komiczne, zresztą nie podoba mi się podkreslenie oka u bardzo mlodo wygladajacej dziewczyny - wieje mi typowymi gimnazjalistkami na kilometr. jakis cielisty błyszczyk i wsjo

jesli chodzi o pielegnację, na pewno jakis dobry zel antybakteryjny, moze byc z granulkami, najlepiej by bylo gdybys troche poeksperymentowala i pobrobowala specyfiki roznych firm. do tego delikatny peeling dwa razy w tygodniu i wszystko
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 19:52   #8
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyczka nastolatki

Żel bez SLS, tonik bezalkoholowy, krem nawilżający, puder, korektor, błyszczyk i tusz do rzęs. Niczego więcej do sczęścia nie trzeba
No chyba, że masz problemy z cerą, dodałabym wtedy podkład, może kwasy(filtry!), maseczki drożdżowe, aspirynowe.
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 20:11   #9
zup_inka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyczka nastolatki

Dziękuję Wam wszystkim, bardzo mi pomogliście, ale cholera nie mogę normalnie nowego wątku zalożyc dlatego piszę tutaj ;p ( bo to dla mnie bardzo ważne):

SZUKAM PARTNERA NA TAŃCE TOWRZYSKIE!!!
Jak już wiecie mam 12 lat. Na imię Zosia.
Chodzę na tańce towarzyskie dopiero od września, ale mamy już pierwszą choreografię (cha-cha). Oprócz tego znam trochę walca angielskiego i wiedeńskiego, jive, sambę, rumbę.
Partner powinien miec powyżej 160 cm ( ja mam 158 cm wzrostu a w styczniu obcasy więc dochodzi kilka cm ) no i umiec trochę tańczyc.
Plllis, piszcie
ps.: na tańce chodzę do Magic-Dance Lublin. lokalizacja: Gala Lublin, 3 piętro, ul.Fabryczna. Opłata za miesiąc: 60zł.
__________________
zup_inka
-cel: spełnic marzenia; trudne, ale do zrobienia ; )-

Edytowane przez zup_inka
Czas edycji: 2009-12-09 o 20:12
zup_inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.