Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-18, 21:03   #31
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja się skłaniam ku bebetto luca s line ale ciągle myślę.
Ja właśnie też. Narazie sie wstrzymalam bo myślę między tym a Holland. Czekam na jakąś okazję dobra, moze sie cos akurat trafi Teraz poki sie nie przeprowadzimy to nie ma sensu brać bo kurde nie mam gdzie to trzymać nawet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:05   #32
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Ja właśnie też. Narazie sie wstrzymalam bo myślę między tym a Holland. Czekam na jakąś okazję dobra, moze sie cos akurat trafi Teraz poki sie nie przeprowadzimy to nie ma sensu brać bo kurde nie mam gdzie to trzymać nawet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przy córce na 2 miesiące przed terminem kupowałam więc teraz jakoś mi się nie spieszy.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:09   #33
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja przy córce na 2 miesiące przed terminem kupowałam więc teraz jakoś mi się nie spieszy.
Inne rzeczy z całej wyprawki chciala bym miec wczesniej zeby miec juz spokoj bo nie wiadomo jak się będę czuć ale wózek akurat moze poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:17   #34
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Melduję się w kolejnym wątku.
My dziś też zakupowo, ale to głównie takie spożywcze do domu, jutro mam zamiar ostatecznie wybrać kanapę, chyba stanie na takiej z allegro bo tu na miejscu nic mi się nie podoba.
W ogóle jakoś tak słabo się teraz czuję, pewnie też przez tę noc nieprzespaną, do tego mały znów aktywny i jeszcze roboty drogowe za oknem, same atrakcje.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:21   #35
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Melduję się w kolejnym wątku.
My dziś też zakupowo, ale to głównie takie spożywcze do domu, jutro mam zamiar ostatecznie wybrać kanapę, chyba stanie na takiej z allegro bo tu na miejscu nic mi się nie podoba.
W ogóle jakoś tak słabo się teraz czuję, pewnie też przez tę noc nieprzespaną, do tego mały znów aktywny i jeszcze roboty drogowe za oknem, same atrakcje.
Ja uwielbiam to jak mam problemy ze snem a dodatkowo za oknem słyszę jak np czyszczą ulice.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:31   #36
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam to jak mam problemy ze snem a dodatkowo za oknem słyszę jak np czyszczą ulice.
No dokładnie... A tutaj robotnikom został niecały tydzień na skończenie prac w terminie, więc obstawiam, że całą noc będą hałasować, bo jest jeszcze wiele do zrobienia.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:37   #37
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Tydzień to nic... u nas na osiedlu robią elewację bloków i blok obok robią juz pare miesięcy, z drugiej strony nastepny i jest masakra... od 7 rano do wieczora ich słychać dobrze ze to mieszkanie gdzie się przeprowadzamy akurat juz blok jest zrobiony za to na ten co się wyprowadzamy maja wejsc chyba z pracami na jesień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 21:40   #38
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
No dokładnie... A tutaj robotnikom został niecały tydzień na skończenie prac w terminie, więc obstawiam, że całą noc będą hałasować, bo jest jeszcze wiele do zrobienia.
Współczuję. Ja już tyle lat mieszkam przy głównej ulicy, że powinnam się przyzwyczaić ale nie wychodzi to jakoś. Dodatkowo w dzień wojsko potrafi jeździć co godzinę i ciągły hałas jest. Z kolei jednak jak jest cisza totalna to ja zasnąć tym bardziej nie mogę :/
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:49   #39
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja tez mieszkam przy ulicy, jak nie moge zasnac, to spie w stoperach. Przy dziecku pewnie bede niewyspana, to nic mi nie bedzie orzeszkadzac i bede szybko zasypiac ale ogolnie tez jestem wrazliwa na dzwieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:50   #40
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Współczuję. Ja już tyle lat mieszkam przy głównej ulicy, że powinnam się przyzwyczaić ale nie wychodzi to jakoś. Dodatkowo w dzień wojsko potrafi jeździć co godzinę i ciągły hałas jest. Z kolei jednak jak jest cisza totalna to ja zasnąć tym bardziej nie mogę :/
To faktycznie głośno tam musi być, nie zazdroszczę. U mnie generalnie w miarę spokojna okolica, tylko teraz akurat te remonty wypadły, drugi miesiąc walczą z tą drogą i końca nie widać.

Ocieplanie i remonty bloków mnie na szczęście ominęły, jak się wprowadzałam było już zrobione, ale w planach jest podłączenie bloku do ciepłej wody miejskiej i likwidacja junkersów, więc wcześniej czy później rozwalą nam łazienkę, póki co termin nieznany.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:07   #41
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Kurde wy już wózki kupujecie, albo juz kupione a ja nawet nie wiem w 100% jaki chce hihi ale stwierdziłam że z tym sie spieszyć nie będę i poczekam narazie do września jak coś mam czas wiec nie jest zle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo niby chce ten bebetto luca ale sie nie moge ciagle zdecydowac na 100%
Duzo zdrowka dobrze,ze poszlas przynajmniej wiesz co i jak
A gdzie jestes tu u nas w DG czy na Sosnowcu?
No tak ostatnio moj wrocil z lekcji perkusji i jego nauczyciel tak przy okazji wspomnial bo akurat gadali o dzieciach i moj mowi ze no tak nie duzo czasu zostalo a on mowi no w sumie tak bo nigdy nie wiesz co sie wydarzy moj syn sie urodzil 4 tyg wczesniej takze no jak pomysle to miesiac wczesniej czyli u nas np bylby to poczatek wrzesnia . Takze chyba musimy sie streszczac bo jednak takich rzeczy sie nie przewidzi bede myslec no caly wrzesien mam a tu sie pojawi wczesniej na swiecie i bedziemy miec zdziwko . Wiadomo oby nie ale wszystko lepiej brac pod uwage

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja się skłaniam ku bebetto luca s line ale ciągle myślę.
Ja tez tylko te modele z 2018 wiec nie wiem czy to seria s line?
Ogolem ogladalam na yotube filmiki o luca, holland i tito jak dla mnie luca i holland niczym sie nie roznia procz wygladu a tito jest drozszy i bylam ciekawa czemu to glownie tylko z materialu jakiego jest zrobiona gondola a na dodatek spacerowka nie sklada sie ze stelazem nigdzie nie ma takiej informacji wiec tak wnioskuje takze no drozszy a ciut gorszy
Takze ja juz tylko bede sie sugerowac wygladem ktory bardziej mi sie spodoba skoro niczym sie nie roznia
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010

Edytowane przez Esti10
Czas edycji: 2018-06-18 o 22:20
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 22:13   #42
Kruczek14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cześć Dziewczyny, szalejecie z tymi wiadomościami ja Was często podczytuję, ale jednak rzadko piszę, bo przy trójce dzieciaczków.. czas płynie mi na festynach, Dniach Matki, piknikach itd. wieczne imprezy! w brzuszku Zosia,mój mąż już w lutym wybrał imię, czuliśmy, że będzie dziewczynka u mnie 22 tc, od tygodnia jestem na zwolnieniu, dzidziuś słodko się rusza i kopie
Kruczek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:18   #43
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Mam tak samo niby chce ten bebetto luca ale sie nie moge ciagle zdecydowac na 100%
Duzo zdrowka dobrze,ze poszlas przynajmniej wiesz co i jak
A gdzie jestes tu u nas w DG czy na Sosnowcu?

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



Ja tez tylko te modele z 2018 wiec nie wiem czy to seria s line?
Ogolem ogladalam na yotube filmiki o luca, holland i tito jak dla mnie luca i holland niczym sie nie roznia procz wygladu a tito jest drozszy i bylam ciekawa czemu to glownie tylko z materialu jakiego jest zrobiona gondola a na dodatek spacerowka nie sklada sie ze stelazem nigdzie nie ma takiej informacji wiec tak wnioskuje takze no drozszy a ciut gorszy
Takze ja juz tylko bede sie sugerowac wygladem ktory bardziej mi sie spodoba skoro niczym sie nie roznia
S line chyba z poprzedniego roku jest.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
To faktycznie głośno tam musi być, nie zazdroszczę. U mnie generalnie w miarę spokojna okolica, tylko teraz akurat te remonty wypadły, drugi miesiąc walczą z tą drogą i końca nie widać.

Ocieplanie i remonty bloków mnie na szczęście ominęły, jak się wprowadzałam było już zrobione, ale w planach jest podłączenie bloku do ciepłej wody miejskiej i likwidacja junkersów, więc wcześniej czy później rozwalą nam łazienkę, póki co termin nieznany.
Ocieplanie bloku też przeżyłam
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:19   #44
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Witam się.

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
A w ogóle byłam dziś podejrzeć malego . Wizyta bardzo udana za 3 tyg mam badanie na cukrzycę. Nie muszę być na czczo bo to badanie wstępne i jesli coś wykaże to dopiero pójdę na to inne.

Babka powiedziała mi że wzorowa ciąża. Bardzi nas to ucieszylo. Choć i mnie odrobinę zaniepokoilo bo ileż to było już tych wzorcowych ciężarówek które miały potem komplikacje z dzieciątkiem... A jutro mam badanie organów małego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mila, ja byłam dzieciątkiem z komplikacjami, ale nie wyglądam jakby mi czegoś brakowało Trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Kurde wy już wózki kupujecie, albo juz kupione a ja nawet nie wiem w 100% jaki chce hihi ale stwierdziłam że z tym sie spieszyć nie będę i poczekam narazie do września jak coś mam czas wiec nie jest zle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja liczę na zrobienie dealu życia (udało mi się to raz z kiecą ślubną)
Śledzę olx regularnie, podpatruję modele które polecacie i sortuje po najtańszych i najbliższych ogłoszeniach Myślę że do lipca coś upoluję hehe

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ja tez mieszkam przy ulicy, jak nie moge zasnac, to spie w stoperach. Przy dziecku pewnie bede niewyspana, to nic mi nie bedzie orzeszkadzac i bede szybko zasypiac ale ogolnie tez jestem wrazliwa na dzwieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi powtarzano, że dziecko wychowane w hałasie będzie go dobrze znosić. Nie wiem ile w tym prawdy, ale może warto mieć nadzieję. Koło mojego bloku buduje się następny i nie wszyscy sąsiedzi się wprowadzili, więc wiertary i inne szlifierki dają o sobie znać.
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:23   #45
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny a co z awusia? Ciekawe kiedy ona miala wracac z urlopu jechali na tydzien czy dwa? Bo kiedys sie odzywala ze te nogi spuchniete na urlopie a teraz juz ostatnio nic co nie ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:25   #46
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Jasiel Pokaż wiadomość
Witam się.



Mila, ja byłam dzieciątkiem z komplikacjami, ale nie wyglądam jakby mi czegoś brakowało Trzymamy kciuki



Ja liczę na zrobienie dealu życia (udało mi się to raz z kiecą ślubną)
Śledzę olx regularnie, podpatruję modele które polecacie i sortuje po najtańszych i najbliższych ogłoszeniach Myślę że do lipca coś upoluję hehe



Mi powtarzano, że dziecko wychowane w hałasie będzie go dobrze znosić. Nie wiem ile w tym prawdy, ale może warto mieć nadzieję. Koło mojego bloku buduje się następny i nie wszyscy sąsiedzi się wprowadzili, więc wiertary i inne szlifierki dają o sobie znać.
Corka od poczatku spała przy włączonym radiu. Jak spała to specjalnie za cicho się nie zachowywalismy. Ciężko teraz aby jakiś hałas ją obudził.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 01:30   #47
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cześć dziewczyny jestem i ja!
U mnie ostatnio brak czasu na odpisywanie. Upały, nadaktywna dwulatka i obowiązki domowe sprawiają, że chwilami padam na twarz. Za to dzisiaj nie mogę zasnąć, a mój syn szaleje w brzuchu

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Corka od poczatku spała przy włączonym radiu. Jak spała to specjalnie za cicho się nie zachowywalismy. Ciężko teraz aby jakiś hałas ją obudził.
My tez nie chodziliśmy na palcach. Za to u mojej cioci wyłączali telefony, siedzieli po ciemku, nie włączali telewizora i nawet domofon odłączali 🤣🤣🤣 ale oni mieli wiele odchyleń
Teraz tez liczę, że młodemu nie będzie przeszkadzał hałas i siostra, która robi sporo zamieszania.

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Dziewczyny, jakiś czas temu wstawiałyście zdjęcia kombinezonów, w które planujecie ubrać maluchy na wyjście ze szpitala. W jakim rozmiarze je kupowaliście? 56 czy 62? Tak sobie myślę, że 56 może okazać się mały dla większych dzieci, a z drugiej strony wiadomo, że to zakup na chwilę, bo zimą będzie potrzebny grubszy kombinezon. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens kupować taki misiowy polarowy, bo w listopadzie często ubiera się już zimowe kurtki/kombinezony. Tylko czy w takim przypadku wystarczy maluchowi założyć gruby wełniany sweter (który mamy) i okryć kocykiem? Czy któraś z Was nie planuje takiego zakupu i jakoś inaczej chce rozwiązać kwestie ubrania dziecka?
A z drugiej strony, co ze spacerami w tym okresie? W ubiegłym roku listopad był przecież nadal ciepły i wtedy taki kombinezon przejściowy byłby idealny. Nie wiem co zrobić. Takie rozkminy o 2 w nocy haha poradźcie coś, proszę
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 03:23   #48
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Hej, w szpitalach sie długo nie pospi niestety... jakos tak zawsze czlowiek budzi się wcześnie

Esti10 w Sosnowcu leżę, w nocy w niedzielę jak się obudziłam ogolnie z bólem to mialam chwile ze myslalam ze pojde do szpitala do dg ale chyba aż tak im nie ufam i poczekalam do rana i przyjechalam tutaj. Tym bardziej ze jak jest tu ktoś znajomy to zawsze lepiej traktują wiec... a sam oddział ginekologi, łazienki w każdej sali i czystość człowieka moze przekonać
A tutaj ten oddział jest na prawdę dobry.

Pepsi_90 co do kombinezonow to ja się zdecydowalam kupic taki polarowy. Jednak rodzic mam 11 października, jeśli dzidzi urodziło by sie wczesniej to bedzie to np koniec września a wtedy jeszcze naprawde bywa cieplej wiec w kombinezonie zimowym bylo by mu za ciepło. A do lekarza czy na szczepienie czy gdziekolwiek na mały spacer mozna wyjsc. Moja siostra rodziła na początku września i po chyba 3tyg szla na pierwszy spacerek wiec moze warto mieć cos takiego przejśsciowego. Szukaj promo Też
A co do rozmiaru to ja wzielam jednak 62. Tym bardziej ze procz kombinezonu dziecko jednak bedzie ubrane w cos wiec dobrze jak będzie ciut większy nic jak się ma w tym cisnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 06:55   #49
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny jestem i ja!
U mnie ostatnio brak czasu na odpisywanie. Upały, nadaktywna dwulatka i obowiązki domowe sprawiają, że chwilami padam na twarz. Za to dzisiaj nie mogę zasnąć, a mój syn szaleje w brzuchu



My tez nie chodziliśmy na palcach. Za to u mojej cioci wyłączali telefony, siedzieli po ciemku, nie włączali telewizora i nawet domofon odłączali 🤣🤣🤣 ale oni mieli wiele odchyleń
Teraz tez liczę, że młodemu nie będzie przeszkadzał hałas i siostra, która robi sporo zamieszania.

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Dziewczyny, jakiś czas temu wstawiałyście zdjęcia kombinezonów, w które planujecie ubrać maluchy na wyjście ze szpitala. W jakim rozmiarze je kupowaliście? 56 czy 62? Tak sobie myślę, że 56 może okazać się mały dla większych dzieci, a z drugiej strony wiadomo, że to zakup na chwilę, bo zimą będzie potrzebny grubszy kombinezon. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens kupować taki misiowy polarowy, bo w listopadzie często ubiera się już zimowe kurtki/kombinezony. Tylko czy w takim przypadku wystarczy maluchowi założyć gruby wełniany sweter (który mamy) i okryć kocykiem? Czy któraś z Was nie planuje takiego zakupu i jakoś inaczej chce rozwiązać kwestie ubrania dziecka?
A z drugiej strony, co ze spacerami w tym okresie? W ubiegłym roku listopad był przecież nadal ciepły i wtedy taki kombinezon przejściowy byłby idealny. Nie wiem co zrobić. Takie rozkminy o 2 w nocy haha poradźcie coś, proszę
Ja się zakochałam ostatnio w tym w hm. Ale czekam jeszcze może na wyprzedaży będzie bo już widzę że się zaczyna. Fajne dwupaki body i śpiochów poprzeceniane są na 24,90hmgoepprod.jpeg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 06:58   #50
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
o Bajka ty tez jasny wybralas wozek)
ja bylam przed chwila w smyku i w zaleznosci od swiatla kolorek ktory na stronie wydaje sie szary ciemny-jest albo braz albo szarobraz wiec zostajemy przy jasnym
Ja też wybrałam jasny szary bo wszystko mam w domu biało szare i będzie się ładnie prezentował haha zresztą stwierdziłam że niby rodzimy jesienią ale na spacery i tak więcej będziemy wiosną chodzić a na wiosnę zawsze mi się podobają jasne rzeczy:p

Chociaż nie przeczę że jak się tak naogladam tych pięknych czarnych co dziewczyny wrzucają to zaczynam się łamać ale chyba zostanę przy pierwszej decyzji

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016

Edytowane przez bajka775
Czas edycji: 2018-06-19 o 06:59
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:16   #51
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja jasnego wózka nie chce. Zaraz mam wizję, że się wybrudzi, nie dopiorę i będzie mnie tylko wkurzać. Najlepiej jakby jakiś ciemny szary był (taki miałam przy córce) ale były wstawki zielone jaśniejsze.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:28   #52
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja mam taki polarowy. Ant wychodził w nim że szpitala... W styczniu!!! Przy minusowej temp. pod spod miał 2 warstwy, ciepła czapkę i na to grubszy kocyk. I nie, nie zmarzł pamiętajcie że to tylko droga do samochodu i z samochodu do drzwi. W aucie można nagrzać. Ja mam rozmiar 56 Ale go dostałam Po innym dziecku. Sama kupiłabym 62

A co do naszych pazdziernikowych dzieci to się zastanawiam czy za grube to nie będzie w zeszłym roku w październiku razem z młodym latalismy na krótkim rękawku... IMAG3541.jpeg


----------
A na pierwszy spacer wyszliśmy kilka dni później jak tylko temp. Spadła do -5 bo jak wychodziliśmy to było duuuzo mniej także o ile nie będzie padać deszcze to ma spacery będziemy na pewno wychodzić
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.

Edytowane przez chupacabra88
Czas edycji: 2018-06-19 o 07:35
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:39   #53
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja Wam powiem, że ta wczorajsza glukoza poszła całkiem całkiem a to badanie jest tak zdemonizowane i tyle się nasłuchałam od znajomych jakie okropne... ogólnie dla mnie lajt.
Smaczne było, nienajgorzej się czułam, siedziałam sobie na kanapie i tylko te 3 wklucia w odstępie godziny były niezbyt przyjemne bo już mi żyła wysiadala

A później miałam wizytę i mój "Mały" waży 680 g tak więc nadal pulpet

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:45   #54
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem, że ta wczorajsza glukoza poszła całkiem całkiem a to badanie jest tak zdemonizowane i tyle się nasłuchałam od znajomych jakie okropne... ogólnie dla mnie lajt.
Smaczne było, nienajgorzej się czułam, siedziałam sobie na kanapie i tylko te 3 wklucia w odstępie godziny były niezbyt przyjemne bo już mi żyła wysiadala

A później miałam wizytę i mój "Mały" waży 680 g tak więc nadal pulpet

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
Ja tam akurat nie narzekałam na samo badanie a na to, że 2h trzeba na siedzenie w labo poświęcić.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:49   #55
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem, że ta wczorajsza glukoza poszła całkiem całkiem a to badanie jest tak zdemonizowane i tyle się nasłuchałam od znajomych jakie okropne... ogólnie dla mnie lajt.
Smaczne było, nienajgorzej się czułam, siedziałam sobie na kanapie i tylko te 3 wklucia w odstępie godziny były niezbyt przyjemne bo już mi żyła wysiadala

A później miałam wizytę i mój "Mały" waży 680 g tak więc nadal pulpet

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
A który masz tydzień teraz ?
Mój synek wczoraj miał 730g i kurde spojrzałam na te centyle i jak na 24tc to sporo i idzie w tą górną granicę
Mam nadzieję że przystopuje bo jak ja to urodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:52   #56
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem, że ta wczorajsza glukoza poszła całkiem całkiem a to badanie jest tak zdemonizowane i tyle się nasłuchałam od znajomych jakie okropne... ogólnie dla mnie lajt.
Smaczne było, nienajgorzej się czułam, siedziałam sobie na kanapie i tylko te 3 wklucia w odstępie godziny były niezbyt przyjemne bo już mi żyła wysiadala

A później miałam wizytę i mój "Mały" waży 680 g tak więc nadal pulpet
Jaki już duży super, gratulacje!
Ja glukozy w pierwszej ciąży tez nie wspominam jakoś traumatycznie. Teraz w najbliższych dniach tez mnie czeka.

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam ostatnio w tym w hm. Ale czekam jeszcze może na wyprzedaży będzie bo już widzę że się zaczyna. Fajne dwupaki body i śpiochów poprzeceniane są na 24,90Załącznik 7570336
Jakie cudo szkoda tylko, że nie ma stopek

Przekonałyście mnie z tym kombinezonem. W czymś przecież młody będzie musiał wychodzić na dwór. Dzięki

Angela_B dobrze, że masz przyzwoite warunki. Przebadają Cię i będziesz spokojniejsza. Oby szybko Cię wypuścili.
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:56   #57
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Jaki już duży super, gratulacje!
Ja glukozy w pierwszej ciąży tez nie wspominam jakoś traumatycznie. Teraz w najbliższych dniach tez mnie czeka.



Jakie cudo szkoda tylko, że nie ma stopek

Przekonałyście mnie z tym kombinezonem. W czymś przecież młody będzie musiał wychodzić na dwór. Dzięki

Angela_B dobrze, że masz przyzwoite warunki. Przebadają Cię i będziesz spokojniejsza. Oby szybko Cię wypuścili.
Ja kombinezon kupilam taki:
https://www.smyk.com/catalog/product...ecy-niebieski/
Teraz promo bylo wlasnie wiec cena spoko a tez zamierzam na spacerki wychodzić jak tylko pogoda pozwoli


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:57   #58
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiś czas temu wstawiałyście zdjęcia kombinezonów, w które planujecie ubrać maluchy na wyjście ze szpitala. W jakim rozmiarze je kupowaliście? 56 czy 62? Tak sobie myślę, że 56 może okazać się mały dla większych dzieci, a z drugiej strony wiadomo, że to zakup na chwilę, bo zimą będzie potrzebny grubszy kombinezon. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens kupować taki misiowy polarowy, bo w listopadzie często ubiera się już zimowe kurtki/kombinezony. Tylko czy w takim przypadku wystarczy maluchowi założyć gruby wełniany sweter (który mamy) i okryć kocykiem? Czy któraś z Was nie planuje takiego zakupu i jakoś inaczej chce rozwiązać kwestie ubrania dziecka?
A z drugiej strony, co ze spacerami w tym okresie? W ubiegłym roku listopad był przecież nadal ciepły i wtedy taki kombinezon przejściowy byłby idealny. Nie wiem co zrobić. Takie rozkminy o 2 w nocy haha poradźcie coś, proszę
Ten miśkowy kombinezon kupiłam w rozmiarze 62, bo i tak pod spód jakieś ubrania zalożę. A wzięłam go, bo jakby mały chciał jednak wcześniej przyjść na świat to na kombinezon typowo zimowy może być za wcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:57   #59
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej, w szpitalach sie długo nie pospi niestety... jakos tak zawsze czlowiek budzi się wcześnie

Esti10 w Sosnowcu leżę, w nocy w niedzielę jak się obudziłam ogolnie z bólem to mialam chwile ze myslalam ze pojde do szpitala do dg ale chyba aż tak im nie ufam i poczekalam do rana i przyjechalam tutaj. Tym bardziej ze jak jest tu ktoś znajomy to zawsze lepiej traktują wiec... a sam oddział ginekologi, łazienki w każdej sali i czystość człowieka moze przekonać
A tutaj ten oddział jest na prawdę dobry.

Pepsi_90 co do kombinezonow to ja się zdecydowalam kupic taki polarowy. Jednak rodzic mam 11 października, jeśli dzidzi urodziło by sie wczesniej to bedzie to np koniec września a wtedy jeszcze naprawde bywa cieplej wiec w kombinezonie zimowym bylo by mu za ciepło. A do lekarza czy na szczepienie czy gdziekolwiek na mały spacer mozna wyjsc. Moja siostra rodziła na początku września i po chyba 3tyg szla na pierwszy spacerek wiec moze warto mieć cos takiego przejśsciowego. Szukaj promo Też
A co do rozmiaru to ja wzielam jednak 62. Tym bardziej ze procz kombinezonu dziecko jednak bedzie ubrane w cos wiec dobrze jak będzie ciut większy nic jak się ma w tym cisnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w szpitalu jak leżałam miałam pobudki o 5 bo ktg robili a byłam akurat ta pierwsza.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:58   #60
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam ostatnio w tym w hm. Ale czekam jeszcze może na wyprzedaży będzie bo już widzę że się zaczyna. Fajne dwupaki body i śpiochów poprzeceniane są na 24,90Załącznik 7570336

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
też się zastanawiałam nad tym, ale w końcu wzięłam z endo oba są super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.