Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 08:39   #1
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142

Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?


Witajcie dziewczyny!
Do tej pory malowałam się dość skromnie i prosto, tylko tusz do rzęs i czasem kredka. Jednak postanowiłam trochę się pobawić w makijaże i zakupić pędzle do malowania. Problem w tym że absolutnie się na tym nie znam i nie wiem jakie powinny być, no i z jakiej firmy są dobre. Przychodzi mi na mysl tylko Sephora i Inglot. Tak więc prosiłabym o wskazówki jakie pędzle powinnam kupić do :
- pudru sypkiego
- fluidu? (teraz nakładam gąbeczką, może pędzel lepszy?)
- makijażu oczu
Cena też jest ważna bo niestety nie stac mnie na pędzel za 100zł, tak myśle do 40zł max.
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 15:06   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Do tej pory malowałam się dość skromnie i prosto, tylko tusz do rzęs i czasem kredka. Jednak postanowiłam trochę się pobawić w makijaże i zakupić pędzle do malowania. Problem w tym że absolutnie się na tym nie znam i nie wiem jakie powinny być, no i z jakiej firmy są dobre. Przychodzi mi na mysl tylko Sephora i Inglot. Tak więc prosiłabym o wskazówki jakie pędzle powinnam kupić do :
- pudru sypkiego
- fluidu? (teraz nakładam gąbeczką, może pędzel lepszy?)
- makijażu oczu
Cena też jest ważna bo niestety nie stac mnie na pędzel za 100zł, tak myśle do 40zł max.
Ja mam z inglota i bardzo sobie chwalę
Lepszy! Wg mnie świetny jest właśnei z sephory
A tu wszystkie mam z inglota

Ogólnie rzecz biorąc wg mnie pędzle tych 2 firm sa bardzo dobre- włosy nie wyłażą, fajnie wyprofilowane, spokojnie można je myć... Także polecam
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 17:01   #3
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Pędzle SEPGORA, INGLOT a może inne?

Zarówno pędzle Sephory, jak i Inglota są bardzo dobre. Ja mam kabuki i pędzel do pudrów mineralnych z Sephory, ale kosztują one około 40 i 55 zł za sztukę, w Inglocie z tego co się orientuję ceny pędzli do pudrów, podkładów to także wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych.
W przypadku pędzli do cieni, posiadam i z Sephory i z Iglota i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Ich koszt to około 20-30 zł za sztukę w zależności od rodzaju.
Polecam zajrzeć na wątki poświęcone Inglotowi i Sephorze, tam dziewczyny piszą także o pędzlach. O ile dobrze pamiętam jest nawet osobny wątek o sephorowych pędzlach.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 17:09   #4
iwoneczka1986
Raczkowanie
 
Avatar iwoneczka1986
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

ja mam pędzle z Kozłowskiego, są godne polecenia wejdz na ich stronę i zobacz a ceny są różne
iwoneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 17:09   #5
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Z moich dotychczasowych doswiadczen wyrobilam sobie opinie, ze Sephora ma lepsze pedzle do twarzy, a Inglot do oczu.

Do pudru powinnas zakupic duzy, okragly, puchaty pedzel. Miekkosc jest sprawa indywidualna. Jedni wola pedzle troszke twardsze, a dla mnie np im bardziej miekki pedzel tym lepiej, szczegolnie do pudru i rozu.
Wiec najlepiej bedzie jesli przejdziesz sie do sklepu i podotykasz

Do podkladu zdecydowanie polecam pedzel. Moim zdaniem to lepszy pomysl niz aplikacji gabeczka. Masz do wyboru 2 pedzle. Plaski, lekko zaokraglony na koncu lub duo fibre, czyli czarne wlosie przy trzonku a biale przy koncach. Ja polecam ten drugi. Inglot ma taki w swojej ofercie, chyba za 60zl.

Do cieni jest sporo pedzli. Mysle ze podstawowe, ktore warto kupic na poczatek to jezyczkowe, ktorym zaaplikujesz cien na ruchoma powieke, lub gdy jest wiekszy to na caly obszar powieki. Oprocz tego pedzel do rozcierania, inaczej blending brush. Mi bardzo przydal sie tez pedzel kulka, swietny do precyzyjnych pelementow makijazu. Moze tez przydac sie skosnie sciety pedzel do brwi.
Ceny pedzli Inglota do cieni sa w granicach 25-40zl.

Oprocz tego pewnie przyda sie skosny pedzel do rozu oraz pedzelek do korektora.

Sephora miala w swojej ofercie serie dwustronnych pedzli z kolorowym wlosiem. Byl pedzel ktorego jedna strona byla do pudru, a druga do podkladu i podobnie z pedzlami do cieni. Ceny tych pedzli to ok. 40-100zl. Mysle ze to dobry pomysl na poczatek, bo za nieduza cene masz dwa pedzle Nie wiem tylko czy one sa nadal dostepne.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:17   #6
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Pędzle SEPGORA, INGLOT a może inne?

Jejku dziewczyny jesteście boskie!!!! Dziękuję za tyle odpowiedzi, ciesze się że dzięki Wam wiem już w które pędzle warto zainwestować
A jeszcze jedno pytanie odnośnie pędzla do fluidu, czy każdy fluid można nim nakładać, tzn i taki lejący i taki bardziej zbity (w płynie, w musie itp)?
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 09:45   #7
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pędzle SEPGORA, INGLOT a może inne?

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jesteście boskie!!!! Dziękuję za tyle odpowiedzi, ciesze się że dzięki Wam wiem już w które pędzle warto zainwestować
Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno pytanie odnośnie pędzla do fluidu, czy każdy fluid można nim nakładać, tzn i taki lejący i taki bardziej zbity (w płynie, w musie itp)?
Z tego co wiem to pedzlem mozna nakladac kazdy rodzaj podkladu, ale chyba najlatwiej dosc plynny podklad. Ja uzywam podkladu Maybelline ktory jest bardzo wodnisty i bardzo komfortowo naklada sie go pedzlem
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 10:47   #8
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pędzle SEPGORA, INGLOT a może inne?

jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze, to polecam Ci duo fibre Inglota do podkładu i ścięty do różu z Sephory( nie żaden tam duży okrągły pędzel).
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:15   #9
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pędzle SEPGORA, INGLOT a może inne?

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze, to polecam Ci duo fibre Inglota do podkładu i ścięty do różu z Sephory( nie żaden tam duży okrągły pędzel).
Dokladnie
Sama uzywam tych dwoch pedzli. Dodam ze z Sephory do rozu mam Platinum. Oba sa swietne.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:01   #10
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

OK, spisałam Wasze typy na karteczce i będę pomalutku kompletować pędzelki
Nie chcę zakładać nowego wątku ale mam jeszcze pytanie pośrednio związane z pędzelkami, mianowicie kupiłam niedawno podkład prasowany z INGLOTA do którego nie było dołączonej gąbeczki i uzyłam jakiejś starej z AVONU i miałam straszne plamy:/ teraz używam pędzla do pudru ale takiego zwykłego z Rossmana i też robi plamy choc już nie tak mocne. Poradźcie jak nakładać puder prasowany żeby był położony równo? A może to wina samego pudru?
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:14   #11
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

hmm, a może z innej beczki? wina kremu? dobrze się wchłania zanim nałożysz puder?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 15:22   #12
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

ja polecam pędzle sephory, mam jeden z inglota BJF 15 bodajże, do różu i wyłażą z niego włoski . Z Sephory mam 3 pędzle-do podkładu, kabuki flex do pudru, podkładu mineralnego, ale jest rozkładany i po rozłożeniu nadaje się do różu i brązera, taki różowy, wg mnie jest najlepszy... Mam także do oczu krótki, szeroki pędzelek-do smoky eyes, rozcierania cieni, ale także do kresek-najczęściej do ostatniego celu go używam i spisuje się znakomicie. Do podkładu używałam długi czas, jednak gdy jest lato, nie używam podkładu w płynie, przerzuciłam się na mineralny sypki z maybelline, nakładam go kabuki flex i jestem bardzo zadowolona. Ten do podkładu też jest świetny, efekt jest lepszy niż przy palcach, a z gąbeczką nie ma co porównywać .
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:45   #13
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
hmm, a może z innej beczki? wina kremu? dobrze się wchłania zanim nałożysz puder?
teraz na lato zrezygnowałam z podkładu i używam kremu nawilżającego z OLAY który jest z dodatkiem fluidu Max Factor, fakt klei się ale przykładam chusteczke zawsze do buzi.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
ja polecam pędzle sephory, mam jeden z inglota BJF 15 bodajże, do różu i wyłażą z niego włoski . Z Sephory mam 3 pędzle-do podkładu, kabuki flex do pudru, podkładu mineralnego, ale jest rozkładany i po rozłożeniu nadaje się do różu i brązera, taki różowy, wg mnie jest najlepszy... Mam także do oczu krótki, szeroki pędzelek-do smoky eyes, rozcierania cieni, ale także do kresek-najczęściej do ostatniego celu go używam i spisuje się znakomicie. Do podkładu używałam długi czas, jednak gdy jest lato, nie używam podkładu w płynie, przerzuciłam się na mineralny sypki z maybelline, nakładam go kabuki flex i jestem bardzo zadowolona. Ten do podkładu też jest świetny, efekt jest lepszy niż przy palcach, a z gąbeczką nie ma co porównywać .
dziekuje Ci za tak szczegółowy opisik
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:01   #14
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Ja polecam pędzle z Everyday Minerals. Sama od nich zaczynałam.
Do zwykłego podkładu/fluidu:
1) foundation brush
do pudrów sypkich
2) kabuki brush, flat top.
Świetne jakościowo, za dosyć niską cenę, można je dostać na allegro.

Ja, prawdę mówiąc do Inglota nie jestem przekonana. Według mnie nie są zbyt dobre. Co do Sephory, to jest już nieco lepiej.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 23:13   #15
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Polecam ci zainteresować się też pędzlami Kozłowskiego, co prawda nie mam żadnego z nich, ale wiem do kilku osób, że to bardzo dobre pędzle.
Ostatnio słyszałam o pędzlach maestro [http://www.maestrobrush.pl/], są dość tanie, podobno dobrej jakości, sama zastanawiam się czy nie kupić czegoś od nich.
Jeśli chodzi o pędzel do podkładu to ja polecam duo fiber, ja mam z sephory seria platinum- niestety wycofana. Płaskie pędzle do podkładu nie nie przekonują, ale wiele osób ich używa tak więc co kto woli..
Do pudru polecam jak największy pędzel, na raz nałożysz więcej produktu na większą powierzchnię i mniej się napracujesz.
Do różu ja lubię skośne, ale wiele osób ich nie lubi. Rozmiar najlepiej średni.
Do bronzera trudno mi doradzić, wiele osób używa kabuki, skośnych, ja lubię małe płaskie do pudru lub okrągłe. Podobno fajne są takie szpiczaste, właśnie maestro ma taki w swojej ofercie.
Do cieni kilka płaskich, jeden puchacz do rozcierania, kulka też się przyda, ja lubię skośne, polecam ci kupić bardzo mały i trochę większy, są świetne do malowania precyzyjnych kresek, do brwi, do eyelinera czy do dolnej powieki.
Jeśli jeszcze nie masz, to kup sobie grzebyczek/szczoteczkę do brwi/rzęs. Ja bez niej nie pomaluję sobie rzęs, ale moim zdaniem nie warto w nią inwestować, ja mam za 5zł z rossmanna.
I rozważ pędzelki z allegro, moim zdaniem to dobre wyjście na początek. Za kilkadziesiąt złotych masz zestaw kilkunastu pędzli dzięki któremu zaczniesz się bawić i poznasz jakich pędzli potrzebujesz i z czasem będziesz wymieniać je na lepsze. Ja tak zaczynałam, a właściwie cały czas zaczynam
Jedynie pędzel do pudru polecam kupić od razu naprawdę dobry, jak dla mnie pędzel do pudru jest najważniejszy.
Co do pędzli edm- podobno niebrandowane lub z inną nazwą [sunshade minerals, pixie] pędzle są takie same jak te edm tylko ponad połowę tańsze. Ja kupiłam w tym tygodniu pędzle sunshade minerals od wizażystów, więc zobaczę jakiej są jakości, ale dziewczyny w wątku minerałowym pisały, że są takie same jak edm. Ja niestety porównania z edm nie mam.
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:42   #16
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Ansheen dzięki bardzo za wypowiedź Tez słyszałam o tych pędzlach z MAESTRO nawet jedna dziewczyna na youtube je recenzuje, poczytam, pooglądam na Allegro i zdecyduje z jakiej firmy kupić
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:35   #17
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Ansheen dzięki bardzo za wypowiedź Tez słyszałam o tych pędzlach z MAESTRO nawet jedna dziewczyna na youtube je recenzuje, poczytam, pooglądam na Allegro i zdecyduje z jakiej firmy kupić
Nie ma za co
Sama pamiętam jak zastanawiałam się od jakich pędzli zacząć i na co zwrócić uwagę.
Moje sunshade minerals dziś przyszły i mogę ci je polecić bo są wybornie miękkie
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:12   #18
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

jeśli się jeszcze nie zdecydowałaś możesz zerknąć jeszcze na pędzle z GOSHa mają tam taki gruby syntetyczny do podkładu, jak Ci nie przypadnie duo fibre to ten jest znacznie lepszy niż te klasyczne cienkie pędzle do podkładu
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 19:45   #19
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Z pędzlami Gosh-a mam złe doświadczenia, natomiast polecam pędzle Inglota i takie czarne z Douglasa. Oba są w dobrych cenach i jakościowo też nie ma na co narzekać.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 22:27   #20
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Na moim blogu znajdziecie dlugie i pelne szczegolow recenzje wielu pedzli, takich marek jak: Inglot, Maestro, Kozłowski, Sephora itd.
Oto bezposrednie linki:
http://makeuphunter.blox.pl/2010/08/Pedzle-do-makijazu-Maestro-recenzja-12-pedzli.html
http://makeuphunter.blox.pl/2010/08/...-pedzli-1.html
http://makeuphunter.blox.pl/2010/08/...Kozlowski.html
http://makeuphunter.blox.pl/2010/07/...zle-i-ich.html
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2010-08-12 o 22:28
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 00:27   #21
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Z pędzlami Gosh-a mam złe doświadczenia, natomiast polecam pędzle Inglota i takie czarne z Douglasa. Oba są w dobrych cenach i jakościowo też nie ma na co narzekać.
A w jakich cenach kształtują się pędzle do cieni z Douglasa? Chodzi mi np o jakiś zwykły.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:06   #22
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
teraz na lato zrezygnowałam z podkładu i używam kremu nawilżającego z OLAY który jest z dodatkiem fluidu Max Factor, fakt klei się ale przykładam chusteczke zawsze do buzi.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


dziekuje Ci za tak szczegółowy opisik
nie ma sprawy
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 19:48   #23
martaaa509
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 273
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

polecam pędzle z inglota. dla niektórych mogą wydawać się drogie ale warte są swoich pieniędzy. posiadam 5 pędzli jak narazie ale mam zamiar dokupić jeszcze kilka
__________________
Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę
martaaa509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 01:16   #24
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Miala moze któras z Was taki oto pędzel MAESTRO
Pędzel RACOON przeznaczony jest do pudru.

Bardzo duży pędzel,wykonany z wysokiej klasy włosia typu "RACOON".
Miękki i sprężysty stworzony aby jeszcze dokładniej i efektywniej nakładać
kosmetyk.
http://maestrobrush.pl/components/co...6fc684f2d8.jpg
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 22:19   #25
cielaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 52
GG do cielaczek
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Nie wiem czy to dobre forum, ale wszyscy bardoz chwalą pędzle Sephory. ja dostałam jeden na urodziny i albo kompletnie nie potrafię się nim obsłużyc, ale bardzo mi nie "leży". Jestem zielona w tych klimatach troszkę, ale może powinnam z nim coś zrobic? Nabiera mi on bardzo mało cieni tak, że zeby kolor byl intensywny musze nakldac cien wieki podczas gdy zwykla pacynka robie to w 5 sekund . Prałam go juz, ale moze powinnam go w jakims specyfiku wyprac? ;> słyszałam coś o zóltku jaja...
mam pedzeleknumer 25 z serii professinnel
cielaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:40   #26
karolinaj34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pędzle SEPHORA, INGLOT a może inne?

Pędzla Inglot NIE POLECAM! Wydałam 97 zł na pędzel do pudru i strasznie gubił włosie. W końcu włosie odpadło całkiem od rączki! Za taką cenę to żenada! Nie polecam nikomu! Bardzo dbałam o ten pędzel, myłam delikatnym szamponem a okazał się najgorszy jaki miałam!! STRZEŻCIE SIE! BUBEL STRASZNY!
karolinaj34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.