Przerwa w tabletkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-29, 23:15   #1
sewila123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1

Przerwa w tabletkach


Witam wszystkich serdecznie
Jestem nowa na forum, więc jeżeli zamieszczam coś nie w tym miejscu albo powielam to przepraszam.
Mam pytanie dotyczące przerwy w braniu tabletek
Brałam przez 3 lata Microgynon 21. Zrobiłam przerwę (ponoć warto dla wątroby). moja przerwa trwa póki co 8 dni od momentu kiedy powinnam zjeść tabletkę. Zastanawia mnie śluz, który wydobywa się z pochwy. Szczerze mówiąc przez tak długi czas brania tabletek odzwyczaiłam się od zmian w śluzie bo zawsze jest on taki sam a jaki był 3 lata temu to niestety nie pamiętam
przez ostatnie 2 dni mój śluz był bardzo ciągnący się i przezroczysty z małymi "elementami białymi, dziś było w miarę sucho a wieczorem był mlecznobiały. Czy ktoś może wie, jaki powinien być prawidłowy? Jeżeli któraś z Was zechciałaby podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami z przerwy w braniu tabletek to będę wdzięczna.
Pozdrawiam wszystkich
Z góry dziękuję za odpowiedź
sewila123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 06:48   #2
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Przerwa w tabletkach

Cytat:
Napisane przez sewila123 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie
Jestem nowa na forum, więc jeżeli zamieszczam coś nie w tym miejscu albo powielam to przepraszam.
Mam pytanie dotyczące przerwy w braniu tabletek
Brałam przez 3 lata Microgynon 21. Zrobiłam przerwę (ponoć warto dla wątroby). moja przerwa trwa póki co 8 dni od momentu kiedy powinnam zjeść tabletkę. Zastanawia mnie śluz, który wydobywa się z pochwy. Szczerze mówiąc przez tak długi czas brania tabletek odzwyczaiłam się od zmian w śluzie bo zawsze jest on taki sam a jaki był 3 lata temu to niestety nie pamiętam
przez ostatnie 2 dni mój śluz był bardzo ciągnący się i przezroczysty z małymi "elementami białymi, dziś było w miarę sucho a wieczorem był mlecznobiały. Czy ktoś może wie, jaki powinien być prawidłowy? Jeżeli któraś z Was zechciałaby podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami z przerwy w braniu tabletek to będę wdzięczna.
Pozdrawiam wszystkich
Z góry dziękuję za odpowiedź
Przeszukaj forum - sa watki dotyczace takiej przerwy, jest tez watek dotyczacy odstawienia pigulek i zachowan organizmu, mysle ze znajdziesz tam pomoc, bo w koncu Twoja przerwa powinna trwac przynajmniej 3 miesiace wiec cialo bedzie mialo poro czasu na wysylanie Ci roznych sygnalow.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.