Oboje jestesmy cholernie pruderyjni. Jak to zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-27, 18:07   #1
Nutella0616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 4

Oboje jestesmy cholernie pruderyjni. Jak to zmienić?


Pewnie dla większości z Was taka sytuacja jest nie do pomyslenia. Mam 27 lat, on 29 i jest to nasz pierwszy związek 😳. Jesteśmy cholernie "przyzwoici"i pruderyjni w kwestii seksu I seksualnosci w ogole. W sensie nie wysyłaliśmy sobie niegrzecznych smsów, nigdy nie wysłałam mu żadnych pikantnych fotek, seks zawsze w łóżku, w sumie w dwóch pozycjach (jakby się bał ze w bardziej wymyślnych nie podoła...)☠ Podczas seksu jest cicho - w sensie żadne z nas nie mówi rób mi tak czy inaczej , on szybko dochodzi, ja mam wrażenie ze nigdy nie osiagnelam orgazmu (owszem jest przyjemnie, ale czy to to?? ). Nie wyobrazam sobie paradowania przed nim w seksownej bieliźnie ani korzystania razem z zabawek erotycznych- z reszta mam wrażenie ze byłoby to dla nas obojga dość...krepujace(?).



Jak to zmienić? Przecież jesteśmy mlodzi, powinniśmy eksperymentować a my jak jacyś Amisze... Co robić?
Nutella0616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 09:24   #2
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Oboje jestesmy cholernie pruderyjni. Jak to zmienić?

Ktoś musi zrobić ten pierwszy krok..... wygląda na to że to Ty masz na to ochotę. Najważniejsza jest samo akceptacja tego co robimy a dopiero potem wspólne próby z drugą osobą.
- Po pierwsze zrób sobie nagi dzień, tylko dla siebie, rozbierz się do naga i wykonaj kilka codziennych prozaicznych czynności w stroju Ewy.
- dwa zrób sobie kilka fotek Twojej nagości i sprawdź czy ich oglądanie sprawia Tobie przyjemność.
- kup sobie komplet bielizny ale taki który uznasz za najbardziej wyuzdany i poparaduj sobie w nim po domu
- następny krok, kup wibrator dla siebie i masturbator dla faceta, naucz się jak się je obsługuje.
- i do dzieła...… zainicjuj zbliżenie będąc naga lub w bieliźnie i idź dalej......
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 21:48   #3
pipit
Przyczajenie
 
Avatar pipit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Oboje jestesmy cholernie pruderyjni. Jak to zmienić?

Nie jestem specem, bo sama jestem dość nowa temacie, choć starsza od ciebie Ale myślę, że to trzeba zrobić metodą małych kroków. Jak słusznie zauważył arno22, najwyraźniej to ty jesteś skłonna zrobić pierwszy krok, ale to wcale nie oznacza, że on tego nie chce! Na twoim miejscu np kupiłabym jakieś fajne majtki - takie, które według ciebie są seksowne, ale wciąż mieszczą się w twojej skali przyzwoitości I zachowywała się normalnie, jak gdyby nigdy nic i czekała na reakcję gdy zauważy. Jeśli będzie skrępowany, obróć to w żart albo powiedz szczerze, że postanowiłaś poszerzyć swoją garderobę Jeśli reakcja będzie pozytywna, to rób dalsze kroki.
Myślę, że powinniście być bardziej otwarci wobec siebie, ale tego nie da się zrobić nagle, trzeba po trochu. No i ktoś musi zacząć.
pipit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 22:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.