Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 21:23   #1
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Question

Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique


No właśnie...nie jestem specem i prosze bardziej wtajemniczone wizażanki o wyjaśnienie. Czy to sa dwa rózne zapachy ? A jesli tak , to czym sie różnia
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 16:36   #2
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

Nikt nie wie??
Na KWC widziałam recenzję Nilang, a na allegro Perfumy Claire Nilang.....i troche zgłupiałam, bo flaszki identyczne, róznia sie tylko kolorem.
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:32   #3
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

Geoniu, ja niestety nie znam tych zapachów, ale z internetowych informacji wynika, że są dwa: Nilang, drzewno-orientalny (1995) i Claire de Nilang, świeższy, bardziej owocowy (1997).

Wrzucam znalezione naprędce linki:

- Nilang
http://www.epinions.com/Fragrances-L...ay_~full_specs
http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html
http://www.imaginationperfumery.com/...fume-for-women

- Claire Nilang
http://www.epinions.com/Fragrances-L...ay_~full_specs
http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html
http://www.imaginationperfumery.com/...fume-for-women


PS Już jakiś czas temu zwróciłam uwagę na Twój nowy avatar . Jest UROCZY!
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 15:43   #4
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

Demoniczku- bardzo Ci dziekuję

Nie pomyslałam żeby wyszukac w sieci jakieś informacje, bardziej liczyłam na wypowiedzi wizażanek .....no i wyszłam na lenia, któremu sie nie chce użyć wyszukiwarki

A co do avatarka , to tez mi się podoba , mam jeszcze wersję w zółtej kiecce
Kiedyś wspominałaś, ze masz tez inne wcielenia "demonika" , może czas zmienić ...bardzo jestem ciekawa , choć ten świetnie współgra z nickiem
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:26   #5
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

Cytat:
Napisane przez geonia
Demoniczku- bardzo Ci dziekuję

Nie pomyslałam żeby wyszukac w sieci jakieś informacje, bardziej liczyłam na wypowiedzi wizażanek .....no i wyszłam na lenia, któremu sie nie chce użyć wyszukiwarki
Bardzo proszę .


Cytat:
Napisane przez geonia
A co do avatarka , to tez mi się podoba , mam jeszcze wersję w zółtej kiecce
Kiedyś wspominałaś, ze masz tez inne wcielenia "demonika" , może czas zmienić ...bardzo jestem ciekawa , choć ten świetnie współgra z nickiem
Oto moje kolejne wcielenie . Karnawałowe .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 21:05   #6
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

No super wygladasz ....a ten maijaż- CUDO , taki demoniczny, ale nie wyzywąjacy i błysk na ogonie
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:09   #7
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

Bardzo proszę o pomoc

Pomyślałam, że zamiast zakładać nowy wątek dotyczący tych samych perfum skorzystam z już istniejącego - mimo że niezupełnie pokrywa się z pytaniem autorki wątku...

Mojej koleżance BARDZO zależy na zdobyciu Nilanga (żółtego). Może jakimś trafem wiecie, jak można byłoby go zdobyć? Oczywiście, śledzimy allegro, ale jak dotąd bez skutku. Na strawberry też nie ma. Chyba można kupić w innych zagranicznych internetowych perfumeriach, ale na ile są one wiarygodne? W każdym razie, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie...

Z góry dziękuję.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 18:41   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

Cytat:
Napisane przez Sauvignon
Bardzo proszę o pomoc

Pomyślałam, że zamiast zakładać nowy wątek dotyczący tych samych perfum skorzystam z już istniejącego - mimo że niezupełnie pokrywa się z pytaniem autorki wątku...

Mojej koleżance BARDZO zależy na zdobyciu Nilanga (żółtego). Może jakimś trafem wiecie, jak można byłoby go zdobyć? Oczywiście, śledzimy allegro, ale jak dotąd bez skutku. Na strawberry też nie ma. Chyba można kupić w innych zagranicznych internetowych perfumeriach, ale na ile są one wiarygodne? W każdym razie, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie...

Z góry dziękuję.
Klasyczny Nilang znam, wersji Claire nie wąchałam nigdy. Niełatwo wypatrzyć je gdzieś teraz, najszybciej na Ebay amerykańskim - jakiś czas temu mnie kusiły i było ich tam całkiem sporo na aukcjach.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:55   #9
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

Dzięki - tak myślałam, że prawdopodobnie nie ma szansy na kupienie w Polsce, ale co szkodziło się zapytać. Wg mojej koleżanki Nilang klasyczny jest zupełnie wyjątkowy (choć nie potrafi go scharakteryzować) - muszę przyznać, że bardzo mnie to zaintrygowało, bo często się zgadzamy w kwestii perfum.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:33   #10
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Smile Dot.: Claire Nilang Lalique, a Nilang Lalique

Cytat:
Napisane przez Sauvignon
Dzięki - tak myślałam, że prawdopodobnie nie ma szansy na kupienie w Polsce, ale co szkodziło się zapytać. Wg mojej koleżanki Nilang klasyczny jest zupełnie wyjątkowy (choć nie potrafi go scharakteryzować) - muszę przyznać, że bardzo mnie to zaintrygowało, bo często się zgadzamy w kwestii perfum.

Zgodzę sie z Twoją koleżanką, Nilang jest zupełnie wyjątkowy używam go od dawna i nie spotkałam jeszcze podobnego zapachu.... Klasyk to typ killera ze świeżym, niemalże landrynkowym otwarciem(czrna porzeczka i melon), by później pokazać siłę róży i jaśminu oraz wytrawnego narcyza. Koniec wieńczy dzieło gęstą i kadzidlaną wanilią w oparach drzew. Jesli ktoś zna inne dzieła Lalique'a odnajdzie w Nilang pewne podobieństwo do innych perfum, ową "laliquowatość" - zwłaszcza w ujęciu róży i jaśminu. Nialng zaskakuje raz bywa słodki i upojny innym razem zadziwiajaco wytrawny(zwłaszcza w zimie, kiedy szybko giną akordy owocowe).
Claire de Nilang to jego przeciwieństo, przede wszystkim to lekki wiosenno-letni zapach o zupełnie innym bukiecie zapachowym. CN jest zapachem kwiatowo-owocowo-drzewnym, w skład wchodza białe kwiaty, zielony pieprz, bergamotka, kolendra i drzewne akordy. CN jest zwiewna, wietrzna i orzeźwiająca. Lubię ją, ale z klasykiem ma niewiele wspólnego.
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.