Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 14:57   #3571
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
no popatrzcie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:11   #3572
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jest go aż 5g - czyli jako dodatek, a nie do stosowania 100%?
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:11   #3573
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak, było
Tak samo jak "nowa" maska czereśniowa - zniknęła na jakiś czas i teraz znowu jest. Ciekawa jestem, czy coś w niej zmienili


EDYCJA:
NOWOŚĆ:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-pearl.html
Miałam go zamówić w sklepie NP.A tu taka niespodzianka.
Jak jeszcze poczekam to może popiół wulkaniczny wprowadzą i bedę zadowolona.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:12   #3574
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
, dwa dni temu zamówiłam bambusowy , oni nas wykończą finansowo i nerwowo
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:50   #3575
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A mi jakoś BU nie spieszy się z wysyłką,we wtorek już moje produkty były w przygotowaniu,a do dziś nie zostały wysłane.Eh,a myślałam,że w weekend pobawie sie w chemika
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:50   #3576
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ee zdublowałam

Edytowane przez April007
Czas edycji: 2009-04-17 o 18:05 Powód: pomyłka
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:51   #3577
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A mi jakoś BU nie spieszy się z wysyłką,we wtorek już moje produkty były w przygotowaniu,a do dziś nie zostały wysłane.Eh,a myślałam,że w weekend pobawie sie w chemika
hehe, norma
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 18:04   #3578
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ale dlaczego limitowana edycja Też chciałam kupić na NP, ale skoro jest tutaj to super - tylko jak długo ...

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Jest go aż 5g - czyli jako dodatek, a nie do stosowania 100%?
Ale to nie tak mało Tyle samo ma podkład mineralny z The Body Shop, a ja go mam i mam i mam...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 18:07   #3579
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego limitowana edycja Też chciałam kupić na NP, ale skoro jest tutaj to super - tylko jak długo ...



Ale to nie tak mało Tyle samo ma podkład mineralny z The Body Shop, a ja go mam i mam i mam...
Hmm.. racja - mam jedwab z mazideł 4g i mimo to jest go troche.
No ale w porównaniu 100g skrobi to marnie wygląda
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 18:13   #3580
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Hmm.. racja - mam jedwab z mazideł 4g i mimo to jest go troche.
No ale w porównaniu 100g skrobi to marnie wygląda
Jeszcze zależy jak wygląda na twarzy Skrobia u mnie daje płaski mat, a ja chce lekki glow ;-) Liczę, że perła zdziała cuda
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 18:56   #3581
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hey właśnie widziałam ten puder z perłą jakby któraś miała to prosze o opinie teraz czekam na bambusa z jedwabiem heh zobaczymy
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 19:53   #3582
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Postanowiłam dzisiaj dać jeszcze jedną szansę serum flavo, ale zmieszane z żelem hialuronowym i hydrolatem dalej tworzy glut. właściwie z żelu robi się glut i oddziela się od reszty, nie da się tego nałożyć na twarz. Nie wiem o co chodzi
Mogę się zapytać, jaki jest cel mieszsania serum flavo z hialuronem? Ono samo w sobie ma hialurona, tak?
Poza tym, nie wiem czy dobrze mi się wydaje, ale serum flavo ma niskie pH do odpowiedniego działania, za to żel hialuronowy ma 6-7, więc IMO tym bardziej nie powinno się tego łączyć?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 21:03   #3583
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Czy są tu osoby z naczyńkową, skłonną do czerwoności i pieczenia na policzkach, które stosowały serum FLAVO-C z BU? Zastanawiam się nad jego kupnem, ale pisze że należy dodać alkohol - czy można zrobić serum bez niego? Nie chciałabym żeby doprowadził do większej czerwieni na policzkach..
Podnoszę, chciałabym żeby któraś z Was się jeszcze wypowiedziała
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 21:08   #3584
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Podnoszę, chciałabym żeby któraś z Was się jeszcze wypowiedziała
Wydaje mi się, że musi być alkohol, jeśli koniecznie chcesz bez - zobacz na serum-olejek z wit.C 10%. Albo zakup półprodukty na mazidłach i zrób własne serum. Masz do wyboru witaminę C rozpuszczalną w wodzie, albo w olejach i sama możesz regulować stężenie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 22:24   #3585
Stokrotka z Dolin
Przyczajenie
 
Avatar Stokrotka z Dolin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam drogie Panie,
wczoraj dostałam paczuszkę z BU (niestety na prawdę długo na nią czekałam... ale było warto!) był w niej tonik z kwasem PHA 6% i puder bambusowy z jedwabiem. I z radością stwierdzam że lepszego zakupu chyba w życiu nie zrobiłam! Mam cerę tłustą, po nałożeniu podkładu wyglądam jakbym była obsuszona a po godzinie jakbym przez 6h siedziała w pełnym słońcu, nałożyłam dzisiaj puder na pełny makijaż (również na róż na policzkach) i o tej godzinie mogę z radością stwierdzić że ani razu nie przykładałam dzisiaj chusteczki do twarzy a pomimo tego wyglądam fantastycznie! Pomimo białego koloru pudru, ani trochę nie rozjaśnia makijażu - bladolice wizażanki nie mają się czego obawiać. Na prawdę gorąco polecam! Puder działa fantastycznie! A o toniku... mogę powiedzieć dokładnie to samo! kwasy są na tyle delikatne że nie czuć żadnego dyskomfortu po użyciu toniku. Żadnego ściągania, szczypania. Skóra złuszcza się bardzo delikatnie i delikatnie reguluje pracę gruczołów łojowych. Fantastyczny na lato.
Bardzo polecam!
Natomiast krem z ZSK z kwasami LHA.... nie jestem nawet w stanie znaleźć odpowiednich słów żeby opisać jak bardzo jest boski. Spłyca blizny, bardzo szybko goi wszelkie podrażnienia i jakimś cudem sprawia że nowe syfki się nie pojawiają. Po tygodniu stosowania moja skóra wygląda diametralnie inaczej. Cudo!
Pozdrawiam
Stokrotka z Dolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 22:27   #3586
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Hosenka nie wiem czy maseczkę czereśniową ulepszyli ale ta z każdym nałożeniem bardziej szczypie Najbardziej jak ją rozrabiam z hydrolatem migdałowym. Co ciekawe - szczypie pół minuty i przestaje. Po zmyciu buzia ładna i nie ma podrażnienia, ale mimo wszystko trochę mnie to niepokoi bo na stronie nic nie ma o możliwości pieczenia...
April, no właśnie - pisałam o tym kilka postów wyżej ... Coś się zmieniło w maseczce czereśniowej, w tej chwili po nałożeniu bardzo mnie piecze i wyburacza (więc przy żadnym z 2 podejść nie zdzierżyłam dłużej niż Twoje pół minuty). Rozrabiłam raz hydrolatem cytrynowym i raz rozmarynowym, z równie opłakanym skutkiem. Już nie będę jej używać bo po prostu mnie podrażnia. Od razu pomyślałam że może coś się BU innego sypnęło w składnikach w tej partii, ale to raczej nieprawdopodobne. Fakt faktem, że wypróbowałam maseczkę truskawkową, czereśniową zeszłoroczną, ze skrzypem, z limonką, spirulinową i żadna dotychczas nie zrobiła mi krzywdy. No ale obecnie czereśniowa to jakiś killer
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 23:16   #3587
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wymyśliłam sobie takie oto maseczki z produktów NP: glinka zielona+ekstrakt z ogórka+olej tamanu-na trądzik; glinka biała+ekstrakt z ogórka+olej tamanu-łagodniejsza od zielonej; glinka biała+ekstrakt z ogórka+ekstrakt z lukrecji+olej z pestek arbuza-łagodzi,oczyszcza,ściąga, nawilża; glinka biała+olej z nagietka-łagodzi i nawilża. Pomyślałam też żeby do hydrolatu migdałowego dać płynnego ekstraktu z truskawki.Co o tym myślicie?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 06:55   #3588
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
bardzo sympatyczne serum

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
ja mam puder perłowy ze sklepu Naturalne Piękno, ale cena bardzo podobna.
Dziewczyny, nie zrażajcie się wagą, ten puder jest niesamowicie wydajny ja go stosuję w zasadzie jako pielęgnację a nie kolorówkę. On tak jakby wsiąka w skórę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 08:02   #3589
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja mam puder perłowy ze sklepu Naturalne Piękno, ale cena bardzo podobna.
Dziewczyny, nie zrażajcie się wagą, ten puder jest niesamowicie wydajny ja go stosuję w zasadzie jako pielęgnację a nie kolorówkę. On tak jakby wsiąka w skórę
Mówisz, że wsiąka - ale zostawia mat?

Szukam transparentego "proszku", który zmatowi moją tłustą cerę i sprawi, że będzie miła w dotyku - ale bardzo ważne jest, żeby nie bielił i nie podkreślał białych skórek Idealny puder dla faceta
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 09:18   #3590
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Mówisz, że wsiąka - ale zostawia mat?

Szukam transparentego "proszku", który zmatowi moją tłustą cerę i sprawi, że będzie miła w dotyku - ale bardzo ważne jest, żeby nie bielił i nie podkreślał białych skórek Idealny puder dla faceta
skóra jest gładka i matowa ale trochę może bielić , na samym początku, potem kolor wraca do normalności

Do matowienia polecam krzemionkę http://www.coastalscents.com/cfwebst...er-spheres.cfm

A nie lepszy byłby bambus dla Ciebie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 09:39   #3591
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
skóra jest gładka i matowa ale trochę może bielić , na samym początku, potem kolor wraca do normalności

Do matowienia polecam krzemionkę http://www.coastalscents.com/cfwebst...er-spheres.cfm

A nie lepszy byłby bambus dla Ciebie?
Bambusa mam, ale zostawia straszenie tępe uczucie na twarzy Popróbuję mieszać z jedwabiem - zaraz po moim zamówieniu wyszedł już w zestawie, ale na szczęście mam z mazideł.

Strasznie namnożyło mi się tych proszków, mam bambusa, dry-flo, jedwab - do kompletu dojdzie p.perłowy
Może akurat...

Jeśli chodzi o CS - myślałem właśnie nad tą krzemionką, również nad DivaDefensePrimer (ale ta mika i filtry?), może dołączę się kiedyś do forumowych zakupów - na razie jeszcze muszę poczytać
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 11:32   #3592
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mintle Pokaż wiadomość
April, no właśnie - pisałam o tym kilka postów wyżej ... Coś się zmieniło w maseczce czereśniowej, w tej chwili po nałożeniu bardzo mnie piecze i wyburacza (więc przy żadnym z 2 podejść nie zdzierżyłam dłużej niż Twoje pół minuty). Rozrabiłam raz hydrolatem cytrynowym i raz rozmarynowym, z równie opłakanym skutkiem. Już nie będę jej używać bo po prostu mnie podrażnia. Od razu pomyślałam że może coś się BU innego sypnęło w składnikach w tej partii, ale to raczej nieprawdopodobne. Fakt faktem, że wypróbowałam maseczkę truskawkową, czereśniową zeszłoroczną, ze skrzypem, z limonką, spirulinową i żadna dotychczas nie zrobiła mi krzywdy. No ale obecnie czereśniowa to jakiś killer
Wiesz to jest bardzo dziwne, bo na początku mam to samo co ty, ale to pieczenie mija po pół minuty i burak też schodzi. Wskutek czego po zmyciu maseczki mam super buzię, wcale nie zaczerwienioną... Przecież gdyby mnie podrażniało powinno być z każdą minutą gorzej? Może ona jakoś pobudza krążenie... sama nie wiem. Spróbuję jeszcze na samej wodzie jak Hosenka* i zobaczę.

Agabil a mam takie pytanko - próbowałaś mieszać puder perłowy z jakimś barwionym? Dodaje świetlistości? Planuję go połączyć z minerałami TBS, bo są dla mnie trochę za suche i zbyt kryjące. Puder ma ponoć lekko pielęgnować skórę więc może się nada. Ale chciałam zasięgnąć opinii
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 14:02   #3593
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

ja mam puder perłowy ze sklepu Naturalne Piękno, ale cena bardzo podobna.
Dziewczyny, nie zrażajcie się wagą, ten puder jest niesamowicie wydajny ja go stosuję w zasadzie jako pielęgnację a nie kolorówkę. On tak jakby wsiąka w skórę

Jak nakłada się taki puder , dałoby się puszkiem ? bo ja tylko tak umiem sypkie pudry
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 14:11   #3594
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Bambusa mam, ale zostawia straszenie tępe uczucie na twarzy Popróbuję mieszać z jedwabiem - zaraz po moim zamówieniu wyszedł już w zestawie, ale na szczęście mam z mazideł.

Strasznie namnożyło mi się tych proszków, mam bambusa, dry-flo, jedwab - do kompletu dojdzie p.perłowy
Może akurat...

Jeśli chodzi o CS - myślałem właśnie nad tą krzemionką, również nad DivaDefensePrimer (ale ta mika i filtry?), może dołączę się kiedyś do forumowych zakupów - na razie jeszcze muszę poczytać
bambus tępy powiadasz...hmm, myślałam czy go brać

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Agabil a mam takie pytanko - próbowałaś mieszać puder perłowy z jakimś barwionym? Dodaje świetlistości? Planuję go połączyć z minerałami TBS, bo są dla mnie trochę za suche i zbyt kryjące. Puder ma ponoć lekko pielęgnować skórę więc może się nada. Ale chciałam zasięgnąć opinii
April, nie mieszałam bo jak pisałam skóra wciąga w siebie puder perłowy więc na zewnątrz na skórze w przypadku takiej mieszanki z innym pudrem zostałby tylko ten puder.
Puder perłowy nie ma w sobie drobinek, nie nabłyszcza skóry w żaden sposób.

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Jak nakłada się taki puder , dałoby się puszkiem ? bo ja tylko tak umiem sypkie pudry
wcieram opuszkami palców najmniej się marnuje
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 14:49   #3595
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mintle Pokaż wiadomość
April, no właśnie - pisałam o tym kilka postów wyżej ... Coś się zmieniło w maseczce czereśniowej, w tej chwili po nałożeniu bardzo mnie piecze i wyburacza (więc przy żadnym z 2 podejść nie zdzierżyłam dłużej niż Twoje pół minuty). Rozrabiłam raz hydrolatem cytrynowym i raz rozmarynowym, z równie opłakanym skutkiem. Już nie będę jej używać bo po prostu mnie podrażnia. Od razu pomyślałam że może coś się BU innego sypnęło w składnikach w tej partii, ale to raczej nieprawdopodobne. Fakt faktem, że wypróbowałam maseczkę truskawkową, czereśniową zeszłoroczną, ze skrzypem, z limonką, spirulinową i żadna dotychczas nie zrobiła mi krzywdy. No ale obecnie czereśniowa to jakiś killer
Byłam bardzo zadowolona z wcześniejszej maseczki czereśniowej. Teraz po przeczytaniu Waszych recenzji zdołowałam się, bo wzięłam jej aż dwa opakowania... Kurcze, pieniądze nie rosną na drzewach i jeśli i u mnie wystąpi podrażnienie to ją zareklamuje.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 14:59   #3596
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Mogę się zapytać, jaki jest cel mieszsania serum flavo z hialuronem? Ono samo w sobie ma hialurona, tak?
Poza tym, nie wiem czy dobrze mi się wydaje, ale serum flavo ma niskie pH do odpowiedniego działania, za to żel hialuronowy ma 6-7, więc IMO tym bardziej nie powinno się tego łączyć?
Liczyłam na to, że serum będzie miało lepszy poślizg i lepiej nawilży, żeby nie było już konieczności używania kremu. Poza tym solo trochę mnie szczypało wcześniej, podejrzewam, że przez alkohol. Ph jest owszem niskie, ale nie sądziłam, że odrobina żelu może zaszkodzić jakoś nie pomyślałam o tym w ogóle.

No nic, póki co postanowiłam dać flavo jeszcze jedną szansę i muszę przyznać, że zaczyna mi się jednak podobać Już mnie nie szczypie i właściwie już po dwóch czy trzech użyciach mam wrażenie, że coś tam z twarzą robi. Kobieta zmienną jest, jak to mawiają Może się jeszcze polubimy. Ale po kilkunastu min. muszę obowiązkowo nałożyć filtr albo jakiś lekki krem, bo inaczej bardzo ściąga twarz.

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Podnoszę, chciałabym żeby któraś z Was się jeszcze wypowiedziała
Zamawiaj nie powinno Ci zrobić krzywdy, na stronie BU jest napisane, że nadaje się do cery naczynkowej i raczej przeważają opinie pochlebne.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 18:05   #3597
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mówicie, że puder perłowy może być stosowany samodzielnie? Niedługo chyba złożę zamówienie i zastanawiam się czy wybrać bambusa z jedwabiem czy perły. Który może być bardziej przyjazny dla cery mieszanej, trądzikowej, skłonnej do podrażnień i przesuszeń?

Myślę, że skuszę się też na tonik PHA Chyba nie ma w nim potencjalnych zapychaczy (nie licząc gliceryny)?
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 18:09   #3598
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja jak na razie na "wstępnej" liście zakupowej mam:
- hydrolat z kocanki 2 x 200ml
- hydrolat oczarowy
- puder perłowy
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 20:43   #3599
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Liczyłam na to, że serum będzie miało lepszy poślizg i lepiej nawilży, żeby nie było już konieczności używania kremu. Poza tym solo trochę mnie szczypało wcześniej, podejrzewam, że przez alkohol. Ph jest owszem niskie, ale nie sądziłam, że odrobina żelu może zaszkodzić jakoś nie pomyślałam o tym w ogóle.
Ja tam nie wiem, czy może zaszkodzić, ale jakoś tak wydaje mi się, że jest na tyle wymierzone, że dodanie czegoś do niego może je "zdestabilizować", że się tak wyrażę filtrowym żargonem Mogę się jednak mylić.

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
No nic, póki co postanowiłam dać flavo jeszcze jedną szansę i muszę przyznać, że zaczyna mi się jednak podobać Już mnie nie szczypie i właściwie już po dwóch czy trzech użyciach mam wrażenie, że coś tam z twarzą robi. Kobieta zmienną jest, jak to mawiają Może się jeszcze polubimy. Ale po kilkunastu min. muszę obowiązkowo nałożyć filtr albo jakiś lekki krem, bo inaczej bardzo ściąga twarz.
U mnie było właśnie tak jak piszesz - na początku szczypało i w ogóle mi się nie podobało, a potem było coraz lepiej i teraz mogę powiedzieć, że to moje ulubione serum Tyle że dla mnie jest ono samo w sobie nawilżające, krem nakładam po pół godzinie dla profilaktyki
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 21:05   #3600
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Muszę bardzo pochwalić olej arganowy! Wcześniej nie odważyłam się go użyć ze względu na zapach, ale wczoraj coś mnie "kopnęło' i nałożyłam olej na noc, a rano spotkała mnie miła niespodzianka - mięciutka i gładka twarz. Wszystkie oleje jakich używałam do tej pory były za ciężkie, za tłuste, powodowały, że buźka wyglądała na zmęczoną, szarą i wyskakiwały mi pryszcze. Ukojenie odnalazłam w olejku jojoba, ale to już inna bajka... . Olej arganowy również należy do treściwych i tłustych, więc uzyskany efekt jeszcze bardziej mnie zaskoczył. Nałożyłam go nawet na dzień i też było wszystko ok. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.