nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 21:02   #3031
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Najjaśniejszy kolorek z pan sticka to TRUE BEIGE.. czysty jasny beżyk ale czy jest równie jasny jak buff to tego nie umiem Ci powiedzieć na pewno, nie porównywałam ich bezpośrednio ale TRUE BEIGE jest jasny więc może zbliżony do buffa (ja osobiście porównuje do buff skóra normalna/sucha- on jest ciut ciemniejszy od tego do mieszanej)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2010-01-19 o 21:24
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:04   #3032
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Najjaśniejszy kolorek z pan sticka to TRUE BEIGE.. czysty jasny beżyk ale czy jest równie jasny jak buff to tego nie umiem Ci powiedzieć, nie porównywałam ich bezpośrednio ale TRUE BEIGE jest jasny
a mozesz odpowiedziec mi na pozostale pytania?
Proszę
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:56   #3033
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Najjaśniejszy kolorek z pan sticka to TRUE BEIGE.. czysty jasny beżyk ale czy jest równie jasny jak buff to tego nie umiem Ci powiedzieć na pewno, nie porównywałam ich bezpośrednio ale TRUE BEIGE jest jasny więc może zbliżony do buffa (ja osobiście porównuje do buff skóra normalna/sucha- on jest ciut ciemniejszy od tego do mieszanej)
jestes kochanaDzieki wielkie za odpowiedz Tez mam Revlona dla N/S
no to w takim razie moge sobie go sprawic Bo zalezy mi na jasnym podkladzie

DODUS89-wiec wersja dla tłustej i mieszanej jest bardziej kryjaca i ogolnie chyba troszke cieższa(ale nie jestem do konca pewna.) Wydaje mi sie ze NADAJE sie do codziennego stosowania Przeciez tyyyle ludzi go stosuje -wiec musi sie nadawac. Jednak po dluuzszym czasie niektorym(podkreslam NIEKTORYM) osobom cera sie lekko pogarsza. Moze to przez alkohol w skladzie. Mi np. wersja dla suchej i normalnej wysuszyla cere-ale to juz moj "urok"-co bym nie robila i tak bede miala po jakims czasie masakrycznie wysuszoną cere z czerwonymi plackami. Ale mniejsza o to. Jezeli faktycznie masz tłusta cere to chyba ten podklad nie zrobi Ci wielkiej krzywdy. Przynamniej mam taka nadzieje
Jesli chodzi o kolor: Buff-jest mistrzostwem swiata To naprawde sliczny beż, bez różu ani niczego innego Dla wersji t/m buff jest jasniejszy-ale odrobineczke. Ogolnie polecam

Edytowane przez Agun
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:58
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:31   #3034
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Potrzebuje pomocy w doborze odcienia, z tego podkladu revlona :
http://www.allegro.pl/item878728548_..._200_nude.html

Jesli chodzi o revlon colorstay uzywam odcienia soft beige i chcialabym zeby ten byl zblizony
Bylabym wdzieczna rowniez za oppinie o tym podkladzie..Czy warto itp...

Druga sprawa dotyczy tego podkladu :


Uzywala moze go ktoras z Was ? Potrzebuje pomocy w doborze odcienia dla mamy.Myslalam o medium,ale moze jestescie bardziej zorientowane ... Ona uzywa odcienia fresh beige ..Myslicie,ze medium bedzie ok ? Czy moze polecacie cos innego?

Edytowane przez karoolaaa
Czas edycji: 2010-01-20 o 15:34
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 17:54   #3035
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
jestes kochanaDzieki wielkie za odpowiedz Tez mam Revlona dla N/S
no to w takim razie moge sobie go sprawic Bo zalezy mi na jasnym podkladzie
Nie ma za co.. Zawsze służe pomocą Ale może jednak oglądnij sobie PS dokładniej w sklepie, wiesz moje oko może się mylić Ale powiem Ci szczerze, że przed revlonkiem miałam na niego dużą ochote i teraz znowu mi ją zrobiłaś Będę musiała pomyśleć

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Czy revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej jest podkładam nadajacym się na codzień?Czy rzeczywiscie jest lekki i nie zatyka porów?
Czy w składzie zawiera talk??
I czy kolor buff jest ładnym,czystym i jasnym beżem czy wpada w inny odcień?
Prosze o odpowiedźi
Dodus jeśli chodzi o kolorek buff to Agun chyba bardzo dokładnie wytłumaczyła Ci jak to z nim jest Więc to czysty beż, bez żadnych odcieni różu. Wersja do cery tłustej/mieszanej jest odrobinke jaśniejsza. Ja osobiście używam revlona do skóry normalnej/suchej ale miałam też styczność z tym do mieszanej i ten jest.. bardziej kryjący, przez co troszke cięższy, mi on nie zatykał porów (jest beztłuszczowy, więc nie powinien zapychać ale to już raczej indywidualna sprawa) i ja swojego revlona używam codziennie jak zresztą chyba większość dziewczyn.. O ile się nie myle nie zawiera talku ale ma silikony.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2010-01-20 o 17:55
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 18:29   #3036
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Dodus jeśli chodzi o kolorek buff to Agun chyba bardzo dokładnie wytłumaczyła Ci jak to z nim jest Więc to czysty beż, bez żadnych odcieni różu. Wersja do cery tłustej/mieszanej jest odrobinke jaśniejsza. Ja osobiście używam revlona do skóry normalnej/suchej ale miałam też styczność z tym do mieszanej i ten jest.. bardziej kryjący, przez co troszke cięższy, mi on nie zatykał porów (jest beztłuszczowy, więc nie powinien zapychać ale to już raczej indywidualna sprawa) i ja swojego revlona używam codziennie jak zresztą chyba większość dziewczyn.. O ile się nie myle nie zawiera talku ale ma silikony.
Ja tak samo.
Aczkolwiem ten podklad ma sie niby nie scierac..a jak sie nos wyciera chusteczka,zaklada bluzke,golf to sie sciera
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 20:19   #3037
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja tak samo.
Aczkolwiem ten podklad ma sie niby nie scierac..a jak sie nos wyciera chusteczka,zaklada bluzke,golf to sie sciera
Ma się niby nie ścierać a kurtka.. cała w revlonku (a przynajmniej jej wewnętrzna strona)..
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 21:39   #3038
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

co do składu

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=755

i zgadzam się w 100%, niestety jest to okropnie ciężki podkład i mi osobiście popsuł cerę. A efekt mierny jeśli chodzi o ten do suchej (testowałam też do tłustej i efekt jest ładniejszy, tylko cholernie wysusza)

Niestety ja się wycofuję z ogólnych zachwytów, podkład ma poprawiać wygląd cery a nie pogarszać.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

swoją drogą ja go używałam sporadycznie i aż boję się jak by moja skóra wyglądała jakbym używała go codziennie...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 11:04   #3039
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wlasnie dostalam revlonka 150 buff. nie wyprobowalam jeszcze na cala twarz (zrobie to jutro), wydaje mi sie ze ten odcien jak dla mojej cery - jasnej, jest idealny. jutro postaram sie napisac cos wiecej jak sie sprawuje
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 11:31   #3040
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ma się niby nie ścierać a kurtka.. cała w revlonku (a przynajmniej jej wewnętrzna strona)..
Mam ten sam problem - to bardzo denerwujące - ale utrwalacz do makijażu załatwia sprawę
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:44   #3041
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem - to bardzo denerwujące - ale utrwalacz do makijażu załatwia sprawę
jakiego utrwalacza uzywasz?
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 13:52   #3042
kwiecien86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny widze że macie znakomite pojęcie o tych podkladach ja bardzo chciałabym wlaśnie zakupić jeden z nich mam cere mieszaną/ tlustą i dotychczas stosowalam Max Factora miracle touch który sprawdził mi sie naprawde dobrze ale jestem taką sierotą ze nie potrafie dobrać odpowiedniego odcieniu nr.70- natural był za ciemny, nr65- rose beige wpadał za bardzo w różowy a nr45 stanowczo za jasny. Myslę że moze 60 byłby dobry ale teraz chciałabym spróbowac revlon...I moja prośba do was czy mozecie doradzic w jakie przykładowo kolory mogłyby byc dla mnie odpowiednie bo myslalam o sand beige lub natural, medium beige ale boje sie ze tez beda wpadac w róż przynajmniej te dwa ostatnie. w sklepie ciezko jest sprawdzic bo jak same wiecie cięzko je dostac a jak juz sie znajdzie jak pytasz o próbki to patrzą na ciebie jak na "debila" bo przecież co to jest te 60 pare zlotych. Jeśli możecie pomóc wasze sugestie będą naprawdę pomocne
kwiecien86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:01   #3043
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kwiecien86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widze że macie znakomite pojęcie o tych podkladach ja bardzo chciałabym wlaśnie zakupić jeden z nich mam cere mieszaną/ tlustą i dotychczas stosowalam Max Factora miracle touch który sprawdził mi sie naprawde dobrze ale jestem taką sierotą ze nie potrafie dobrać odpowiedniego odcieniu nr.70- natural był za ciemny, nr65- rose beige wpadał za bardzo w różowy a nr45 stanowczo za jasny. Myslę że moze 60 byłby dobry ale teraz chciałabym spróbowac revlon...I moja prośba do was czy mozecie doradzic w jakie przykładowo kolory mogłyby byc dla mnie odpowiednie bo myslalam o sand beige lub natural, medium beige ale boje sie ze tez beda wpadac w róż przynajmniej te dwa ostatnie. w sklepie ciezko jest sprawdzic bo jak same wiecie cięzko je dostac a jak juz sie znajdzie jak pytasz o próbki to patrzą na ciebie jak na "debila" bo przecież co to jest te 60 pare zlotych. Jeśli możecie pomóc wasze sugestie będą naprawdę pomocne

ja uzywam sand beige i dla mnie jest to odcien idealny,jesli chodzi o zime(bardzo ladny bez bez edomieszki rozu,nie za jasny ,nie za ciemny )
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:20   #3044
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
jakiego utrwalacza uzywasz?
podpisuje sie pod pytaniem, jakiego?
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:08   #3045
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
jakiego utrwalacza uzywasz?
Fixer spray Kryolan - dziewczyny polecały w wątku jestem fanką firmy zaopatrzyłam się ..Jest świetny. Na większe wieczorowe wyjścia zawsze go sobie aplikuje
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!

Edytowane przez Natek89
Czas edycji: 2010-01-21 o 20:10
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:11   #3046
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ma się niby nie ścierać a kurtka.. cała w revlonku (a przynajmniej jej wewnętrzna strona)..
A u mnie przy revlonie kurtka nie ma śladów podkładu. Troszkę ściera się w ciągu dnia z nosa, zostawia ślad na czapce widoczny po kilku dniach nakłdania czapki na czoło potraktowane revlonem, ale ogólnie to najtrwalszy podkład jaki znam. Stosowany z umiarem na nawilżoną cerę nie robi maski, a dobrze kryje.
Moja siostra też zauważyła, że od czasu kiedy używa revlona nie musi bez przerwy spierać podkładu z kurtek czy płaszczy.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 21:06   #3047
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Problem z doborem koloru podkladu revlon , prosze o pomoc :( !

Witam dziewczyny !
Zwracam się z proźbą do osób ktore znaja sie na kolorystyce kosmetyków (podkładów ) kobietki które na codzień zajmują sie kosmetyką pewnie beda wiedziały ,
chciałabym zakupić podklad REVLON ColorStay SOFTFLEX ale mam problem z doborem koloru a niestety musze go kupic przez internet bo u mnie w miescie nie ma go
raczej używam podkladów o kolorystyce beżowej lub bardzo delikatnego różu , na pewno nic z żółcia i mam cere raczej jasna jak to w zimie
w tej chwili używam podkadu MAX FACTOR Lasting Performance odcien 106 natural beige i chcialabym w razie mozliwosci jak najbardziej do niego podobny kolor wlasnie z REVLONA ! Pomożecie kochane mi cos wybrac?
pozdrawiam
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 08:07   #3048
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Problem z doborem koloru podkladu revlon , prosze o pomoc :( !

a moze by tak wskoczyc na wątek o revlonie napewno dziewczyny pomoga jak i sama czytając dowiesz sie jaki jest idealny odcien dla Ciebie bo nawet kolorystyka pokazana na dłoni wiec nic trudnego....
A odnosnie podkładu to najbardziej neutralnym kolorem jest sand beige - typowo bezowy nie pomaranczowy taki naturalny kolorek (ja od tego zaczynałam) sama sprawdz.
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 08:55   #3049
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Problem z doborem koloru podkladu revlon , prosze o pomoc :( !

ok. tam tez wstawie pytanie dziekuje
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 08:57   #3050
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam dziewczyny !
Zwracam się z proźbą do osób ktore znaja sie na kolorystyce kosmetyków (podkładów ) kobietki które na codzień zajmują sie kosmetyką pewnie beda wiedziały ,
chciałabym zakupić podklad REVLON ColorStay SOFTFLEX ale mam problem z doborem koloru a niestety musze go kupic przez internet bo u mnie w miescie nie ma go
raczej używam podkladów o kolorystyce beżowej lub bardzo delikatnego różu , na pewno nic z żółcia i mam cere raczej jasna jak to w zimie
w tej chwili używam podkadu MAX FACTOR Lasting Performance odcien 106 natural beige i chcialabym w razie mozliwosci jak najbardziej do niego podobny kolor wlasnie z REVLONA ! Pomożecie kochane mi cos wybrac?
pozdrawiam
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:18   #3051
dziadziaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A czy któraś z Was ma może odcień 180 sand beige, do cery normalnej?
Czy jest to odcień ciemny? mam jasną cere, ale bałam sie ze buff byłby jednak za jasny, i zdecydowalam sie na 180. dopiero czekam na paczke z all, ale juz sie nie moge doczekac, dlatego sie Was pytam
dziadziaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:33   #3052
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dziadziaq Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was ma może odcień 180 sand beige, do cery normalnej?
Czy jest to odcień ciemny? mam jasną cere, ale bałam sie ze buff byłby jednak za jasny, i zdecydowalam sie na 180. dopiero czekam na paczke z all, ale juz sie nie moge doczekac, dlatego sie Was pytam
ja mialam w zimie jestem bladziochem i dla mnie ten odcien byl ok
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 10:23   #3053
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Katarzynka21 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny !
Zwracam się z proźbą do osób ktore znaja sie na kolorystyce kosmetyków (podkładów ) kobietki które na codzień zajmują sie kosmetyką pewnie beda wiedziały ,
chciałabym zakupić podklad REVLON ColorStay SOFTFLEX ale mam problem z doborem koloru a niestety musze go kupic przez internet bo u mnie w miescie nie ma go
raczej używam podkladów o kolorystyce beżowej lub bardzo delikatnego różu , na pewno nic z żółcia i mam cere raczej jasna jak to w zimie
w tej chwili używam podkadu MAX FACTOR Lasting Performance odcien 106 natural beige i chcialabym w razie mozliwosci jak najbardziej do niego podobny kolor wlasnie z REVLONA ! Pomożecie kochane mi cos wybrac?
pozdrawiam
Ja się podłączę pod to pytanie bo sama też używam Max Factora nr 106 Natural Beige. Szukam odpowiednika Revlon do cery tłustej. Nie może być ziemisty, ew. odrobinkę różowy, nie żółta maska tylko właśnie naturalnie beżowy. Czy Revlon medium beige będzie dobry?
Katarzynko a Tobie podpowiem, jeśli oczywiście Twój MF Natural Beige jest u Ciebie dobrze dobrany - że ja używałam Revlona 180 Sand Beige i nie wpada w róż ani nie jest żółty, byłby idealny tylko... był dużo za jasny. Musiałam go zmieszać po połowie z 320 True Beige i dopiero efekt był podobny jak Natural Beige z MF choć jeszcze ciut jaśniejszy.
(Swoją drogą ten 320 True Beige kupiłam na lato i nie używałam bo jest tragicznie żółty - efekt maski murowany).
Dziewczynom, które piszą, że i MF i Revlon dają efekt maski powiem, że nie będzie tego efektu kiedy po pierwsze dobierzecie dobrze kolor a po drugie wiem, że większość dziewczyn nakłada podkłady tonami. Sama widziałam jak to robią. Ja się nie dziwię tej masce. Max Factor stracza mi na 6-7 miesięcy, używany na twarz i trochę na szyję, 1-2 razy dziennie bo kładę minimalną ilość jaka wystarczy. A żeby twarz wyglądała naturalniej i zdrowo, używam różu do policzków, wtedy twarz nie jest cała jednego koloru

Kończąc wywód - czy możecie powiedzieć jaki jest kolor Medium Beige Revlona? Bo szukam naturalnie beżowego ew. lekko z różowym odcieniem ale nie chcę być jak świnka ani żółta jak chinka
__________________
pozdrowionka
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:25   #3054
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja mam pytanie dotyczace odcienia Warm Golden,tzn czy nie jest on na twarzy zbyt zolty,widzialam na forum fotki tego odcienia i tak sie zastanawiam nad jego zakupem.Obecnie uzywam koloru Golden Beige ale wolalabym cos o ton ciemniejszego,bo mysle juz o lecie
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:27   #3055
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no wlasnie MF jest ciut za jasy ale tylko troszkeczke w zimie w sumie ujdzie ;-) no to jak mowisz ze ten sand beige jest bardzo jasny? jasniejszy od MF? to moze spróbuje natural beige ? mialyscie go dziewdzyny ? jakiego jest odcienia ? bezowego lub rozowego?
pozdrawiam
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:31   #3056
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Na pewno była już wzmianka o kolorze ciemniejszym od 180, chyba 250 fresh beige, potem chyba 300 i 310 ale może ktoś przypomni bo na 100% pewna nie jestem

Choć 180 to kolor piękny, czysty beż ale dla mnie też za jasny i mieszam z MF LP 109 + puder brązujący

EDIT: Kiedyś ktoś napisał, że odcienie 2xx (200, 220, 240....) mają domieszkę różu.

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2010-01-23 o 12:33
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 13:05   #3057
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Rossi dzięki za wskazówki, muszę powęszyć w temacie.
Wiem, że nie wszystkie kolory z tych dostępnych np. na alledrogo są w sklepach, jak mi kiedys powiedziała sprzedawczyni w drogerii, nie wszystkie kolory trafiają na polski rynek. Niektórych nie ma jak więc obejrzeć "na żywo", pozostają zdjęcia w necie i wskazówki innych.
__________________
pozdrowionka
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:12   #3058
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Na pewno była już wzmianka o kolorze ciemniejszym od 180, chyba 250 fresh beige, potem chyba 300 i 310 ale może ktoś przypomni bo na 100% pewna nie jestem

Choć 180 to kolor piękny, czysty beż ale dla mnie też za jasny i mieszam z MF LP 109 + puder brązujący

EDIT: Kiedyś ktoś napisał, że odcienie 2xx (200, 220, 240....) mają domieszkę różu.
jest 180 czyli sand beige a pozniej 220 czyli natural beighe i dopiero fresz ... ehh to ja juz nie wiem , nie chce tez wygladac jak trup;-)

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Dziewczyny a miala ktoras z was kolor natural beige albo medium beige ? jak one wygladaja ?
pozdrawiam
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:23   #3059
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Katarzynka21 Pokaż wiadomość
jest 180 czyli sand beige a pozniej 220 czyli natural beighe i dopiero fresz ... ehh to ja juz nie wiem , nie chce tez wygladac jak trup;-)

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Dziewczyny a miala ktoras z was kolor natural beige albo medium beige ? jak one wygladaja ?
pozdrawiam

to moze sprobuj fresh beige - ja go uzywam jak sie juz delikatnie opale - nie jestr jasny jak sand beige,ale tez nie jest zbyt ciemny - bardzo ładny odcien bezu bez domieszki rozu .
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:25   #3060
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie dotyczace odcienia Warm Golden,tzn czy nie jest on na twarzy zbyt zolty,widzialam na forum fotki tego odcienia i tak sie zastanawiam nad jego zakupem.Obecnie uzywam koloru Golden Beige ale wolalabym cos o ton ciemniejszego,bo mysle juz o lecie
Warm Golen ma dość dużo żółtego pigmentu, zdecydowanie więcej od Golden Beige Miałam go raz na twarzy i wydawał mi się dość ciemny i żółty.
W załączniku zdjęcie (robiłam kiedyś porównanie odcieni)
od lewej:
- Max Factor LP 105 soft beige - myślę, że podobny odcieniem do Golden Beige Revlona, ale ciut ciemniejszy od Golden Beige
- Revlon 310 Warm Golden
- po prawej Revlon 180 Sand Beige
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.