Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 21:54   #3721
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam drogie paniewrocilam z urlopu i niestety tez nie moge pochwalic sie udanym podkladem nalozylam na podklad moj kochany stockholm ale ledwo co chwycil to zoltko.

ewcia ja uzywalam loreal 03. odrost robil na zolto a tam gdzie mialam kiedys pasemka na siwo a potem sie splukal do bialego. bialy tez mi nie pasowal tak mysle sobie ze moze dam pol 03 i pol stockholmu z woda z 03 na ten podklad ale nie bede sie co miecha farbowac 3 farbami przeciez sprobuje jeszcze tego castinga 1021.
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:55   #3722
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ogolnie bardzo lubie Was czytac i sie tu pokazywac, niestety w tyg pracuje, jestem zwykle zmeczona no i zostaja mi wlasciwie weekendy ale dobre i to Bunny ja mam duzo krotsze wlosy od Ciebie (nawet wkleje foto bo robilam dzis na all hehe) ale mam ich duzo i samej naprawde ciezko te loki krecic
a co do worow pod oczami to cos o tym wiem, ja to wiecznie niewyspana chodze

a tak btw Bunny widze, ze z Lublina jestes a ja mam psiaka wzietego z hodowli z lublina wlasnie ale straszna lobuzica, juz wiecej nie wezme zadnego psa z Lublina
Już tak się nie "chwalcie" tymi włosami, bo naprawde bede musiala kupic te doczepiane Tak mi się teskni jak patzre jakie macie śliczne długachne włosiątka

I postanowienie, że na razie nie zapuszczam bo nowa fryzura przypadła mi do gustu jest straszliwie nadszarpnięte
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:59   #3723
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Już tak się nie "chwalcie" tymi włosami, bo naprawde bede musiala kupic te doczepiane Tak mi się teskni jak patzre jakie macie śliczne długachne włosiątka

I postanowienie, że na razie nie zapuszczam bo nowa fryzura przypadła mi do gustu jest straszliwie nadszarpnięte
a tam, ani sie obejrzysz a juz bedziesz miala wloski do ramion, a pozniej to juz z gorki, a jak cos mozna doczepic
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:08   #3724
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Już tak się nie "chwalcie" tymi włosami, bo naprawde bede musiala kupic te doczepiane Tak mi się teskni jak patzre jakie macie śliczne długachne włosiątka

I postanowienie, że na razie nie zapuszczam bo nowa fryzura przypadła mi do gustu jest straszliwie nadszarpnięte
To co starujemy razem z naszym zapuszczaniem?Mi to tak bardzo podobają włoski snow ze za każdym razem mnie skręca.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:15   #3725
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To co starujemy razem z naszym zapuszczaniem?Mi to tak bardzo podobają włoski snow ze za każdym razem mnie skręca.
bardzo mi milo wyprobowalam dzis to serum joanny i moge polecic, nalozylam na wilgotne wlosy a wlascwie koncowki+troche dlugosi, w efekcie sa mieciutkie i mile w dotyku. Taka odmiana po biosilku, w koncu bo uzywalam go bez przerwy od chyba pol roku i chcialam czegos nowego
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:26   #3726
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny kupiłam farbę
myślicie,że kolor będzie mi pasować?
a swoją drogą to farbowała któraś tym lorealem?
naprawde naklada się go na 10 minut?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:29   #3727
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 22:29   #3728
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny, snowhitee śliczne włoskiPozazdrośc ic.

Na cienie pod oczami jak tez uzywam korektora.

snowhitee wklej fotke tego serum, jest na KWC?

Dziewczyny super wlosy to:

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...a574d06878a3c4

Polecam tylko trzeba samemu zrobic clipy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:34   #3729
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny, snowhitee śliczne włoskiPozazdrośc ic.

Na cienie pod oczami jak tez uzywam korektora.

snowhitee wklej fotke tego serum, jest na KWC?

Dziewczyny super wlosy to:

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...a574d06878a3c4

Polecam tylko trzeba samemu zrobic clipy
dzieki i prosze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-19082.htm
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:39   #3730
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Poszukam w moim Rossmanie, w sobotę idę na zakupy to się zaopatrze w kosmetyki do włosow Słyszalam ze bardzo dobra maska to Lorys, znacie może? Jest na Allegro.

Blond Princeska no ciemna ta farba, ale ladna, jak czekolada Castinga

Ja uważam ze ten nowy Casting na podkład to dobra sprawa-wiadomo nie każdemu pasuje ale ten 1021 ładnie rozświetla włoski, buzię i jest perłowy. Kolor dla mnie rewelacja.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-08-29 o 22:42
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:45   #3731
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Poszukam w moim Rossmanie, w sobotę idę na zakupy to się zaopatrze w kosmetyki do włosow Słyszalam ze bardzo dobra maska to Lorys, znacie może? Jest na Allegro.

Blond Princeska no ciemna ta farba, ale ladna, jak czekolada Castinga

Ja uważam ze ten nowy Casting na podkład to dobra sprawa-wiadomo nie każdemu pasuje ale ten 1021 ładnie rozświetla włoski, buzię i jest perłowy. Kolor dla mnie rewelacja.

agatau tylko czy on mi w miare rozjasni i schlodzi to zoltko bo stockholm sobie nie poradzil
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 23:15   #3732
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
agatau tylko czy on mi w miare rozjasni i schlodzi to zoltko bo stockholm sobie nie poradzil
A jakie teraz masz włosy> wklajałaś zdjęcie, bo może przegapiłam. Dziwne że Stockholm nie dał rady, ale widocznie nie każdemu służy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 06:27   #3733
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kobitki ależ wy się rozpisujecie.

A ja już po romantycznym dniu rocznicowym mój TŻ śpi zmęczony, a ja mogę wpaść do was na ploty hehe
Było bosko- ale szczegółów wam nie opowiem

mysia jak kupisz ten rozjaśniacz joanny to masz sprawę ułatwioną, dajesz to co jest + to co ja napisałam. Do professional rozjaśniaczy dodawane są miarki, ale fryzjerki najczęściej i tak rozrabiają papkę na oko.
Ma być na tyle gęsta żeby nie spływała, taka ubita śmietana.
Dajesz na suche włosy i nic nie masujesz ani nie czeszesz. Pojaśni do rudo-żółtego i zmywasz, suszysz. Dajesz swoją ulubioną farbę, może być 9.1 może być twoja mieszanka z 8 itp.
Trzymam kciuki, wracaj do blondziku szczęśliwie i prędko!


snowhite czemu lubisz mnie czytać?
czy ja już podpadam pod chorobę psychiczną? jest ze mną aż tak źle???
żarcik hihi

Jowitka och jak ciemno...ale chłodno więc dla mnie ładniusio.
Gratuluję i życzę by się za prędko nie spierało.
Mam nadzieję że jesteś zadowolona.

Mam wspaniały humor, jak widać nie ma tego złego i dam wam foty moich dzisiejszych loczków prostownicą. Nie patrzcie na odrost, robione w ciemnym korytarzu i z fleshem więc odrost jak rudy, ale różnica jest do tonu.

Załącznik 3371378

Załącznik 3371381

Załącznik 3371383


I jak się podobają?

ale cudne masz włoski.. taki zadbane i długie.. śliczne!

kupie ten rozjasniacz z joanny, ale jeszcze mam pytanie, bo boje sie rozjasniaczy jak cholera.. skoro na odrosty nie nakładałam tej chol..ernej farby, to one sie po kąpiel okropnie rozjaśnia i czy mi to równo chwyci? czy moze starac się nakładac tylko na farbowane?

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

jowitka, ale ciemniaste włoski ale jasniejsze niz moje. ładny kolorek Ci wyszedł!! i jak sie czujesz z nim?
dzięki za pocieszenie. a skoro ta miarka to 2 duze łyzki stołowe, to w tej saszetce joanny jest duuzo wiecej. rozrobie to na oko.

agatau bardz Ci dziękuje za te słowa. czyli pozostaje mi albo uzbroic sie w mega cierpliwosc i pozgrzytac zebami z miesiac a potem nakładac swoje farby albo zrobic kapiel i juz po wszytskim bedzie.

zdecyduje sie chyba na tą kapiel
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-08-30 o 06:31
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 07:14   #3734
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia na odrost nie nakładałaś ale jeśli gdzieś lekko złapało i teraz nałożysz tylko na farbowane to potem możesz być łaciata...bo farba nie rozjaśni tego.
To może lepiej zrób tak że kładź najpierw na długości jak dojdą do pomarańczu to smarnij dla pewności też odrost i zobaczysz. Jak będzie się odbarwiał szybciej czyli nie ma tam farby to zmyjesz.
Generalnie nie ma się co bać bo kąpiel nie ma siły rozjaśniacza i pojaśnia max o 2 tony nie więcej.
Użyj całości z pudełka i do tego dolej to co napisałam. Bo jak zrobisz za słabe stężenie to albo nic nie ruszy albo do brązu dojdzie i stanie.


snow ale ty masz śliczne te włoski takie gładziutkie
A w ogóle jaka ty chuda jesteś bardziej niż ja a ja mam niedowagę!
Odchudzasz się czy taka natura?
Gdzie można kupić to serum joanny bo u mnie w rossmanie nie ma nic joanny?! Jeszcze nigdzie takiego cuda nie widziałam, ech lublin zadupie...
A jakiej rasy masz psiaka? Ja tak marzę o piesku ale póki mieszkamy z TŻ na stancji to nie da rady buuu....
Z Lublina to same takie zadziory, więc nie dziwota

Kurcze, muszę spróbować tych waszych patentów na oczka... ale pieką znów noc nie przespana bo raz że wariatka dzwoniła do tz powiedzieć co o mnie myśli- hihi pogadałam z nią przez tel i nawrzucałam o ja niedobra... to jeszcze jakiś typ zadzwonił do mnie o 1 w nocy bo pomylił numery a teraz spać mi się już nie chce a oczy pieką...
idę po zieloną herbatę bo tylko to mam w domu.
Z korektorem lipa nie umiem dobrać ani używać...


A jak chcecie dorobić te clipy do włosków? Z czego?
Bo ja też rozkminiałam i nie mam pojęcia z czego to zrobić żeby było trwałe i się nie odczepiało/zsuwało...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 07:32   #3735
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziekuję za odpowiedz i instrukcję! zaraz ide po rozjaśniacz. powinny sie szybko pojaśnic, bo teraz ten odcien to taki ciemny blond, wiec brazu to juz z tego nie będzie.

bo np nakładałm na pasmo garnier nutrisse i on ma jakas mocniejsza wode, chyba 7,5% bo ma rozjasniac nawet z czerni do blondu i d..upa, nic nie pojasniało po tym. no ale farba farby raczej sie nie rozjasni, podstawowa zasada, tylko cżłowiek sie łudzi.. mam nadziej, ze ta kapiel zadziała. ze mi włosy nie odpadną, bo juz sa pod spodem rozjasniane a czesc od ucha w dół to jeszcze resztak dekoloru sprzed roku.. och, ale blond wazniejszy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 08:02   #3736
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
snow ale ty masz śliczne te włoski takie gładziutkie
A w ogóle jaka ty chuda jesteś bardziej niż ja a ja mam niedowagę!
Odchudzasz się czy taka natura?
Gdzie można kupić to serum joanny bo u mnie w rossmanie nie ma nic joanny?! Jeszcze nigdzie takiego cuda nie widziałam, ech lublin zadupie...



Z korektorem lipa nie umiem dobrać ani używać...


A jak chcecie dorobić te clipy do włosków? Z czego?
Bo ja też rozkminiałam i nie mam pojęcia z czego to zrobić żeby było trwałe i się nie odczepiało/zsuwało...
Rzeczywiście snowhitee to chudzinka

Korektor dobry jest Garniera, jest to jasnej i sniadej karnacji, kupisz w Rossmanie w Plazie (tez jestem z Lublina). Umiesz się umalowac to i korektora uzyjesz, ja nie dość że czasem nie wiem co mi pasuje to użyc tego nie potrafie Musze na jakas analize sie wybrac.

Clipy robiłam tak ze kupilam tasmę, pocielam ją i zszywalam. Zszywałam potrojnie i wyszły mi 2 tasmy, do tego doszyłam spinki. Jakby ktoś zamawial to wyjaśnię to lepiej jak zrobić clipy.
A jak je przypinać zeby sie nie zsuwały to nie wiem, bo jak kiedyś mialam clipy to wogóle nie nosilam, a potem gdzies sie zapodzialy.
Wydaje mi sie to sztuczne dość, ale i tak mysle nad zamowieniem zeby czasem nosić. Te z dobrewlosy są super.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-08-30 o 08:06
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 08:36   #3737
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedz i instrukcję! zaraz ide po rozjaśniacz. powinny sie szybko pojaśnic, bo teraz ten odcien to taki ciemny blond, wiec brazu to juz z tego nie będzie.

bo np nakładałm na pasmo garnier nutrisse i on ma jakas mocniejsza wode, chyba 7,5% bo ma rozjasniac nawet z czerni do blondu i d..upa, nic nie pojasniało po tym. no ale farba farby raczej sie nie rozjasni, podstawowa zasada, tylko cżłowiek sie łudzi.. mam nadziej, ze ta kapiel zadziała. ze mi włosy nie odpadną, bo juz sa pod spodem rozjasniane a czesc od ucha w dół to jeszcze resztak dekoloru sprzed roku.. och, ale blond wazniejszy.
Trzymam kciuki za twój eksperyment .Wiem,ze teraz pewnie mocno tego potrzebujesz.Daj znać jak już będziesz po.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia na odrost nie nakładałaś ale jeśli gdzieś lekko złapało i teraz nałożysz tylko na farbowane to potem możesz być łaciata...bo farba nie rozjaśni tego.
To może lepiej zrób tak że kładź najpierw na długości jak dojdą do pomarańczu to smarnij dla pewności też odrost i zobaczysz. Jak będzie się odbarwiał szybciej czyli nie ma tam farby to zmyjesz.
Generalnie nie ma się co bać bo kąpiel nie ma siły rozjaśniacza i pojaśnia max o 2 tony nie więcej.
Użyj całości z pudełka i do tego dolej to co napisałam. Bo jak zrobisz za słabe stężenie to albo nic nie ruszy albo do brązu dojdzie i stanie.


snow ale ty masz śliczne te włoski takie gładziutkie
A w ogóle jaka ty chuda jesteś bardziej niż ja a ja mam niedowagę!
Odchudzasz się czy taka natura?
Gdzie można kupić to serum joanny bo u mnie w rossmanie nie ma nic joanny?! Jeszcze nigdzie takiego cuda nie widziałam, ech lublin zadupie...
A jakiej rasy masz psiaka? Ja tak marzę o piesku ale póki mieszkamy z TŻ na stancji to nie da rady buuu....
Z Lublina to same takie zadziory, więc nie dziwota

Kurcze, muszę spróbować tych waszych patentów na oczka... ale pieką znów noc nie przespana bo raz że wariatka dzwoniła do tz powiedzieć co o mnie myśli- hihi pogadałam z nią przez tel i nawrzucałam o ja niedobra... to jeszcze jakiś typ zadzwonił do mnie o 1 w nocy bo pomylił numery a teraz spać mi się już nie chce a oczy pieką...
idę po zieloną herbatę bo tylko to mam w domu.
Z korektorem lipa nie umiem dobrać ani używać...


A jak chcecie dorobić te clipy do włosków? Z czego?
Bo ja też rozkminiałam i nie mam pojęcia z czego to zrobić żeby było trwałe i się nie odczepiało/zsuwało...

Kup sobie rumianek,zobaczysz jaka ulgę odczujesz.Tylko zaparz,połóż się i zrelaksuj.
I nie stresuj się teściowa.Co ona może teraz jak już jesteście małżeństwem z pięknym 7-letnim stażem.
One lubią przesadzać,a Ty się tym nie przejmuj bo się tylko nerwicy nabawisz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:07   #3738
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ojej... wtopka
Adzio my nie jesteśmy małżeństwem
Boże ja i żona NEVER! Ja się nie nadaję...
My jesteśmy 7 lat ze sobą jako para, a już 2 lata jako narzeczeństwo- oświadczyny i pierścionek itp. ale małżeństwo to nieee....
Ja jestem akurat temu przeciwna.
Jak ma być nam dobrze to będzie i bez ślubu.
Dzwoniła dziś jeszcze raz do tż, odwróciła kota ogonem, jego przepraszała i zwalała wszystko na mnie A mój sweety ją ochrzanił i znów rozłączył hihi...
Uwielbiam te starcia z teściówką, zwłaszcza że zawsze wygrywam. Ale adrenalinka jest...

Herbata pomogła już nie piecze ale gały czerwone... i doły zostały...
A rumianek jak się wleje do oka to nie piecze? bo mi coś świta że to bardzo piecze.

Agatau jak będę w rossie to oblukam ten korektor i zrobię jeszcze wywiad jak się tego używa...

mysia ja też trzymam kciuki. Nie będzie źle zobaczysz.
Kiedy planujesz zabieg?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:20   #3739
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dzięki dziewczyny, kciuki na pewno się przydadza, bo az chodze z nerwów. bez przerwy sobie wyrzucam, co ja zrobiłam. nie moge sobie wybaczyc takiej durnoty. w ogóle nie wzięłam pod uwage, ze moze mi się nie spodobacnaturalny kolor! a trzeba było.. głupota głupota!

własnie wróciłam ze sklepu z dwoma opakowaniami rozjasniacza joanna naturia, akurat innego nie mieli.. spozywczy.. ale jest duuuża sasetka 25g proszku i woda 12 w tym. rozrobiłam troszeczke i walnęłam na pasemko. za 20 minut zobacze jak sie odbarwia i czy daje rade, bo jak taki czysty rozjasniacz nie da rady, to kąpiel tez nie. Ale jak bedzie ok, to zabieram sie za rozjasnianie.

bunny, zaparz sobie melisę i zjedz czekolady. od razu poczujesz sie lepiej. uspokoisz się i poczujesz wypoczeta.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

a takie clipy to bym sobie zamówiła, ale nie nosiłabym z rozpuszczonymi włosami, bo wtedy mocno byłoby widac, ze to doczepki. juz dawno sie na takie cos szykowałam.. taak. jasne włoski w koński dłuuugi ogon, albo warkocz. i tak bym nosiła, az moje by urosły..

-----
poleciałam zmyc pasemko, bo po 5 minutach juz sie zrobiło słomkowojasne..!!!!!!! cuuud! własnie przesuszyłam- idealnie równiutko jaśniutkie bez złota czy rudego, tylko tak jak moje wczesniejsze włoski i gładziutkie!!! o panie.. !!! ale się ciesze!!! czyli zejdzie to cholerstwo w 5minutek!!!! wow..
wybaczcie moja ekscytacje, ale juz wpadałam w paranoję!!!

za chwile nakłądm na cąłosc, tylko nie wiem czy robic polecaną kąpiel czy tak jak przed chwilą, dosłownie na 5minutek?
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-08-30 o 09:26
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 09:34   #3740
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia wklej fotki po A jak bedzie zoltawo to walnij sobie Castinga 1021 dla perłowej poświaty
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:35   #3741
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ojej... wtopka
Adzio my nie jesteśmy małżeństwem
Boże ja i żona NEVER! Ja się nie nadaję...
My jesteśmy 7 lat ze sobą jako para, a już 2 lata jako narzeczeństwo- oświadczyny i pierścionek itp. ale małżeństwo to nieee....
Ja jestem akurat temu przeciwna.
Jak ma być nam dobrze to będzie i bez ślubu.
Dzwoniła dziś jeszcze raz do tż, odwróciła kota ogonem, jego przepraszała i zwalała wszystko na mnie A mój sweety ją ochrzanił i znów rozłączył hihi...
Uwielbiam te starcia z teściówką, zwłaszcza że zawsze wygrywam. Ale adrenalinka jest...

Herbata pomogła już nie piecze ale gały czerwone... i doły zostały...
A rumianek jak się wleje do oka to nie piecze? bo mi coś świta że to bardzo piecze.

Agatau jak będę w rossie to oblukam ten korektor i zrobię jeszcze wywiad jak się tego używa...

mysia ja też trzymam kciuki. Nie będzie źle zobaczysz.
Kiedy planujesz zabieg?
Małżeństwem to my jesteśmy Może się pomyliło bo ja też pisałam, że 7 lat jesteśmy razem (no 8 w styczniu ).. Drobna pomyłka

Bunny dlaczego uważasz, że małżeństwo never?
Mówisz, że jesteście przeciwni, ale zaręczyny były.. Zobaczysz jeszcze Ci się zmieni jestem tego pewna
A z teściową to musisz niezłe wojny prowadzić Nie przejmuj się - pewnie żadna nie jest idealna

Co do rumianku, nie wiem czy szczypie, ja używałam zielonej herbaty. Tak czy inaczej myślę, że jak dobrze odciśniesz torebkę to nic Ci do oczka nie wpłynie, nie chodzi o to by ociekało po oczkach; bo to nie woda, a ziółka w torebce mają działać

A co do tego serum z Joanny z apteczki babuni to ono jest troche jak Yeti.. Krążą o nim legendy ale nikt go nie widział :/ Czytałam o tym serum już z m-c temu bo ktoś na wątku wspominał, a nie widziałam go jak dotąd w żadnym sklepie.. Na allegro nawet nie patrzyłam bo troche mnie mierzi jak płace za coś 2 razy tyle tylko dlatego z epzresylka więcej kosztuje niż towar
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:41   #3742
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Czy ktoras z was miala do czynienia z L'oreal Excell 10 odcien 10.02 Baby Blond ? Jak ktos uzywal niech powie jak wychodzi lub pokaze na zdjeciu
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:52   #3743
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kobitki ależ wy się rozpisujecie.

A ja już po romantycznym dniu rocznicowym mój TŻ śpi zmęczony, a ja mogę wpaść do was na ploty hehe
Było bosko- ale szczegółów wam nie opowiem

mysia jak kupisz ten rozjaśniacz joanny to masz sprawę ułatwioną, dajesz to co jest + to co ja napisałam. Do professional rozjaśniaczy dodawane są miarki, ale fryzjerki najczęściej i tak rozrabiają papkę na oko.
Ma być na tyle gęsta żeby nie spływała, taka ubita śmietana.
Dajesz na suche włosy i nic nie masujesz ani nie czeszesz. Pojaśni do rudo-żółtego i zmywasz, suszysz. Dajesz swoją ulubioną farbę, może być 9.1 może być twoja mieszanka z 8 itp.
Trzymam kciuki, wracaj do blondziku szczęśliwie i prędko!


snowhite czemu lubisz mnie czytać?
czy ja już podpadam pod chorobę psychiczną? jest ze mną aż tak źle???
żarcik hihi

Jowitka och jak ciemno...ale chłodno więc dla mnie ładniusio.
Gratuluję i życzę by się za prędko nie spierało.
Mam nadzieję że jesteś zadowolona.

Mam wspaniały humor, jak widać nie ma tego złego i dam wam foty moich dzisiejszych loczków prostownicą. Nie patrzcie na odrost, robione w ciemnym korytarzu i z fleshem więc odrost jak rudy, ale różnica jest do tonu.

Załącznik 3371378

Załącznik 3371381

Załącznik 3371383


I jak się podobają?

jakie piękne włoski! naprawde cudo! i ta długość jestem pod wrażeniem ile zapuszczałaś??
nie było mnie trochę a tu 3 strony wątku!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:56   #3744
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia wklej fotki po A jak bedzie zoltawo to walnij sobie Castinga 1021 dla perłowej poświaty
dam na pewno kurcze, moze byc żółtawo, pomaranczowo, byle nie tak ciemno!!! bo pomarnacz zneutralizuję popielem a żółty perłą albo chocby fioletowym szamponem a taka ciemnota u mnie wygląda jakbym obudziła się z 5letniej śpiączki..

zrobie kąpiel, czysty rozjasniacz moze wyjsc troszke nierówno w jakies łatki. a jak spienię to na pewno mniej wiecej podobnie złapie. na odrost dam najkrócej, bo tam generalnie w ogole farby nie ma- odrost sie odznacza.

poczekam chyba tylko az dziekco mi spac pojdzie, bo musze miec kontrole nad całym procesem

po rozjasnianiu zrobie moj ulubiony 9.1. tylko pomieszam z 7, bo 8 nie mam, oczywiscie w innych proporcjach, dam 1/5 z 7 i cała 9.1. i mysle, ze cos z tego wyjdzie juz ładnego.

castinga sie boje, bo kiedys mnei okropnie uczuliił i 3 miesiace wypadały mi po nim włoski, wiec nie jest dla mnei, choc kolory ma piękne.

jestes moim guru teraz, z takich ciemnych włosków i zmeczonych mas zjuz jasniutkie i lśniące!

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

to się mi mąz zdziwi jak z pracy wróci.. hehehe! powiem, ze mi się sprało z dzisiejszym myciem włosów
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:57   #3745
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia to jak kolor tak pięknie szybko ci schodzi, ale tego się spodziewałam bo w końcu miała być zmywalna- to już nie kombinuj i kładź ten rozjaśniacz na 5-10 minut na całość. Kąpiel daruj bo trzeba dłużej trzymać i może podobnie niszczyć jak takie krótkie trzymanie a chodzi o to zeby tylko tamten barwnik się obluzował z wnętrza włosa i utlenił.
Nadal trzymam kciuku aż do ostatecznego efektu.


No właśnie też szukam tego serum co ma snow może ona nam powie gdzie je kupiła?

Kotka dzięki! Ja właściwie mam długie od zawsze 2x tylko obcinałam na pazia jak byłam w podstawówce. Od tamtej pory zapuszczanko i tylko czasem zanim dobrałam kolor to miałam podcinane na równo do ramion. A teraz od 5 lat ten sam kolor więc cięłam tylko końcówki tak do max 5 cm.
Bo ja chcę max włoski do talii dłuższe mi się już nie podobają a i te dają nie raz w kość...


Yatta dlaczego małżeństwo nie... jest wiele powodów. Moi rodzice nie mieli ślubu i rozstali się po 16 latach. Dla mnie był to koszmar ale jakby byli małżeństwem wiem że doszłoby do jakiejś tragedii... Wiem że dzięki temu łatwiej się rozstać, uwolnić w razie jakby coś złego zaczęło się dziać. Policja przyjedzie i zabierze kata...
Z innej strony musiałabym robić intercyzę... Kwestia meldunku u siebie tż...nie jestem głupia i wiem jak ludzie się zmieniają przez lata, to że ktoś jest teraz moją miłością życia nie oznacza że za 10 lat będzie nadal...
Jestem bardzo realistką, nikomu nie ufam do końca, wolę dmuchać na zimne.
Zaręczyny były po to by sprawdzić czy tż naprawdę mnie kocha i postawi się matce.
Zyskałam pewność ale i wroga od tamtej pory...
Za małżeństwem jest wiele plusów, ale ja się boję. Za dużo mam do stracenia.
A jest mi dobrze jak jest. Myślę że różnicy bym nie widziała oprócz komplikacji prawnych...
Życzę wam szczęścia! Troszkę zazdroszczę ale oczywiście pozytywnie, mnie to dane raczej nie będzie.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-30 o 10:09
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:08   #3746
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia m
trzymam kciuki za włoski żeby się udało !!!

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia to jak kolor tak pięknie szybko ci schodzi, ale tego się spodziewałam bo w końcu miała być zmywalna- to już nie kombinuj i kładź ten rozjaśniacz na 5-10 minut na całość. Kąpiel daruj bo trzeba dłużej trzymać i może podobnie niszczyć jak takie krótkie trzymanie a chodzi o to zeby tylko tamten barwnik się obluzował z wnętrza włosa i utlenił.
Nadal trzymam kciuku aż do ostatecznego efektu.


No właśnie też szukam tego serum co ma snow może ona nam powie gdzie je kupiła?

a jak to serum wygląda macie jakiegoś linka???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:12   #3747
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Link był na tej lub poprzedniej stronie ktoś dawał Adzio? Snow?
popatrz sobie.

snow dała post 3729.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-30 o 10:14
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:13   #3748
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

uwierzyłam, że się uda

kobietki, bede znów blondyneczką dzięki Wam!!! po wszystkim każdą z Was intensywnie ucałuję, bo kamien spadnie mi z głowy!

bunny, to dam tak jak mówisz, bo naprawde- szok jak syzbko zeszło. no, ale to farbka zmywalna, wiec dziwne by było jakby nie zeszła, ale wiadomo człowiek sie stresuje jak diabli. cały czas oglądam to pasemko, jets boskie- jasne, popielate.. cudowne! na samej koncóweczce pod światło ciemniejsze, ale jak bede trzymac na całosci, to najpierw nałoze na konce.

włoski mam w doskonałym stanie, wiec troche sie tylko wysuszą. mnie super zrobiło olejowanie, mam włosy tak proste i gładkei jak nigdy wczesniej, jak po mega silikonach, a to tylko oliwa z oliwek plus rycynowy.

dzięki kotka17
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:22   #3749
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
uwierzyłam, że się uda
.

dzięki kotka17
proszę

snowhitee podobną masz długość jak ja włosków! a ile cm mierzą??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:27   #3750
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta dlaczego małżeństwo nie... jest wiele powodów. Moi rodzice nie mieli ślubu i rozstali się po 16 latach. Dla mnie był to koszmar ale jakby byli małżeństwem wiem że doszłoby do jakiejś tragedii... Wiem że dzięki temu łatwiej się rozstać, uwolnić w razie jakby coś złego zaczęło się dziać. Policja przyjedzie i zabierze kata...
Z innej strony musiałabym robić intercyzę... Kwestia meldunku u siebie tż...nie jestem głupia i wiem jak ludzie się zmieniają przez lata, to że ktoś jest teraz moją miłością życia nie oznacza że za 10 lat będzie nadal...
Jestem bardzo realistką, nikomu nie ufam do końca, wolę dmuchać na zimne.
Zaręczyny były po to by sprawdzić czy tż naprawdę mnie kocha i postawi się matce.
Zyskałam pewność ale i wroga od tamtej pory...
Za małżeństwem jest wiele plusów, ale ja się boję. Za dużo mam do stracenia.
A jest mi dobrze jak jest. Myślę że różnicy bym nie widziała oprócz komplikacji prawnych...
Życzę wam szczęścia! Troszkę zazdroszczę ale oczywiście pozytywnie, mnie to dane raczej nie będzie.
Znam pare dziewczyn które nie chcą brać ślubu ale ich argumenty to "nie bo nie" i nie potrafią realistycznie przedstawić powodu i tego kompletnie nie rozumiem...

A Ty odpowiedziałaś bardzo sensownie Masz rację to, że ludzie teraz się kochają na zabój nie znaczy, że tak samo będzie za lat 10.. nie mniej i sobie i Tobie i wam dziewczynki życzę Oby się układało po Twojej myśli a i może teściowa z czasem przestanie się tak z Tobą kłócić
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.