bolące piersi i dziwne zachowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 13:47   #1
esmi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Wink

bolące piersi i dziwne zachowanie


Od pewnego czasu pobolewają mnie piersi, zauważyłam ze są dziwne może trochę urosły, ale jest jeszcze ból na dole brzucha, ale od czasu do czasu pobolewa i do tego plecy i nawet chłopak zauważył, że bardzo marudzę i dziwne mam zachowanie... i dziwny mam śluz ale to mogę tłumaczyć ze choruje na nerki i tak już mam od dawna ale czyżby ciąża ?!
esmi90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 14:09   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: bolące piersi i dziwne zachowanie

Kończe kawe i spojrze w fusy

skąd mamy wiedzieć skoro nawet ty nie wiesz ?zrob test .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 15:06   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: bolące piersi i dziwne zachowanie

Tego to chyba jeszcze nie było na wizażu - diagnozowanie ciąży po zachowaniu
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 16:12   #4
blondi8880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Exclamation Dot.: bolące piersi i dziwne zachowanie

Dziewczyny proszę Was o rade...wiem że najlepiej iść do lekarza ale narazie poczekam bo może jestem przewrażliwiona. Staraliśmy się z mężem o dzidzie.okres miałam 31 sierpnia i później cały czas były starania w dni płodne,4 dni przed miesiączka też uprawialiśmy seks. w dzień spodziewanej miesiączki we wrześniu zrobiłam test i negatywny. Hmmmm niestety normalnie dostałam tego dnia okres czyli we wrześniu i była taki jak zawsze....wiec odrazu wiedziałam że nie jestem w ciąży. Ale coś mnie tu nie pokoi. Od momentu kiedy skończył mi się okres dziwnie się czuje.pobolewa mnie w dole brzucha,raz z lewej raz z prawej. Dodam że jest to delikatne kłócie ale nigdy tak nie miałam, piecze mnie zgaga codziennie i czasami mi się robi chwilowo nie dobrze. Zrobiłam wczoraj test bo myślałam że może a jednak ale znowu negatywny Nie wiem co myśleć. Nie wiem czemu tak dziwnie się mój organizm zachowuje, Prosze pomóżcie.
__________________
blondi8880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:31   #5
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: bolące piersi i dziwne zachowanie

ciezko jest cokolwiek poradzic bo przez neta nikt Cie nie zbada kto ma uprawnienia. idz do lekarza....
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:16   #6
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: bolące piersi i dziwne zachowanie

Cytat:
Napisane przez blondi8880 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o rade...wiem że najlepiej iść do lekarza ale narazie poczekam bo może jestem przewrażliwiona. Staraliśmy się z mężem o dzidzie.okres miałam 31 sierpnia i później cały czas były starania w dni płodne,4 dni przed miesiączka też uprawialiśmy seks. w dzień spodziewanej miesiączki we wrześniu zrobiłam test i negatywny. Hmmmm niestety normalnie dostałam tego dnia okres czyli we wrześniu i była taki jak zawsze....wiec odrazu wiedziałam że nie jestem w ciąży. Ale coś mnie tu nie pokoi. Od momentu kiedy skończył mi się okres dziwnie się czuje.pobolewa mnie w dole brzucha,raz z lewej raz z prawej. Dodam że jest to delikatne kłócie ale nigdy tak nie miałam, piecze mnie zgaga codziennie i czasami mi się robi chwilowo nie dobrze. Zrobiłam wczoraj test bo myślałam że może a jednak ale znowu negatywny Nie wiem co myśleć. Nie wiem czemu tak dziwnie się mój organizm zachowuje, Prosze pomóżcie.
może to być urojenie. Zachowuje się, bo możesz mu to wmawiac. Jeśli staraliście się dopiero pierwszy raz to nic w tym dziwnego, że masz urojenia. Czas na zapoznanie się ze swoim organizmem i... przestanie wyszukiwania objawów ciążowych, bo w końcu miesiączka to wykluczyła i 2 testy również. Możesz dla spokoju zrobić test betaHCG z krwi. To da Ci 100%pewności
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:29   #7
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: bolące piersi i dziwne zachowanie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Kończe kawe i spojrze w fusy

skąd mamy wiedzieć skoro nawet ty nie wiesz ?zrob test .


Nie no, poprawiacie mi humorek
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 21:43   #8
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: bolące piersi i dziwne zachowanie

Cytat:
Napisane przez esmi90 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu pobolewają mnie piersi, zauważyłam ze są dziwne może trochę urosły, ale jest jeszcze ból na dole brzucha, ale od czasu do czasu pobolewa i do tego plecy i nawet chłopak zauważył, że bardzo marudzę i dziwne mam zachowanie... i dziwny mam śluz ale to mogę tłumaczyć ze choruje na nerki i tak już mam od dawna ale czyżby ciąża ?!
odpowiem z wlasnego doswiadczenia
Bol piersi, plecy, dziwne zachowanie - okres
dziwny sluz- tez mialam kiedys.. samo ustalo (wynik dojrzewania, zmian w organizmie, zmiany nastapily po rozpoczeciu wspolzycia, gin. mowil ze moze to byc przez rozpoczecie wspolzycia, minelo po jakims czasie)
bol brzucha- tez mam w okresie owulacji (pecherzyk owulacyjny przyjmuje w tym czasie dosc duze rozmiary co jest wynikiem czasem kilku dniowego bolu)

idz do ginekologa
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:18   #9
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: bolące piersi i dziwne zachowanie

Zrób test. I szkoda,że nic nie powiedziałaś o zabezpieczeniu, nawet nie napisałaś o cyklu, czy w ogóle uprawiałaś seks...
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.